Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ax efaga mpaλαίαρακι!!!μια χρα σε λιγο θ αερθουν 2 φιλες επισκεψη!σημερα η μικρη κοιμοταν το πρωι,ε λεω θα απλωσω με την ησυχια μου το πλυθντηριο!ακομη κοιμοταν,λεω θα πλυθω!ακομη κοιμοταν λεω θ α φαω!ακομη κο9ιμοταν,λεω θα απλωσω τ αρουχα!ακομη κο9ιμοταν λεω θα βαφτω!ακομη κοιμοταν!λεω θα ντυθω και θα βαλω τζηνακι επιτελους εχω να βαλω απο το μαιο!τωρα χεστηκε η μικρη,πλεον βραδυ κανει μονο τσισα!αλλα απο χτες 9 το βραδυ που εκανε κακα ξαναεκανε τωρα μονο!πρωτη φορα αργησε τοσο!συνηθως κατα τις 9-10 τοπρωι ξανακανει!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ηπια χαμομηλι με γλυκανισ ο το πρψι,μετα 2 γαλλικους τωρα μελισσοχορτο!αχ χειμωνιασε ρε,επιτελους μυρισε κρυο!!!αλλα οι λογαριασμοι θερμανσης υθ απαρουν φωτια!ο παιδιατρος ειπε οτι θελει 23-24 βαθμους!λεω τι λες γιατρε γιανα εχω τετοια θερμοκρασια πρεπει να πληρωνω 1500 ευρω θερμανση αεριο το μηνα!!!μονιμα 21 το εχω τωρα με το κρυο το εβαλα 22για να αναψει! απο χτες το εχωεκει!εχω κι ενα καλοριφερακι πολυ μικρο μπριζας-πετρελαιου στο δωματιο του μωρου και οτανεχειπολυ κρυο-οταν πρωτοηρθαμε σπιτι με τη μικρη 3-4 μερε πςο0υ εκανε παγωνι ακαι τωρα της το βαζω το βραδυ-και οτανκανουμεμπανιοεννοειται!ευτυχω εχω νυχτερινο ρευμα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

κισακι επειδη θηλαζεις μπορει καμια φορα να μη κανει κακα καθε μερα.μπορει να τυχει κ μια βδομαδα χωρις κακα.αλλα μην ανησυχεις γιατι δεν θα εχει καμια ενοχληση.μονο αν επινε ξενο η εστω συμπληρωμα ξενο τοτε θα υπηρχε προβλημα.τοτε πρεπει να κανουν καθε μερα.αλλα αν θηλαζει αποκλειστικα δεν υπαρχει προβλημα.εμενα εδω κ 10 μερες κανει μονο μια φορα την ημερα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι κιντερτε με τιποτα μη δωσεις.ειναι γεματο χημικα ΚΑΙ ζαχαρη.

πιες μελισσοχορτο γλυκαννισο και θα δεις διαφορα!4-6 φλ την ημερα!τσαι γενικα σε μωρο που θηλαζει δε δεινουμε και ειδικα κιντερτε!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

μολις εβαλα τα μεγαλα για υπνο.ειπα στον αλεξανδρο οτι χαθηκαν ολες οι πιπιλες του κ καλα θα παμε αυριο να αγορασουμε αλλες.να δουμε πως θα παει.προς το παρων δε κλαιει αλλα μιλαει μιλαει και μιλαει!!!αν πιασει το κολπο κ κοιμηθει παλιι θα του πω αυριο οτι θα παμε την αλλη μερα να αγορασουμε πιπιλες κ συνεχεια αυτο θα λεω.ε θα το ξεχασει που θα παει!ας κοιμαται με το αρκουδακι του δεν εχω προβλημα.το εχει απο 2 μηνων κ εχει παθει εξαρτηση!αρκει να μη το εχει μεχρι να παει φανταρος:rolleyes:(ωχ...λετε??:confused::tongue:)

αχ μακαρι να την κοψει αντε βαρεθηκα ολη μερα μαυτο το μαραφετι στο στομα ειναι!!!3 χρονων τον αλλο μηνα γινεται ελεος πια!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

τα κακα του μυριζουν γιατι εφαγες η ηπιες κατι που το πειραξε.εξου κ η γκρινια.θυμασαι αναλυτικα τι εφαγες εδω κ 48 ωρες?

ναι θυμαμαι θα το αλλαξω το φαγητο να δουμε πως παει

σ΄ ευχαριστω πολυ αν δεν ειχα κι εσας θα ειχα φρικαρει...


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα σημε ρα που δεν θηλασε κ της εδωσα το γαλα μου απο το θηλαστρο τωρα εχεσε ολη την μερα γκρινιαζε ασε που παρελασε ολο το σοι του αντρα μου σημερα κ πηρα τηλ τον παπα κ μου ο διαβασε το παιδι γιατι ητν τιγκα στο ματι κ δεν σταματαγε να κλαιει μου ηρθε να τους παρω ολους τηλ κ να τους πω οτι θα ξαναδουν την μικρη οταν παει στο πανεπηστιμιο


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φροσακι εγω το ξεκαθαρισα.δε ξαναπαταει κανενας μεχρι το πασχα.κ αν ερθει καποιος θα πρεπει να τον δω πρωτα αν ειναι καλα κ μετα θα μπει σπιτι.κ οποιος θυμωσει χεστικα.μια φορα ηρθανε και φερανε κ το αρρωστο παιδι τους.ακομα αρρωστοι ειμαστε εγω κ η ραφαελα απο τοτε.ματι δεν ανοιξαμε.ο μικρος εγινε καλα ευτυχως και ο αντρας μου.αλλα εγω κ η ραφαελα ακομα με βηχα κ μυξα.15 μερες εχει.ευτυχως δε κολλησε ακομα το μωρο


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

δεν ηταν μωρε κανεις αρρωστος αλλα η συνηφαδα μου ειναι ζηλιαρα κ βλεπεις εμενα ειναι η μικρη ειναι ο βενιαμιν της οικογενειας κ ειπαμε οτι σε κανα 2 χρονο θα κανουμε κ αλλο ενα για να χαρει η πεθερα μου που ειναι 85 ετων κ λυσσαξε γιατι εχει προβληματα με τον κουνιαδο μου ειναι στα χωρισματα ασε σου λεω δεν μιλαω γιατι θελω η πεθερα μου η κακομοιρα να χαρει την μικρη γιατι δεν ξερω ποσο χρονια θα ζησει ακομη


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω το ματι το πιστευω.ακου σκηνικο.εχω μια θεια εδω που ειναι πολυ κακια γυναικα.ζηλευει την χαρα του αλλου κ χαιρεται με τα κακα που παθαινει ο αλλος.εχει 3 κορες κ εχουν χωρισει κ οι 3 γιατι αυτη εβαλε το χερακι της.οταν ημουν εγκυος στην ραφαελα ερχοταν συνεχεια σπιτι μας κ εκεινο το διαστημα μαλωνα καθε μερα με τον αντρα μου.την ξεκοψα κ ηρεμησαμε.οταν γεννησα την ραφαελα κ μετα θυμαμαι στο μπανιο δεν εβγαζε κιχ το μωρο.μπορει ολη μερα να λυσαγε στο κλαμα αλλα στο μπανιο αρεζοταν τοσο πολυ που ηταν αρνακι.ηταν 3 μηνων περιπου η ραφαελα οταν την ειχα για μπανιο κ χτυπαει το κουδουνι.ανοιγει ο αντρας μου κ τσουπ η κακια θεια!ερχεται μεσα κ ενω ειχα το μωρο στη λεκανη κ ηταν ηρεμο με το που μπαινει κ λεει ''γειααααα σαααας'' αρχιζει το μωρο κ κλαιει με εναν σπαραγμο σου μιλαω να κλαιει σα να ενιωθε οτι κυνδινευει.δε κοιτουσε πουθενα αλλου παρα μονο εκλαιγε κ κοιτουσε τη θεια στα ματια με τρομο!μεχρι να φυγει απο το σπιτι η θεια μου, ραφαελα ηταν γατζωμενη πανω μου κ εκλαιγε γοερα.εφυγε κ πηρα τηλ τη μανα μου.την ξεματιασε κ μου ειπε η μανα μου πως ειχε πονοκεφαλο ολη νυχτα κ τα ματια της ετρεχαν δακρυα!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...