Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αγγελικούλα ο γιατρός δεν είναι στο Γαία;

Γιατί εγώ εκεί δεν είχα μεν rooming in αλλά είχαν βάλει ταμπελάκι με αποκλειστικό θηλασμό και μου τον έφερναν κάθε λίγο και λιγάκι. Μπορεί να θήλαζα 3 ώρες (κυριολεκτικά) να τον έβαζα στο κουνάκι, να καλούσα τη μαία να τον πάρει και να μου τον έφερνε μετά από 20 λεπτά γιατί έκλαιγε και τότε εγώ τον ξαναθήλαζα για άλλες κάμποσες ώρες και μετά πάλι το ίδιο. Μέρα - νύχτα αυτό.

Φιλεναδα ο γιατρος μας ειναι στο Γαια αλλα εχεις παει να δεις σε τι φαση ειναι τωρα; Ασε θα στα πω απο κοντα γιατι εγω πηγα..

καλημερα και απο εδω. οπως σου ειπα και στο fb ειμαι παλι στο κρεβατι απο τη μεση μου (δεν ξερω αν θυμασαι ειχα το ιδιο προβλημα και στην 1η εγκυμοσυνη). με ταλαιπωρει παλι απο το νοεμβριο παιρνω χαπια κανω ενεσεις μπηκα στο νοσοκομειο 11 μερες και ακομη τιποτα. προσπαθω να αποφυγω το χειρουργειο. επισης μου εχει μπει η αμφιβολια μηπως εχω παλι ενα σπορακι στην κοιλια μου και περιμενω την δευτερα να παω για χοριακη. δεν το επιδιωκα αλλα επαιρνα αντισυληπτικα και τα σταματησα 22/2 και στις 5/3 μετα απο 3 μηνες αποχης και αφου ενιωθα λιγο καλυτερα ειχαμε μια επαφη με τον αντρα μου ο οποιος ξεχασε οτι σταματησα τα χαπια και ολοκληρωσε κανονικα. οποτε καταλαβαινεις το φοβο μου.

κατα τα αλλα καλα η μικρη Γεωργια μας βγαζει την πιστη κανονικα ειναι πολυ ζωηρη αλλα κι εγω δεν της χαλαω χατηρι.:P:p:p

Λιτσακι μου ποσο χαιρομαι που σε ξαναβλεπω!!!!!!! Ευχομαι περαστικα και μακαρι να εισαι εγκυος μπες να μας πεις τα νεα σου!! :)

πάλι εξαφανιστήκατε όλες?

με τέτοιες ωραίες μέρες το ρίξατε στις βόλτες?

εμείς σχετικά καλά είμαστε

μόνο που την Παρασκευή έλαβα και το φάκελο

με τα αποτελέσματα του καρυότυπου και είδα ότι ήταν κοριτσάκι

και στεναχωρήθηκα γιατί έπεσα μέσα και σ'αυτό

άρχισα να σκέφτομαι πως θα ήμουν τώρα αν δεν είχε συμβεί αυτό κτλ...

αλλά ένταξει μου πέρασε τώρα

όλα καλά

Μαρια μου πολυ στεναχωρηθηκα με το μυνημα σου αληθεια...μα δεν το πιστευω οτι και σ αυτο το ενστικτο σου ηταν σωστο... Παντως αληθεια τα καλυτερα επονται αυτο να το θυμασαι!!!!!!!!!! Πολλα φιλακια κ αγκαλιτσες κ απο μας!!! Χιλια ευχαριστω για τις υπεροχες συμβουλες σου για τον θηλασμο που εννοειται θα υιοθετησω!!! Επισης εχω καταληξει οτι ανεξαρτητως νοσοκομειου θα κανω rooming in!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας γεια σας,

εχω λίιιιιγο πήξει, αλλά δεν είμαι αχάριστη, δόξα το Θεό.

Μαρία, ελπίζω να είσαι καλύτερα, κακώς ρε γμτ που λένε και τέτοια στον καρυότυπο....δε το βρίσκω σωστό, λογικό και επόμενο να επηρεαστείς, ειναι όμως σίγουρο ότι πολύ σύντομα θα αποκτήσεις άλλο ένα μωράκι, αγοράκι ή κοριτσάκι, ό,τι και να είναι θα το αγαπάς πολύ!

litsazao τι λες βρε παιδί μου! που είσαι χαμένη??

Velissa, είναι στα άμεσα σχέδια το Αττικό Πάρκο, θέλω να πάω τα κορίτσια μου. Αλήθεια, είδες το ανανεωμένο μου σάιτ? Αυτά που λέγαμα τα έφτιαξα αν δεις!

Fire καλώς ήρθες, αγοράκι έχεις ή κοριτσάκι?

Και γω το facebook το ΜΙΣΩΩΩΩΩ και απείχα από πάντα.

Αλλά, τώρα, λόγω της νέας μου δουλειάς, κακά τα ψέμματα είναι εργαλείο....και έχω αναγκαστεί να το δουλεύω! Ασε!

Για την ανάπτυξη που λες....άστο....εμενα τα κορίτισα μου είναι 2.5 χρονών και 15 μηνών...και είναι ολόιδιες, σα δίδυμα, βάρος ύψος ένα και το αυτό! Καμία σχέση!

Η Δαναούλα εδώ...σε λίγο θα περπατάει στο ταβάνι σα το σπάιντερμαν....με έχει τρελάνει σας λέω....μόνο στα φωτιστικά δεν έχει ανέβει....ζωηρήηη....

Και δόντια...μόνο 4 ακόμα! Τις τελευταίες μέρες πονάει πολύ....άντε να δω!

Αααααα νομιζω καταλαβα για πιο site μιλατε. ειναι το θαυματακι με τις δωροτουρτες; εισαι η Κλεοπατρα στο fb; και η αδελφη μου εχει μαγαζι με νυφικα βαπτιστικα και προικα μωρου και κανει κι εκεινη τετοια πραγματα.

βλεπω και τα δικα σου στο fb και ειναι πολυ ομορφα. καλες δουλειες σου ευχομαι


Yr3hp3.png?X4b9jlWg
Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδα ο γιατρος μας ειναι στο Γαια αλλα εχεις παει να δεις σε τι φαση ειναι τωρα; Ασε θα στα πω απο κοντα γιατι εγω πηγα..

Λιτσακι μου ποσο χαιρομαι που σε ξαναβλεπω!!!!!!! Ευχομαι περαστικα και μακαρι να εισαι εγκυος μπες να μας πεις τα νεα σου!! :)

Μαρια μου πολυ στεναχωρηθηκα με το μυνημα σου αληθεια...μα δεν το πιστευω οτι και σ αυτο το ενστικτο σου ηταν σωστο... Παντως αληθεια τα καλυτερα επονται αυτο να το θυμασαι!!!!!!!!!! Πολλα φιλακια κ αγκαλιτσες κ απο μας!!! Χιλια ευχαριστω για τις υπεροχες συμβουλες σου για τον θηλασμο που εννοειται θα υιοθετησω!!! Επισης εχω καταληξει οτι ανεξαρτητως νοσοκομειου θα κανω rooming in!!

Αγγελικη μου ευχαριστω πολυ. πως εισαι; πως παει η εγκυμοσυνη; ποσο μηνων εισαι; με το καλο ευχομαι.

εγω οπως εγραψα βγηκε αρνητικη η χοριακη. αλλα ακομη δεν αδιαθετησα και εχω μια μικρη αμφιβολια γιατι εχω διαβασει στο φορουμ κοπελες που κανανε χοριακη πριν την καθυστερηση και ηταν αρνητικη και μετα ειχαν καθυστερηση και τελικα εβγαινε θετικη. θα περιμενω λιγες μερες ακομη.


Yr3hp3.png?X4b9jlWg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καλησπερα

τι κανετε?ελπιζω να ειστε ολες καλα.......Χαθηκαμε αλλα δεν προλαβαινω καθολου μιλαμε!!!!!!!

Μαρακι μην στεναχωριεσαι ειπαμε οτι ολα για καποιο λογο γινονται.Θα το κανεις το κοριτσακι συντομα!!!!!!!!

Αγγελικη και Μαριλενα μπραβο που τα μπεμπακια σας ειναι μια χαρα ελπιζω να εχετε και οι δυο κοριτσακια αφου το θελετε!και μετα πειτε και σε μενα το μυστικο ρε κορες........

Πλακα κανω!Δεν ξερω αν θυμαστε που ελεγα για τριτο!Τωρα φτυνομαι και λεω δεν μπορω!Τα εχω παιξει με τα δυο ειμαι κυριολεκτικα στα ορια της υπερκοπωσης!Λενα πως την παλευεις?

Εμεις παλι περναμε φαση ζηλειας και απο τους δυο.Βεβαια ο μεγαλος μου δεν ειναι καθολου καλα και εχει βγαλει και περιεργες αντιδρασεις που με στεναχωρουν πολυ!Δεν ξερω πια τι αλλο να κανω.Ελπιζω να του περασει.......

Περιστερι μπραβο στο μικρο περιστερακι που περπαταει!Εμεις μαλλον μειναμε τελευταιοι και καταιδρωμενοι οπως και με το μαριο δηλαδη.......Με το χερακι οταν τον πιανεις περπαταει εδω και κανενα μηνα αλλα μονος του ουτε λογος!

Κατσε να δουμε Φλωρα μου την πετυχαμε την συνταγη; Προχθες πηγαμε στον γιατρο και μετα απο πολυ ψαχουλεμα στο επιμαχο σημειο εξαφανιστηκε αυτο που φαινοταν σαν πουλακι και μας ειπε οτι τ βλεπει για κοριτσακι αλλα στα σιγουρα θα μας πει σε 2 εβδομαδες!! Δεν μπορειτε να φανταστειτε πως ενοιωσα..απο την πρωτη στιγμη αυτο πιστευω ανεξαρτητα επιθυμιας..την προηγουμενη φορα στην αυχενικη που μου ειπε οτι μπορει να ειναι αγορι ενω δεν ειχα κανενα προβλημα εννοειται κατι δεν μου κολλαγε...τελικα το ενστικτο της μανας τοσο δυνατο βρε κοριτσια; Τι να πω εχω συγκλονιστει!!!

Επισης να σχολιασω οτι εγω μετα απο αυτο το παιδακι ολοκληρωθηκα ως μανα και οχι ευχαριστω δεν θα παρω αλλο χαχχαχαχααχχαχαχ

Fire να ερχεσαι να μας λες και τα νεα σου?Εισαι δημαδη μανουλα Νοεμβριου?

Αγγελικουλα εγω και τα δυο παιδια τα γεννησα στο Λητω και εμεινα παρα μα παρα πολυ ευχαριστημενη απο ολα.Οι μαιες απλα ΑΨΟΓΕΣ και στα χειρουργεια και στπους οροφους!Τωρα για το θηλασμο που ρωτησες εμενα η δικη μου εμπειρια ηταν οτι και στα δυο παιδια δεχτηκα μεγαλη πιεση για να θηλασω αποκλειστικα....οχι οτι εγω δεν ηθελα αλλα θελω να σου πω οτι και το μαιευτηριο υποστηριζει παρα πολυ τον μητρικο θηλασμο!

Αυτα

Εφυγα για δουλεια

Σ ευχαριστω πολυ πολυ που μου εγραψες την εμπειρια σου κι εγω προς τα εκει με βλεπω!!!!

καλημέρα σε όλες τις μανούλες

στο αττικό πάρκο είχαμε πάει κι εμείς αλλά ήταν πιο μικρός και δεν το χάρηκε

τόσο όσο θα χαιρόταν αν πηγαίναμε τώρα που περπατάει κιόλας

καλή ιδέα για βόλτα....

επίσης μας είπαν κάτι φίλοι μας ότι εκεί κοντά είναι ένας τεράστιος παιδότοπος

αλλά όχι στο μακ άρθουρ

με τεράστιες τσουλήθρες που χωράνε και οι γονείς

μας έδειξαν και βιντεάκι που είχαν πάει και ενθουσιαστήκαμε

έχετε ακούσει τίποτα κι εσείς?

θα ψάξω και στο ιντερνετ μήπως το βρώ

μας πέφτει λίγο μακριά καθότι τώρα μένουμε Κερατσίνι προς Χαραυγή

αλλά πηγαίνουμε συχνά προς Ραφήνα

γιατί έχω πολλούς συγγενείς και τη βαφτιστήρα μου

αλήθεια εσείς προς τα που μένετε?

μήπως βρεθούμε και γειτόνοι?

Ξερω που ειναι αυτο πουλες Μαρακι ειναι διπλα στο mc arthur ακριβως ειναι οντως ωραια αν θελεις το κανονιζουμε ολες μαζι και παμε τι λετε;

Εμεις μενουμε Αγ. Μαρινα μετα την Βαρη!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

ναι ημερολογιακα ανηκω στις μανουλες Νοεμβρη (20/11)

γραφοντας αναπτυξη εννοουσα γενικα την εξελιξη του παιδιου κ οχι μονο αναλογιες,γιατι απ αυτες ειμαστε καλα

πχ οταν διαβασα τι κανει ο γιος της chrimai-αν θυμαμαι καλα,σκεφτηκα οτι ο δικος μου μαλλον ειναι παναγια :tongue:

honey οπως καταλαβες εχω αγορακι,ειναι 87 ποντους κ γυρω στα 11,300

τον θηλαζω καομη κ το μονο θεμα μας ειναι ο βραδυνος υπνος

ωστοσο το χω παρει αποφαση κ δεν γκρινιαζω,απλα καποιες μερες κουτουλαω περισσοτερο απο τις αλλες..:rolleyes:

Καλως ορισες Fire!! Κι εγω μανουλα Νοεμβριου ειμαι κανονικα γεννησα 29.11.10!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως ορισες Fire!! Κι εγω μανουλα Νοεμβριου ειμαι κανονικα γεννησα 29.11.10!!!

Τι ειπες τωωωρα;;;;;;

δεν το πιστευω....... και εγω 29.11.10 στις 20:50 το βραδυ γεννησα την μικρη μου. απιστευτο.


Yr3hp3.png?X4b9jlWg
Link to comment
Share on other sites

Fire καλώς ήρθες

έχεις και δυναμικό nick name

να χαίρεσαι το μικρό σου

πες μας και το όνομα του

και σ'αυτό το καφέ έχουμε μανούλες που γέννησαν Νοέμβριο

νομίζω ότι είναι πολύ αναπτυγμένο το παιδάκι σου

και είναι και καλό παιδάκι αφού κάθεται ήσυχο και σε ακούει

αυτά που κάνει ο γιός μου δεν νομίζω ότι σχετίζονται με την ανάπτυξη

αλλά με το χαρακτήρα του και ίσως και με μένα που όλοι με κατηγορούν

ότι δεν του έχω βάλει όρια και ίσως να έχουν δίκιο

δεν μπορώ να βάλω όρια στην εξερευνησή του

απλά κάθομαι δίπλα του να προλάβω το κακό

δηλάδη ότι κάνει τον ταρζάν δεν έχει να κάνει με το πόσο ανεπτυγμένος είναι κινητικά ή ψυχικά

βέβαια μαζέψαμε τις καρέκλες πλεον από το σπίτι γιατί ανεβαίνει πάνω τους

κάθεται όρθιος και μετά ανεβαίνει στο τραπέζι....

και τι έκανε μετά ο αθεοφόβος

έσυρε το καρότσι του δίπλα στο τραπέζι και προσπάθησε να ανέβει από εκεί

βγάλαμε και το καρότσι έξω και έφερε δίπλα ένα αεροπλανάκι που του έχουμε πάρει αλλά ευτυχώς είναι χαμηλό

αλλά λεξούλες πέρα από 4-5 κλασσικές

δεν λέει τιποτα άλλο

έχει κι ένα άλλο κακό

τα βάζει ακόμα όλα στο στόμα του

ότι βρωμιά βρεί την τρώει

και κανά κουλουράκι που του δίνω

πρώτα θα το τρίψει στο πάτωμα και μετά θα το πάρει να το φάει

επίσης του αρέσει να μας ρίχνει φάπες και να ξεκαρδίζεται

και να μου πετάει τα παιχνίδια στο κεφάλι ή να με βαράει με αυτά

κι όσο τον μαλώνω και του φωνάζω τόσο βάζει τα γέλια αυτός

είμαι γεμάτη καρούμπαλα και μελανιές

θέλω να τον πάω σε άλλα παιδάκια να παίξει αλλά φοβάμαι

μήπως τα χτυπήσει

Τωρα εγω βρε Μαρια μου γιατι θα συμφωνησω μαζι σου οτι περισσοτερο παρατηρω και προστατευω και λιγοτερο εως καθολου τον μαλωνω; Ενταξει σε καποια βασικα του λεω ποτε κτλ αλλα τις πετισσοτερες φορες με γραφει και κανει το δικο του! Θεωρω οι τα πειρισσοτερα παιδακια της ηλικιας τους ετσι αντιδρουν παντως κ δεν μου κανει και πολυ εντυπωση η ζαβολια του..τις καρεκλες κι εγω αναποδα τις εχω στο σπιτι μου γιατι κανει ακριβως το ιδιο..ανεβαινει και οτι βρει το σουταρει κατω..εχει απιστευτη μανια με οτιδηποτε ηλεκτρονικο π.χ τηλ, κινητα, σταθερα κοκ.. Οταν του τα περνεις για να μην τα σπασει τσιριζει αλλα ευτυχως ξεχνιεται ευκολα με κατι αλλο πουθα του κανει εντυπωση. Γενικα ν τελευταιο καιρο εχει κανει πολλα..εσπασε ενα τεραστιο βαζω που ηταν πανω σε κομο πισω πισω γιατι πηρε το παιδικο του σκαμνακι απο μεσα και σκαρφαλωσε..δηλ σχεδιο μελετημενο οχι αστεια..η ψυχη μου πηγε στην κουλουρη αστα...ολη μερα δεν εχει ησυχια πουθενα ειναι πολυ ζωηρος ζωη να εχει σε βγαζει ντεφι σε χρονο dt... Λες να ειναι ετσι τα βλασταρια μας γιατι δεν ειμαστε πολυ αυστηρες;Απο την αλλη σε ενα παιδι που τωρα ανακαλυπτει την μαγεια της ζωης θα το τρελανεις στα μη και μη; Δεν ξερω δεν μου αρεσει και ενστικτωδως δεν μυ βγαινει!! Παντως να βρεθουμε και ας βγαλουν μετα ανακοινωση οτι δυο νηπια γκρεμισαν τα παντα γυρω τους δεν πειραζει χαχχαχαχχααχ

Σημερα παντως που εχει απιστευτη λιακαδα τον εχω βγαλει εξω ολη μερα στο γκαζον με το ποδηλατακι και εχει ευχαριστηθει απιστευτα!!! Βεβαια εννοειται οτι κανει και τις ζαβολιες του οπως να πηγαινει στον σκουπιδοντενεκε και να τον φερνει τουμπα γιατι εχουμε δυναμη οχι αστεια χαχχαχα Λεωνιδας ο σπαρτιατης, αλλα σε γενικες γραμμες σε καλυτερη φαση απο μεσα!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΜείς είμαστε νότια, Αργυρούπολη, τέρμα προς Ανω Γλυφάδα, καθόλου δε τα ξερω τα μέρη που λετε! Είμαι διατεθειμένη όμως να τα μάθω.

Μάλλον η Δαναούλα μου είναι ζουμπουρλού τελικά! 12+ κιλά, ύψος δε ξέρω, αλλά λίγο πιο κάτω απτην αδερφή της....αμάν! Ρούχα και παπούτσια δεν έχω πια να της βάλω! Ζωή να χει το καμάρι μου.

Λίτσα ναι εγώ είμαι, καλά με κατάλαβες!

Σχετικά με Λητώ, να πω κ γω ότι είμαι πολύ ευχαριστημένη τις 2 φορές που γέννησα εκεί. Δε ξέρω αν θα ήμουν το ίδιο ευχαριστημένη όμως αν δεν ήξερα 5 πράγματα. Θυμάμαι να ακούω έντρομη τις οδηγίες θηλασμού από την προισταμένη.....πολύ λάθος....καλή διάθεση σίγουρα όπως υπήρχε....σωστή γνώση δε ξέρω...

fire καλά κουράγια με το βραδινό ύπνο, τρελό θέμα συζήτησης, έχεις μια πορεία, συνέχισέ τη....για πάντα δε θα κρατήσει, αλλά μέχρι τότε....κουράγια.

Μαρία πολύ γελάω με τα κατορθώματα του γιου σου κ με το τρόπο που τα γράφεις! Μου φτιαχνεις τη διάθεση! Να τα γνωρίσουμε με τη Δανάη....θα γκρεμίσουν κυριολεκτικά το σπίτι....θα κάνουν καλή συνεργασία.

Η δικιά μου πατάει όπου βρει για να ανέβει

Στην απελπισία της έχει φέρει μέχρι και το γιογιο της Ζωής απτο μπάνιο να πατήσει πάνω

Επίσης χαλαρά πατάει κ πάνω στη Ζωή.....

Τρελαίνεται να μου τραβάει τα μαλλιά επίσης

Και άμα κάτσω στο πατωμα να παίξουμε, μου ορμάει σα κατσίκι, με το κεφάλι, με φόρα, ανεβαίνει πάνω μου και χοροπηδάει

Ο μπαμπάς της τα μαθε αυτά....:mad:

Λέξεις πάντως δε λέει, λέει τα πάντα με νοηματική. Λέει μόνο μαμά και κακά, τραβώντας τη πάνα της. Τώρα τελευταία κάθεται και στο γιογιο, αλλά βέβαια δεν έχει ιδέα τι να κάνει!

Από φαί....ότι μασιέται μας αρεσει....

Μα πόσο διαφορετικά αυτά τα παιδιά μου!

Φλωρααα κράτα γερά

Και μεις έχουμε τώρα τη φάση "αυτό είναι δικό μου" "μη το παρεις εσύ" "φάει και μια φάπα στα κρυφά"

Το κουβεντιάζουμε όταν κοπάσει η υστερία.

Θα περάσει και αυτό


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Τι ειπες τωωωρα;;;;;;

δεν το πιστευω....... και εγω 29.11.10 στις 20:50 το βραδυ γεννησα την μικρη μου. απιστευτο.

Αχ βρε Λιτσακι εγω στις 11.30 το πρωι κουφο;;;; Και οχι τιποτα αλλο ησουν απο τις πρωτες κοπελες που μιλησα στο καφε μας και σου ειχα ιδιαιτερη συμπαθεια :)


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Λιτσακι εγω στις 11.30 το πρωι κουφο;;;; Και οχι τιποτα αλλο ησουν απο τις πρωτες κοπελες που μιλησα στο καφε μας και σου ειχα ιδιαιτερη συμπαθεια :)

αχ βρε Αγγελικη πολυ συγκηνηθηκα τωρα. και εσυ ησουν απο τις πρωτες κοπελες που μιλησα και αν θυμαμαι καλα ηταν να γεννησεις γυρω στις 6/12; και εγω στις 3/12.

τωρα ποτε γεννας;


Yr3hp3.png?X4b9jlWg
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ βρε Αγγελικη πολυ συγκηνηθηκα τωρα. και εσυ ησουν απο τις πρωτες κοπελες που μιλησα και αν θυμαμαι καλα ηταν να γεννησεις γυρω στις 6/12; και εγω στις 3/12.

τωρα ποτε γεννας;

Ναι βρε κοριτσι ειδες καμια φορα; Τωρα η πητ μου εινσι 20 Σεπτ αλλα λογω καισαρικης γυρω στις 10 Σεπτ πρωτα ο θεος!! Τελικα δεν εισαι εγκυος; Κλαψ κλαψψψψψ


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτερα πηγα στον γιατρο..η αποκολληση ειναι οκ παει αυτο..μονο που με βρηκε λιγο κουρασμενη για την ωρα του υπερυχου εκανε συσπασεις η μητρα..μα γιατι αραγε;;

Μου εδωσε μαγνησιο και μου ειπε να ξεκουραζομαι ( το αστειο της ημερας)

Αααα και μαλλον ο μπεμπης ειναι μπεμπα αλλα θα το ξερουμε σιγουρα σε 2 εβδομαδες :):):):)


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτερα πηγα στον γιατρο..η αποκολληση ειναι οκ παει αυτο..μονο που με βρηκε λιγο κουρασμενη για την ωρα του υπερυχου εκανε συσπασεις η μητρα..μα γιατι αραγε;;

Μου εδωσε μαγνησιο και μου ειπε να ξεκουραζομαι ( το αστειο της ημερας)

Αααα και μαλλον ο μπεμπης ειναι μπεμπα αλλα θα το ξερουμε σιγουρα σε 2 εβδομαδες :):):):)

μπραβο Αγγελικη μου αντε εχρεται και η κορουλα.

εγω μαλλον δεν ειμαι εγκυος. ειδα τις φωτο στο fb κουκλος ο γιος σου τον παιρνουμε γαμπρο εκλεισε.:P:p:p


Yr3hp3.png?X4b9jlWg
Link to comment
Share on other sites

μπραβο Αγγελικη μου αντε εχρεται και η κορουλα.

εγω μαλλον δεν ειμαι εγκυος. ειδα τις φωτο στο fb κουκλος ο γιος σου τον παιρνουμε γαμπρο εκλεισε.:P:p:p

Δεν πειραζει κοριτσακι μου αν δεν ειναι αυτος ο μηνας θα ειναι ο επομενος!

Οσο για το συμπεθεριο παει εκλεισε δεν το συζητω ηκορη σου ειναι μια κουκλα ζωγραφιστη φτου φτου και ειναι γεννημενα και την ιδια μερα!!!! :D


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι χαιρομαι που ημουν ο λογος να μαθετε οτι γεννησατε την ιδια μερα!!:D

τρομερα παιδια τα τοξοτακια,γεματα χαρα κ αισιοδοξια για τη ζωη!!!

ναι honey ειναι οντως τρελλο θεμα συζητησης αλλα οσο σαλιο κι αν ξοδεψει κανεις ακρη δεν μπορει να βρει

εγω το μονο για το οποιο ημουν σιγουρη ειναι οτι δεν θα μπορουσα να χρησιμοποιησω καμμια μεθοδο που θα επρεπε ν αφησω τον μικρο να κλαιει..

ο δικος μου ενω περπατησε σχετικα γρηγορα,11 μηνων,απο λεξεις τιποτα..

μαμα μπαμπα ατα κουνια γκαγκα νταντα κ κατι αλλα κινεζικα

τα καταλαβαινει ολα,ολα ομως!!!

δεν βγαζει αχνα ομως..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...