Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

rea moy na soy zhsei kai ti vraio onoma το χαλβαδιαζε και οκαλοςμου γαι τη δικια μας!αχαχα ελενιτσα κουραγιο,φροσσακι τι να πω..πεισματαρικα μωρα!δημητρουλι 4280!!!θηριο εμενα σιγουρα θ αειναι 4κιλα αρχισαν να κουραζινται τ αχερια μου οταν τη θηλαζω...θα βαζω μαξιλρι-μεχρι τωρα δ εμε βολευε κα ιθα τη θηλαζω ετσι!εμας το αλλο σαββατο εινα να ερθει ν α τη δει!καλημερα κοουκλιτσες!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια οποιτε ποναει εμενα,οκ τη βαζω να ρευτει-δενειανι παντα απαραιτητο με το μητρικο γαλα,και μετα τη βαζω μπρουμυτα σε ενα μαξιλαρι και δειχνει να ανακουφιζεται,αν αντιμετωπισετε προβλημα-λεν οτι τα κοριτσια δενεχουν τοσο βαρεις κολικους οσο τ αγαορια-δοκιιμαστε το


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

α και κοιμασται στο δωματιο της και στο κρεβατι της απο το πρωτο κιολας βραδυ!εγω ειμαι σε αλλο δωματιο στη σοφιτα απο πανω με τηνενδοεπικοινωνια εννοειται...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

α και κοιμασται στο δωματιο της και στο κρεβατι της απο το πρωτο κιολας βραδυ!εγω ειμαι σε αλλο δωματιο στη σοφιτα απο πανω με τηνενδοεπικοινωνια εννοειται...

κι εγω το ηθελα κισακι να κοιμαται στο δωματιο μου αλλα ο καλος μου δεν θελει λεει εαν δεν γινει 6 μηνων ο μικρος, δεν τον αφηνει τον γιο του να σου πω την αληθεια με βολευει γιατι ο μικρος ξυπναει καθε 2 ωρες κι ετσι τον εχω διπλα μου σε μια καλαθουνα με βαση ελπιζω σε 2 μηνες να κοιμαται περισσοτερο τη νυχτα και να τον παω στο κρεβατι του.


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

κ ο αντρας μου φοβαται να την βαλουμε μονη της:rolleyes: διαβασε κ για το συνδρομο αιφνιδιου θανατου μεχρι 6 μηνων και με το που κανει κιχ το μωρο πεταγεται σαν σουστα και αρχιζει και φωναζει ''ΤΟ ΠΑΙΔΙΙΙΙΙΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΙΙΙΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ'':shock: και τρεχει :shock: ετσι εκανε και στα αλλα 2 αλλα αυτη τη φορα ειναι πιο χεσμενος.τοτε δε του ελεγα τιποτα για το συνδρομο αυτο αν και σπανια συμβαινει στα μωρα αλλα αν το ελεγα θα εκανε οπως τωρα.που στο καλο το βρηκε κ το διαβασε :rolleyes:

φροσακι ακομα ρε κοριτσακι μου?αν ειναι να ταλαιπωρησε τοσο κανε καισαρικη πια ελεος πολυ ταλαιπωρια.24ωρο εκλεισες :confused: ουτε καν νερα δε σου εσπασαν?τι να πω?μου θυμισες την φιλεναδα μου που πηγε τριτη πρωη και γεννησε πεμπτη απογευμα:confused:με φυσιολογικο αλλα της εκαναν επισκληριδιο 3 ωρες πριν γεννησει,ειναι μεγαλη ταλαιπωρια τοσεες ωρες.θα εχεις κουραστει και εσυ.τουλαχιστον ζητα επισκληριδιο αν ειναι τελικα να γεννησεις φυσιολογικα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ ο αντρας μου φοβαται να την βαλουμε μονη της:rolleyes: διαβασε κ για το συνδρομο αιφνιδιου θανατου μεχρι 6 μηνων και με το που κανει κιχ το μωρο πεταγεται σαν σουστα και αρχιζει και φωναζει ''ΤΟ ΠΑΙΔΙΙΙΙΙΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΙΙΙΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ'':shock: και τρεχει :shock: ετσι εκανε και στα αλλα 2 αλλα αυτη τη φορα ειναι πιο χεσμενος.τοτε δε του ελεγα τιποτα για το συνδρομο αυτο αν και σπανια συμβαινει στα μωρα αλλα αν το ελεγα θα εκανε οπως τωρα.που στο καλο το βρηκε κ το διαβασε :rolleyes:

φροσακι ακομα ρε κοριτσακι μου?αν ειναι να ταλαιπωρησε τοσο κανε καισαρικη πια ελεος πολυ ταλαιπωρια.24ωρο εκλεισες :confused: ουτε καν νερα δε σου εσπασαν?τι να πω?μου θυμισες την φιλεναδα μου που πηγε τριτη πρωη και γεννησε πεμπτη απογευμα:confused:με φυσιολογικο αλλα της εκαναν επισκληριδιο 3 ωρες πριν γεννησει,ειναι μεγαλη ταλαιπωρια τοσεες ωρες.θα εχεις κουραστει και εσυ.τουλαχιστον ζητα επισκληριδιο αν ειναι τελικα να γεννησεις φυσιολογικα

εσενα τουλαχιστον το πηρε χαμπαρι αργα στο τριτο, εμενα που καθεται στη δουλεια και διαβαζει οτι βρει στο ιντερνετ και μετα ερχεται στο σπιτι κι ειναι ολο υποδειξεις, και το βραδυ κιχ να κανει το μωρο πεταγεται σαν ελατηριο δεν προλαβαινω να κλεισω τα ματια μου, ελεος δεν λες τιποτα...


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, με πήραν τηλ. απο το μαιευτήριο. Αύριο στις 8 το πρωί να είμαι εκεί νηστικιά μου είπαν, με πήραν λέει να μου το υπενθυμήσουν :rolleyes: ... :confused:Υπήρχε περίπτωση να το ξεχάσω????:confused:


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ποτε δεν ξες ελενιτσα μου,φαντασου τι εχουν ζησει κι αυτοι εκει!αχαχαχα!αν ε με το καλο!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Φροσάκι μου ακόμα σε βασανίζει η μπλουμπλού??? Ααααχ μόλις βγει να της δαγκώσεις το ποπουδάκι να μάθει!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και σύντομα να μας περιγράφεις την πεισματάρα Σκορπίνα σου!

Ρέα να σου ζήσει ο κορίτσαρος!!! 4100 κοπελάρα θα φυσάει αύριο-μεθαύριο!!! Γκαρούφ να χαίρεσαι το ανηψούδι και με το καλό και στα δικά σου!!!

Κισάκι πάνε πάρε μαξιλάρι θηλασμού!!! Στο 1ο μου κόντεψα να πάθω το σύνδρομο του καρπιαίου σωλήνα στο δεξί μου χέρι... Μιλάμε για φοβερό πόνο! Γεννήθηκε και 4250 οπότε όταν έφτασε τα 5 κόντεψα να σαλτάρω...φαντάσου όσο μεγάλωνε...

Τώρα πήρα μαξιλάρι θηλασμού κι έχω σωθεί!!!

Λενάκι μου με το καλό κοπέλα μου! Όλο το άγχος θα φύγει εκείνη την ώρα, θα το δεις! Είναι τόσο ωραίες στιγμές η εγκυμοσύνη και η γέννα... ήδη μου λείπουν!!! Σνιφ!!

Ξανθούλι μου υπομονή και με το που θα γεννήσεις θα φύγει αυτός ο φριχτός ο πόνος!!! Στην εγκυμοσύνη τη 2η τώρα από τον 5ο μήνα πέθαινα!! Τώρα πετάωωω!!!

Δήμητρα μπράβο στον άντρα σου που ψάχνεται έτσι για το μωρό! Σωστά κοιμάται μαζί σας. Κι εγώ είχα μαζί μου τον μικρό μέχρι 6 μηνών και θα έχω και την μπέμπα για τόσο διάστημα μαζί μου. Μιας ξαδέρφης μου το μωράκι πέθανε από αυτό το σύνδρομο και μόνο που το σκέφτομαι ανατριχιάζω... Φτου-φτου μακριά από εμάς!!!

Αααα! Για τις ελιές... δεν το είχα καν παρατηρήσει αλλά ναι! Ο μικρός μου που είναι 15 μηνών δεν έχει ελιές! :lol: Ούτε που μου είχε περάσει από το μυαλό!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι κοριτσάκια!

Φροσάκι πεισματάρα η μπουμπού! :D

Καλημέρα κορίτσια. Άρχισα απο χτες να αγχώνομαι γιατί αύριο πρωί-πρωί μπαίνω στο νοσοκομείο. Την νύχτα σηκώθηκα απο το κρεββάτι περίπου 10 φορές...Σήμερα θα κάνω και τις τελευταίες λεπτομέρειες, να κλείσω την βαλίτσα, να ετοιμάσω κάτι ρούχα του αντρούλη μου και όλα τα σχετικά! Θα συναντήσω και την Φρόσσω αύριο στο μαιευτήριο! Ελπίζω να έχει γεννήσει :rolleyes:... Έλεγα αμάν και πότε να έρθει η σειρά μου και τώρα που ήρθε δεν θέλω να πάω.....απο την άποψη οτι αγχώνομαι..!

Αχ Ελενίτσα πόσο σε καταλαβαίνω.Και εγώ άρχισα να αγχώνομαι.Εχω και τον βήχα να με ταλαιπωρεί ακόμα πολύ και τα βλέπω όλα βουνό.Βέβαια το άγχος μου βγαίνει και λίγο σε νευρα.Ευτυχως ο άντρας μου μένει ψύχραιμος! :oops:

κι εγω το ηθελα κισακι να κοιμαται στο δωματιο μου αλλα ο καλος μου δεν θελει λεει εαν δεν γινει 6 μηνων ο μικρος, δεν τον αφηνει τον γιο του να σου πω την αληθεια με βολευει γιατι ο μικρος ξυπναει καθε 2 ωρες κι ετσι τον εχω διπλα μου σε μια καλαθουνα με βαση ελπιζω σε 2 μηνες να κοιμαται περισσοτερο τη νυχτα και να τον παω στο κρεβατι του.

Μελινάκι και εγώ έτσι έλεγα αλλά τον πρώτο καιρό όντως είναι καλο να είναι κοντά μας.Μετά το εξάμηνο και εγώ θελω να το μεταφέρουμε στο δωμάτιο του αλλα δεν το βλέπω...Ο άντρας μου θα το δεχτεί όταν θα είναι να πάει φαντάρος! :tongue:


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Η ΓΑΤΑ ΓΕΝΝΗΣΕ!!!!!!!! 3100 ΓΡ. ΚΑΙ 52 ΕΚ. ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ!!!!!!!! ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 8.30 ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΤΗΣ Η ΟΠΟΙΑ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΤΟΥΣ, ΘΗΛΑΣΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ, ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!!!!! ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΘΑ ΜΟΙΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΦΡΟΣΣΩ!!!! ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ!!!!!! ΦΡΟΣΣΑΚΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ!!!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

1. amela - 2/11 Αγοράκι (γέννησε 24/10/10 - 3170 γρ - 38 εβδ & 5μέρες)

2. kisha - 03/11 Κοριτσάκι (γέννησε 26/10/10 - 2860 γρ - 38 εβδ &5μέρες, Αγ.Λουκας)

3. Katerina11 - 11/11 Κοριτσάκι (γέννησε 26/10/10 - 3000 γρ - 37 εβδ & 5μέρες, Μητέρα)

4. Dimitra83 - 3/11 Koριτσάκι (γέννησε 28/10/10 - 3800 γρ - 39 εβδ & 1μέρες, Γερμανια)

5. trianmeli - 19/11 Αγοράκι (γέννησε 30/10/10 - 2800 γρ - 37 εβδ & 1μέρες, Γαια )

6. kata -1/11 Κοριτσάκι (γέννησε 1/11/10- 3730 γρ-40 εβδ, Αρεταίειο)

7.koullam - 4/11 Kοριτσάκι (γέννησε 03/11/10-3100γρ-39 εβδ& 6μέρες)

8. mikio - 3/11 Koριτσάκι (γέννησε 04/11/10 - 3860 γρ - 40 εβδ & 1μέρα)

9. Rea_1971 - 14/11 Koριτσάκι (γέννησε 14/11/10 - 4100 γρ - 39 εβδ & 5μέρες, Μητέρα)

10.LadyCat - 15/11 Koριτσάκι (γέννησε 16/11/10 - 3100 γρ. - 40 εβδ & 2μέρες, Τζάνειο)

_______________

1. kikitsa κοριτσάκι ΠΗΤ: 8/11/2010

2. Fire αγοράκι ΠΗΤ: 12/11/2010

3. elenikaram κοριτσάκι ΠΗΤ: 18/11/2010

4. ΒΑΣΙΛΙΚΗ1 κοριτσάκι ΠΗΤ: 19/11/2010

5. maxi κοριτσάκι ΠΗΤ: 20/11/2010

6. nikx αγοράκι ΠΗΤ: 22/11/2010

7. popi1987 αγοράκι ΠΗΤ: 22/11/2010

8. katerina tselepi αγοράκι ΠΗΤ: 24/11/2010

9. mama gia prwth fora κοριτσάκι ΠΗΤ: 26/11/2010

10. XANTHI24 κοριτσάκι ΠΗΤ: 28/11/2010


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...