Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

μου στειλαν κ εμενα ειδοποιηση..τι ναπω, ελπιζω να μη συνεχιστει αυτο κ μας μπαναρουν ολες.ας αλλαξουμε θεμα καλυτερα!τι καιρο εχετε?


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ας αλλαξουμε θεμα καλυτερα!

Καλημέρα! Με τις γουλίτσες πως πάτε; Δες στο πάρεντς τη mikio είχε το ίδιο θέμα και το αντιμετώπισε με επιτυχία!


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μαλλον εχω χασει επεισεοδια λεμε....δεννξξω τι παιζει,,,ποσοσ γκαου ειμαι????καλημερα ρςα,ποπακι,βασιλικη,ντερμπυ δημητρουλι φροσακι....εκλενιτσα...σορρυ οποια ξεχασα,ξεχναω πολυ τελευταια....αχαχαχ!τι κανετε?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Rea οι γουλιες υπαρχουν αλλα οχι σε καθε γευμα κ διαφερουν σε ποσοτητα κ συχνοτητα.τον κραταω περισσοτερη ωρα ορθιο μετα το φαγητο κ αφου ρευτει κ δειχνει να το αντιμετωπιζει καλυτερα! σε ποιο θεμα το ελεγε η mikio?

Κisha καλημερα!! εχει δημιουργηθει θεματακι..δεν ξερω κ ποιες εχουν αποκλεισει! η Βασιλικη αποκλειστηκε η πηρε ειδοποιηση?δεν εχω κ facebook ρε γμτ..μπορει να μπω με της αδερφης μου.


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μαλλον εχω χασει επεισεοδια λεμε....δεννξξω τι παιζει,,,ποσοσ γκαου ειμαι????καλημερα ρςα,ποπακι,βασιλικη,ντερμπυ δημητρουλι φροσακι....εκλενιτσα...σορρυ οποια ξεχασα,ξεχναω πολυ τελευταια....αχαχαχ!τι κανετε?

Εμενα με ξεχασες! :(

δεν εχω κ facebook ρε γμτ..μπορει να μπω με της αδερφης μου.

Φτιαξε και εσυ ενα προφιλ.Μεχρι και η γιαγια μου εχει πλεον facebook! χοχοχοχοχο!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα με ξεχασες! :(

Φτιαξε και εσυ ενα προφιλ.Μεχρι και η γιαγια μου εχει πλεον facebook! χοχοχοχοχο!

ειμαι λιγακι αντιθετη με τη νοοτροπια του..:oops:

(κ καλα ιδεαλισμος..)


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειμαι λιγακι αντιθετη με τη νοοτροπια του..:oops:

(κ καλα ιδεαλισμος..)

Καλα μη νομιζεις και εγω ημουν ...και ακομα ειμαι σε καποια θεματα.Αλλα ειναι ευκολια.Ειδικα για να επικοινωνεις με φιλους που εχεις χασει.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια κατι ασχετο, η μελινα τι κανει με το μωρακι της??? περασε η ανεμοβλογια-κρυωμα?? ειχε καποια νεα της?


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα μη νομιζεις και εγω ημουν ...και ακομα ειμαι σε καποια θεματα.Αλλα ειναι ευκολια.Ειδικα για να επικοινωνεις με φιλους που εχεις χασει.

ειδικα αυτοι οι χαμενοι "φιλοι" που μολις κανεις φεισμπουκ σε θυμουνται ειναι που με τρελαινουν!!!!:twisted:

εχει τυχει στα αδερφια μου να ειναι "φιλοι" με καποιον κ να τους δουν απο κοντα κ να μην τους μιλησουν καν!! αλλα σε γενεθλια κ γιορτες κανουν

"σκουντηματα" κ "δωρακια" ευχες κτλ...


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Rea οι γουλιες υπαρχουν αλλα οχι σε καθε γευμα κ διαφερουν σε ποσοτητα κ συχνοτητα.τον κραταω περισσοτερη ωρα ορθιο μετα το φαγητο κ αφου ρευτει κ δειχνει να το αντιμετωπιζει καλυτερα! σε ποιο θεμα το ελεγε η mikio?

Κisha καλημερα!! εχει δημιουργηθει θεματακι..δεν ξερω κ ποιες εχουν αποκλεισει! η Βασιλικη αποκλειστηκε η πηρε ειδοποιηση?δεν εχω κ facebook ρε γμτ..μπορει να μπω με της αδερφης μου.

δες καταχωρηση 2651 http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1905206#post1905206

αλλά δες και άλλες καταχ που έκανε!


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα μας το κλεισουν το καφε μας...θα μας κανουν εξωση! :rolleyes:Βασιλικη πολυ καλη η συμβουλη σου να βαλω καθρεφτακι :tongue: για να γυρναει το κεφαλι της απο την αλλη μερια! Οντως κοριτσια τι εγινε με την trianmeli λετε να μπηκαν νοσοκομειο?:(


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...