Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 4
      • Δύναμη! 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσούδια!

πωπω Νοβεμπερ, ούτε να το φανταστώ τι τράβηξες με τη διακοπή...τρατζικ,,,όνως το ντιπ το λέμε κ μεις Θεσσαλία, Ήπειρο,,, μάλλον είναι παντού!! μας έχει μείνει από την Τουρκιά μάλλον...

Μαριάνθη μακάρι να έχεις δίκιο και οι αραιες κενώσεις να σημαίνουν ότι αφομοιώνεται όλο το γάλα...Κορίτσια τα είδα κ τα γλυκούλια σας όλα,,,ξέχασα σε καμία να στείλω????πείτε μου! Πιστεύω ότι είναι πολύ γλυκιά ηλικία, γελάνε, τσιρίζουν, γλυκαίνουν, είναι τέλεια!!! αααχχχχ

,,, εμάς η γαμοβάφτιση έγινε στην επαρχία στο μέρος του γαμπρού κ ήταν όλα φτηνα, το νυφικό όμως το πήρα από θεσνικη, απο όπου είμαι κ μένω. Και μάλιστα είμαι τόσο καλή νύφη που δεν ήθελα να ξοδέψω την πεθερά γιατί είναι από χωριό κ δεν ήξερε πόσο κάνουν τα νυφικά στην πόλη που της είπα 800 αντί για 1200 που το νοίκιασα,,, τη λυπήθηκα, μου πήρε κ χρυσαφικά που δεν της περίσσευαν κιόλας...


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα!

νοβεμπερ εμενα τρωει καθε 1,5ωρα το πολυ.αλλα του δινω εγω απο μονη μου.δεν μπορω να καταλαβω ποτε πειναει. τα χερια τα χει μονιμως στο στομα,αν δεν τον εχω αγκαλια γκρινιαζει ολη την ωρα οποτε δεν μπορω να καταλαβω αν πειναει..αλλα μολις του δωσω ρουφα σαν να μην υπαρχει αυριο.. παντως για να χει παει 8 κιλα 3μηνων τρωει καλα(η δικιασου εννοω)!

εδωσες 500 ε για το δεντρο,τι οικονομικη κριση :lol:? ε μαλλον εγω ειμαι τσιγκουνα τελικα..με την καμια δεν θα τα δινα. απο τα τζαμπο ψωνισα.

χριστουγενιατικα φορμακια εχει και στο πρεναταλ.

να μην αρχισω εγω τισ παραξενες λεξεις,δεν θα καταλαβαινετε τι λεω..

ο βασιλειας μου γκρινιαζει

kisses!!!!!!


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

εδώ είμαι σας διαβάζω...αλλά το λάπτοπ δε τη παλεύει και πολύ από τα παιδιά μου και δεν είναι έυκολο να πληκτρολογήσω με ξεκολλημένα γράμματα

είδα τα νινάκια σας όλα γλύκα είναι

σας έστειλα κι εγώ

ανθή όντως η κόρη σου σου μοιάζει, στο είχα ξαναπεί

οπως και της κρόκετ της μοιάζει πολύ ο γιός

ο Νικόλας έκοψε τη φόρα στην ανάπτυξη που είχε πάρει

ποιά 6-9 νούμερα λέτε

εγώ τώρα μαζεύω το 0-3 και φοράει 3-6

παίζει βέβαια ρόλο και η μάρκα....

Αύριο κλείνουμε 3 μήνες εμείς

είναι 6300 και 61 εκ

500 γρ έβαλε αυτό το μήνα

πιπίλα δε πιάνει και σε 2 βδομάδες ξεκινάω δουλειά πάλι

στις φώτο που έστειλα έχω φόντο κάτι νυφικά πίσω μας σε μια

γιατί παντρεύεται

μια φίλη μου και έχουμε κάνει επιδρομή στους οίκους νυφικών

και σέρνω και το μωρό μαζί να πεί τη γνώμη του

5 οίκους έχουμε γυρίσει μέχρι τώρα

και μιας και λέτε για τους γάμους σας

να σας πώ και για τον δικό μου

εμείς σε λίγες μέρες κλείνουμε 6 χρόνια γάμου

γενικά λατρεύω τους γάμους και τα γλέντια

οπότε είχα ετοίμασει ένα παραμυθένιο γάμο υπερπαραγωγή

ήταν κοντά στα Χριστούγεννα και είχα θέμα το ρόδι

το νυφικό το νοίκιασα 1900 ευρώ και το γάμο τον

πληρώσαμε εμείς.μόνοι μας..

μόνο οι γονείς μου έδωσαν το μεγαλύτερο ποσό

από τα λεφτά της δεξιώσης γιατί είχαν καλέσει τους πάντες

για να βγάλουνε υποχρεώσεις κτλ....

ήταν ονειρεμένη περίοδος

μετά πήγαμε μήνα του μέλιτος στον Άγιο Δομίνικο

Χριστούγεννα στη Νέα Υορκή και καταρράκτες Νιαγάρα

22 μέρες λείψαμε

μου πήρε ένα άλλον ένα μήνα να συνέλθω μετά

και μια μέρα πριν την πρώτη μας επέτειο γέννηθηκε ο Κωννος μας


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

εδώ είμαι σας διαβάζω...αλλά το λάπτοπ δε τη παλεύει και πολύ από τα παιδιά μου και δεν είναι έυκολο να πληκτρολογήσω με ξεκολλημένα γράμματα

είδα τα νινάκια σας όλα γλύκα είναι

σας έστειλα κι εγώ

ανθή όντως η κόρη σου σου μοιάζει, στο είχα ξαναπεί

οπως και της κρόκετ της μοιάζει πολύ ο γιός

ο Νικόλας έκοψε τη φόρα στην ανάπτυξη που είχε πάρει

ποιά 6-9 νούμερα λέτε

εγώ τώρα μαζεύω το 0-3 και φοράει 3-6

παίζει βέβαια ρόλο και η μάρκα....

Αύριο κλείνουμε 3 μήνες εμείς

είναι 6300 και 61 εκ

500 γρ έβαλε αυτό το μήνα

πιπίλα δε πιάνει και σε 2 βδομάδες ξεκινάω δουλειά πάλι

στις φώτο που έστειλα έχω φόντο κάτι νυφικά πίσω μας σε μια

γιατί παντρεύεται

μια φίλη μου και έχουμε κάνει επιδρομή στους οίκους νυφικών

και σέρνω και το μωρό μαζί να πεί τη γνώμη του

5 οίκους έχουμε γυρίσει μέχρι τώρα

και μιας και λέτε για τους γάμους σας

να σας πώ και για τον δικό μου

εμείς σε λίγες μέρες κλείνουμε 6 χρόνια γάμου

γενικά λατρεύω τους γάμους και τα γλέντια

οπότε είχα ετοίμασει ένα παραμυθένιο γάμο υπερπαραγωγή

ήταν κοντά στα Χριστούγεννα και είχα θέμα το ρόδι

το νυφικό το νοίκιασα 1900 ευρώ και το γάμο τον

πληρώσαμε εμείς.μόνοι μας..

μόνο οι γονείς μου έδωσαν το μεγαλύτερο ποσό

από τα λεφτά της δεξιώσης γιατί είχαν καλέσει τους πάντες

για να βγάλουνε υποχρεώσεις κτλ....

ήταν ονειρεμένη περίοδος

μετά πήγαμε μήνα του μέλιτος στον Άγιο Δομίνικο

Χριστούγεννα στη Νέα Υορκή και καταρράκτες Νιαγάρα

22 μέρες λείψαμε

μου πήρε ένα άλλον ένα μήνα να συνέλθω μετά

και μια μέρα πριν την πρώτη μας επέτειο γέννηθηκε ο Κωννος μας

Αυτό είναι ταξίδι! Εμεις 4 μερες Σαντορίνη κ αυτό ενα μήνα μετα!

Πολύ όμορφη οικογένεια είστε!τωρα ειδα φωτο


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν που λέτε με γκάνιασες σημαίνει με έσκασες!

Εγώ δεν το χα όνειρο να με δω νυφούλα!Μετά από 11 χρόνια σχέσης αυτό το πότε θα παντρευτείς μου είχε σπάσει τα νεύρα!Πολύ ωραία περάσαμε!Αυτό που θα μου μείνει είναι με τον άντρα μου κάναμε ώρα να μπούμε στην εκκλησία!Μόλις τον είδα ξετρελάθηκα!Μου έδωσε ένα φιλί στο λαιμό μετά αγκαλιαστηκαμε φιληθηκαμε κανονικά μετά ξαναγκαλιαστηκαμε και μετα ξαναφιληθηκαμε!είχαν σκάσει όλοι στα γέλια...και στο μυστηριο όλη την ώρα κοιταζόμασταν!

Τώρα το νυφικό ωραιο ήταν...σε ένα μαγαζί πήγα και μετα πήρα τηλ κ το έκλεισα.Το φορεσα μέχρι να συρω τον πρώτο χορο και μετά έβαλα ένα κοντό άσπρο φόρεμα σε Α γραμμή!!!

Μετά την πρώτη πρόβα είχα πάθει ένα σοκ κ έκλαιγα γιατί με το νυφικό ένιωθα σαν μπουμπουνιέρα παρόλο που το νυφικό δεν ήταν φουντωτο.και έλεγα δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ντυθώ καρνάβαλος...γιατί ο γαμπρός να φοράει ρούχα τα οποία αν τα βάλει μια άλλη στιγμή να είναι φυσιολογικό και εγω να φορεσω κάτι που αν μετα το βάλω έξω θα με πουν τρελή...Μετά τα έβαλα με την αδερφή μου κ τη θεία μου και τους έλεγα γιατί δεν με πήγαν να πάρω φορεμα αντι για νυφικό!

Ευτυχώς στην επόμενη πρόβα με είδε τόσο στεναχωρημένη η κυρία του οικου κ κόψαμε πολύ το νυφικό!

Εννοείται ότι δεν αφιερώσα πάνω από μια ώρα για να διαλέξω τα υπόλοιπα!Στα μαλλια έκανα ένα δοκιμαστικό 15 λεπτα κ τέλος!!!

Δεν το χω καθόλου με τους γάμους έτσι οπως έχουν γίνει!θα μου άρεσε σε μια εκδρομή εκεί που ήμαστε σε ένα ωραίο εκκλησάκι να πουμε παντρευόμαστε να μπούμε μέσα κ τέλος!Αν το σκεφτέιτε είμαι βαθια ρομαντική!!!

Κρίστυ με τον γιο έχετε τα ίδια γελαστα ματάκια!!!


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια.Αχ ρε νοβεμπερ,ταλαιπωρημενη μανα,τι τραβηξες ρε κοριτσι?Πραγματικα τα νευρσ τσαταλια ε?Αυτο που κουβαλας τα παιδια για να τα παρεις απ τα σχολεια και τις δραστηριοτητες ποσο σπαστικο ε?Το κανω κι εγω και σε καταλαβαινω.Οσο για το επιπεδο της χωρας και τις υποδομες το αφηνω ασχολιαστο,τί μενει να πουμε οταν ζουμε σε τριτοκοσμικες συνθηκες...Σημερα ειναι μια αλλη μερα,παρτο αλλιως.Κι εγω στεναχωρημενη ειμαι.Η δαναη χθες ειχε μερικα σπυρακια κατω απ τα χειλακια της και νομιζα οτι ηταν απ την πιπιλα αλλα μεχρι το βραδυ επεκταθηκαν σε χερια και ποδια.Δεν την πηγα σχολειο εννοειται και στις δωδεκα παμε γιατρο να δουμε τι εχει.Κριμαι πολυ χαρηκα που σε διαβασα κι ειστε ολοι καλα.Νομιζα οτι θα χες ξεκινησει δουλεια.Πολυ ρομαντικα τα λες για το γαμο σου,μου αρεσει.Σημερα γενναει μια απ τις τρεις καλυτερες μου φιλες το δευτερο παιδακι της.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κριστη μια γλυκα ο γιοκας σου κι εσυ εχεις ζαχαρενια φατσουλα.Τι διδακτορικο,εγω θα σ εκανα φοιτητρια στο πρωτο-δευτερο ετος!Κριμαι οι φωτος σας τελειες.Μου αρεσε η ιδια ποζα του νικολα και του κωνσταντινου.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φραουλιτσες μου θυμιζεις πολυ τη μικρη μου αδελφη.Κι αυτη οταν παντρευοταν ετρεμα τη στιγμη που θα πηγαιναμε για νυφικο.Ευτυχως βρηκε ευκολα αλλα σε ολο το γαμο φαινοταν ποσο αβολα ενιωθε παρολο που ηταν παναπλο.Οσο για τα παπουτσια...δεν το συζητω.Αφου λεγαμε να της κανουμε εκπληξη λευκα all star να τα βαλει να νιωσει ο εαυτος της!!!


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

περναμε 3 μερες αλμα μου φαινεται γιατι η μπουμπου ειναι ολο γκρινια και ολο τρωει....αφηστε που θελει συνεχεια να την βαζω να καθεται η να ειναι ορθια!!!εχει και πολλαααααα σαλια.....τι να πω...υπομονη κανω!!!

Εμεις στολισαμε την Κυριακη και εφτιαξα και ενα μικρο δεντρακι στο δωματιο των κοριτσιων μου με αρκουδακια κορδελιτσες και καραμελες...μουρλια!

Οσο αφορα γαμους και χρυσαφικα....εγω δεν πηρα κανενα χρυσαφικο απο τα πεθερικα μου και επειδη το σπιτι μου το ειχα ετοιμο απο πριν παντρευτω τον αντρα μου δεν εβαλαν ουτε ενα επιπλο μεσα....ακομη περιμενω εναν μπουφε που ηθελα να προσθεσω...αλλα να μην εχω παραπονο....μου πηραν μια ηλεκτρικη σκουπα που μου ειχε χαλασει....:mad: ...οσο για τον νυφικο το νοικιασα 1500 μαζι με την αγορα των παπουτσιων...γι αυτο βροχουλα μου μην κανεις παραπονα...χαχαχα :tongue:

Πηρα φωτος απο Λινα, Ανθη,Χριστινα και chrimai και φωτος βαπτιση Λουκα!!!Οι αλλες με ξεχασατες καλεεεεεεεεεεεεεε.....εστειλα και γω σε ολες σας την μικρη μας Στεφανια που μεγαλωνει!!!Σχολιασα καθεμια σας ξεχωριστα...:P

Βρε Μαριανθη μου ...τι να πω και εγω που η δικη μου γεννηθηκε μισο κιλο πανω απο την δικη σου και ειναι μολις 5400??? :tongue:

οσο για τον "ντιπ"...καλε το ξερουμε ολοι μου φαινετε....."ντιπ για ντιπ χαζος εισαι??"...χιχιχι

χριστουγεννιατικα φορμακια στα jumbo και στα h&m....του othercare ειναι λιιιιιιιιγο τσουχτερα :rolleyes:

Αντωνια να κανονησουμε καφεδακι απο βδομαδα και οποιες αλλες θελουν και μπορουν!τι λετε??

ΘΕΛΩ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑ


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φραουλιτσες μου θυμιζεις πολυ τη μικρη μου αδελφη.Κι αυτη οταν παντρευοταν ετρεμα τη στιγμη που θα πηγαιναμε για νυφικο.Ευτυχως βρηκε ευκολα αλλα σε ολο το γαμο φαινοταν ποσο αβολα ενιωθε παρολο που ηταν παναπλο.Οσο για τα παπουτσια...δεν το συζητω.Αφου λεγαμε να της κανουμε εκπληξη λευκα all star να τα βαλει να νιωσει ο εαυτος της!!!

όχι ενταξει το 12ποντο το τίμησα και δεν το αποχωρίστηκα!!!


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα μανουλες!!! καλεε δεν σας προλαβαινω!!! Ανοιξα υπολογιστη και γεμισε ζουζουνο φατσουλες η οθονη!!!:D:DΠω πω μεγαλωσαν τα μωρακια μας πολυ!!! Απο που να ξεκινησω δεν ξερω!!!

Ευαγγελια μου τελεια η μπουμπου φρατζολακι κι εσενα ε??χαχχα

Chrimaι τελεια και τα 3 παιδακια σου σας βλεπω ετσι χαρουμενους και θελω κι αλλο!!

Aντωνια μου δεν το συζητω με 3 κοριτσακια τι χαρα ειναι αυτη! Μου το λενε συχνα οτι φαινομαι μικρη αλλα δεν ειμαι!! το Μαρτη γινομαι 31 ;)

Ανθη μου τελεια η μαρκελλα και ωραιο ονομα διαλεξατε

Μαγδα μου τι μαλλι ειναι αυτο????χαχα ειναι γλυκα!!! η δευτερη φωτο ειναι κουρεμενο για να καταλαβω??Εμενα ειδες τριχα δεν εχει το καψερο χχαχα

Νινακιδεν το συζητω ματαρες το μικρο!!!

Μαχη μου ειναι σαν γλυκακι λαχταριστο η μπεμπα και σου ειπα μοιαζετε πολυ!!! Θα την προτιμησουμε για νυφη τετοια τσαχπινα

Νομιζω δεν ξεχασα καμια..

Ουφ σημερα εχει εντατικο διαβασμα το ζουζουνι μου το εχει η μαμα στο σαλονι και τωρα εκατσα να στρωθω. με τον κεφαλα τον αντρα μου τα βρηκα με χθες και σημερα θα στολισουμε δεντρο.

Βροχουλα ποσα νευρα με τη διακοπη ρευματος??πω σε νιωθω κοπελα μου κι εμεις με το που βρεχει λιγο ξεκιναν οι διακοπες και ειναι αισχος.Ποσο μαλλον με 3 παιδια???Υπομονη. Καλα βρε αθεοφοβη ποσα χαλασες για νυφικο και κοσμηματα??χαχαα που να σε συμπαθησει μετα η πεθερα???? χαχαα

Εμεις αποφασισαμε να παντρευτουμε τον Αυγουστο και παντρευτηκαμε τον Νοεμβρη στην επετειο γνωριμιας μας. τα κανονισα ολα πολυ γρηγορα νυφικο σχετικα φτηνο 800 ευρω αγορα και πηρα και ενα δευτερο φορεμα που το ερωτευτηκα!! Απο κινεζικο σαιτ παρακαλω 100 δολλαρια και τα παπουτσια το ιδιο 30 δολλαρια.Ποιοτητα φανταστικη ουτε που το περιμενα!! Τζαμπα την εβγαλε η πεθερα:wink: Ηταν τελεια στο γαμο μας ειδα και τον αντρα μου με το κουστουμι και τον ερωτευτηκα δευτερη φορα! χαχα

τωρα για βαφτιση κατι απλο θελω να κανω δεν μ αρεσουν τα πολλα πολλα


c6vNp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω ημουν εγκυος στην Νεφελη στον γαμο μου οποτε ουτε πολυ ψηλα τακουνια εβαλα ...ουτε πολυ χορο εριξα....οσο για μηνα του μελιτος....πηγαμε Κρητη και μειναμε μια μερα....γυρισαμε αρον αρον γιατι ειδα αιμα και ειχα μια μικρη αποκολληση....οποτε επειδη ειχα χασει και τα διδυμα πηγα σπιτακι μου :-( Δε με πειραζει ομως γιατι γεννηθηκε το Νεφελακι μου μετα....

ταξιδια εχουμε κανει με τον αντρα μου πριν τον γαμο....εχουμε παει Παρισι, Βιεννη,Σαλτσμπουργκ,Ινμπουργκ,Βενετια,Ρωμη,Φλωρεντια και πριν μεινω εκγυος στην μικρη πηγαμε 5 μερες Κωσταντινουπολη...τωρα εχουμε κανονησει να παμε τον Φλεβαρη οι 2 μας για 3 μερες στο Λονδινο...ελπιζω να τα καταφερουμε!


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν που λέτε με γκάνιασες σημαίνει με έσκασες!

Εγώ δεν το χα όνειρο να με δω νυφούλα!Μετά από 11 χρόνια σχέσης αυτό το πότε θα παντρευτείς μου είχε σπάσει τα νεύρα!Πολύ ωραία περάσαμε!Αυτό που θα μου μείνει είναι με τον άντρα μου κάναμε ώρα να μπούμε στην εκκλησία!Μόλις τον είδα ξετρελάθηκα!Μου έδωσε ένα φιλί στο λαιμό μετά αγκαλιαστηκαμε φιληθηκαμε κανονικά μετά ξαναγκαλιαστηκαμε και μετα ξαναφιληθηκαμε!είχαν σκάσει όλοι στα γέλια...και στο μυστηριο όλη την ώρα κοιταζόμασταν!

Τώρα το νυφικό ωραιο ήταν...σε ένα μαγαζί πήγα και μετα πήρα τηλ κ το έκλεισα.Το φορεσα μέχρι να συρω τον πρώτο χορο και μετά έβαλα ένα κοντό άσπρο φόρεμα σε Α γραμμή!!!

Μετά την πρώτη πρόβα είχα πάθει ένα σοκ κ έκλαιγα γιατί με το νυφικό ένιωθα σαν μπουμπουνιέρα παρόλο που το νυφικό δεν ήταν φουντωτο.και έλεγα δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ντυθώ καρνάβαλος...γιατί ο γαμπρός να φοράει ρούχα τα οποία αν τα βάλει μια άλλη στιγμή να είναι φυσιολογικό και εγω να φορεσω κάτι που αν μετα το βάλω έξω θα με πουν τρελή...Μετά τα έβαλα με την αδερφή μου κ τη θεία μου και τους έλεγα γιατί δεν με πήγαν να πάρω φορεμα αντι για νυφικό!

Ευτυχώς στην επόμενη πρόβα με είδε τόσο στεναχωρημένη η κυρία του οικου κ κόψαμε πολύ το νυφικό!

Εννοείται ότι δεν αφιερώσα πάνω από μια ώρα για να διαλέξω τα υπόλοιπα!Στα μαλλια έκανα ένα δοκιμαστικό 15 λεπτα κ τέλος!!!

Δεν το χω καθόλου με τους γάμους έτσι οπως έχουν γίνει!θα μου άρεσε σε μια εκδρομή εκεί που ήμαστε σε ένα ωραίο εκκλησάκι να πουμε παντρευόμαστε να μπούμε μέσα κ τέλος!Αν το σκεφτέιτε είμαι βαθια ρομαντική!!!

Κρίστυ με τον γιο έχετε τα ίδια γελαστα ματάκια!!!

ευχαριστουμε φραουλιτσες!!!:DΜου εστειλες φωτο εσυ?δεν τις βρηκα!


c6vNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...