Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια εδώ είμαι ακόμη δεν γέννησα το μωρό δεν λέει να κατεβεί με τίποτα έχουμε ακόμη δρόμο μπροστά κ μάλλον με βλέπω με καισαρική

Αχ Φροσάκι και εγώ αυτό φοβάμαι για το άλλο σάββατο.Μήπως δεν θέλει να κατέβει.Υπομονή, λίγες ωρίτσες έμειναν για την πιο όμορφη αγκαλιά! ;)


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

φροσακι δε σε πιασανε πονοι ακομα?αν ολα ειναι καλα να επιμενεις για ΦΤ αν δε θες καισαρικη μη φας και τζαμπα το μαχαιρι.

αν εισαι οκ και μπορεις μονο με σκαλες θα κατεβει το μωρο.οσο εισαι ξαπλα μη περιμενεις.αν μπορεις περπατα κ ανεβα σκαλες


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα περιμένεις Φρόσσω????:confused: Κανε υπομονή, κουράγιο...σε λίγες ωρίτσες θα έχουν τελειώσει ολα. τωρα συζητουσαμε με τον αντρα μου για τα χρηματα ποσα θελουν εκει στο Τζανειο ο γιατρος και ο αναισθησιολόγος, δεν μου εχουν πει τιποτα!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας! Μπήκα να δω τα νεότερα και έκπληκτη παρακολουθώ τον live τοκετό της Φρόσως μας! Φροσάκι σε ονειρεύτηκα χθες το βράδυ. Ότι το μωρό σου ήταν λέει κοριτσάκι! Συνήθως ανάποδα μου βγαίνουν τα όνειρα... για να δούμε! Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και σύντομα να μπεις να μας γράψεις το πιο χαρούμενο μνμ της ημέρας! ;)

Link to comment
Share on other sites

αχ αντε ρε κοριτσια κανενα νεο?φροσακι ολα καλα?ελπιζω να γεννησες ευκολα.περιμενουμε νεα!

εμαθε καμια τιποτα για την ποπη?η ρεα σημερα δε γεννουσε κ αυτη?


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

αχ αντε ρε κοριτσια κανενα νεο?φροσακι ολα καλα?ελπιζω να γεννησες ευκολα.περιμενουμε νεα!

εμαθε καμια τιποτα για την ποπη?η ρεα σημερα δε γεννουσε κ αυτη?

Λογικά θα έχουμε σε λίγες μέρες νέα απ'όλες! Και η Fire θα έχει γεννήσει!

Εγώ πότε θα γίνω μάνα? :tongue:


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τα ιδια ρωταμε ολες!πολυ αγωνια εχει η μερα σημερα!πολλα γεννητουρια μαζεμενα!νικχ μου και εσυ απο ωρα σε ωρα μπορει να γινεις μανα!χαχα

αντε κοριτσιαααα πειτε μας κανα νεο!!!θα ξαναγκαστρωθω ετσι οπως το πατε καλε(φτου φτου μακρια απο δω ξου ξου ΞΟΥ!!!)


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

αχα δημητρούλι μη λες μεγάλα λόγια!είσαι επίφοβη! Κορίτσια με το καλό τα μωρα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

τι γινεται εσυ κισακι ?ολα καλα με τη μπουμπου?σημερα ηρθε η μαια μου να με δει στο σπιτι κ τη ζυγισε τη δικια μου.ειναι 4280:p σημερα 2 φορες που εβγαλα με το θηλαστρο τη μια εβγαλα 180 μλ και τα ηπιε ολα και την αλλη εβγαλα 190 και ηπιε τα 170:shock: ειναι πολυ λιγουρα!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Στις 12:05 το μεσημέρι στο Μητέρα, γεννήθηκε η πανέμορφη ανιψιούλα μου!!

Τελικά, παρά τα κόλπα (υπόθετα, οροί κλπ) η μικρά δεν έλεγε να κατέβει αν και περιμένανε μέχρι τις 11:30 όπου πάρθηκε η απόφαση της καισαρικής.

Το Ντινάκι είναι πλέον μια τρισευτυχισμένη (χαζο)μαμά :).

Το Ηλεκτράκι είναι 4100, είναι κουκλί, και έχει κάτι πατουσάκια.... δαχτυλάκια τελείες και απαλά σαν μετάξι.

λέτε να μου βγει κανένα περίεργο φετίχ??

Παρά τη καισαρική, ο θηλασμός πάει μια χαρά!! Επειδή ήταν και με επισκληρίδιο της το ακούμπησαν αμέσως (η σκηνή θύμιζε Φώσκολο). Είναι και φαγανό: απο τις 14:30 θήλαζε και ακόμα στο στήθος ήταν το απόγευμα στις 18:00!! Ίσως σε ένα τρίτο να φαίνεται λίγο ταλαιπωρία για τη μαμά, αλλά πιστεύω ότι έτσι που πάει θα εδραιωθεί η γαλουχία μια χαρά!!

Και το Ντινάκι είναι μια πανέμορφη μαμά (κορίτσια, η κοιλιά εξαφανίζεται για πλάκα. Ο γιατρός που την έκοψε είπε ότι δεν είχε λιπόδη ιστό. Για αυτό το μέγεθος της κοιλιάς μη σας απασχολεί καθόλου).

Τα λέμε!


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...