Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

e nai ρεσυ δενμπορωνα τον κοψω τελειως!2 καφετιερες επινα!αλλα αν εβλεπα οτι την πειραζε θα το εκοβα μαχαιρι!ξηγημενοι ν αμαστε!οπως και με τη σοκολατα!κρατιεμαι λεμεεεεεεεεεεεε!και με το τσιγαρο νομιζω μαχαιρι θα το εκοβα....οτιδηποτε χαλαει το παιδι μου!και το τυρι που τρελαινομαι το εχω κοψει σχεδον,οσο εφαγα στην εγκυμοσυνη και ηταν παρα πολυ ετρωγα 200 γρ σε 3 μερες!τωρα τιποτα πολυ σπανια ενα κομματακι αν τυχει!τι να γινει ρε κοριτσια,το ελαχιστοπουμπορουμε να κανουμε για αυτες τις ψυχουλες!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

τα χριστουγεννα παθαινω ψιλομελαγχολια,σας συμβαινει?ξαφνικα σε χτυπανε ενεκα των ημερων στα συναισθηματα,αποροι,κακοποιημενα παιδια,αναπηροι, και μακαρι να ειχα λεφτα να του ς βοηθουσα ολους αλλα τσατιζομαι που δεν μπορω!σημερα στον πεζοδρομο ηταν η wwf και πιο πανω συλλογος παιδιου με καρκινο ελπιδα...και ειμαι τοσο στριμωγμενα οικονομικα και τσατοζομαι που δενμπορω ουτε υστερημα να δωσω!η δουλεια χαλια...παιζει να ξενοικιασω κιολας....θα δειξει,εχει ο Θεος,αλλα καθε χριστουγεννα τα ιδια!ειναι μερες χαρας και πρεπει να βοηθησεις και δενμπορεις και εκνευριζεσαι!ουφ!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

απο χτες που αρχισα μελισσοχορτο κι εκοψα τη σοκολατα μαχαιρι ειναι τοσ ο καλα η μικρη φτου φτου!ρε σεις μπα ςκα ιτο ριξα στη σοκολατα επειδη δεν κανω σεξ?να ρε δημητρα βρηκα τι φταιει δενειμαι λιχουδω...αγ...τη ειμαι!αχαχχαχα τριτη παω ιατρο να παρω το οκ για αποτριχωση και ξεφρενες μερες και νυχτες!ελπιζω μονο ναμεπλησιαζει οκαλος μου μετα απο αυτα που ειδε στο μαιευτηριο...βεβαια δεν ητανκατω αλλα...ηταν μεσα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

auto akribws ola gia tis zwoules mas!!!!!to axizoun allwste!!!!!!! auto akribws an eixa pote lefta sti zwi mou tha boithousa ton kosmo pou exei anagki.....apla den prepei na to thimomaste mono giortes den lew gia mas alla gia kati allous pou thimountai tote mono leftades kai bgainoun stin tileorasi....tespa!!!!!! aurio tha piw enan galliko peirazei an einai me geusi????????xaxa ola ta eixame i geusi mas marane:tongue::tongue::tongue:


c7bf85d6fb.png608c15f06b.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω με γευσεις πλεον πινω!παιρνω dowe egberts φουντουκι και καραμελα,τα ανακατευω ,κανω ενα μιξ χαρμανι και απο αυτο κανω καφε...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

allo pali kai auto oute sex oute sokolates oute kagedes oute tsiggara eeee eleos poso na antexoume kai emeis oute upnos xaxaxa etsi ginane ta matia mas:shock::shock::shock:apo tin aupnia!!!!! ego sarantisw 27 dekembri exw akoma poles meres upomoniiiiiiii!!!!!!!koritsia i koilia sas eguge entelws?????emena exei meinei ligo akoma apla den einai sfixti...ti na kanw??????bazete tipota eseis??? zwni xrisimopoiisate gia sisfixi?????


c7bf85d6fb.png608c15f06b.png
Link to comment
Share on other sites

απο χτες που αρχισα μελισσοχορτο κι εκοψα τη σοκολατα μαχαιρι ειναι τοσ ο καλα η μικρη φτου φτου!ρε σεις μπα ςκα ιτο ριξα στη σοκολατα επειδη δεν κανω σεξ?να ρε δημητρα βρηκα τι φταιει δενειμαι λιχουδω...αγ...τη ειμαι!αχαχχαχα τριτη παω ιατρο να παρω το οκ για αποτριχωση και ξεφρενες μερες και νυχτες!ελπιζω μονο ναμεπλησιαζει οκαλος μου μετα απο αυτα που ειδε στο μαιευτηριο...βεβαια δεν ητανκατω αλλα...ηταν μεσα!

α εγω εκανα σεξ εχτες χαχαχαχα τι ωραια που ηταν ρεεεε ζηλειααα:tongue: 13 του μηνος εχω γυναικολογο αλλα αφου καθαρισα σιγα μη περιμενα μεχρι τοτε:tongue::tongue: ο αντρας μου εγινε αλλος ανθρωπος.ξανανιωσε χααααααχαχα ειναι 28 κ εγινε σαν 18:tongue::tongue::tongue:

κισακι ναι η αγ@μια εφτεγε ρε συ γιαυτο ετρωγες σοκολατες

παρε αυτο

xaxaxaxa:tongue::tongue::tongue:

πινε μελισσοχορτο ειναι οτι πρεπει για να κοιμαται το μωρο κ να μη ποναει

ΞΑΝΘΗ πιες γαλλικο καλε δε πειραζει η γευση!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

allo pali kai auto oute sex oute sokolates oute kagedes oute tsiggara eeee eleos poso na antexoume kai emeis oute upnos xaxaxa etsi ginane ta matia mas:shock::shock::shock:apo tin aupnia!!!!! ego sarantisw 27 dekembri exw akoma poles meres upomoniiiiiiii!!!!!!!koritsia i koilia sas eguge entelws?????emena exei meinei ligo akoma apla den einai sfixti...ti na kanw??????bazete tipota eseis??? zwni xrisimopoiisate gia sisfixi?????

τιποτα μη βαζεις.θα σφιξει σε κανα τριμηνο.οι ζωνες κ οι κρεμες ειναι μουφα τελικα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχ ρε κι εγώ είχα καθαρίσει και 10μέρες είχα μόνο σερβίετα μετά σερβίετακια και μόνο κίτρινα είχα σήμερα εχω ελάχιστο μεν αλλά αιματακι. Δεν κάνω έτσι σεξ εχω να δω tο τέτοιο μου έτσι από tο δημοτικό. Θα tο κάνω γουλί πρώτα και μετά.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρε ειναι σαν αζρη περιοδου ...σα βλεννηυ με αιμα,πο-λυ λιγο σκεψου μια γραμμη αιματακι στο σερβιετακι...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ο δικος μου ο εξυπνος ο αντρας κ στα 3 παιδια στις γεννες κοιτουσε κ απο κατω:evil: μη χασει κανενα σκηνικο:shock: αφου μου ελεγε κ ποτε εβγαινε το κεφαλι κ πολυ νευριαζα.μη πω που οταν βγηκε ο πλακουντας στο δευερο μου λεει ΄΄ιιιι κοιτα σαν συκωταρια ειναιιιιιι'' εγω δεν ειδα τους πλακουντες στα 2 πρωτα γιατι αηδιαζα αλλα στο τριτο με εφαγε να τον δω .φαγωθηκε σας λεω ΄΄κοιτα κοιτα πως ειναι'' ελεοοοοοοοος


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ρε ειναι σαν αζρη περιοδου ...σα βλεννηυ με αιμα,πο-λυ λιγο σκεψου μια γραμμη αιματακι στο σερβιετακι...

περιοδος ειναι αφου ησουν 10 μερες οκ κ τωρα εχεις αιμα ειναι περιοδος.επειδη θηλαζεις μπορει να κρατησει λιγο η μπορει να σου ξαναρθει σε 3-4 μηνες:-P


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι αλα ζουμπουλια!αχαχχαχααεμενα ηθελε να παει απο κατω αλλα δεν το ν αφησα του λεω μην τολμησεις γιατι θα ερθω στην τουαλετα οταν κανεις κακα και θα σε τραβαω βιντεο και θα σε βγαλω στο γιουτιουμπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιαχαχχαχαχα!θελω κι εγω σεξ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπουχουυυυυυυυυυυυυυυ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...