Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

χαχαχαχαχα!!

Και προσοχη στις ανηφορες κοριτσια γιατι η κοιλια μας πάει πίσω!!! :tongue:

Γιατι, τα κορδονια στα αθλητικα παπουτσια μπορειτε να τα δεσετε ευκολα;;;χαχαχχαχ


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια να σας πω το πιο αστειο!!

Εγω ειμαι και σχετικα κοντουλα γυρω στο 1,60 σαν μπαλα με ποδια ειμαι!!!!

χωρια οτι η κοιλια δεν με αφηνει να πλησιαζω τον νεροχυτη!! ουτε τα πιατα μου δεν μπορω να πλυνω Χαχαχαχαχα!!! μιλαμε για θεατρο...

χαχαχαχαχα...... εγώ γελάω όταν αγκαλιαζόμαστε με τον άντρα μου.... έχει την πλάκα του.....

επίσης το ότι παίρνουν θέση δε σημαίνει οτι κατεβαίνει, εμένα έχει πάρει θέση από τον Αύγουστο από το β επιπέδου. δεν είναι νωρίς αν το σκεφτείς οτι θα διανύσουμε το 3ο τρίμηνο.....


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να σας πω και εγώ κάτι για γέλια.... όταν πήγαμε για μπανάκια στο Πεταλίδι, είχαμε βρει μια ωραία παραλία κοντά στο ξενοδοχείο αλλά είχε πολύ απότομα σκαλιά για να κατέβεις. και φυσικά ότι το κατεβαίνεις μετά το ανεβαίνεις...... αφού την πρώτη φορά το ανέβηκα με 500 στάσεις, την επόμενη μέρα μου λέει ο Νικήτας θα σε σπρώξω και το έκανε για να γελάσουμε. Έλα όμως που εμένα μου άρεσε και με διευκόλυνε.... εεε κάθε μέρα με έσπρωχνε και όποιος μας συναντούσε γέλαγε και αυτός μαζί μας. αλλά άλλο να το περιγράφω και άλλο να το βλέπετε.....


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια να σας πω και εγώ κάτι για γέλια.... όταν πήγαμε για μπανάκια στο Πεταλίδι, είχαμε βρει μια ωραία παραλία κοντά στο ξενοδοχείο αλλά είχε πολύ απότομα σκαλιά για να κατέβεις. και φυσικά ότι το κατεβαίνεις μετά το ανεβαίνεις...... αφού την πρώτη φορά το ανέβηκα με 500 στάσεις, την επόμενη μέρα μου λέει ο Νικήτας θα σε σπρώξω και το έκανε για να γελάσουμε. Έλα όμως που εμένα μου άρεσε και με διευκόλυνε.... εεε κάθε μέρα με έσπρωχνε και όποιος μας συναντούσε γέλαγε και αυτός μαζί μας. αλλά άλλο να το περιγράφω και άλλο να το βλέπετε.....

χαχαχαχαχαχαχχαααααχαχα

φοβερο!!!!!!!


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα!!

Και προσοχη στις ανηφορες κοριτσια γιατι η κοιλια μας πάει πίσω!!! :tongue:

Γιατι, τα κορδονια στα αθλητικα παπουτσια μπορειτε να τα δεσετε ευκολα;;;χαχαχχαχ

και στα σκαλοπατια!!! οσο για τα κορδονια ο αντρας μου με ετοιμαζει καθε φορα σαν το μωρακι εμενα αμα μου λυθουνε θα γκρεμοτσακιστω δεν θα τα δω να τα δεσω!!!

Τα καλα νεα ειναι οτι μαλλον με δεχτηκε ο γιατρος που ηθελα και κανονησα το απογευμα ραντεβου στο Λητω να τα πουμε αναλυτικα!! θα σας πω νεα το απογευματακι κουκλες ευχηθειτε μου καλη επιτυχια!!! φιλακια σε ολες...


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να σας πω και εγώ κάτι για γέλια.... όταν πήγαμε για μπανάκια στο Πεταλίδι, είχαμε βρει μια ωραία παραλία κοντά στο ξενοδοχείο αλλά είχε πολύ απότομα σκαλιά για να κατέβεις. και φυσικά ότι το κατεβαίνεις μετά το ανεβαίνεις...... αφού την πρώτη φορά το ανέβηκα με 500 στάσεις, την επόμενη μέρα μου λέει ο Νικήτας θα σε σπρώξω και το έκανε για να γελάσουμε. Έλα όμως που εμένα μου άρεσε και με διευκόλυνε.... εεε κάθε μέρα με έσπρωχνε και όποιος μας συναντούσε γέλαγε και αυτός μαζί μας. αλλά άλλο να το περιγράφω και άλλο να το βλέπετε.....

Καλα Ζουζουνιτσα εκανες μεχρι και την μπεμπα μου να γελαει!!!!!!!!

δεν ειναι υπεροχο αυτο που μας συμβαινει???? εχει τοση πλακα.......


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά είναι υπέροχο!!!!!! κοριτσάκι μου καλή επιτυχία (που την έχεις σίγουρα...) και όλα καλά με το νέο σου γιατρό!!!!!

Να εισαι καλα κουκλιτσα μου!!! θα μπω να σας πω νεα ελπιζω καλα φιλακια κουκλες!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρακι μου εσυ εισαι που μπεμπης σου κατεβαινει με τα ποδια?

παιζει ρολο απο τωρα πως κατεβαινουν δεν ειναι λιγο νωρις?

μαργιουλα μου δεν ξερω το φυλο αλλα ναι κατεβαινει με τα ποδια αλλα δεν με επηρεαζει γιατι παω για καισαρικη αλλα ετσι και αλλιως συνηθως γυρνανε γυρω στην 30η εβδ οποτε γενικα θεωρω οτι δεν ειναι προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τζιφος!! τελικα δεν μπορει σημερα λογω παρα πολυ κοσμου με πηρε η γραμματεας του και μου το ανεβαλε για αυριο το μεσημερι στις 2

το κακο ειναι οτι θα ειμαι αλλη μια μερα στην αγωνια.... η μπεμπουλα απο το μεσημερι εχει καρφωθει κατω αριστερα στο υψος της λεκανης και δεν κινειται να παει αλλου περα απο καποιες κλωτσιες που μου ριχνει που και που μαλλον εχει αγχωθει και αυτη μαζι μου!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τζιφος!! τελικα δεν μπορει σημερα λογω παρα πολυ κοσμου με πηρε η γραμματεας του και μου το ανεβαλε για αυριο το μεσημερι στις 2

το κακο ειναι οτι θα ειμαι αλλη μια μερα στην αγωνια.... η μπεμπουλα απο το μεσημερι εχει καρφωθει κατω αριστερα στο υψος της λεκανης και δεν κινειται να παει αλλου περα απο καποιες κλωτσιες που μου ριχνει που και που μαλλον εχει αγχωθει και αυτη μαζι μου!!!

προσπαθησε να ηρεμησεις...ποσες ωρες μεινανε μεχρι αυριο αλλωστε!!!

σκεψου θετικα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...