Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      Όλα καλά να πάνε εύχομαι! Με μια ζουμπουρλουδικη χοριακη!! 💕

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκι μου!!! τότε δεν θα προλαβαίνουμε να βαρεθούμε, ή θα θυλάζουμε ή θα νυστάζουμε..... χαχαχαχαχαχα

πότε έχεις ραντεβού και τι ώρα με το ντόκτορ??


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια σημερα δεν κοιμηθηκα καθολου το βραδυ απο τους πονους!!!ποναγαν τα πλευρα μου και η μεση μου...και η μικρη εδινε ρεστα μια γυρναγε απο τα δεξια μια αριστερα εδωσε ρεσιταλ ολη τη νυχτα ματι δεν εκλεισα!! η αληθεια οτι απο μια δεν αντεχα αλλο να ποναω, απο την αλλη τρελαινομουνα με τα κολπα που μου εκανε!! λετε να μην κοιμαται ουτε οταν γεννηθει!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκι μου!!! τότε δεν θα προλαβαίνουμε να βαρεθούμε, ή θα θυλάζουμε ή θα νυστάζουμε..... χαχαχαχαχαχα

πότε έχεις ραντεβού και τι ώρα με το ντόκτορ??

Παρασκευη 29/10 και ωρα: 7:45 και εχω παρα πολυ αγωνια!! αληθεια θα κανεις μαθηματα ανωδινου τοκετου?


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μια από τα ίδια.... καθόμουνα στο ένα πλευρό με πόναγε, γύρναγα στο άλλο με πόναγε και το άλλο, γύρναγα ανάσκελα με επινε η μέση μου..... μου έχει λείψει το μπρούμυτα.... χαχαχαχα

εγώ νιώθω τύψεις που γυρνάω γύρω γύρω οτι την ξυπνάω και αρχίζει τα κλωτσιδάκια....!!!!! :wink:

πάντως νομίζω οτι δεν έχει σχέση αυτό για το αν θα κοιμάται μετα...


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη 29/10 και ωρα: 7:45 και εχω παρα πολυ αγωνια!! αληθεια θα κανεις μαθηματα ανωδινου τοκετου?

δεν κάνει κανείς εδω... θα ήθελα όμως!!! να σου πω ένα μυστικό για τις ώρες των ραντεβού. θα σου στείλω πμ


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια Μανούλες,

τι κάνετε? Εμένα μου αρέσει πολύ που δρόσισε σήμερα! Η διάθεσή μου είναι στα ύψη!

Οι αυγοφέτες πως γίνονται? Αυτό με το ψωμί του τοστ.

Οι αυγόφετες (μιαμ μιαμ) γίνονται είτε με ψωμί του τόστ είτε με κανονικό ψωμί κομμένο σε λεπτές φέτες. Χτυπάς λοιπόν ένα αυγό (με λίγο αλάτι, αν δεν σου αρέσει δεν βάζεις), βουτάς μέσα τις φετούλες και τις βάζεις μετά στο τηγάνι, στο οποίο έχεις βάλει λίγο λαδάκι. Τις πατάς λίγο με το πηρούνι, τις γυρνάς από την άλλη τις πατάς πάλι κι όταν ροδίσουν κι από τις δύο μεριές είναι έτοιμες (πολύ λίγο χρόνο θέλουν γενικά). Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Μμμ καλές οι αυγοφέτες!

Γίνονται αφράτες ή γκριτζανιστές?

Διάβασα ότι μπορώ να το βουτήξω κ σε γάλα και να βάλω κ μέλι κ κανέλα.

Θα δω!

Μερσί!

Μπας και φάμε τίποτις, γιατί τώρα με τα παλιόδοντα, κάνουμε απεργία πείνας!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βαριέστε ε?

Βαρεθείτε τώρα που μπορείτε.

Εγώ νυστάζω, πάλι δε κοιμήθηκα απτη δυσφορία, λες και είχα φάει ένα γουρούνι. Που να έτρωγα δηλαδή! Θα τα χα παίξει!

Τώρα ψιλοπονάω και κάθησα.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Βαριέστε ε?

Βαρεθείτε τώρα που μπορείτε.

Εγώ νυστάζω, πάλι δε κοιμήθηκα απτη δυσφορία, λες και είχα φάει ένα γουρούνι. Που να έτρωγα δηλαδή! Θα τα χα παίξει!

Τώρα ψιλοπονάω και κάθησα.

Τα ιδια νιωθω και εγω Μελακι μου και πραγματικα καθε βραδυ με τοστακι ή με φρυγανιες και τυρι την βγαζω, αφου αναρρωτιεμαι τι θα παθαινα ετσι και ειχα παρει παραπανω κιλα?


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...