Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

καλημερα!

αααααααν παμε τελικα λονδινο τον Φλεβαρη (και δεν εχει γινει οντως πολεμος με αυτα που ακουμε ή δεν μας φανε τιποτε τσιχαντιστες :tongue:) θα τις αφησω στην μαμα μου!3 μερες μονο σιγα...;)

αντωνια περαστικα σας!!!για καφεδακι οποτε θελετε....κανονηστε ντε!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!

november....μια σκουπα σε προσφορα ηταν στα 60 ευρω τοτε....αλλα ακομη καλα κρατει...χαχαχα....οποτε εβγαλε τα λεφτα της!Καλα Χριστιαννη μου...τι ταιζεις το παιδι??????εμενα γιατι δεν βαζει γραμμαριο...????εγω βαδιζω στα χναρια της Μαριανθης....μοντελες θα τις παμε :tongue:

σημερα παω διατροφολογο.....τελος τα αστεια....δεν παει αλλο....μια η αποχη απο τα γαλακτομικα...μια τα οσπρια και τα λαχανικα που την ενοχλουν...σε λιγο θα γινω ντουλαπα με τις μλκ... που τρωω!!!

εμεις το καναμε το εμβολιο της γαστρεντεριτιδας το ποσιμο 3 μηνων...την αλλη εβδομαδα εχουμε παλι!

μαριανθη....οταν παρεις αποφασεις για το τι θα κανεις με την διατροφη της πες μου και μενα μπας και παρω και γω γιατι και εγω ειμαι πολυ ανχωμενη!

Ρε γαμω το αλμα μου μεσα....παλι μου ξυπνησε στις 5 απο τις 10 που κοιμοταν για φαγητο....λετε παλι να μου αρχισει τα βραδινα ή φταιει το αλμα που εχει κολησει πανω στα μεμε μου???το καλο της υποθεσης βεβαια ειναι οτι εβαλε 150 γραμμαρια σε 3 μερες χαχαχα και χτες που την μετρησα ηταν 5550...αλλα 100 γραμμαρια και γλειτωνω το κραξιμο απο την παιδιατρο....εεεε...δεν θα τα εχει παρει μεχρι την αλλη Πεμπτη???:confused:


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κριστι αλμα νομιζω και εσεις!!!και ο εμετος απο το πολυ φαγητο...χαχαχα

και εγω 500 ευρω ειχα δωσει για δεντρο και στολιδια πριν 5 χρονια....τοτε λεφτα υπηρχαν....χαχαχα...ευτυχως η Νεφελη ποτε δεν πειραξε μπαλιτσες....τωρα αυτη του χρονου δεν ξερω τι θα κανει!!!:rolleyes:


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν σου πω οτι πρωτη φορα τις βλεπω?? δεν εχω πετυχει ποτε αυτη τη διαφημιση..:confused: ευχαριστω παντως! Α! σε εμενα δεν εστειλες φωτο της Αναστασιας μαρη?

κορίτσι δεν βρίσκω το μειλ σου... Για κάνε έναν κόπο να μου το στείλεις σε πμ


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κάλημερα κοριτσια.Δυστυχως κολλησε κι η μεγαλη.Περασσ μια μερα και μια νυχτα κολαση,νιωθω σαν να μ εχει πατησει μπουλντοζα.Εννοειται οτι σημερα κι αυριο δε θα πανε σχολειο...μονο που φανταζομαι τι με περιμενει,ανατριχιαζω.Ηδη τσακωνονται..Σας φιλω


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδω μαναρι ειναι ταριφα τα δεντρα.επειδη περυσι εκανα ερευνα αγορας ολα τα μαγαζια σε αυτες τις τιμες παιζανε, εγω ηθελα δεντρο που να ειναι χιονισμενο οποτε η τιμη ανεβαινε απο το κλασσικο πρασινο,μετα απο το internet μαζι με τα μεταφορικα δεν επεφτες παρακατω,συν οτι δεν μπορουσα να καταλαβω καλα ποσο φουντωτο ητανε το δεντρο και στα jumbo δεν μ'αρεσανε καθολου.....ειπαμε σε καμια δεκαρια χρονια παλι να το αλλαξω και βλεπουμε κιολας:rolleyes:Οσο για τις μπαλες ευχομαι να επιβιωσουν χαχαχα....παντως περυσι τα αλλα δυο δεν μου πειραξανε καθολου τα στολιδια ουτε ειχα απωλειες,μονο τα κοιταζανε και αν πηγαιναν να αγγιξουν καμια μπαλα οι κινησεις τους ητανε πολυ απαλες,οποτε δεν φοβαμαι για το τριτο,θα το δασκαλεψουν τα μεγαλυτερα χαχαχα.η μεσαια μου ειναι μανουλα σε αυτα, ο Αρτεμης Ματσας του σπιτιου..:P:p

Βάλτες από τώρα να φρουρούν το δέντρο! χαχα

Δεν θα μπορούσες να πάρεις ένα απλό δέντρο και από πάνω να ρίξεις βαμβάκι για να μοιάζει με χιόνι;


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι πολεμος δεν γινεται και τωρα?μπορει να μην εχουμε ανακατευτει ακομα αλλα θα μας μπλεξουν και εμας αργα η' γρηγορα.δεν ξερω αν ειδατε ενα βιντεακι που επαιξε σε ολα τα καναλια με τις χωρες που εχουν σε λιστα οι μ@λακες του Isis που θα βαλλουν?ειναι και η Ελλαδιτσα μας,αχ τα παιδακια μας σε τι κοσμο τα εχουμε φερει?αυτο σκεφτομαι οποτε ακουω ειδησεις και μελαγχολω:cry:

Μαρουσκα μηπως αυτη η βαρεμαρα που εχεις ερμηνευεται σε κουραση που σου εχει βγει?

εγώ σήμερα το είδα στον παπαδάκη και αναρωτιέμαι. Ρε μήπως όλα αυτά είναι στημένα από τους δικούς μας; Και δεν εννοώ τους πολιτικούς μας. Γενικά τους Ευρωπαίους. Μήπως έχουν στήσει όλο αυτό το ωραίο σκηνικό για να περάσουν μέτρα και πολιτικές που θέλουν;


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σημερα καναμε το εμβολιακι μας και το ποσιμο,ειμαστε πολυ καλα,δοξα τον Θεο,θα σας το πω αλλα μην βαρατε κοριτσια: 8080 η μπουμπου και 69 ποντους....ειπα μη βαρατε καλεεεεεεεεε!!!!!εμενα παλι μου φαινεται πολυ φυσιολογικη γιατι ειδα το βιβλιαριο της μεσαιας μου και στον τεταρτο μηνα ητανε 8980 κιλα και 70 ποντους!το ανθρωπακι της michellene χαχαχα.το αιμαγγειωμα στον λαιμο θα το κοιταξουμε με το νεο ετος γιατι ματωνει αν το σκουπιζεις με γαζα....αυτη ειναι η εγνοια μου τωρα και πολυ προβληματιζομαι:cry:

Σημερα εχει γενεθλια το αγορακι μου...του αγ.Στυλιανου γεννηθηκε, προωρακι....ο προστατης των μωρων και των παιδιων.....ετσι προστατεψε και τον γιο μου να ερθει γερος στην αγκαλια μου....Ακουω την βροχη εξω και τον αερα....καληνυχτα φιλες μου!

Πόσο είναι;;;:shock::shock::shock: Εντάξει, εμείς με τα κιάλια σας κοιτάμε!

Και η μεσαία σου αφρατοζουμπουρλό μωράκι!

Χρόνια πολλά στο παλικάρι σου! Πάντα γερός και ευτυχισμένος να ναι!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

σας γραφω αγκαλιτσα με το γιοκα μου.ηταν πρωινος πρωινος σημερα και ειμαστε αυτοκολλητοι.

νοβεμπερ μπραβο ρε συ για την κουκλα σου ειναι πολυ ψηλη!και μενα πιστευω θα το χει πιασει το 7,5αρι αλλα ειναι πιο κοντουλης.

να χαιρεσαι το γιοκα σου!

εμενα ακομα να μου κατεβασει το δεντρο.εγω την πατησα λιγο γιατι δεν ηταν οσο φουντωτο νομιζα.παντως μια φιλη μου προ κρισης το δεντρο το χε παρει 500ευρω.

εμεις τα ιδια και τα ιδια.εχω βαρεθει στο σπιτι.τα παιδια των φιλων μας ειναι κλασσικα αρρωστα.ισως παμε στην αδερφη του αντρα μου.θα πω την αμαρτια μου:οταν ερχονται τα παιδια της σπιτι μου το κανουν ανω κατω.και πιανουν ολα τα πραγματα του μπεμπη και μετα πρεπει να τα πλενω...κι ολη την ωρα λεω μη αυτο μη εκεινο,θα με χει γραψει η κουνιαδα στα κακα καταστοιχα αλλα μου βγαινει αυθορμητα...και το παιδι της καλυτερης μου φιλης το κανει αυτο αλλα αυτουνου του φωναζει η μανα του και του φωναζω και γω αλλα μου χει δωσει το ελευθερο..

συζητατε στο fb?οχι ρε κοριτσια μην μεταφερετε το καφε..

Εγώ φταίω κούκλα μου. Έκανα μια ομαδική συζήτηση για να δείξω φωτο της μικρής και μετά οι τσούπρες πιάσανε την μπάρλα!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! !πως πανε τα μωράκια σας? Εμενα χθες βγήκε τελείως έκτος προγραμματος.κοιμηθηκε το απογευματάκι 5-8 ( ενδιαμεσα θηλάζε στον ύπνο του αγκαλιτσα τον ειχα) ξυπνησε έτοιμαζομουν να τον κανω μπάνιο και τον πήρε ο ύπνος! Μετά σηκωθήκε στις 12 έφαγε και μας πηρε η μπάλα. Ανα 1-1,5 ωρα θηλαζε μέχρι που στις 7 μου σκαει ενα χαμόγελο και εναν εμετουλη. .ε και σηκωθήκαμε! Αλμα μαλλον ε?:confused:

Βροχουλα τόσα λεφτά δεν έδινα για δεντρο προτιμω να κάτσω να με στολίσουν!!! :tongue:

Τώρα κοιμάται το σουτζουκακι μου κι εγω κουτουλαω.μαγειρεμα θα φτιάξω σολωμο και σαλάτα φακές τσακ μπαμ

Άλμα 100%


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!

αααααααν παμε τελικα λονδινο τον Φλεβαρη (και δεν εχει γινει οντως πολεμος με αυτα που ακουμε ή δεν μας φανε τιποτε τσιχαντιστες :tongue:) θα τις αφησω στην μαμα μου!3 μερες μονο σιγα...;)

αντωνια περαστικα σας!!!για καφεδακι οποτε θελετε....κανονηστε ντε!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!

november....μια σκουπα σε προσφορα ηταν στα 60 ευρω τοτε....αλλα ακομη καλα κρατει...χαχαχα....οποτε εβγαλε τα λεφτα της!Καλα Χριστιαννη μου...τι ταιζεις το παιδι??????εμενα γιατι δεν βαζει γραμμαριο...????εγω βαδιζω στα χναρια της Μαριανθης....μοντελες θα τις παμε :tongue:

σημερα παω διατροφολογο.....τελος τα αστεια....δεν παει αλλο....μια η αποχη απο τα γαλακτομικα...μια τα οσπρια και τα λαχανικα που την ενοχλουν...σε λιγο θα γινω ντουλαπα με τις μλκ... που τρωω!!!

εμεις το καναμε το εμβολιο της γαστρεντεριτιδας το ποσιμο 3 μηνων...την αλλη εβδομαδα εχουμε παλι!

μαριανθη....οταν παρεις αποφασεις για το τι θα κανεις με την διατροφη της πες μου και μενα μπας και παρω και γω γιατι και εγω ειμαι πολυ ανχωμενη!

Ρε γαμω το αλμα μου μεσα....παλι μου ξυπνησε στις 5 απο τις 10 που κοιμοταν για φαγητο....λετε παλι να μου αρχισει τα βραδινα ή φταιει το αλμα που εχει κολησει πανω στα μεμε μου???το καλο της υποθεσης βεβαια ειναι οτι εβαλε 150 γραμμαρια σε 3 μερες χαχαχα και χτες που την μετρησα ηταν 5550...αλλα 100 γραμμαρια και γλειτωνω το κραξιμο απο την παιδιατρο....εεεε...δεν θα τα εχει παρει μεχρι την αλλη Πεμπτη???:confused:

Η δικιά μου, η δικιά σου και της μαρούσκα ανήκουν σε ξεχωριστή κατηγορία.7 και 8 κιλά είναι τρελά όνειρα για μας!

ΌΤΑΝ αποφασίσω τι θα κάνω, θα σου πω. Μέχρι τότε, ο θεός βοηθός...

Κόλλημα κι εσύ με τα γραμμάρια ε; Εγώ ελπίζω σε 200γρ σε 5 μέρες μπας και ακούσουμε κανένα θετικό σχόλιο. Αχ κορίτσι πρέπει να το προσέξουμε αυτό μην γίνουμε μανιακές. Βαδίζουμε σε δύσκολο μονοπάτι...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κάλημερα κοριτσια.Δυστυχως κολλησε κι η μεγαλη.Περασσ μια μερα και μια νυχτα κολαση,νιωθω σαν να μ εχει πατησει μπουλντοζα.Εννοειται οτι σημερα κι αυριο δε θα πανε σχολειο...μονο που φανταζομαι τι με περιμενει,ανατριχιαζω.Ηδη τσακωνονται..Σας φιλω

Περαστικά σας και κουράγιο...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Από ότι βλέπω όλες λίγο πολύ διανύουμε το μεγάλο άλμα 15ης-19ης εβδομάδας και υποφέρουμε. Από ότι φαίνεται είναι από τα μεγαλύτερα από όσα ζήσαμε μέχρι τώρα...

Χθες αποφάσισα και έστειλα μειλ στον Παπαβεντση. Ακούς marouskaki; Του γράφω αρκετά αναλυτικά το ιστορικό και τις μετρήσεις μας. Ελπίζω να μου απαντήσει. Εν τω μεταξύ έμαθα από γνωστή ότι ο παιδίατρός μας είναι κολλητός του Παπαβέντση... Μικρός που είναι ο κόσμος τελικά...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια μου!

Μαριάνθη μου η μπουμπού σου είναι μια κουκλίτσα να σου ζήσει! Ρε συ μαγουλού φαινεται, μια χαρά κοριτσάκι, δεν φαινεται αδυνατουλα στη φωτογραφία πάντως

Ποπάκι τρελάθηκα με το τσιμπιδάκι στα μαλλιά της! Τι φάτσα! Σε κοιτάει με αυτές τις ματάρες και λιώνεις ε; Φαντάζομαι ο μπαμπάς της καμάρι..

Να μας ζήσουν τα μπεμπάκια μας βρε κορίτσια, τα αυγουστιάτικα μωρά μας βγήκαν πολύ όμορφα και ζουμπουρλούδικα!

Εγώ σήμερα μαγείρεψα σολωμό με πληγούρι και μανιτάρια και το μωρό ήσυχο ήσυχο στο γυμναστήριο.

Φιλιά σε όλες!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Από ότι βλέπω όλες λίγο πολύ διανύουμε το μεγάλο άλμα 15ης-19ης εβδομάδας και υποφέρουμε. Από ότι φαίνεται είναι από τα μεγαλύτερα από όσα ζήσαμε μέχρι τώρα...

Χθες αποφάσισα και έστειλα μειλ στον Παπαβεντση. Ακούς marouskaki; Του γράφω αρκετά αναλυτικά το ιστορικό και τις μετρήσεις μας. Ελπίζω να μου απαντήσει. Εν τω μεταξύ έμαθα από γνωστή ότι ο παιδίατρός μας είναι κολλητός του Παπαβέντση... Μικρός που είναι ο κόσμος τελικά...

Καλα κολλητος μπορει να ειναι αλλα αποψεις ιδιες δεν εχουν σιγουρα...Να μου πεις αν απαντησει.Αντωνια διπλα περαστικα κ κουραγιο!!!Βροχουλα να χαιρεσαι το πρωτοτοκο σας!Τα κιλα σας δεν τα σχολιαζω χαχα σε λιγο θα την παρουν στα νηπια τη Μαγδαληνη χαχα!!!!Κατερινιω πολυ αγχος αυτα τα παναλαφρα μωρα μας!!!Βαρεθηκα αμαν...Εμενα δε βλεπω κανα σλμα παντως...ξαναρχισα τα μπιροχαπα ελπιζω να μην κανω μπιροκοιλια....Κριστι του χρονου η αγορινα σου θα γιορταζει...ποτε βεβαια δεν καταλαβα γτ ο Στεργιος γιορταζει του Αγ. Στυλιανου αλλα οντως σημερα τον γιορταζει κι η φιλη μου το Στεργιο της...Καλο μεσημερι κ καλη ορεξη.Παστιτσιο για τους μισους μακαρονια με κιμα σογιας για τους αλλους μισους εκανα...Λοιπον το γαλα αμυγδαλου κανει τελεια κρεμα βρωμης σαν αληθινο γαλα καμια διαφορα δεν βρηκα...Εγω αποφασισα φρουτα ως δεκατιανο απο τον εκτο κ απογευματινο κρεμα βρωμης με νερακι κ κανα φρουτο μεσα...τι λετε;


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...