Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσακι μου γλυκα!!!!!!!!!!!!!!

διαβασα λιγα πραγματακια....

Flosummer καλες βολτες!!!!

Λιτσακι μου πηγαινε και θα δεις μην αγχωνεσαι τοσο πριν μιλησεις με το γιατρο σου.... απο εργασιακη εμπειρια θα σου πω οτι πλεον τα χειρουργεια της μεσης γινονται με απολυτη ακριβεια ευτυχως......συνδεουν ηλεκτροδια τα νευρα την ωρα της επεμβασης και αν κατι δεν παει καλα χτυπανε σαν τρελα.... ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!!!

Αγγελικουλα μου..... να μου τα φιλησεις και τα δυο!!!!!!!!!

Βαγια μου περαστικα γλυκια μου.... η Γωγω λεει γκαγκαλια!!!!!!!!!!

Κλεο μου να τις χαιρεσαι και του χρονου και οι δυο μαζι!!!!

Ζουνιτσα μου πως πας με τις εξετασεις.......... ολα καλα?

Εμεις χαθηκαμε πρωτα απο ολα απο τις πολλες ιωσεις που περασαμε απανωτες 5 στη σειρα...... και Η1ν1 παρακαλω..... 40 πυρετο ακατεβατο καταρευσα!!!!

τελος παντων και τωρα μια ιωσουλα περναμε ξανα.....

ξεκινησα και τη δουλεια πολυ ζορι κοριτσια..... εχει αγριψει πολυ η κατασταση!!!!

η Γωγω εχει γινει σωστος κοριτσαρος γυρω στα 10 κιλα και 82 ποντους....... θα ξαναμπω για περισσοτερα φιλακια σε ολες και σε ολα τα μωρακια!!!!!!!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαράκι τι περάσατε κι εσείς βρε παιδάκι μου. Κι έλεγα τι να κάνουν αυτά τα κορίτσια. Τι γίνεται με τη δουλειά; Έχεις θέμα;

Βαγια μου περαστικα γλυκια μου.... η Γωγω λεει γκαγκαλια!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ για το περαστικά. Ευτυχώς τώρα μας πέρασε και γίναμε περδίκια. Γκαγκαλιά ο ένας, γκαντίτσα ο άλλος, πάει η μέση της μαμάς.:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εξαφανισμένες!

Που είστε όλες?

Και μεις εδώ τρέξιμο και άγιος ο θεός, χαμός, όλα τα χα μου ρθε να κατεβάσω κ κουρτίνες χτες, δε πάω καλά, όλη μέρα τρέξιμο στο δρόμο σήμερα, αλλά χαλάλι,

εγινε και κατι συγκινητικό -για μένα-,

κυκλοφόρησε χτες το νέο τεύχος Taλκ, και έχω 2 καταχωρήσεις μέσα, και στο μετρό έπιασα κυρία σήμερα να κοιτάζει το ρεπορτάζ αγοράς κ να σχολιάζει τις τούρτες-κρεβατάκια μου. Πόσο χάρηκα, και συγκινήθηκα, πωπω, δε το περίμενα!

Κατά τ'άλλα, τα γνωστά, τα κορίτσια μου τερατεύουν, το μικρό δηλαδή, το μεγάλο μια χαρά ανθρωπάκι είναι, το μικρό....απαπα....πολύ ζωηρό και δεν ακούει τίποτα....μα πως τα κατάφερα έτσι! Ολο το φιλάω και το ζουλάω το άτιμο το φατσόνι....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μας!!!!!! Πηγαμε χρες στον γιατρο και τα νεα μας ευχαριστα!! Φτασαμε στα 158 γρ απιστευτο; Ειναι υγιεστατοβτ μωρο μου κι αυτο ειναι το σημαντικοτερο ολων!! Επισης... Its a girl!!!!!!!!!!!!!!! Οπως καταλαβαινετε εχω χαρει απιστευτα που θα φοραμε ροζ φρου φρου κ αρωματα χαχαχαχαχαχαχα

Ο Λεωνιδακος μου μια χαρα μεγαλωνει το αγορινι μου και τι αλλο; Ζωηρευει!!!!!!!! Μακια σε ολες σας!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικούλα κοριτσάκι θα κάνεις!!!! Τι ωραία τι καλά! Ετοιμάσου για φορεματάκια, κοκαλάκια, κούκλες. Τέλεια! Εσύ που είσαι καλό κοριτσάκι θα με αφήνεις να της κάνω κοτσίδια; :) Χιχιχιχι!

κυκλοφόρησε χτες το νέο τεύχος Taλκ, και έχω 2 καταχωρήσεις μέσα

Καταρχάς μπράβο honey που επεκτείνεσαι. Τι μικρός που είναι ο κόσμος! Το περιοδικό αυτό το συζητούσαμε πρόσφατα με μια συνάδελφο που συνεργάζεται μαζί τους. Παρεμπιπτόντως, τα σημεία διανομής τα βρίσκετε εδώ http://www.talcmag.gr/Tools/Distribution

Τα δικά μας τα νέα είναι ότι είμαστε καλά και μεγαλώνουμε συνεχώς! Σκεφτόμαστε να στείλουμε τον μικρούλη μας σε βρεφονηπιακό από Σεπτέμβρη και έχω αρχίσει την αναζήτηση. Τρελή απογοήτευση από τους δημόσιους. Να σας πω μόνο ενδεικτικά ότι στον δήμο Νέας Φιλαδέλφειας-Νέας Χαλκηδόνας που έχει περί τους 35.000 κατοίκους λειτουργεί μόνο ΕΝΑΣ δημόσιος βρεφονηπιακός σταθμός που δέχεται 20 παιδάκια!!!! Ποιόν να πρωτοπάρουν;;;

Επειδή σιγά μην μας πάρουν σε δημόσιο, αν έχετε να μου προτείνετε κάποιον βρεφονηπιακό σε Νέα Ιωνία-Νέα Φιλαδέλφεια και γύρω περιοχές, feel free.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου,τι κάνετε;

Τρεχάματα και δουλειές των ημερών είχα αυτό το διάστημα και ασφαλώς καθημερινά έκανα βόλτα με τον μικρό στις κούνιες..

Οταν βλέπει τον ήλιο το πρωί που ξυπνά,ανυπομονεί να βγει έξω και μου το δείχνει με κάθε τρόπο.

Αυτές τις μέρες έχουμε να κάνουμε και ένα εμβόλιο,οπότε θα σας έχω τα...νέα της ανάπτυξης μεγέθη!Καλέ δεν τον προλαβαίνω...

Δειλά -δειλά του δίνω κάποια βράδια και λίγη σουπίτσα ή φαγητάκι από το μεσημέρι,πριν πιεί το γάλα...Διαφορετικά ξυπνά τη νύχτα πεινασμένος.

κυκλοφόρησε χτες το νέο τεύχος Taλκ, και έχω 2 καταχωρήσεις μέσα, και στο μετρό έπιασα κυρία σήμερα να κοιτάζει το ρεπορτάζ αγοράς κ να σχολιάζει τις τούρτες-κρεβατάκια μου. Πόσο χάρηκα, και συγκινήθηκα, πωπω, δε το περίμενα!

Μπράβο!

Τα πας πολύ καλά!

Και οι τούρτες σου είναι υπέροχες!Δεν χορταίνω να τις χαζεύω...

Καλησπερα κι απο μας!!!!!! Πηγαμε χρες στον γιατρο και τα νεα μας ευχαριστα!! Φτασαμε στα 158 γρ απιστευτο; Ειναι υγιεστατοβτ μωρο μου κι αυτο ειναι το σημαντικοτερο ολων!! Επισης... Its a girl!!!!!!!!!!!!!!! Οπως καταλαβαινετε εχω χαρει απιστευτα που θα φοραμε ροζ φρου φρου κ αρωματα χαχαχαχαχαχαχα

Ο Λεωνιδακος μου μια χαρα μεγαλωνει το αγορινι μου και τι αλλο; Ζωηρευει!!!!!!!! Μακια σε ολες σας!!!

Υπέροχα τα νέα σου Αγγελική!

Να σας πω ότι τελικά αξιώθηκα και πήγα στη διαιτολόγο την Παρασκευή,μιας και το ραντεβού μου για αρχή της εβδομάδας είχε ακυρωθεί από την ίδια,και συνολικά έχω χάσει 11 κιλά και κάτι ψιλά.Ευχαριστημένη είμαι μεν,αλλά θα ήθελα περισσότερο...Κουράστηκα 4 μήνες να το παλεύω.Συνεχίζω ωστόσο.Το παρήγορο είναι ότι η σταδιακή απώλεια,μακροπρόθεσμα έχει καλύτερα αποτελέσματα

Φιλάκια σε όλες!

Καλή Μεγάλη Εβδομάδα να έχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ καλή Μ.Εβδομάδα

Τι ησυχία?

Ολα καλά?

Εμείς τα γνωστά μας, δόξα το Θεό, λίγο δουλειά, λίγο μύξα, λίγο δόντια δράμα (μόνο 4 ακόμα κ μια 5η γωνίτσα έσκασε, τούμπανο το στόμα της)

Κοντεύει κ η βάφτιση που θα είμαι νονά κψιλοαγχώνομαι γιατί δε πολυτρελαίνομαι για αυτά τα διαδικαστικά όπως έχω ξαναπεί νομίζω, άντε να δούμε!

Πείτε τιποτα καλέ.

Εχω λίγη ωρίτσα, κ δεν έχει τίποτα νέα!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη κορίτσια!

Να είστε καλά με τις οικογένειές σας και με το καλό να γεννηθούν τα νέα μπεμπάκια του καφέ μας.

Ελπιζω να τα έχετε περάσει όλες πάρα πολύ καλά και να έχετε εξαφανιστεί λόγω...καλοπέρασης!

Τι παλιόκαιρος και αυτός όμως...

Εμείς ούτε στην Ανάσταση δεν πήγαμε και γενικά η εβδομάδα μας κύλησε μονότονα.Κλειστήκαμε στο σπίτι λόγω κρύου και βροχής και ο μικρός ήταν πολύ ζόρικος

Πού θα πάει όμως...Θα φτιάξει ο καιρός...

Φιλάκια πολλά σε όλες

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολα τα κοριτσια και χρονια πολλα.

χαθηκα 2 εβδομαδες και δεν διαβασα τα νεα σας. ελπιζω να εισαστε ολες καλα. εγω τελικα χειρουργηθηκα στις 5 του μηνα και χθες πηρα εξητηριο.

ειδα το κοριτσακι μου μετα απο 2 εβδομαδες και μου φανηκε αλλο παιδι, αυτη απο τη χαρα της δεν ηξερε τι να κανει, δυστηχως δεν μπωρω να την παρω αγγαλια και πολυ ζοριζομαι. σημερα το αρνι το λιανισε και τα πρασινα κρεμμυδακια στην σαλατα, τρελαθηκα οταν την ειδα να προσπαθει να ψαρεψει το κρεμυδι, τι να πω; περι ορεξεως........

Αυτα τα νεα μου, φιλια.


Yr3hp3.png?X4b9jlWg
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, με υγεία και αντοχή γι'αυτά που μας περιμένουν!!!!!!!

ησυχίες βλέπω, αλλά καλό είναι κ αυτό. Λιτσάκι περαστκά και σιδερένια!!! θα δεις τώρα θα είναι όλα καλύτερα!!!!!

κ εμείς γενικώς ησυχίες, βόλτες όσο μας επέτρεπε ο καιρός, και κλεισούρα. βαρέθηκα τις βροχές κ τον χειμώνα!!! θέλω ήλιο, βόλτες και ζεστούλα!!!!!

θέλω τα φώτα σας σε ένα απλό θέμα..... μυρμήγκια στο σπίτι...... έχω βάλει ρίγανη, έχω βάλει κανέλα και πάλι έρχονται.... τι άλλο ξέρετε εσείς??? φυσικά πράγματα λόγω Αγγελικής κ επειδή είναι μέσα στο σπίτι.

τα φιλιά μας σε όλους!!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες.

Χαθήκαμε κ εμείς με τα τρεχάματα μία του γάμου, μία των γιορτών λίγο απ'όλα έτσι για να έχουμε. Ο μικρός μου μεγαλώνει και έχει γίνει σωστός ταλιμπάν, δεν τον προλαβαίνω με τίποτα.

zounitsa πέρσι είχα απίστευτο πρόβλημα με τα μυρμήγκια, μέχρι κ στο πάρκο του μικρού έμπαιναν κ είχα πάθει υστερία, άσε που λένε ότι είναι γλωσσοφαγιά. Επειδή δε μπορούσα να ψεκάζω με τα γνωστά έριχνα ξύδι στην άκρη στο παράθυρο για να μη μπορούν να μπαίνουν μέσα και πιπέρι ανάμεσα στις ράγες του παραθύρου.Έκανε δουλειά το ξύδι αλλά έπρεπε να το ανανεώνω 2-3 φορές την ημέρα γιατί μετά ξεθύμαινε.


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες και χρονια πολλα!!!!!!!!!

ελπιζω να ειναι ολα τα παιδακια καλα και να περασατε τελεια......

Αγγελικουλα μπραβο στο σπορακι που ειναι κοριτσακι!Πανω απο ολα να ειναι καλα βεβαια αλλα να που το ενστικτο της μανας επεσε παλι μεσα!Μπραβο!!!!!

Λιτσακι ελπιζω να πηγαν ολα καλα με την εγχειριση και να αναρωσεις γρηγορα!Σιδερενια!Οχι τιποτα αλλο αλλα να χαρεις και το κοριτσακι σου που τοσο εχεις στερηθει!

Zounitsa το θεμα μυρμηγκια μας ταλαιπωρει και εμας δυστυχως(ευτυχως μονο στην κουζινα) αλλα λυση δεν εχουμε βρει!Μεχρι και επαγγελματικο ψεκασμο ειχαμε κανει περσυ το καλοκαιρι που λειπαμε αλλα αυτα εκει επιβιωνουν......

Κλεο χρονια πολλα να χαιρεσαι τη Ζωιτσα σου που γιορταζε και να ειναι καλα και τα δυο σου κοροτσακια.........

Λενα να χαιρεσαι το Γιωργακη σου........

Margioula και εσυ να χαιρεσαι τη Γεωργια σου.........


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Εμεις εδω απο υγεια καλα ευτυχως!Πηγαμε και 4 μερες Τζια(κλασικα) απο Μ.Παρασκευη μεχρι Δευτερα και περασαμε παρα πολυ ωραια!Ειχαμε και σουπερ καιρο σε σχεση με αυτα που ακουγα για την υπολοιπη Ελλαδα οποτε αυτο βοηθησε κιολας!

Τα αγορια το ευχαριστηθηκαν τρελα ολη την ημερα παιχνιδι και χωμα......

Εχουν μεγαλωσει και τα δυο πολυ!Ακομα καμια φορα τα βλεπω οταν κοιμουνται και δεν μπορω να πιστεψω οτι ειναι δικα μου παιδια!

Η ζηλεια μας βεβαια καλα κρατει και πεφτει αρκετο ξυλο μεσα στο σπιτι και απο τις δυο πλευρες!Ολο τον προηγουμενο μηνα ημουνα αρκετα πεσμενη με αυτο και δεν ειχα και πολυ διαθεση.Ειναι ομως τωρα καμια εβδομαδα που το παλευω με καλυτερο τροπο πιστευω....... και τα πραγματα δειχνουν να πηγαινουν καλυτερα!Θα δειξει!

Κατα τα αλλα δουλεια πολυ ολο αυτο τον μηνα αφου τελος Μαη εχουμε πανελληνιες και στη μεση-τελος των εξετασεων τα γενεθλια του Μαριουλη μου που παντα για μενα σηματοδοτουν την εναρξη του καλοκαιριου!

Αυτα τα νεα

Χαιρετω


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες και χρονια πολλα!!!!!!!!!

ελπιζω να ειναι ολα τα παιδακια καλα και να περασατε τελεια......

Αγγελικουλα μπραβο στο σπορακι που ειναι κοριτσακι!Πανω απο ολα να ειναι καλα βεβαια αλλα να που το ενστικτο της μανας επεσε παλι μεσα!Μπραβο!!!!!

Λιτσακι ελπιζω να πηγαν ολα καλα με την εγχειριση και να αναρωσεις γρηγορα!Σιδερενια!Οχι τιποτα αλλο αλλα να χαρεις και το κοριτσακι σου που τοσο εχεις στερηθει!

Zounitsa το θεμα μυρμηγκια μας ταλαιπωρει και εμας δυστυχως(ευτυχως μονο στην κουζινα) αλλα λυση δεν εχουμε βρει!Μεχρι και επαγγελματικο ψεκασμο ειχαμε κανει περσυ το καλοκαιρι που λειπαμε αλλα αυτα εκει επιβιωνουν......

Κλεο χρονια πολλα να χαιρεσαι τη Ζωιτσα σου που γιορταζε και να ειναι καλα και τα δυο σου κοροτσακια.........

Λενα να χαιρεσαι το Γιωργακη σου........

Margioula και εσυ να χαιρεσαι τη Γεωργια σου.........

Ευχαριστω πολυ flo μου για τις ευχες. οι γιατροι ειπαν πως πηγε καλα το χειρουργειο. εγω βεβαια ειμαι ξαπλα ακομη και μεχρι τις 17 Μαιου που εχω επανεξεταση πρεπει μονο να ξαπλωνω και να περπαταω δεν επιτρεπεται ουτε να καθομαι. Το κοριτσακι μου θα το στερηθω για κανα δυμηνο ακομη. τωρα περιμενω να μου την φερουν σε λιγο. σημερα εχει και τη γιορτη της αλλα δυστηχως δεν μπορω να της κανω γιορτη κι ετσι θα την περασουμε ησυχα αλλα της το χρωσταω.


Yr3hp3.png?X4b9jlWg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια μου!

Τι ερημιές είναι αυτές;

Ελπίζω να είστε όλες καλά με τις οικογένειές σας και η απουσία σας να οφείλεται είτε σε δουλειές(που μακάρι να έχει όλος ο κόσμος)είτε σε βόλτες!!

Καλοκαίρεψε απότομα!

Ο μικρός δεν στέκεται μέσα στο σπίτι με τίποτα!Είμαστε καθημερινά έξω στις κούνιες και κάνουμε βόλτες με το καρότσι

Οσο περνά ο καιρός τόσο περισσότερο ζωηρεύει...Δεν ξέρω τι να κάνω πια!Ετσι είναι όλα τα αγόρια άραγε;Τόσο ζωηρά;

Από ανάπτυξη...Θεριεύουμε!Υψος 87 εκατ.βάρος 12 κιλά και δόντια 18!

Παραυτα τα μη αλεσμενα δεν τα εχουμε κόψει!!Τρώει μεν κομμάτια τροφής στο χέρι,αλλά το φαγητό το θελει αλεσμένο.

Και τωρα τελευταία δεν θελει και να τρώει...Προτιμά τα δικά μας φαγητά.Εχει δοκιμασει αρκετα από αυτά,ο παιδίατρος μας έχει πει να του δίνουμε απ'όλα,αλλά ο άντρας μου έχει ενδοιασμους και επιμένει να του φτιαχνουμε ξεχωριστό φαγητό,με αποτέλεσμα...γκρίνια και πάλι γκρίνια

Τα δικά σας μωράκια ξυπνούν τη νύχτα για φαγητό;

Εμείς υποφέρουμε συχνά πυκνά από το βραδυνό ξύπνημα

Τι κάνουν οι εγκυούλες μας;

Πολλά φιλιά σε όλες και στα παιδάκια σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...