Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερα!! Καλή μας επιτυχία τη Δευτέρα!!! Εάν και εσύ έχεις σιγουρα θετικό-το τεστ σου είναι ξεκαθαρο!! Οποτε θα σου ευχηθω καλους διπλασιασμους!! Εγώ φοβαμαι να κάνω!

      Καλημερα! Να σου πω απλα τρομαξα, ενω το ηξερα σαν σενάριο, γτ τις αλλες 2 φορές που ειχα εμφυτευση δεν ειχα αιμα οποτε ειχα δεσει στο μυαλο μου πως αυτο συμβαίνει στανταρ στον οργανισμο μ!! Τ τρελου κοινως!!!

      Ναι δυο βλαστοκύστες 4ΑΑ έβαλα! 😀

      Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από όσο φαίνεται !!! Και εγώ περίμενα να δω καφέ και αυτήν την φορά αλλά τελικά τίποτα και να που έχω θετικό τεστ !!! ( έκανα και clear blue σήμερα κι βγήκε πιο έντονη η γραμμή ) εγώ θα σου έλεγα κάνε ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος μέχρι την Δευτέρα !!! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις καλά αποτελέσματα 🥹🥹🥹

      • Μου αρέσει 4

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

frossaki μου καλη επιτυχια με το καλο09 να κρτησεις το μωρακι σου αγκαλια και μεκανενα πονο σου ευχομαι!!!αντε να δουμε το φυλο αν και για κοριτσακι σε εχω.δημητρουλι σε θαυμαω και που φερνεις βολτα 3 παιδια χωρος βοηθεια αλλα και γιατι γεννησες χωρις επισκληριδιο,αξια αξια!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και εγω ειμαι πολυ φοβιτσιαρα δημητρα σαν και εσενα αστα να πανε ειμαι....κατηε φορα που πας για τοκογραφο ανεβαζω παλμους....φαντασου ανχςνομαι πολυ αλλα λεω εκεινη την ωρα ολα θα γινουν οπως πρεπει τι να κανω τα λεω στον εαυτο μου μονη μου να περνω θαρρος:shock::shock::shock:φοβαμαιιιι


c7bf85d6fb.png608c15f06b.png
Link to comment
Share on other sites

μη φοβασαι κουκλα.εμ[ιστεψου το γιατρο και τη μαια και ολα θα παν σουπερ!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω κατι τραβηγματα χαμηλα και ενα βαρος αλλο πραγμα και με πιανουν και αυτοι οι πονοι καλυτερα να με πιασουν μια και εξω παρα ετσι ολη την ωρα δεν ξερς ουφφφφ και η μεσουλα μου ποναει:-(:sad:


c7bf85d6fb.png608c15f06b.png
Link to comment
Share on other sites

frossaki μου καλη επιτυχια με το καλο09 να κρτησεις το μωρακι σου αγκαλια και μεκανενα πονο σου ευχομαι!!!αντε να δουμε το φυλο αν και για κοριτσακι σε εχω.δημητρουλι σε θαυμαω και που φερνεις βολτα 3 παιδια χωρος βοηθεια αλλα και γιατι γεννησες χωρις επισκληριδιο,αξια αξια!

και εγω για κοριτσακι την εχω την φροσω χαχα

κισακι μη νομιζεις κ εμενα τα νευρα μου κροσια ειναι.μολις τωρα ουρλιαξα γιατι τα εβαλα τα μεγαλα για υπνο κ μαλωσαν και αρπαχτηκαν.να φανταστεις πονεσε ο λαιμος μου απο την τσιριδα.καθε βραδυ η ιδια ιστορια.τα βαζω για υπνο κ μαλωνουν μαλωνουν μαλωνουν μεχρι να κοιμηθουν!μου ρχεται να τους βγαλω το μαλλι:evil: τωρα που ουρλιαξα ομως κ βαρεσα κ το χερι στην πορτα σαν παναγιτσες εκατσαν.κιχ δεν ακουγεται.καθε βραδυ αυτη η ιστορια εχω σαλταρει σου λεω. το οτι εκανα 3 γεννες χωρις επισκληριδιο μπορει να σου φαινεται θαυμαστο αλλα να ξερεις οτι τις εκανα χωρις να ειναι δικη μου επιλογη.εγω φωναζα για ενεση.αλλα δεν ηθελαν να μου κανουν:twisted: προφανως γουσταρουν να βλεπουν την αλλη να ποναει :rolleyes:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


φροσακι αντε με το καλο αυριο να κρατησεις το αγγελουδι σου στην αγκαλια σου, με ενα πονο κουκλα μου, ολα να πανε καλα,

ξανθη να της ζησει της φιλης σου το μωρο.

αχ κι εγω θα ηθελα να ηταν μεσα αλλα δεν...ασε που ειναι και πολυ φοβιτσιαρης δεν νομιζω να αντεχε...


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε Φροσσάκι, με το καλό, την Τετάρτη που θα μπω στο νοσοκομείο θα σε βρω, 2 μέρες θα είμαστε σίγουρα παρέα μέσα!:tongue: Τι έγινε τελικά, τι σου είπε η μαία? Μην τρομοκρατείσε καλέ, θα τα καταφέρεις, σε είδα εγώ την Δευτέρα σε έκοψα, είσαι τούρμπο!!!!:tongue:xanthi να της ζήσει της φίλης σου το μωράκι! Μην συζητάς για τους πόνους και εγω σαν παλιόγρια περπατάω!!!:rolleyes:Βασιλική, άντε, ετοιμάζεσαι και εσύ, σιγά-σιγά!:P εεεε με τόσες δουλειες που κάνεις απορώ πως και δεν έχεις γεννήσει ήδη! Δήμητρα είναι σημαντικό να έχεις τον άντρα σου κοντά σου έχεις απόλυτο δίκιο.Νομίζω οτι ο μοναδικός άνθρωπος που χρειάζεσαι δίπλα σου εκείνη την ώρα είναι ο σύζυγος! (αλλά χωρίς να σου λέει σπρώξε και να του λες σκάσε!:shock:)


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

αχ ελενακι μου ολα καλα θα πανε θα ειμαστε 2 μερες παρεα τουλαχιστον αυριο δεν εχεις καμια επισκεψη να κανεις στο τζανειο γιατι δεν σε εβαλε την δευτερα να ειμαστε μαζι γμτ να ειχαμε ενα δικλινο μονες μας


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ελενακι μου ολα καλα θα πανε θα ειμαστε 2 μερες παρεα τουλαχιστον αυριο δεν εχεις καμια επισκεψη να κανεις στο τζανειο γιατι δεν σε εβαλε την δευτερα να ειμαστε μαζι γμτ να ειχαμε ενα δικλινο μονες μας

Και να φανταστείς οτι τον περασμένο μήνα που είχα πάει μου είπε οτι θα με βάλει μέσα Δευτέρα 15 Νοεμβρίου! Μετά όμως μου το άλλαξε και είπε Τετάρτη 17 :rolleyes: δεν πειράζει Φροσσάκι, όλα καλά να πάνε και θα βρεθούμε εμείς την Τετάρτη οπωσδήποτε!!!;)


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...