Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

φανταζομαι οτι δεν παιζει δεν ηρθα κοντα κι υποτιθεται οτι αν εχει μεινει κατι στοκεφλαι του παιδιου ειναι κονιδες μονο...η μικρη μου ηταν σε αλλο δωματιο...δε νομιζω να κολλησα τιποτα αλλα αν κολλησ αθ ααυτοχτονησω


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

φανταζομαι οτι δεν παιζει δεν ηρθα κοντα κι υποτιθεται οτι αν εχει μεινει κατι στοκεφλαι του παιδιου ειναι κονιδες μονο...η μικρη μου ηταν σε αλλο δωματιο...δε νομιζω να κολλησα τιποτα αλλα αν κολλησ αθ ααυτοχτονησω

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΣΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ?

Link to comment
Share on other sites

οχι !δεν μπορω ν ατο ξαναπιω αυτο λεμε!αλαλ τρωω γλυκο και τρυπιεμαι με το μηχανακι κα ιειμαι μια χαρα!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

απλα μου ειχε πει η διαβητολογος ν ακανω μετα απο 40 μερες απο τοκετο και σε επομενη εγκυμοσυνη ν ακανω καμπυλη σακχαρου στην 20η εβδομαδα εγκυμοσυνης


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μι αιδεα εινα ιτελικα ρε συ!εμενα με 6 επιπλεον κιλα μονο δε μου εκανε και κακο...!!!!μετα του εδωσα και καταλαβεβεβαια 2-2 τις σοκολατες αλλα οκ επανηλθ απληρως!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μι αιδεα εινα ιτελικα ρε συ!εμενα με 6 επιπλεον κιλα μονο δε μου εκανε και κακο...!!!!μετα του εδωσα και καταλαβεβεβαια 2-2 τις σοκολατες αλλα οκ επανηλθ απληρως!

ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΗΡΑ 7 ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ 4 ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ.:mrgreen: ΤΑ ΕΦΑΓΑ ΟΛΑ

Link to comment
Share on other sites

κανενας γνωστος δνεεχει...?πηγαινε σ εμικροβιολογικο,φαε μπουγατσα και καντο!!!εχει και στα φαρμακεια λεν μ εγευση λεμονι τη γλυκοζη....και δενεειναι τοσο μπλιαξ....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

κανενας γνωστος δνεεχει...?πηγαινε σ εμικροβιολογικο,φαε μπουγατσα και καντο!!!εχει και στα φαρμακεια λεν μ εγευση λεμονι τη γλυκοζη....και δενεειναι τοσο μπλιαξ....

ΚΑΛΑ....:( ΒΛΕΠΟΥΜΕ:rolleyes::roll:

Link to comment
Share on other sites

κισακι δε παιζει να κολλησες.απλα στην ιδεα σου ειναι γιαυτο ξυνεσαι!το παθαινουν πολοι αυτο ειναι ψυχολογικο!τωρα που σου γραφω φαγουριζομαι παντου!!:mrgreen::mrgreen:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...