Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Και μένα η όρεξη ανοιχτότατη είναι αλλά τη περιορίζω.

Τώρα μου μυριζει το μπριάμ και μου τρέχουν τα σάλια.

Εντωμεταξύ σήμερα έχω φάει όλα τα αποφάγια της Ζωής, βασικά όχι αποφάγια, αφάγωτα τα πέταγε, οπότε από το πρωί είμαι με

γάλα

ενα μήλο

μισή μπανάνα

δυο μουστοκούλουρα

ενα γιαούρτι με μέλι

= κτηνωδία!

Θα χωνεύω μέχρι αύριο.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και κατι αλλο να ρωτησω!! απο την 27 εβδομαδα και μετα εχω τρομερη αναγκη οχι λιγουρα για γλυκο ενω πριν μου ηταν σχεδον αδιαφορο!! μπορει να εχει να κανει με το γεγονος οτι τοτε παρουσιαζεται ο διαβητης κυησης? γιατι εμενα ο βλακας ο πρωην γιατρος μου με εβαλε και εκανα την καμπυλη απο την 25 εβδομαδα και βγηκε καλη αλλα ο νεος μου γιατρος μου ειπε θα την επαναλαβουμε ξανα σε κανενα μηνα!! λετε να εχω κανενα θεμα?


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαργιούλα εγώ είχα πάει στο Χυτήρογλου στο στοκ όμως που είναι απέναντι από το κεντρικό. έχει πολλές και οικονομικές. Βέβαια κάποια άλλη κοπέλα μπορει να ξέρει κάτι άλλο.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και κατι αλλο να ρωτησω!! απο την 27 εβδομαδα και μετα εχω τρομερη αναγκη οχι λιγουρα για γλυκο ενω πριν μου ηταν σχεδον αδιαφορο!! μπορει να εχει να κανει με το γεγονος οτι τοτε παρουσιαζεται ο διαβητης κυησης? γιατι εμενα ο βλακας ο πρωην γιατρος μου με εβαλε και εκανα την καμπυλη απο την 25 εβδομαδα και βγηκε καλη αλλα ο νεος μου γιατρος μου ειπε θα την επαναλαβουμε ξανα σε κανενα μηνα!! λετε να εχω κανενα θεμα?

και εγώ το αισθάνομαι αυτό καποιες μέρες, ενώ πριν τίποτα. ποιος ξέρει?? δε νομίζω πάντως εσύ να έχεις πρόβλημα....


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Μμμ καλές οι αυγοφέτες!

Γίνονται αφράτες ή γκριτζανιστές?

Διάβασα ότι μπορώ να το βουτήξω κ σε γάλα και να βάλω κ μέλι κ κανέλα.

Οι αυγόφετες γίνονται αφράτες, ειδικά άμα τις κάνεις με ψωμί του τοστ. Άμα τις κάνεις με κανονικό ψωμί θα γίνουν λίγο πιο σκληρές γιατί το ψωμί είναι λίγο πιο σκληρό από του τοστ. Αυτό με το μέλι και την κανέλα δεν το έχω δοκιμάσει καμιά φορά (ενώ έχω φαει άπειρες με αυγό - μας έφτιαχνε η μαμά μου και οι γιαγιάδες μας πάρα πολύ όταν ήμασταν μικρά, αχ τι καλά)

Κοριτσια θελω να παρω οικονιμες αλλα ωραιες κουρτινες για το παιδικο εχετε καμια προταση?

Στο κέντρο της Αθήνας, στην Καλαμιώτου, μεταξύ Κολοκοτρώνη και Αθηναϊδος (λίγο πιο πάνω από Ερμού στο ύψος της Καπνικαρέας) έχω κάμποσα μαγαζιά με υφάσματα και αρκετά από αυτά έχουν και για παιδικές κουρτίνες. Αρκετά από αυτά αναλαμβάνουν και να σου τα ράψουν. Σίγουρα θα σου βγει πιο οικονομικά. Εγώ από εκεί θα πάω και για κουρτίνες και για σεντόνια και θα μου τα ράψει η μαμά μου.

Υπάρχει βέβαια πάντα και η λύση της λαϊκής.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ααααααα δεν μας τα έχεις πει αυτά!!!!! θα έρθω το χειμώνα να κάνω σκι και θα σου αφήσω για λίγες ώρες και την μπέμπε μου.... τι ένα τι 2 ???? εεεεεε???? χαχαχαχαχαχαχαχα


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...