Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσια με ανελαβε τι φοβερος ανθρωπος!!!! να ειναι καλα..... δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο ηρεμησα!!!

Ουτε τον ειδε τον Πολυποδα ειπε οτι αυτο θα φυγει και μονο τοτε αν ρωτησεις να μαθεις θα σου πως εφυγε εσυ δεν θα ξαναστεναχωρηθεις γι αυτο μονο θα ερθεις να γεννησεις!!

Εντωματαξυ εγω και ο αντρας μου πιεζομαστε μην κατηγορησουμε τον αλλο τον γιατρο και αυτος τα ελεγε απο μονος του!!!

μου εκανε και υπερηχο 1045 κιλα η μπεμπουλα και ητανε τοσο ομορφη!!! με το κεφαλι αναποδα παλι!!!

Κοριτσια νοιωθω τρισευτυχισμένη και θελω πολυ να τα πουμε απο κοντα!!!

Και παλι σας ευχαριστω για την συμπαρασταση!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και εγώ θα κάνω doppler στις 25/10.

Ζουζουνιτσα μου εχουμε 2 μερες διαφορα και αν γεννησεις στο Αρεταιειο αν δεν κανω λαθος μπορει και να βρεθουμε!!

αληθεια το doppler που θα το κανεις? σε εχει στειλει καπου ο Χασιακος?


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαργιούλα μου πολύ χάρηκα που σε ανέλαβε.... υπάρχει στο φορουμ και θεμα με το fun club του. μπορώ να σου πω ότι θέλεις.... να ξέρεις οτι δεν μιλάει πολύ αν δεν τον ρωτήσεις, αλλά αυτά που θα σου πει είναι πραγματικά και σοβαρα. ότι θες ρώτα με. έχει δικό του κέντρο (με συνεργάτες του) στον 6ο όροφο στο ιδιο κτίριο το embryocare. ναι στο αρεταίειο θα γεννήσω και εννοείται οτι θα είμαστε σε συνεννόηση. μακάρι να γεννήσουμε μαζί!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες.

Καλά όλες εεε? Ωραία!

Και μεις καλά, τα δόντια μας τούμπανα αλλά είμαστε οκ.

Εγώ εκεί, σταθερά, σφιξιματάκια, προσέχω όσο μπορώ να μη ζορίζομαι -και καλά-, ευτυχώς ΣΚ και θα χουμε μπαμπά εδώ....ανάσα!

Με πήραν σήμερα ότι τα επιπλάκια μας θα έρθουν τη Τετάρτη και έχω χαζοχαρεί. Επιτέλους να ασχοληθώ με αυτό! Αλλά πρέπει να καθαριστεί το δωμάτιο που είναι χάλια από τους μαστόρους. Ωχωχωχωχ.

Εννοείται για συνάντηση και γω μέσα, άμα θέτε σας φέρνω και το σπόρο μου να δείτε

Α.τι κουκλάκι έχω!

Β.τι εστί βερίκοκο!!

Καλό βράδυ και καλό ΣΚ!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαργιούλα μου πολύ χάρηκα που σε ανέλαβε.... υπάρχει στο φορουμ και θεμα με το fun club του. μπορώ να σου πω ότι θέλεις.... να ξέρεις οτι δεν μιλάει πολύ αν δεν τον ρωτήσεις, αλλά αυτά που θα σου πει είναι πραγματικά και σοβαρα. ότι θες ρώτα με. έχει δικό του κέντρο (με συνεργάτες του) στον 6ο όροφο στο ιδιο κτίριο το embryocare. ναι στο αρεταίειο θα γεννήσω και εννοείται οτι θα είμαστε σε συνεννόηση. μακάρι να γεννήσουμε μαζί!!!!

Ζουζουνιτσα μου πραγματικα ηρεμησα!! Αληθεια Ζουζουνιτσα μου που μενεις Τριπολη? θα ερθεις να μεινεις Αθηνα οταν θα κοντευεις να γεννησεις? στο ιατρειο του πηγα χθες στον 3ο οροφο και ειδα και το embryocare! αχ πολυ χαιρομαι μακαρι να γεννησουμε μαζι!!

Καλησπέρες.

Καλά όλες εεε? Ωραία!

Και μεις καλά, τα δόντια μας τούμπανα αλλά είμαστε οκ.

Εγώ εκεί, σταθερά, σφιξιματάκια, προσέχω όσο μπορώ να μη ζορίζομαι -και καλά-, ευτυχώς ΣΚ και θα χουμε μπαμπά εδώ....ανάσα!

Με πήραν σήμερα ότι τα επιπλάκια μας θα έρθουν τη Τετάρτη και έχω χαζοχαρεί. Επιτέλους να ασχοληθώ με αυτό! Αλλά πρέπει να καθαριστεί το δωμάτιο που είναι χάλια από τους μαστόρους. Ωχωχωχωχ.

Εννοείται για συνάντηση και γω μέσα, άμα θέτε σας φέρνω και το σπόρο μου να δείτε

Α.τι κουκλάκι έχω!

Β.τι εστί βερίκοκο!!

Καλό βράδυ και καλό ΣΚ!

Αχου με το καλο να σας ερθουν Μελακι μου!! αλλα μην κουραζεσαι αφου θα εχετε και τον μπαμπα σας θα βοηθησει λιγο!!

εννοειται τον σπορο σου τον θελουμε για μασκοτ και για να παρουμε μια ιδεα τι μας περιμενει!! καλο ΣΚ!!!

μπραβο μαργιουλα που ολα πηγαν καλα...!!!

ετσι σε θελω αισιοδοξη οκ κουκλα?!

αντε σας ζηλευω που κανονιζετε συναντηση!

Να σαι καλα Μαρακι μου!! αντε εσενα θα σε δουμε μεσω internet και οταν με το καλο τυχει να ερθεις θα ξανακανονησουμε!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλημέρα!!!!! (σχετικό..)

Μαργιούλα μου μένω μέσα στην τρίπολη. Αν πρέπει να μείνω Αθήνα, έχω θείους στον Πειραιά οπότε θα μείνω εκεί. Βέβαια συνήθως ο συγκεκριμένος σε πάει λίγο προγραμματισμένα. Αν δει οτι έχει ωριμάσει ο πλακούντας και το μωρό είναι οκ, σε βάζει να γεννήσεις, οπότε στα τελευταία ραντεβού θα πηγαίνω με τη βαλίτσα μου. Μη φανταστείς καιρό πριν, συνήθως παίζει μια εβδομάδα πάνω, μια εβδομάδα κάτω. Υπάρχουν βέβαια και τα έκτακτα. Θα δούμε τι θα μας πει μέχρι τότε.

Πότε έχεις ημερομηνία για ντόπλερ?? να ζητήσεις να στο κάνει ο Ελευθεριάδης. Πολύ ωραίος, καλός και γεμάτος όρεξη γιατρός να σου εξηγήσει τα πάντα!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα!! δηλ θα σου ανακοινωσει καποια στιγμη να μην φυγεις και να μεινεις εδω!!

Οχι δεν εχω κλεισει!! που γινεται το doppler στον 6ο οροφο?

Αχ δεν μου ειπε να κλεισω ραντεβου!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παω να κουρευτω και εγω και οι αντρουλης μου γιατι εχουμε καταντησει και οι δυο εγω με κατι ουρες... και εκεινος με μια μαλουρα.... αστα φιλεναδα!! θα ξαναμπω πιο μετα να διαβασω φιλακια πολλα!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα!! δηλ θα σου ανακοινωσει καποια στιγμη να μην φυγεις και να μεινεις εδω!!

Οχι δεν εχω κλεισει!! που γινεται το doppler στον 6ο οροφο?

Αχ δεν μου ειπε να κλεισω ραντεβου!!

περίπου έτσι, ή μπορεί να μου πει έλα την Παρασκευή να γεννήσεις.... :D:D

δεν σου είπε για επόμενο ραντεβού?? μήπως σου έγραψε κα΄τι πάνω στο φάκελο με τον υπέρηχο?? αλλιώς πάρε τα κορίτσια και ρώτησέ τα...

μεγειά σας λοιπόν τα κουρέματα... χαχαχαχαχα


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γυρισαμε γιναμε ανθρωποι επιτελους ειχα καιρο να κουρευτω και να χτενιστω ευχαριστουμε πολυ!! επομενο ραντεβου εχω 29/10 και ωρα 7:45 αλλα δεν μου ειπε τιποτα!! μπορει να μου κανει και τοτε doppler!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

με γεια το μαλλι!! εγω να δω ποτε θα παω.... δεν μπορω καθολου τις μυρωδιες απο λακ και βαφες..πρεπει να κανονισω να ειμαι το πρωτο ραντεβου...χιχι!

και αντε να δω ποτε θα ερθει και η κοπελα να μου κανει πεντικιουρ...

απο εδω και περα με την κοιλια τουρλα δενμπορω..τι κριμα να μην ειναι εδω η αδελφουλα μου καθοτι και κομμωτρια και ξερει και πεντικιουρ μανικιουρ...

Μαριλενα αντε να κανονισουμε να βρεθουμε και εμεις του Ηρακλειου!χαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου :P

Διάβασα υπέροχα νέα Μαργιούλα μου και χάρηκα πρωί πρωί!!! Ευχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν απο δω κ πέρα κ να μην ξαναπροβληματιστείς για τπτ!!!

Εγώ μετράω τις μέρες για να δώ το παιδάκι μου..την Πέμπτη με το καλό θα πάμε στον γιατρό και την άλλη εβδομάδα θα κάνουμε και το doppler! Έχει περάσει 1 μήνας αναρωτιέμαι πόσο θα μεγάλωσε το αγοράκι μου!

Επίσης την Παρασκευή θα παραλάβουμε και όλα τα είδη βρεφανάπτυξης, το καρότσι μας με όλα τα αξεσουάρ, το ριλαξάκι, μπανάκι κτλ περιττό να σας πώ πόσοοοοοοοοοοοο θέλω απλά κ μόνο να τα φέρω σπίτι κ να τα τακτοποιήσω! Αδειάσαμε κ το παιδικό δωμάτιο, θα έρθει και ο ηλεκτρολόγος να μας βάλει μια απλίκα που πήρα για τον μπέμπη, ετοιμάζουμε τις κουρτινούλες του και γενικά ετοιμάζουμε το παιδικό δωμάτιο σιγά σιγά! Σήμερα λέω να ξεκινήσω να πλένω και κάποια ρουχαλάκια. Οι δευτερομανούλες πείτε μου την γνώμη σας..τα πλένουμε πρώτα με κανονικό απορρυπαντικό και μετά με παιδικό ή ειναι υπερβολή? Μιλάμε πάντα για καινούργια ρουχαλάκια.


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Είδαμε το μπεμπάκι μας την Παρασκευή. Έχει γίνει 1680 γρ! Ο ντόκτορ είπε πως όλα πάνε καλά και μου είπε από εδώ και πέρα να αποφεύγω λεωφορεία, τρένα κλπ για να αποφύγω ιώσεις. Χοχοχο, και πως θα πηγαίνω στη δουλειά που έχω άλλον ένα μήνα για την άδεια και χρησιμοποιώ και τρένο και λεωφορείο και μετρό?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!

Ολα καλά στη παρέα?

Εμείς καλά, δόντια χάλια το μικρό μου, κοιλιά χάλια εγώ, αλλάαααα καλά μωρέ! Τη παλεύουμε!

Σημερα γιατρό και γω, ελπίζω μη τύχει καμιά γέννα πάλι! Θα πάω στο μαιευτήριο να με δει με το έτσι θέλω! Εχουν περάσει 6 βδομάδες! Δεν αντέχω άλλο!

Και εχω και ερωτήσεις, σχετικά με τις συσπασούλες μου, με τα πονάκια μου, με το γεγονός ότι πλέον δε μπορώ να περπατήσω καθόλου, αμέσως αρχίζουν τα παρατράγουδα. Ακόμα και οι μετακινήσεις εντός σπιτιού με ενοχλούν.

Και μεις για κουρτίνες πάμε σήμερα, δε βρήκα αυτό που ήθελα ακόμα, θα πάω στο μαγαζί που ξέρω ότι θα βρω εντέλει και θα τη χρυσοπληρώσω βέβαια....

Αγγελική εγώ κατευθείαν με παιδικό τα είχα πλύνει, μη ξεχνάς μόνο το διπλό ξέβγαλμα αρχικά! Ελα μωρέ, πόσο πια λερωμένα είναι.....μετα αρχίζει η βρώμα, όταν κυλιούνται στις παιδικές χαρές και στα χώματα!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...