Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια.Το σπιτι μας θυμιζει βομβαρδισμενο τοπιο,δε ξερω απο που να το πιασω.Μαρη βροχουλα εφτα χιλιαρικα για νυφικο και κοσμηματα?Εσυ οντως το τερματισες,απορω πως δεν τερματισε μαζι κι η πεθερα..απο καμια τετοια περιπτωση θα βγηκε η εκφραση"θα την πληρωσεις τη νυφη"!!Οσο για τη φωτογραφιση την επομενη μερα θα πρεπε να με πληρωσουν,οχι να πληρωσω,για να ξαναβαλω νυφικο και ξανα μαλλι και μακιγιαζ.Δεν θα το κανα με τιποτα.Καλε η κουμπαρια με την αδελφη μια χαρα ειναι,τι σκας?Κι εμενα τη δαναη ο αδελφος μου τη βαφτισε και πολυ τους χαιρομαι.Μου αρεσει που τον λεει νονο.Ποπακι πηγες στο γιατρο?Η τενοντιτιδα θα χει υφεσεις κι εξαρσεις,υπαρχει κατι που να το ανακουφιζει ή μονο η ξεκουραση?Ευχαριστω κοριτσια για τα καλα σας λογια για τα μικρα μου.Η μπεμπα μαριανθη δεν ειναι πολλα κιλα,τωρα πατησε τα εξι -την αδικει ο φακος,της προσθετει προγουλια χα χα.Αχ την ακουω...συνεχιζω σε λιγο.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κι εμεις το 3-6 φοραμε αλλα εχει αρχισει να μου φαινεται οριακο.Απο κακα μια φορα τη μερα αλλα συνηθως γινεται χαμοος-μια αλλα καλή.Μαγδα θα σου στειλω φωτος,στειλε κι εσυ.Ποπακι η αληθεια ειναι οτι ζηλεψα το σκηνικο του πρωτου γαμου.Καλε τί να μετανιωσεις,ουαν ξεκιναμε κατι ξερουμε την καταληξη?Το θεμα ειναι οτι τωρα εχεις στη ζωη σου αυτα που θελεις.Μαριανθη κλειστο το ραντεβου,αφου τον εμπιστευεσαι τον παπαβεντση.Εισαι πελαγωμενη,να στα βαλει σε μια σειρα,να σε καθοδηγησει,μηπως ηρεμησεις.Λιτσακι καλωσηρθες στην παρεα.Νινακι χαιρομαι που σε διαβασα.Νομιζα οτι μας ξεχασες.Το προγραμμα σας με ρυθμικες,κολυμβητηρια και σχολεια ειναι σαν να ακουω το δικο μας.Ευτυχως που βρηκρς λυση με τον οαεδ.Πως παει η διατροφη?Ταρακουνηθηκε καθολου η ζυγαρια?Εγω εχω κολλησει στα τεσσερα.Απο σημερα αρχιζω παλι να προσεχω γιατι θελω ν χασω τουλαχιστον τα δυο ως τα χριστουγεννα.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ μαγδααααα.Καλε ακουγα μαλλι,φανταζομουν μαλλι αλλα αυτο που ειδα ξεπερασε τη φαντασια μου.Καλε αν ηταν κοριτσι θα μαζευες κανονικα κοτσιδακια,δεν υπαρχει λεμε το μαλλι σας.Σκετη γλυκα ετσι που κοιμαται.Στην κατω φωτο υποτιθεται οτι ειναι κουρεμενος?😂😂Να τον χαιρεσαι κοριτσι,φοβερος.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια μου..το σπίτι μου είναι Βαγδάτη όμως μπάχαλο δεν έχω προλάβει να κάνω τίποτα..Ή κόρη μου έχει αρχίσει τις γκρίνιες της και δεν με αφήνει θέλει όλο αγκαλιά ο άντρας μου δουλεύει συνέχεια λόγω εορτων έχει συνέχεια συναυλίες..Ευαγγελία μου πήγα στον γάμο μονο στο τραπέζι προσπαθούσα να την κοίμησω για να φύγω και μετά με πήρε η μαμά μου να έρθω όταν ξύπνησε..ωραία ήταν απλός γάμος ωραίο φαγητό ωραίες μπομπονιέρες της είχαν φτιάξει μόνοι τους όλα Καλά..ξεσκασα λιγάκι..βέβαια το σόι του άντρα μου με κοιτούσε λίγο Καλά Καλά τύπου που πάει αυτή με το κοντό το φορεματάκι αλλά χεστηκα εμένα και του άντρα μου μας άρεσε..βρήκα και νυφικό απλό λιτό και δεν είναι ακριβώς νυφικό είναι νυφικό φόρεμα.χιόνια Ευαγγελία μου ακούω μπράβο τέλεια μου αρέσει πολύ αυτό το σκηνικό..Αντωνία τι κούκλες οι κόρες σου και εσένα Ευαγγελία πανέμορφα τα κοριτσουδια και της Ανθής και της ποπιτσας όπου οι κόρες μας νομίζω μοιάζουν ποπακι μου..Καλά.Δεν το συζητώ τι μαλλί είναι αυτό Μάγδα μου τι γλύκας είναι αυτός να σου ζήσει ..κορίτσια τελικά τα λιονταρακια μας είναι πανέμορφα. Τώρα θέλω να πάω να κοιτάξω για Εκκλησία βρήκαμε μια όπου έχει και χώρο απέξω για να κάνουνε catering γιατι τραπέζι είχα κάνει και στον πολιτικό τώρα δεν μπορώ λόγο οικονομικών να κάνω κάτι άλλο..Είναι ωραία Εκκλησία άσπρη με μπλε θυμίζει νησάκι και είναι και κοντά στο σπίτι μας Άλιμος ..Είδες βροχούλα η πεθερά σου μια περιουσία έδωσε για το νυφικό σου και εσύ σα δεν ντρέπεσαι έχεις και παράπονα γι'αυτήν...Καλά μαρη το αγόρασες για να το φορέσει η κόρη σου ια έχει περάσει η μόδα..Για μένα το πιο σημαντικο δεν είναι πως είναι ο γάμος Αλλά ότι παντρεύτηκα και είμαι με τον άντρα που είμαι ερωτευμένη τον θέλω και τον αγαπαω..Και από τότε που κάναμε παιδί τον αγαπάω ακόμα πιο πολύ και είμαι ευτυχισμένη....


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια μου..το σπίτι μου είναι Βαγδάτη όμως μπάχαλο δεν έχω προλάβει να κάνω τίποτα..Ή κόρη μου έχει αρχίσει τις γκρίνιες της και δεν με αφήνει θέλει όλο αγκαλιά ο άντρας μου δουλεύει συνέχεια λόγω εορτων έχει συνέχεια συναυλίες..Ευαγγελία μου πήγα στον γάμο μονο στο τραπέζι προσπαθούσα να την κοίμησω για να φύγω και μετά με πήρε η μαμά μου να έρθω όταν ξύπνησε..ωραία ήταν απλός γάμος ωραίο φαγητό ωραίες μπομπονιέρες της είχαν φτιάξει μόνοι τους όλα Καλά..ξεσκασα λιγάκι..βέβαια το σόι του άντρα μου με κοιτούσε λίγο Καλά Καλά τύπου που πάει αυτή με το κοντό το φορεματάκι αλλά χεστηκα εμένα και του άντρα μου μας άρεσε..βρήκα και νυφικό απλό λιτό και δεν είναι ακριβώς νυφικό είναι νυφικό φόρεμα.χιόνια Ευαγγελία μου ακούω μπράβο τέλεια μου αρέσει πολύ αυτό το σκηνικό..Αντωνία τι κούκλες οι κόρες σου και εσένα Ευαγγελία πανέμορφα τα κοριτσουδια και της Ανθής και της ποπιτσας όπου οι κόρες μας νομίζω μοιάζουν ποπακι μου..Καλά.Δεν το συζητώ τι μαλλί είναι αυτό Μάγδα μου τι γλύκας είναι αυτός να σου ζήσει ..κορίτσια τελικά τα λιονταρακια μας είναι πανέμορφα. Τώρα θέλω να πάω να κοιτάξω για Εκκλησία βρήκαμε μια όπου έχει και χώρο απέξω για να κάνουνε catering γιατι τραπέζι είχα κάνει και στον πολιτικό τώρα δεν μπορώ λόγο οικονομικών να κάνω κάτι άλλο..Είναι ωραία Εκκλησία άσπρη με μπλε θυμίζει νησάκι και είναι και κοντά στο σπίτι μας Άλιμος ..Είδες βροχούλα η πεθερά σου μια περιουσία έδωσε για το νυφικό σου και εσύ σα δεν ντρέπεσαι έχεις και παράπονα γι'αυτήν...Καλά μαρη το αγόρασες για να το φορέσει η κόρη σου ια έχει περάσει η μόδα..Για μένα το πιο σημαντικο δεν είναι πως είναι ο γάμος Αλλά ότι παντρεύτηκα και είμαι με τον άντρα που είμαι ερωτευμένη τον θέλω και τον αγαπαω..Και από τότε που κάναμε παιδί τον αγαπάω ακόμα πιο πολύ και είμαι ευτυχισμένη....

Αντε με το καλό ο γάμος!Πάντα ευτυχισμένη να είσαι με τον αντρούλη σου...


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια στειλτε μου κι οι υπολοιπες φωτο να δω τα φατσονακια σας.Ναι μαγδα μου,η μπεμπα προς το παρον εχει μπλε ματια,κι η δαναη πρασινομπλε.Να δουμε αν θα μεινουν.Φιλια


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις άνοιξα το μέιλ μου και γέμισε η οθόνη φατσες!

meldan μου τι ΜΑΤΑΡΕΣ το μωρό, τι χάντρες, τι χαμόγελο! Δεν έχω λόγια για τις κόρες σου ειναι πανέμορφες, πρεπει να ειστε πολύ όμορφη οικογένεια.

Καλά ο γιος σου ρε Μαγδα είναι κουκλί. Αυτο το μαλλί θα το ματιάσω, δεν υπάρχει λέμε. Σαν χαίτη ροκ τραγουδιστή ειναι. Στη μια φωτογραφία μάλιστα μοιάζει μεγάλο παιδάκι. Πολύ χαριτωμενος. Φαντάζομαι όταν περπατάτε στο δρόμο γίνεται αξιοθέατο! Βαλε του κανα ματακι! Σου έστειλα κι εγώ!

Στειλτε και οι υπολοιπες να δω πόσο μεγάλωσαν τα μπουμπουκια σας!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσιααααα. Καλη εβδομάδα. Αρχικά να πω πως άνοιξα το Mail μου και μόλις ειδα τη φωτό της Μάγδας έπαθα πλάκα. Σπάνια περίπτωση σε μωρό να εχει τοοοοσο μαλλί. Χεχε ειναι πολυ όμορφος.. Δεν το συζητάμε καν αυτο.

Σας έστειλα και εγω φωτογραφίες όσων εχω το Mail. Τι να πω ότι για άλλη μια φορα μεγαλώνουν και γλυκαίνουν; Ε μα ειναι η αλήθεια.

Εμείς κορίτσια καλα είμαστε τα χτυπάμε τα 10ωρα σερί ύπνου.. Καλα τα παμε... Τα σάλια ποτάμι τρέχουν. Λέτε να δουμε δοντάκι νωρις; Α και πολυ παιχνίδι, το γυμναστήριο της αρέσει το ριλαξ επίσης... Νομιζω ότι μιλάει στα κρεμαστά τα μπιχλιμπίδια και εχει πολυ πλάκα. Επίσης όταν βάζει χέρι στο στόμα και προσπαθεί να πιάσει τη γλώσσα της, κανει ταυτόχρονα και αγκου και φωνάζει. Χαχαχα εχει πολυ γέλιο.

Αυτα.....


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!Ναι έχουμε πανέμορφα μωράκια πως να το κάνουμε???Είμαστε κ κουκουβάγιες!!! εμείς όντως είμαστε κινητό αξιοθέατο,,, μας μιλάνε όλοι, ακόμα κ αυτοί που δε θέλουν απευθείας να μας μιλήσουν, διαβάζω τα χείλια τους κ ακούω κ τους ψιθύρους...αχαχαχαχχα ο έλβις μου!! λέμε να το κάνουμε κ θέμα στο προσκλητήριο ή στη βάφτιση...ροκ εν ρολ ή κάτι τέτοιο...


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!Ναι έχουμε πανέμορφα μωράκια πως να το κάνουμε???Είμαστε κ κουκουβάγιες!!! εμείς όντως είμαστε κινητό αξιοθέατο,,, μας μιλάνε όλοι, ακόμα κ αυτοί που δε θέλουν απευθείας να μας μιλήσουν, διαβάζω τα χείλια τους κ ακούω κ τους ψιθύρους...αχαχαχαχχα ο έλβις μου!! λέμε να το κάνουμε κ θέμα στο προσκλητήριο ή στη βάφτιση...ροκ εν ρολ ή κάτι τέτοιο...

αΑΑΑ πολυ καλη η ιδεα σας..

Εμας παντως δεν ξερω τα μισα μαλλια μας εχουν πεσει και συνεχιζουν να πεφτουν. Καθε μερα στο σεντονι βρισκω ενα σωρο. Θα μου καραφλιασει στο τελοσ. χαχαχαχα


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια να σας πω, θελω να βρω χριστουγεννιατικο φορεματακι για τη μικρη... να βγαλουμε και φωτογραφιες αφου θα ναι τα πρωτα χριστουγεννα. Που θα βρω ομως; Ειδα κατι στο jumbo αλλα θα ηθελα κατι καλυτερο. Λετε τα h\&m και zara να φερνουν; Να δω ποτε θα καταφερω να παω. Βρηκα κατι πολυ ωραια και στο ebay αλλα φοβαμαι μην αι δεν προλαβουν να φτασουν πριν τις 25. Δωστε καμια ιδεα εσεις που εχετε κι αλλα παιδακια, τι κανατε στα πρωτα τους Χριστουγεννα;


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites

Ανθη κουκλα η μαρκελλα.Νομιζω οτι σου μοιαζει πολυ ε?Εχει κι αυτη μπλε ματακια?Εχετε στο σοι ή τυχαιο?Μακαρι να τα κρατησει.Τα πρωτα χριστουγεννα ειχα παρει αγιοβασιλιατικη στολη απ τα τζαμπο συν χριστουγεννιατικα πυτζαμακια και παντοφλακια και τα βγαζα κι εγω φωτο.Φετος εκτος απ το δικο μας δεντρο θα στολισω αλλο ενα μικροτερο με στιλιδακια ροζ,γλειφιτζουρια και τετοια στα δωματια τους ανα λιγες μερες.Δεν τους το χω πει,θα τους το κανουμε εκπληξη!!!Γενικως ανυπομονω αν κι ο οντως ο καιρος δε βοηθαει.Αρχες του μηνα παντα στολιζω

Εσεις?


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...