Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα σε ολες τις εγκυουλες!!!

Αγγελικουλα εγω κατευθειαν με βρεφικο θα πλυνω. Με αρκαδι, σοδα και ξυδι στο πλυντηριο στους 40. Το διαβασα στο τοπικ με τα βιολογικα προιοντα.


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρες!

Ολα καλά στη παρέα?

Εμείς καλά, δόντια χάλια το μικρό μου, κοιλιά χάλια εγώ, αλλάαααα καλά μωρέ! Τη παλεύουμε!

Σημερα γιατρό και γω, ελπίζω μη τύχει καμιά γέννα πάλι! Θα πάω στο μαιευτήριο να με δει με το έτσι θέλω! Εχουν περάσει 6 βδομάδες! Δεν αντέχω άλλο!

Και εχω και ερωτήσεις, σχετικά με τις συσπασούλες μου, με τα πονάκια μου, με το γεγονός ότι πλέον δε μπορώ να περπατήσω καθόλου, αμέσως αρχίζουν τα παρατράγουδα. Ακόμα και οι μετακινήσεις εντός σπιτιού με ενοχλούν.

Και μεις για κουρτίνες πάμε σήμερα, δε βρήκα αυτό που ήθελα ακόμα, θα πάω στο μαγαζί που ξέρω ότι θα βρω εντέλει και θα τη χρυσοπληρώσω βέβαια....

Αγγελική εγώ κατευθείαν με παιδικό τα είχα πλύνει, μη ξεχνάς μόνο το διπλό ξέβγαλμα αρχικά! Ελα μωρέ, πόσο πια λερωμένα είναι.....μετα αρχίζει η βρώμα, όταν κυλιούνται στις παιδικές χαρές και στα χώματα!

Με το καλό Μελάκι μου να δεις την κουκλίτσα σου! Αχ το άλλο κουκλί υποφέρει με τα δοντάκια του έ? Υπομονή κορίτσι μου όλα θα περάσουν.

Τελικά έβαλα το πρώτο πλυντήριο με τα σεντόνια, τις πετσετούλες και τις κουβέρτες!! Πήρα Προδέρμ απορρυπαντικό κ μαλακτικό και έβαλα και διπλό ξέβγαλμα όπως μου είπες!! Είμαι ενθουσιασμένη!! (Ξέρω δεν πάω καλά...)

Καλημερα σε ολες τις εγκυουλες!!!

Αγγελικουλα εγω κατευθειαν με βρεφικο θα πλυνω. Με αρκαδι, σοδα και ξυδι στο πλυντηριο στους 40. Το διαβασα στο τοπικ με τα βιολογικα προιοντα.

Ναι Κριστάκι μου είμαι υπερβολική κάποιες φορές γι αυτό κ σας ρώτησα το ίδιο θα κάνω κ εγώ! Μάκια πολλά στην ζουζούνα σου!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια γεια σας και από εμένα!!!

Αγγελικούλα μου δεν είσαι καθόλου υπερβολική, είσαι πρωτομάνα και όλες έτσι κάνουμε την πρώτη φορά!!! μην ξεχνάς οτι και το σιδέρωμα σκοτώνει τα πάντα.... με το καλό τα βροφοπραγματάκια σας!!!!

Velissaki μπράβο κοπελα μου!!! μια χαρά το μωρό!! για το θέμα της μετακίνησης μάλλον ήρθε η ώρα για μια αναρωτικούλα πριν την άδεια!!!! χαχαχαχαχαχαχα

Μελάκι υπομονή κοριτσάκι μου με το μικρό!! αν δεν μπορέσει και σήμερα να σε δει (που δε νομίζω, τι στο καλό πάντα σε εσένα θα τυχαίνει) πες του οτι έχεις συσπάσεις και θα σε δει άμεσα!!

Εγώ σήμερα έκανα την καμπύλη!!! οκ τίποτα δεν ήταν, δεν είχα πιει και νερό όλο το βράδυ και διψούσα, οπότε το κατέβασα σε 5 λεπτά.... αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα γιατί έχω κάνει μαζί γενικές αίματος, ούρων και καλλιέργεια ούρων. Κατά τα υπόλοιπα καλά!!!! εγώ θα ξαναδώ το κοριτσάκι μου στις 25/10 που έχουμε ντόπλερ.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

εκανα και εγω την καμπυλη σημερα και ευτυχως ολα καλα 106 ηταν μετα απο 1 ωρα πηγα και στον ντοκτορ και ειναι πολυ ευχαριστημενος επομενο υπερηχο σε 3 εβδομαδες και σε καμμια 10 μερες θα παω να παρω και τον χαρτι για την πητ...

βεβαια αρκετες ωρες στο διαγνωστικο αλλα δεν πειραζει...!!!

Αγγελικη μου οπως σου ειπαν και οι αλλες κοπελες σωστα δεν χρειαζεται 2 φορες πλυσιμο ναι ξεβγαλμα ας γινει διπλο και φυσικα καλο σιδερωμα και εισαι οκ!

εγω αυτα θα τα ξεκινησω σε κανα 15ημερο λεω ..........

ρωτησα και στο καθαριστηριο για μια κουβερτα κουνιας που ειναι ντεκορ στην ουσια πλεκτη που την ειχε φτιαξει η πεθερα μου στην κορη μου και θελει να την παρουμε στην κλινικη για το κουνακι..ρε κοριτσια 10 ευρω μου ζητησαν για στεγνο καθαρισμα!

πολλα δεν ειναι??

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου μπράβο για την εξέταση, εγώ δεν ρώτησα γιατί γινόταν της τρελλής το πανυγήρι στο ιατρείο. Δευτέρα πρωί και είχαν έρθει όλα τα χωριά γύρω από την Τρίπολη, και μου είπε "μην με τρέξεις και εσύ, έλα αύριο..."

για το καθαριστήριο πιστεύω πως είναι πολλά χωρίς βέβαια να έχω άποψη. αν τη βάλεις στη μπανιέρα με λίγο απορυπαντικό και νερό και να τη βγάλεις την άλλη μέρα. εμένα αυτό μου είχαν πει για να πλένω τις κουρτίνες. δεν κάνεις τίποτε άλλο απλά να μείνει τουλάχιστον 1 βράδυ στη μπανιέρα.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σημερα νομιζω οτι μπηκα στον 8ο!!! Πωπω πλησιαζει ο καιρος!!!!

εγω θα χρησιμοποιησω βρεφικο απορρυπαντικο και συγκεκριμενα πρασινο σαπουνι για να μην μου κανει καποια αλλεργια. Τα δικα μας απορρυπαντικα εχουν αρωματα και διαφορα χημικα νομιζω.

Μαρακι ακριβο το καθαριστηριο!γιατι δεν την πλενεις στο χερι, η γιαγια μου και η μαμα μου ολα τα πλεκτα στο χερι τα επλεναν και δεν επαθαν τιποτα.


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites

γιατι η πεθερα μου λεει οτι πρεπει να παει καθαριστηριο γιατι ειναι ναι μεν πλεκτη αλλα απο κατω εχει βαλει υφασμα σατεν ή κατι τετοιο για να φαινετε το σχεδιο...!

οταν την ειχε φτιαξει τα ειχε πλυνει ξεχωριστα και οχι μαζι.και εμενα μου φανηκαν πολλα ρε γμτ!!

αν ηταν στο χερι μου δεν θα την εβαζα καθολου αλλα την εφτιαξε κουραστηκε και εδωσε και σωρο λεφτα ..ειναι και βαρια και στην ουσια δεν σκεπαζω το μωρο(εννοειτε) με αυτη ειναι απλα διακοσμητικη για την κουνακι της κλινικης και την κουνια για να βλεπουν οι συγγενεις τι εκανε η γιαγια...εθιμα του τοπου στην ουσια..

παλιοτερα μεχρι και το κρεβατι της λεχωνας ηταν ετσι στολισμενο και οταν γεννησα την Εφη μου το ειχε φτιαξει.

χρησιμοποιουμε παιδικα απορρυπαντικα για λογους αλλεργιων και ειναι πιο ασφαλες απο θεμα χημικων...

παντα τα ρουχα των μωρων πλενονται ξεχωριστα απο τα δικα μας..εγω στην Εφη μου αφου εγινε σχεδον 2 χρονων τα επλενα μαζι με τα δικα μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου :P

Διάβασα υπέροχα νέα Μαργιούλα μου και χάρηκα πρωί πρωί!!! Ευχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν απο δω κ πέρα κ να μην ξαναπροβληματιστείς για τπτ!!!

Εγώ μετράω τις μέρες για να δώ το παιδάκι μου..την Πέμπτη με το καλό θα πάμε στον γιατρό και την άλλη εβδομάδα θα κάνουμε και το doppler! Έχει περάσει 1 μήνας αναρωτιέμαι πόσο θα μεγάλωσε το αγοράκι μου!

Επίσης την Παρασκευή θα παραλάβουμε και όλα τα είδη βρεφανάπτυξης, το καρότσι μας με όλα τα αξεσουάρ, το ριλαξάκι, μπανάκι κτλ περιττό να σας πώ πόσοοοοοοοοοοοο θέλω απλά κ μόνο να τα φέρω σπίτι κ να τα τακτοποιήσω! Αδειάσαμε κ το παιδικό δωμάτιο, θα έρθει και ο ηλεκτρολόγος να μας βάλει μια απλίκα που πήρα για τον μπέμπη, ετοιμάζουμε τις κουρτινούλες του και γενικά ετοιμάζουμε το παιδικό δωμάτιο σιγά σιγά! Σήμερα λέω να ξεκινήσω να πλένω και κάποια ρουχαλάκια. Οι δευτερομανούλες πείτε μου την γνώμη σας..τα πλένουμε πρώτα με κανονικό απορρυπαντικό και μετά με παιδικό ή ειναι υπερβολή? Μιλάμε πάντα για καινούργια ρουχαλάκια.

Ευχαριστω Αγγελικουλα μου να εισαι καλα κοριτσακι μου!! αντε με το καλο να δεις τον παιδαρο σου!! και με το καλο να τα ετοιμασετε ολα!!! τα ρουχαλακια αυτα θα ειναι το ποιο ωραιο πλυντηριο που εχεις βαλει στην ζωη σου!!

Καλημέρα σας!

Είδαμε το μπεμπάκι μας την Παρασκευή. Έχει γίνει 1680 γρ! Ο ντόκτορ είπε πως όλα πάνε καλά και μου είπε από εδώ και πέρα να αποφεύγω λεωφορεία, τρένα κλπ για να αποφύγω ιώσεις. Χοχοχο, και πως θα πηγαίνω στη δουλειά που έχω άλλον ένα μήνα για την άδεια και χρησιμοποιώ και τρένο και λεωφορείο και μετρό?

1680 γρ??? velissa μου μπραβο σας!!

Αν σας πω οτι ο αντρας μου ειναι κρυωμενος ηδη!!!

Εγώ σήμερα έκανα την καμπύλη!!! οκ τίποτα δεν ήταν, δεν είχα πιει και νερό όλο το βράδυ και διψούσα, οπότε το κατέβασα σε 5 λεπτά.... αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα γιατί έχω κάνει μαζί γενικές αίματος, ούρων και καλλιέργεια ούρων. Κατά τα υπόλοιπα καλά!!!! εγώ θα ξαναδώ το κοριτσάκι μου στις 25/10 που έχουμε ντόπλερ.

Ζουνιτσα μου καλα αποτελεσματα!!! και εγω 29/10 αντε να περασει ο καιρος!!!

καλημερα!

εκανα και εγω την καμπυλη σημερα και ευτυχως ολα καλα 106 ηταν μετα απο 1 ωρα πηγα και στον ντοκτορ και ειναι πολυ ευχαριστημενος επομενο υπερηχο σε 3 εβδομαδες και σε καμμια 10 μερες θα παω να παρω και τον χαρτι για την πητ...

Μπραβο Μαρακι συγχαρητηρια!!!

σημερα νομιζω οτι μπηκα στον 8ο!!! Πωπω πλησιαζει ο καιρος!!!!

Πωπω οντως πλησιαζουμε Κριστυ μου!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Πήγα επιτέλους στο γιατρό!

Καλά είμαστε που λέτε, μια χαρά οι μετρήσεις μας, 1250 η κυρία, με ποοοολύυυ μεγαλύτερο κεφάλι απτη Ζωή μου, εντυπωσιακά μεγαλύτερο

(:shock: αουτς)

Είναι με το κεφάλι κάτω πάλι, αλλά η μούρη της κοιτάει έξω, κοινώς χέρια και πόδια με βαράνε ανελέητα στα τοιχώματα της μήτρας.

Γι'αυτό και τα χω παίξει τις τελευταίες μέρες, και η μήτρα μου λέει δε τη παλεύει, έχει παρατσιτώσει ήδη, καθόλου δεν τον εκπλήσσει που πονάω τόσο σε συνδέσμους, μυς, ισχία, λεκάνη κλπ κλπ.

Μου είπε ότι το σώμα μου απλά δεν αντέχει σιγά σιγά, και να κάνω υπομονή γιατί θα δυσκολέψει κιάλλο, και να μη κινούμαι πολύ γιατί έχω "τάση" ήδη στη μήτρα, μη ξεκινήσουμε καμιά διαδικασία και τρέχουμε.

Yutopar να πάρω να έχω και αν συνεχιστούν οι συσπάσεις να τα ξεκινήσω μήπως ανακουφιστώ. Αν και πιστεύει ότι δε θα μου κάνουν τίποτα επειδή τις συσπάσεις τις έχω λόγω της "τάσης" της μήτρας και δε μπορούμε να κάνουμε κάτι εκτός από ξεκούραση συνέχεια. Καλό ε?

Α!

Εχω λέει ελπίδες να ανακουφιστώ αν γυρίσει με τη μούρη μέσα, να κοιτάει πλάτη δηλαδή. Τότε θα αρχίσει να πονάει η μέση πάλι, η οποία πέρασε απο προχτές που άλλαξε θέση η μικρή.

Τι σου είναι ένα μωρό τελικά μέσα σου ε??

Το μανάρι μου βέβαια, λόγω θέσης, μας χάρισε έναν υπέεεεεροχο υπέρηχο, την απολαύσαμε σε όλο της το μεγαλείο, τη φατσούλα της σα να τη βλέπω μποροστά μου. Ηταν απίστευτο! Κατάπινε, χασμουριόταν, ανοιγόκλεινε μάτια, έπαιζε με τα δάχτυλα....Τρελαθήκαμε, ο άντρας μου είχε κολλήσει τη μούρη του στην οθόνη και αναφωνούσε. Δεν ειχαμε δει τέτοιον υπέρηχο στη Ζωή ποτέ!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο Μελακι μου!!! στην ιδια ακριβως σταση συναντησαμε και την δικη μου και ειδαμε φοβερες εικονες!!

να προσεχεις οσο γινεται περισσοτερο και ολα θα πανε καλα!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια γεια σας και από εμένα!!!

Αγγελικούλα μου δεν είσαι καθόλου υπερβολική, είσαι πρωτομάνα και όλες έτσι κάνουμε την πρώτη φορά!!! μην ξεχνάς οτι και το σιδέρωμα σκοτώνει τα πάντα.... με το καλό τα βροφοπραγματάκια σας!!!!

Εγώ σήμερα έκανα την καμπύλη!!! οκ τίποτα δεν ήταν, δεν είχα πιει και νερό όλο το βράδυ και διψούσα, οπότε το κατέβασα σε 5 λεπτά.... αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα γιατί έχω κάνει μαζί γενικές αίματος, ούρων και καλλιέργεια ούρων. Κατά τα υπόλοιπα καλά!!!! εγώ θα ξαναδώ το κοριτσάκι μου στις 25/10 που έχουμε ντόπλερ.

Ουφ ευτυχώς που μου το είπες γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ οτι κάτι δεν πάει καλά με μένα ΧαχαΧΑαα . Σ'ευχαριστώ πολύ και με το καλό να έρθουν και τα δικά σας!!

Συγχαρητήρια για την καμπύλη κοριτσάκι σίγουρα σου έφυγε ενα βάρος!!!

Καλησπέρα!

Πήγα επιτέλους στο γιατρό!

Καλά είμαστε που λέτε, μια χαρά οι μετρήσεις μας, 1250 η κυρία, με ποοοολύυυ μεγαλύτερο κεφάλι απτη Ζωή μου, εντυπωσιακά μεγαλύτερο

(:shock: αουτς)

Είναι με το κεφάλι κάτω πάλι, αλλά η μούρη της κοιτάει έξω, κοινώς χέρια και πόδια με βαράνε ανελέητα στα τοιχώματα της μήτρας.

Γι'αυτό και τα χω παίξει τις τελευταίες μέρες, και η μήτρα μου λέει δε τη παλεύει, έχει παρατσιτώσει ήδη, καθόλου δεν τον εκπλήσσει που πονάω τόσο σε συνδέσμους, μυς, ισχία, λεκάνη κλπ κλπ.

Μου είπε ότι το σώμα μου απλά δεν αντέχει σιγά σιγά, και να κάνω υπομονή γιατί θα δυσκολέψει κιάλλο, και να μη κινούμαι πολύ γιατί έχω "τάση" ήδη στη μήτρα, μη ξεκινήσουμε καμιά διαδικασία και τρέχουμε.

Yutopar να πάρω να έχω και αν συνεχιστούν οι συσπάσεις να τα ξεκινήσω μήπως ανακουφιστώ. Αν και πιστεύει ότι δε θα μου κάνουν τίποτα επειδή τις συσπάσεις τις έχω λόγω της "τάσης" της μήτρας και δε μπορούμε να κάνουμε κάτι εκτός από ξεκούραση συνέχεια. Καλό ε?

Α!

Εχω λέει ελπίδες να ανακουφιστώ αν γυρίσει με τη μούρη μέσα, να κοιτάει πλάτη δηλαδή. Τότε θα αρχίσει να πονάει η μέση πάλι, η οποία πέρασε απο προχτές που άλλαξε θέση η μικρή.

Τι σου είναι ένα μωρό τελικά μέσα σου ε??

Το μανάρι μου βέβαια, λόγω θέσης, μας χάρισε έναν υπέεεεεροχο υπέρηχο, την απολαύσαμε σε όλο της το μεγαλείο, τη φατσούλα της σα να τη βλέπω μποροστά μου. Ηταν απίστευτο! Κατάπινε, χασμουριόταν, ανοιγόκλεινε μάτια, έπαιζε με τα δάχτυλα....Τρελαθήκαμε, ο άντρας μου είχε κολλήσει τη μούρη του στην οθόνη και αναφωνούσε. Δεν ειχαμε δει τέτοιον υπέρηχο στη Ζωή ποτέ!

Καλησπέρα Μελάκι μου!! Πώ πώ απο την περιγραφή σου καταλαβαίνω πως νιώσατε όταν βλέπατε την μπεμπούλα σας.. Αχ ανυπομονώ 2 μερούλες έμειναν αντε να δούμε. Εμένα τις τελευταίες μέρες επειδή έχω κάνει πολλές δουλειές με πονάει απίστευτα η μέση μου ειδικά το βραδύ με το που ξαπλώσω μετά δεν μπορώ να σηκωθώ με τπτ... Και σε ρωτώ.. αυτό σημαίνει οτι είναι με την μουρίτσα προς την πλάτη μου? Αυτό το νινί δεν μου έχει κάνει ποτέ την χάρη να δώ την φατσούλα του το πιστέυεις? Ούτε στην Β επιπέδου, ούτε ποτέ!΄Λές να μου κάνει την χάρη την Πέμπτη?


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

ζουνιτσα τα πηρες τα αποτελεσματα??

μελακι μια χαρα η μπεμπα σου απο κιλα και φαινετε απο τωρα τι κοριτσι θα ειναι!χαχα!!

Αγγελικη εσενα ο πριγκηπας μου φαινετε οτι κραταει το προσωπο του ιγκοκνιτο!!ε vip παιδι εχεις!!

εγω περιμενω να ερθει η μαμα μου πως και πως τον αλλο μηνα μπας και χαλαρωσω λιγακι να σας πω την αμαρτια μου...

θα νιωσω πιο καλα εστω και αν ειναι απλα η ιδεα μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου......

όχι δεν τα πήρα ακόμα, στις 12:30 θα πάω. Ναι όντως Αγγελικούλα μου έφυγε ένα άγχος για την αντίδραση του στομαχιού μου τόσες ώρες χωρίς στέρεο φαγητό, μόμο υγρό. Αλλά οκ!!!! και εμένα με πονάει η μέση μου και μέχρι να σηκωθώ περνάνε και 5 λεπτά και για να περπατήσω κανονικά άλλα 5......

Μελάκι μπράβο κοριτσάκι μου.... ξεκουράσου τώρα όσο μπορείς. δεν θέλουμε να έχουμε φασαρίες.... εμένα τα yotopar με βοήθησαν πολύ, αλλά άλλη η μια περίπτωση άλλη η άλλη.

Φιλάκια σε όλες....


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια και μπεμπακια!!!

Τι κανετε? Ευχομαι ολες να εισαστε καλα...

Εγω σε γενικες γραμμες ειμαι καλα..Εχω ζαλαδες βεβαια και ταχυκαρδιες.

Πιστευω να ειναι φυσιολογικο. Καθομαι στην καρεκλα και μολις παω να σηκωθω με πιανουν και δεν μπορω να κανω τιποτα...Γενικα αδιαθεσια σωματικη νιωθω εντονη.

Αχχχ πως θα φτασω μεχρι το τελος??? Δεν θα μπορω να κουνησω!!!

Το απογευμα θα παω να κανω την βελονα για το ρεζους.

Εχω πια μπει στην 32 εβδομαδα!!! Εχω δηλαδη το πολυ-πολυ 8 εβδομαδες!!! Ακομα δεν το εχω συνηδητοποιησει...

Φιλια πολλα!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...