Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια!

Κι εμενα το "συνδρομο της φωλιας" με εχει πιασει σαν την Αγγελικη, τα εχω βαλει με τις ντουλαπες, τα βγαζω ολα τις καθαριζω και αποθηκευω πραγματα πχ τα καλοκαιρινα για στις σακουλες που βγαζεις τον αερα με την ηλεκτρικη σκουπα για να μην πιανουν πολυ χωρο. Ετσι εξοικονομησα μιση ντουλαπα και παραπανω για τα ρουχα της μπουμπους.

Τα επλυνα ολα τα προικια και τωρα πλενω τα ρουχαλακια της. Δεν βοηθαει και ο καιρος για να στεγνωσουν γρηγορα ρε παιδι μου...Απο αυριο αρχιζει το σιδερο παντως!!!

Οσο για τα βλαστοκυτταρα εγω μετα απο πολυ πολυ ψαξιμο θα κανω δωρεα τα βλαστοκυτταρα στην δημοσια τραπεζα και θα φυλαξω τα μεσεγχυμετικα στην δημοσια τραπεζα εναντι του ποσου των 1200 ευρω.

Christie μου ακριβώς τα ίδια κάνουμε!!! Κι'εγώ έχω πλύνει όλα τα ρουχαλάκια, τα σιδέρωσα κ τα έβαλα στην ντουλάπα του, τώρα μου έχει μείνει η προίκα του, σεντόνια, σελτεδάκια,πανούλες,κουβερτούλες κτλ κτλ αλλά όντως με αυτην την υγρασία δεν στεγνώνουν έυκολα γμτ....

Κοριτσακια γεια σας και απο εμενα!!! μαγειρευω προσπαθησα να φτιαξω μια μηλοπιτα απο μυρωδια σκιζει απο εμφανιση κατι επαθε τελος παντον!!! η κορη μου απο το πρωι μια γυριζει με το κεφαλι κατω μια με τα ποδια εχει τοση πλακα γιατι δυσκολευεται να γυρισει και την καταλαβαινω και καθομαι και παρατηρω την κοιλια μου πως μεταβαλεται!!!

Οσον αφορα τα βλαστοκυτταρα και εγω σκεφτομαι να τα δωρισω στην δημοσια τραπεζα αλλα δεν το εχουμε αποφασισει ακομα!!

Αγγελικουλα μου χαιρομαι παρα πολυ που ο μπεμπακος σου ειναι καλα!! και φαινεσαι να εισαι τοσο καλα και εσυ!!! ξερεις η προετοιμασια τον μωρουδιακων γενικα προκαλει τρελη εκκριση ορμονων που μας γεμιζουν με αισιοδοξια, χαρα κ.λ.π. συνεχισε σου κανει καλο!! θα ακολουθησουμε το παραδειγμα σου και εμεις!! με το καλο να υποδεχτεις τον πριγκιπακο σου κουκλιτσα μου!!

Μιαμ μιαμ χρυσοχέρα μου εσύ! Στείλε μου κ μένα κανένα κομματάκι ;)

Και σένα με το κεφάλι κάτω είναι έ? Έχουν πάρει θέση μωρέ τα παιδάκια μας!!! Συμφωνώ κ εγώ με την δωρεά στην δημόσια τράπεζα πρέπει να κάνω ενα τηλέφωνο είναι το επόμενο βήμα μου!

Ααα γι'αυτό έχω τρελλή χαρά έ? Δηλαδή εξηγείται κ επιστημονικά!! Με το καλό να υποδεχτείς κ εσύ το κοριτσάκι σου μανουλίτσα γλυκειά! :)

Γεια σας!

Επιτέλους καθαρίστηκε το δωματιο και τα έπιπλα. παρήγγειλα και το στρώμα, οπότε μπορώ να ασχοληθώ με τα χαριτωμένα τώρα.

Ωραία νέα διάβασα, μπράβο ομάδα, όλα καλά!!

Αγγελική έχεις πορωθεί ε??

Εννοείται, καλά κάνεις!!!

Αυτό είναι το νόημα της ζωής από δω και πέρα!

Οσο για τα βλαστοκύτταρα, να πω τη γνώμη μου εφόσον τέθηκε ξανά.

Αν όλοι μας τα δωρίζαμε στις δημόσιες ανά τον κόσμο δεξαμενές, δε θα είχαμε σήμερα τέτοιους προβληματισμούς....του τυπου θα χρειαστώ και δε θα βρω...

Το ότι τα κύτταρα δε μπορούν να χρησιμοποιηθούν αυτόλογα, δηλαδή στο ίδιο άτομο, είναι πλέον αποδεδειγμένο, υπάρχουν άπειρα άρθρα, έρευνες κλπ για όποιον έχει τη διάθεση να ψαχτεί σωστά.

Εμείς, όπως και στη Ζωή, θα τα δωρίσουμε στη Δημόσια Τράπεζα.

Υπάρχει και πολύ καλό σεμινάριο καθημερινά εκεί, προς ενημέρωση και επίλυση αποριών. Μια επίσκεψη 1 ώρας όποια μπορεί καλό θα ήταν να κάνει, πριν ληφθούν αποφάσεις.

Αυτάαααααααααα.

Πάω τώρα να ταίσω, ΑΝ φάμε....

Γειααααααα!!!

Honey μου το έχω πορωθεί δεν αντικατοπτρίζει την αληθινή εικόνα μου... αστα να πάνε!!! ΧαχαχΑΑαΑ

Συγχαρητήρια κ σένα που τελέιωσες σχεδόν με τα πραγματάκια της μπεμπούλας σου! Φαντάζομαι συνέχεια το δωμάτιο χαζέυεις σωστά?

Επίσης συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με την άποψη σου σχετικά με τα βλαστοκύταρα κ άλλωστε ακριβώς τα ίδια πιστέυω κ εγώ γι αυτό κ πηρα την ανάλογη απόφαση!

Καλημερα κουκλιτσες!!! αυριο εχει γενεθλια ο αντρας μου πειτε ιδεες για καποιο δωρο???

Να τον χαίρεσαι κοριτσάκι τον αντρούλη σου!!!!! :P Να του έπερνες μήπως κανένα πουκάμισο ή μπλούζα? Δεν ξέρω ο δικός μου ας πούμε εχει τρέλλα με τα καλά ρούχα αν του έπερνα κάτι τέτοιο θα χαιρόταν πολύ!

Κορίτσια μου γειά σας!!!! χαίρομαι που είστε καλα....

Μαργιούλα μου να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!! να περάσετε τέλεια αύριο!!!

Μαριλενάκι μπράβο κοπέλα μου!!! κοντεύεις και εσύ!!

νικελάκι, μαράκι όλες καλά??? μακάρι...

κπρίτσια είδα και εγώ το όνειρο το περιβόητο οτι γέννησα και ήμουνα με το μωρό στο σπίτι και δεν είχα αγοράσει ούτε πάνες και χρησιμοποίησα κάτι διαφημιστικές και οτι γενικά δεν είχα ετοιμάσει τίποτα... χαχαχαχαχα τι σου είναι το υποσεινήδητο (αν το έγραψα σωστά!!)

φιλάκια σε όλες πάω να φάω κάστανα. σμουτς....

Welcome to the club κοριτσάκι.. Αμ αυτά έβλεπα κ εγώ στον ύπνο μου και σηκώθηκα μια μέρα κ είπα τέλος.. Θα τα οργανώσω όλα τόσο καλά να μην μου ξεφύγει τπτ! Η αλήθεια ειναι οτι απο τότε που μπήκα σε σειρά δεν ξαναείδα κάτι παρόμοιο..Τι σου είναι το υποσυνείδητο έ?


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρες.

Εχω στεναχώρια γιατί η Ζωίτσα δε πίνει γάλα καθόλου τελευταία, δε πολυτρώει κιόλας, γμτ, ναναι δόντια, ναναι που κρύωσε λίγο, ναναι η φάση...ξέρω ότι συμβαίνει αλλά τα νεύρα μου. Χτες βράδυ κοιμήθηκε ξερή νηστική και τώρα το πρωί που έλεγα θα λυσσάει στη πείνα, τίποτα πάλι. Ουφ....πιέζομαι και αγχώνομαι τι θα γίνει όταν έρθει και η Δανάη...

Τεσπά, προβλήματα για αργότερα αυτά για σας κοπέλες!!

Κατά τ'άλλα καλά.

Είμαι στάνταρ με 5-6 ώρες μαξ τη μέρα...να δω πόσο θα τη παλέψω.

Η μπέμπα κοπανιέται ανελέητα μέσα, μια χαρά!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλιτσες και καλή εβδομάδα να έχουμε! :P

Ήρθαν τα καρότσια μας και όλα τα είδη της βρεφανάπτυξης την Παρασκευή και απο τότε κάθομαι και τα χαζέυω! Έχει γεμίσει το σπίτι μωρουδίλαααααααααααα απίστευτη αίσθηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το στήσαμε και το καρότσι μας και είναι τέλειο!! Δοκίμασαμε και την ενδοεπικοινωνία και λειτουργεί σούπερ, ούτε ενα παράσιτο ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΑΑΑΑΑ ΣΗΜΑ ΚΑΜΠΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! χαχαχαααααχ

Ο αποστειρωτής μου αρέσει πολύ, το Τριο του καροτσιού δηλαδή πορτ μπεμπέ,κάθισμα αυτοκινήτου κτλ, μπιμπερό, μπανάκι με την βάση του, το χαλάκι, γενικά δηλαδή όλα όσα ειχα παραγείλει εκτός των επίπλων τα οποία τα περιμένω αυτήν την Παρασκευή όπου κ θα ολοκληρωθεί το παιδικό δωματιάκι!!! Εννοείται οτι θα σας στείλω φωτό να μου πείτε την γνώμη σας!!! Τώρα πρέπει να σιδερώσω ενα ακόμα πλυντήριο με μωρουδιακά κ έχω βάλει ακόμα ένα να πλένεται με την προίκα του!

Σας στέλνω πολλά πολλά φιλάκια και ευχομαι να έχουμε μια υπέροχη εβδομάδα!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχα Αγγελική, η δουλειά καλά κρατεί εεεε?

Με γεια...με το καλό!

Δε σε πιάνει και μια συγκίνηση ένα πράμα?

Και γω λίγο τα μπηξα όταν είδα τα έπιπλα στο δωμάτιο....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες.

Εχω στεναχώρια γιατί η Ζωίτσα δε πίνει γάλα καθόλου τελευταία, δε πολυτρώει κιόλας, γμτ, ναναι δόντια, ναναι που κρύωσε λίγο, ναναι η φάση...ξέρω ότι συμβαίνει αλλά τα νεύρα μου. Χτες βράδυ κοιμήθηκε ξερή νηστική και τώρα το πρωί που έλεγα θα λυσσάει στη πείνα, τίποτα πάλι. Ουφ....πιέζομαι και αγχώνομαι τι θα γίνει όταν έρθει και η Δανάη...

Τεσπά, προβλήματα για αργότερα αυτά για σας κοπέλες!!

Κατά τ'άλλα καλά.

Είμαι στάνταρ με 5-6 ώρες μαξ τη μέρα...να δω πόσο θα τη παλέψω.

Η μπέμπα κοπανιέται ανελέητα μέσα, μια χαρά!

Καλημέρα κοριτσάκι..σε καταλαβαίνω κ ας μήν έχω άλλο παιδάκι.. Προφανώς και περνάει φάση αν κ εγώ θα έκανα κ ενα τηλέφωνο στον παιδίατρο να μου έδινε καμία συμβουλή, το πιθανότερο όμως ειναι να την ενοχλούν τα δοντάκια της και γι αυτό να της έχει κοπεί η όρεξη..το καρδούλι μου.. υπομονή υπομονή υπομονή!!!

Πάντως κ εγώ που δεν έχω την μπέμπα σου εδώ το βράδυ δεν μπορώ να κοιμηθώ πλέον καλά, όλο το βράδυ βογγάω όταν πρέπει να γυρίσω πλευρό και το ένα μου βρωμάει το άλλο μου ξινίζει τι να πώ!!!

Ο μπέμπης μου εμένα εχει τις ώρες του αλλά σε γενικές γραμμές είναι ήσυχος πολύ!! Τώρα ας πούμε κοιμάται του καλού καιρού και γενικά έχω καταλάβει οτι τα μωράκια εχουν απο τώρα κάποιου είδους προσωπικότητα π.χ εχω ακούσει οτι τα πολύ ζωηρά μωράκια στην μήτρα είναι κ πολύ ζωηρά εκτός και μου το εχουν επιβεβαιώσει και πολλές φίλες μου, εσυ τι λες Μελάκι απο την εμπειρία σου?


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχαχαχα Αγγελική, η δουλειά καλά κρατεί εεεε?

Με γεια...με το καλό!

Δε σε πιάνει και μια συγκίνηση ένα πράμα?

Και γω λίγο τα μπηξα όταν είδα τα έπιπλα στο δωμάτιο....

Μιλάμε για εργολαβία κοριτσάκι όχι αστεία!!! ΧαχαΧαχαχαΧΑ

Άσε τώρα που το λές...βάζαμε κάτι ραφάκια (Απο το Ικεα χαχαχΑ) και του έβαλα πάνω το στερεωφωνικό για μουσικούλα και κάτι αρκουδάκια και μώλις το ολοκληρώσαμε έβαλα να ακούγονται νανουρίσαματα κ ήταν κ η μαμά μου εκεί και είχα βουρκώσει απίστευτα και ντρεπόμουν...ξέρεις δεν θέλω να με βλέπουν οταν κλαίω.. χαχαΧΑΧΑ


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

με γεια με γεια Αγγελικη μου τα πραγματα σας για τον πριγκηππα σας!!!!

honey μην ανυσηχεις αυτα συμβαινουν εμενα οταν εβγαζε δοντια ειχε να φαει 2 μερες αλλα μετα εκανα λιγο πιο χλιαρο το γαλα και τελικα επινε λιγο.

εγω σε λιγο θα φυγω να παω κεντρο στο γιατρο να μου δωσει την αναρρωτικη και το χαρτι για την ΠΗΤ και αυριο θα παω στο ικα γιατι σημερα δεν θα προλαβω...

το ντοκιμαντερ αυτο εψαχνα κριστυ μου μπραβο!

αυτο εννοουσα για τα βλαστοκυτταρα οτι η δωρεα ειναι η καλυτερη επιλογη!!ισως δεν το ειχα θεσει σωστα...

γενικοτερα ειμσι υπερ της δωρεας...δινω αιμα εθελοντικα και ειμαι και δωρητρια οργανων σε περιπτωση που μου συμβει κατι θελω να βοηθησω τους ανθρωπους που το χρειαζονται.

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε χαζομαμα εισαι!!!

λες και εγω παω πισω αλλα λεμε τωρα.............χαχαχα!!

θυμαμαι οταν ειδα την Εφη τι κλαμα εριξα μεσα στο χειρουργειο.........κλαμα κ γελιο μαζι και δεν μπορουσα να σταματησω!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

με γεια με γεια Αγγελικη μου τα πραγματα σας για τον πριγκηππα σας!!!!

honey μην ανυσηχεις αυτα συμβαινουν εμενα οταν εβγαζε δοντια ειχε να φαει 2 μερες αλλα μετα εκανα λιγο πιο χλιαρο το γαλα και τελικα επινε λιγο.

εγω σε λιγο θα φυγω να παω κεντρο στο γιατρο να μου δωσει την αναρρωτικη και το χαρτι για την ΠΗΤ και αυριο θα παω στο ικα γιατι σημερα δεν θα προλαβω...

το ντοκιμαντερ αυτο εψαχνα κριστυ μου μπραβο!

αυτο εννοουσα για τα βλαστοκυτταρα οτι η δωρεα ειναι η καλυτερη επιλογη!!ισως δεν το ειχα θεσει σωστα...

γενικοτερα ειμσι υπερ της δωρεας...δινω αιμα εθελοντικα και ειμαι και δωρητρια οργανων σε περιπτωση που μου συμβει κατι θελω να βοηθησω τους ανθρωπους που το χρειαζονται.

Καλημέρα Μαράκι μου!! Σ'ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου κ εσύ με το καλό το νινάκι σου (αγοράκι ειναι χιχιχιιχχι)

Συμφωνώ κ μαζί σου λοιπόν σχετικά με τα βλαστοκύταρα! Εγώ θα τα δώσω μάλλον στην Ελληνική Τράπεζα ομφαλοπλακουντιακού αίματος, ΙΙΒΕΑΑ (ΙΔΡΥΜΑ ΙΑΤΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ) αν θέλει καμία κοπέλα τα στοιχεία είναι τα εξής: Σωράνου του Εφεσίου 4, 11527 Αθήνα , Τηλ. 2106597697 και www.hcbb.gr


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και γω λόγω διάφορων ενοχλήσεων δε κοιμάμαι το βράδυ....

Η Ζωή δόξα το Θεό με ελάχιστες εξαιρέσεις κοιμαται καλά.

Οσο για η ζωηράδα εντός και εκτός κοιλιάς...

Δε ξέρω μωρέ, η ζωή ήταν σαφώς λιγότερο κινητική από την τωρινή μου μπέμπα. Αλλά είναι μουρλό! Αν η καινούργια είναι πιο μουρλή θα σαλτάρω!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ βρε χαζομαμα εισαι!!!

λες και εγω παω πισω αλλα λεμε τωρα.............χαχαχα!!

θυμαμαι οταν ειδα την Εφη τι κλαμα εριξα μεσα στο χειρουργειο.........κλαμα κ γελιο μαζι και δεν μπορουσα να σταματησω!!!!!!!!!!!

Αν είμαι λεεί... αστα Μαράκι κ ακόμα δεν τον είδα φαντάσου μετά...χαχΑχαΧα

Όσο για την στιγμή αυτή στο χειρουργείο απο τώρα την σκέφτομαι προβλέπεται να πέσει πολύ κλάμα λέμε.... Μάρθα Βούρτση κανονικά!!! :P:p


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και γω λόγω διάφορων ενοχλήσεων δε κοιμάμαι το βράδυ....

Η Ζωή δόξα το Θεό με ελάχιστες εξαιρέσεις κοιμαται καλά.

Οσο για η ζωηράδα εντός και εκτός κοιλιάς...

Δε ξέρω μωρέ, η ζωή ήταν σαφώς λιγότερο κινητική από την τωρινή μου μπέμπα. Αλλά είναι μουρλό! Αν η καινούργια είναι πιο μουρλή θα σαλτάρω!

Ααα έτσι όπως το έιπες νόμιζα οτι ξενυχτάς με την μπουμπού σου!!! Άρα συμπασχουμε!!!

ΧΑχαχΑ καλέ γιατί λες το παιδάκι σου μουρλό τι έκανε?? χαχΑχαΧΑχαχΑ

Δεν μου λες κάτι άλλο κοπελιά... Πήραμε τον μάρσιπο Me & You της Chicco αλλά του άντρα μου δεν του άρεσε καθόλου όμως..ξενέρωσε με τα άπειρα λουριά και μου είπε να πάρω το sling έχεις εμπειρία προσωπική ή απο φίλη σου? βολέυει? ειναι ασφαλές το νινί εκει μέσα?


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρσιππο έχω και γω έναν κίκο. δε θυμάμαι ποιον, και δε μας βόλεψε ποτέ, 1-2 φορές ο άντρας μου τον έβαλε στις αρχές, εγώ τα βλεπα όλα με τη μέση μου.

Ηταν αδύνατο 1 άτομο μόνο του να το βάλει μεσα το μωρό.

Από φίλες έχω ακούσει ότι το σλινγκ είναι πολύ πολύ πιο βολικό.

Ασφάλειας θέμα δε τίθεται νομίζω, όλοι τα χρησιμοποιούν αυτά.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Μάρσιππο έχω και γω έναν κίκο. δε θυμάμαι ποιον, και δε μας βόλεψε ποτέ, 1-2 φορές ο άντρας μου τον έβαλε στις αρχές, εγώ τα βλεπα όλα με τη μέση μου.

Ηταν αδύνατο 1 άτομο μόνο του να το βάλει μεσα το μωρό.

Από φίλες έχω ακούσει ότι το σλινγκ είναι πολύ πολύ πιο βολικό.

Ασφάλειας θέμα δε τίθεται νομίζω, όλοι τα χρησιμοποιούν αυτά.

Ευχαριστώ κοριτσάκι για την συμβουλή σίγουρα τότε θα το αλλάξω και θα πάρω το slingezee δεν το συζητώ!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...