Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

αχ αν δεν είχα και εσας...!εμεις ακόμα τρώμε αλλά ανα μισάωρο,κάτι ειναι και αυτό. ο λαιμός μου με πεθαίνει και κουτουλάω απο την νύστα,ελπίζω να ησυχάσει το βράδυ μπας και κοιμηθώ λίγο.

δημητρα με εκανες και γελασα.σαν διαφήμιση για την αντισύλληψη μου ακούγεται!!!

νεκταρία καλή μου φαινεται η ιδέα με το φασκιωμα.θα το δοκιμάσω μόλις την κάνω μπάνιο.ελπίζω να πιάσει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κοριτσάκια! Καταφερα να μπω! Το πρωι πηγαμε και πηραμε δεντρακι και μετα το προγραμμα ειχε δουλειες-μωρο, δουλειες μωρο!

Fire δεν του δίνεις πλεον συμπληρωμα?

Το είδα το μεσημέρι και εχω απορία! Αυτους τους ανθρωπους γιατι τους κραταμε ζωντανους? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συμφωνω δημητρουλι αλλα ...ποτε δεν γινεται οτι πρεπει!καλημερα κουκλες!πως ειστε σημερα???εμενα ποναει η μεσημου και η κοιλιτσα μου,μαλλον σαν περιοδο περναω,βεβαια η ροηκαμια σχεση,ειναι πολυ λιγο το αιματακι,εχεις δικιο δημητρα αν καιημαια λεει οτι ειναι υπολειμματα και καθαριζω....και οτι οσο θηλαζω δε θα μου ερεθι,τι να πω,τουλαχιστον ειμαιμε σερβιετακια !θα δειξει


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Καταφερα να μπω! Το πρωι πηγαμε και πηραμε δεντρακι και μετα το προγραμμα ειχε δουλειες-μωρο, δουλειες μωρο!

Fire δεν του δίνεις πλεον συμπληρωμα?

Το είδα το μεσημέρι και εχω απορία! Αυτους τους ανθρωπους γιατι τους κραταμε ζωντανους? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

καλημερα και καλο μας κουραγιο, κι εμεις πηραμε χθες στολιδια, δεντρο, φατνη και φωτακια για το μπαλκονι και σημερα λεμε μολις σχολασει ο αντρας μου να στολισουμε, καλα χριστουγεννα να εχουμε και καλη χρονια...

υπαρχουν ανθρωποι που δεν μπορουν να κανουν παιδια κι αλλοι...κρεμασμα θελουνε τετοιοι ανθρωποι.

Δημητρα χτες το βραδυ ο μπεμπης ειχε μια και μοναδικη κενωση μετα απο 2 μερες η οποια ηταν κιτρινωπη σε χρωμα αλλα πολυ παχυρευστη σας κρεμα και σε υπερβολικη ποσοτητα, υπερβολικη ομως, και ειχαν πολυ ασχημη οσμη, εντωμεταξυ η μυτουλα του κανει γκργκρ παρολο που την καθαριζω τι ειναι τωρα αυτο, να παρω τον παιδιατρο? ανησυχω


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia kai emena edw kai 2 meres poli ponos stin koilitsa kai olo to apogeuma thelei byzi eleos den prolabainw na to mazeuw ante pali xaxaxa....:tongue::tongue::tongue:ti na pw!!!!kai emeis stolisame kala xristougenna ta pio eytixismena xristougena tha einai ta fetina me ta aggeloudia mas agkalia ti wraia atmosfaira na eixa twra kai kanena melomakarono.......mmmmmm alitheia to meli peirazei otan thilazeis?????den nomizw e????:confused::confused::confused:


c7bf85d6fb.png608c15f06b.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Καταφερα να μπω! Το πρωι πηγαμε και πηραμε δεντρακι και μετα το προγραμμα ειχε δουλειες-μωρο, δουλειες μωρο!

Fire δεν του δίνεις πλεον συμπληρωμα?

Το είδα το μεσημέρι και εχω απορία! Αυτους τους ανθρωπους γιατι τους κραταμε ζωντανους? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ελα ντε γιατι??

του δινω το βραδυ 90γρ οχι τιποτα αλλο μηπως και κοιμηθω λιγο..

η παιδιατρος μου πε οτι μπορω να το κοψω γιατι ειναι ευχαριστημενη απ το ζυγι του..

κατεβαζω πολυ γαλα πλεον το χω καταλαβει κ γω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σημερα πρωι πρωι του κοψαμε τα νυχακια του κ του βαλαμε ορο στη μυτη

αργοτερα θα του κανουμε beaute

κοριτσια καταλαβατε τι χρωμα θα παρουν τα ματια του μωρου σας ή ειναι νωρις ακομη??

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia kai emena edw kai 2 meres poli ponos stin koilitsa kai olo to apogeuma thelei byzi eleos den prolabainw na to mazeuw ante pali xaxaxa....:tongue::tongue::tongue:ti na pw!!!!kai emeis stolisame kala xristougenna ta pio eytixismena xristougena tha einai ta fetina me ta aggeloudia mas agkalia ti wraia atmosfaira na eixa twra kai kanena melomakarono.......mmmmmm alitheia to meli peirazei otan thilazeis?????den nomizw e????:confused::confused::confused:

και γω βαζω μελι το πρωι στο χαμομηλι μου, γιατι δεν κανει???

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα αγάπες!

αχ εριξα κάτι υπνους με την κόρη μου χθες και στάνιαρα!

σήμερα κοιμάται σαν πουλάκι!

και εγώ βάζω μέλι στο τσάι μου και όλα είναι μια χαρά.και γιαουρτάκι τρώμε αφού κάθε μέρα μας έδιναν στο μαιευτήριο με το φαγητό μεσημέρι και βράδυ.και γαλατάκι πινουμε το πρωί και τυράκια τρώμε και δεν νομίζω να μας προκαλεί προβλημα κανένα γαλακτοκομικό.καφεδάκια δεν πινουμε απο τότε που κόψαμε το τσιγάρο...και δεν μας νοιαζει καθόλου!κοριτσάρες μου μην κάνετε το λάθος να το ξαναβάλετε στο στόμα σας.πρωτον σκεφτείτε τα παιδάκια σας καπνίζουν και αυτά μέσω εσάς,αλλά σκεφτείτε και τον εαυτό σας δεν θέλετε να τα δείτε να μεγαλώνουν...?δεν υπάρχει αυτο που λέμε:ενα τσιγάρο μόνο.για αυτό μακριά και ξώμακρα!

πάω να κάνω μπάνιο τώρα που κοιμάται!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο μας κουραγιο, κι εμεις πηραμε χθες στολιδια, δεντρο, φατνη και φωτακια για το μπαλκονι και σημερα λεμε μολις σχολασει ο αντρας μου να στολισουμε, καλα χριστουγεννα να εχουμε και καλη χρονια...

υπαρχουν ανθρωποι που δεν μπορουν να κανουν παιδια κι αλλοι...κρεμασμα θελουνε τετοιοι ανθρωποι.

Δημητρα χτες το βραδυ ο μπεμπης ειχε μια και μοναδικη κενωση μετα απο 2 μερες η οποια ηταν κιτρινωπη σε χρωμα αλλα πολυ παχυρευστη σας κρεμα και σε υπερβολικη ποσοτητα, υπερβολικη ομως, και ειχαν πολυ ασχημη οσμη, εντωμεταξυ η μυτουλα του κανει γκργκρ παρολο που την καθαριζω τι ειναι τωρα αυτο, να παρω τον παιδιατρο? ανησυχω

πινει και ξενο γαλα η μονο θηλαζει? η μυτη του κανει ετσι μαλλον επειδη μεγαλωνει το διαφραγμα της κ εχει μαζεψει βλενα.βαλε φυσιολογικο ορο

συμφωνω δημητρουλι αλλα ...ποτε δεν γινεται οτι πρεπει!καλημερα κουκλες!πως ειστε σημερα???εμενα ποναει η μεσημου και η κοιλιτσα μου,μαλλον σαν περιοδο περναω,βεβαια η ροηκαμια σχεση,ειναι πολυ λιγο το αιματακι,εχεις δικιο δημητρα αν καιημαια λεει οτι ειναι υπολειμματα και καθαριζω....και οτι οσο θηλαζω δε θα μου ερεθι,τι να πω,τουλαχιστον ειμαιμε σερβιετακια !θα δειξει

οταν θηλαζεις δεν ειναι στανταρ οτι δε θα εχεις περιοδο.στην ραφαελα μου ηρθε 2 μηνες μετα κ στον αλεξ στο καπακι με το που καθαρισα.οταν εχουμε περιοδο το γαλα μας ειναι καπως λιγοτερο για 2 μερες αλλα οχι σπουδαια διαφορα.

kalimera koritsia kai emena edw kai 2 meres poli ponos stin koilitsa kai olo to apogeuma thelei byzi eleos den prolabainw na to mazeuw ante pali xaxaxa....:tongue::tongue::tongue:ti na pw!!!!kai emeis stolisame kala xristougenna ta pio eytixismena xristougena tha einai ta fetina me ta aggeloudia mas agkalia ti wraia atmosfaira na eixa twra kai kanena melomakarono.......mmmmmm alitheia to meli peirazei otan thilazeis?????den nomizw e????:confused::confused::confused:

οχι δε πειραζει το μελι σε τιποτα.μονο αν το φαει το μωρο.εσυ μπορεις να φας κ ενα βαζο:rolleyes:

σημερα πρωι πρωι του κοψαμε τα νυχακια του κ του βαλαμε ορο στη μυτη

αργοτερα θα του κανουμε beaute

κοριτσια καταλαβατε τι χρωμα θα παρουν τα ματια του μωρου σας ή ειναι νωρις ακομη??

μεχρι 6-7 μηνων τιποτα δεν ειναι σιγουρο.του αλεξανδρου μεχρι 6 μηνων ηταν πρασινα κ ελεγα οτι θα κρατησουν.οι 2 μου γιαγιαδες και η μανα μου εχουν πρασινα.ειπα μηπως πηρε γονιδιο απο κει.αλλα μπαααα.τελικα εγιναν καστανα!

και γω βαζω μελι το πρωι στο χαμομηλι μου, γιατι δεν κανει???

κανει καλε μια χαρα.βαλε αφοβα:P


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες και μωράκια!

Εγω την πάτησα χθες!Ειχε φτιαξει η πεθερουλα χοιρινο κοκκινιστο και επεσε βαρυ και σε μενα και στο παιδι!Ευτυχως στρωσαμε απο το πρωι παλι!

καλημερα και καλο μας κουραγιο, κι εμεις πηραμε χθες στολιδια, δεντρο, φατνη και φωτακια για το μπαλκονι και σημερα λεμε μολις σχολασει ο αντρας μου να στολισουμε, καλα χριστουγεννα να εχουμε και καλη χρονια...

Μελινακι εμεις σχεδον τελειωσαμε! Πρεπει βεβαια να παμε jumbo να παρουμε λιγα πραγματακια ακομα!

θα επρεπε να τους χτυπανε μεχρι να πεθανουν:evil::evil:

Συμφωνω!Αλλα να μαζευομασταν πολλοι εκεινη την στιγμη!Αργος θανατος να ηταν...

του δινω το βραδυ 90γρ οχι τιποτα αλλο μηπως και κοιμηθω λιγο..

η παιδιατρος μου πε οτι μπορω να το κοψω γιατι ειναι ευχαριστημενη απ το ζυγι του..

κατεβαζω πολυ γαλα πλεον το χω καταλαβει κ γω..

Εγω δεν καταλαβαινω τι κατεβαζω να πω την αληθεια! Συμπλήρωμα και εγω δίνω αλλα δεν τρωει ομως πολυ τελευταιες μερες! Ισως να εχω περισσοτερο γαλα!

Το προβλημα μου ειναι το ρεψιμο με το ξενο γαλα!Συνηθως δεν τον καταλαβαινω! :roll:


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...