Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

8 κιλα και 4 μηνων...αν ηταν στον 3ο μηνα τοτε θα ανησυχουσα!οσο για το δεντρο: πριν το αγορασω ειχα ενα ξεπουπουλιασμενο εφταετιας δεντρακι με κατι χαζα στολιδια και κατι μπαλες ολα τα χρωματα του ουρανιου τοξου.καθε χρονο που το στολιζα το μισουσα ταυτοχρονα...περσι ειπα να κανω την ανατροπη και να παρω επιτελους κατι καθωσπρεπει να στολιζει το σπιτι μας και να χαιρομαι να το βλεπω εγω και τα παιδια κυριως.και επειδη ειχα πολυ χαρα διοτι ημουνα εγκυος ειπα να το τολμησω κιας δωσω κατι παραπανω αφου φετος δεν θα περισσευαν για τετοιες αγορες λογω του νεου μελους.το δεντρο εκανε 250? υψος εχει 2.10 αν θυμαμαι καλα και τα στολιδια ειναι κατι τελειες λευκες ασημι μπαλες απο γυαλι κυριως.αυτες ητανε ακριβουτσικες.η τετραδα εκανε 8?.γυρω στις 30 μπαλες πηρα,δεν ειναι και πολλες για τοσο ψηλο δεντρο μη φανταστεις,απλα δεν μπορουσα να παρω περισσοτερες...φωτακια ειχα απο παλια.σε καμια δεκαρια χρονια παλι θα το ανανεωσω...:wink:

Γυάλινες με το μωρό; Άντε φέτος οκ, αλλά του χρόνου δεν τις βλέπω να φτουράνε...

Βρε τρελή 250ευρώ για το δέντρο;:shock::shock::shock:


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερούδια κορίτσια!

Έστειλα φωτο της Αναστασίας στο μειλ και στο φατσοβιβλίο. Όποια ξέχασα ας μου το γράψει εδώ.

Τι μου κάνετε; Εμείς για δεύτερη συνεχόμενη μέρα έχουμε ξυπνήσει από τις 4! Τώρα το Αναστασάκι κοιμάται :mad: και η μαμά κουτουλάει... Μετά από τόσες ώρες μου έφυγε ο ύπνος! Την Παρασκευή είναι να την ζυγίσω και δεν σας κρύβω ότι το έχω άγχος. Πρέπει να πάρω μια απόφαση τι θα κάνω με την διατροφή της. Ελπίζω να πήρε κάτι, γιατί διαφορετικά δεν ξέρω τι θα κάνω... Και ο άντρας μου διαφωνεί να πάμε κάπου για μια δεύτερη γνώμη...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ χαρα σας...Βροχη σημερα εδω...μειναμε μεσα με το Λουκα μετα την εκκλησια...Στολισματα διαβαζω....βαριεμαι να στολιζω...το εγραφα κ περυσι...τετοιες μερες ηδη πονουσε πολυ η μεση μου γτ ειχε τρυπωσει το Λουκακι μου στην κοιλιτσα αχ....κοψαμε τον απογευματινο υπνο κ κοιμομαστε τρεις φορες τη μερα πια....νομιζω κανα 5400 θα εγινε ακους Μαριανθακι μου;παντως οπως σου εγραψα κ στο μεηλ δε χανεις τπτ να παρεις ενα τηλ στον ανθρωπο....μπορει να σε καθησυχασει...σας φιλω ολες κ τα μωρα...ηρθε ο μπαμπας μας!Αντωνια περαστικα στη Δαναη σου.Σαν το αιφνιδιο εξανθημα εβγαλε;αυτο που βγαζουν μετα απο πυρετο κ μια φορα στη ζωη τους μεχρι δυο ετων;


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Γυάλινες με το μωρό; Άντε φέτος οκ, αλλά του χρόνου δεν τις βλέπω να φτουράνε...

Βρε τρελή 250ευρώ για το δέντρο;:shock::shock::shock:

Εγώ πηρα δέντρο πριν 5 χρόνια, όταν ανοίγαμε το σπιτικό κ το πλήρωσα 60 ολόκληρα ευρώ και ένιωσα κάπως,,,χαχαχααχαχαχ όμως δεν πιστεύω να είναι τόοοοσο ωραίο σαν της Νοβεμπερ,,,εκτός από αυτό,,,το πήρα 2,10μ χωρίς να υπολογίζω το άνοιγμα κάτω κ εννοείται δε χωράει πουθενά!!! Τα Χριστούγεννα πρώτα το δέντρο κ μετα εμείς!!!αχχαχαχα


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και γω ονειρεύομαι ταξίδια το 2016, αλλά με αυτά που γίνονταΙ...λέτε να ανησυχούμε???? Δε θα το αντέξω,,,,είμαι τόσο χαρούμενη με το νέό μωρό...

Σήμερα βόλταρα στο κοσμος(εμπορικό) για ώρες, μετά από πολύ καιρό, έχοντας μαγειρε΄ψει το πρωί φακες...(κουράστηκα,,αχχαχαχααχ)


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και γω ονειρεύομαι ταξίδια το 2016, αλλά με αυτά που γίνονταΙ...λέτε να ανησυχούμε???? Δε θα το αντέξω,,,,είμαι τόσο χαρούμενη με το νέό μωρό...

Σήμερα βόλταρα στο κοσμος(εμπορικό) για ώρες, μετά από πολύ καιρό, έχοντας μαγειρε΄ψει το πρωί φακες...(κουράστηκα,,αχχαχαχααχ)

Τι εννοεις;πολεμος;;;ποιος τον θελει....πως μας κανανε ετσι....κοσμος ε;πηγα πριν το Πασχα εγκυος...δεν μου αρεσε καθολου αχαχα....κλινικη περιπτωση ειμαι....ισως λογω εγκυμοσυνης...το δεντρο εμεις το πηραμε το 2006 νομιζω οικονομικο απο τα καρφουρ απλως παιρνω στολιδια κ φωτακια ολο κ κατι σπαει καθε χρονο....εμεις φασολαδα βαριεμαι πολυ αυτη τη βδομαδα....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα μου κάνεις που δεν το ξέρεις;;;:shock::shock::shock:

Έχω βαρεθεί να βλέπω την διαφήμιση! Ναι με μπαταρίες λειτουργεί. Ιδού:

http://www.diamantstore.gr/index.php?lang=gr&com=products&id=70

Αν σου πω οτι πρωτη φορα τις βλεπω?? δεν εχω πετυχει ποτε αυτη τη διαφημιση..:confused: ευχαριστω παντως! Α! σε εμενα δεν εστειλες φωτο της Αναστασιας μαρη?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γυάλινες με το μωρό; Άντε φέτος οκ, αλλά του χρόνου δεν τις βλέπω να φτουράνε...

Βρε τρελή 250ευρώ για το δέντρο;:shock::shock::shock:

Εδω μαναρι ειναι ταριφα τα δεντρα.επειδη περυσι εκανα ερευνα αγορας ολα τα μαγαζια σε αυτες τις τιμες παιζανε, εγω ηθελα δεντρο που να ειναι χιονισμενο οποτε η τιμη ανεβαινε απο το κλασσικο πρασινο,μετα απο το internet μαζι με τα μεταφορικα δεν επεφτες παρακατω,συν οτι δεν μπορουσα να καταλαβω καλα ποσο φουντωτο ητανε το δεντρο και στα jumbo δεν μ'αρεσανε καθολου.....ειπαμε σε καμια δεκαρια χρονια παλι να το αλλαξω και βλεπουμε κιολας:rolleyes:Οσο για τις μπαλες ευχομαι να επιβιωσουν χαχαχα....παντως περυσι τα αλλα δυο δεν μου πειραξανε καθολου τα στολιδια ουτε ειχα απωλειες,μονο τα κοιταζανε και αν πηγαιναν να αγγιξουν καμια μπαλα οι κινησεις τους ητανε πολυ απαλες,οποτε δεν φοβαμαι για το τριτο,θα το δασκαλεψουν τα μεγαλυτερα χαχαχα.η μεσαια μου ειναι μανουλα σε αυτα, ο Αρτεμης Ματσας του σπιτιου..:P:p


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πηρα δέντρο πριν 5 χρόνια, όταν ανοίγαμε το σπιτικό κ το πλήρωσα 60 ολόκληρα ευρώ και ένιωσα κάπως,,,χαχαχααχαχαχ όμως δεν πιστεύω να είναι τόοοοσο ωραίο σαν της Νοβεμπερ,,,εκτός από αυτό,,,το πήρα 2,10μ χωρίς να υπολογίζω το άνοιγμα κάτω κ εννοείται δε χωράει πουθενά!!! Τα Χριστούγεννα πρώτα το δέντρο κ μετα εμείς!!!αχχαχαχα

Μαναρι πριν 5 χρονια αγοραζες ενα καλο κρασι απο το σουπερ και εκανε 7-8?,τωρα για πηγαινε δες,13-14? κανει, ε! δεν το πινεις,σε πινει....ολα εχουν αλλαξει,καθε χρονο και ακριβοτερα....:evil:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις;πολεμος;;;ποιος τον θελει....πως μας κανανε ετσι....κοσμος ε;πηγα πριν το Πασχα εγκυος...δεν μου αρεσε καθολου αχαχα....κλινικη περιπτωση ειμαι....ισως λογω εγκυμοσυνης...το δεντρο εμεις το πηραμε το 2006 νομιζω οικονομικο απο τα καρφουρ απλως παιρνω στολιδια κ φωτακια ολο κ κατι σπαει καθε χρονο....εμεις φασολαδα βαριεμαι πολυ αυτη τη βδομαδα....

Γιατι πολεμος δεν γινεται και τωρα?μπορει να μην εχουμε ανακατευτει ακομα αλλα θα μας μπλεξουν και εμας αργα η' γρηγορα.δεν ξερω αν ειδατε ενα βιντεακι που επαιξε σε ολα τα καναλια με τις χωρες που εχουν σε λιστα οι μ@λακες του Isis που θα βαλλουν?ειναι και η Ελλαδιτσα μας,αχ τα παιδακια μας σε τι κοσμο τα εχουμε φερει?αυτο σκεφτομαι οποτε ακουω ειδησεις και μελαγχολω:cry:

Μαρουσκα μηπως αυτη η βαρεμαρα που εχεις ερμηνευεται σε κουραση που σου εχει βγει?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σημερα καναμε το εμβολιακι μας και το ποσιμο,ειμαστε πολυ καλα,δοξα τον Θεο,θα σας το πω αλλα μην βαρατε κοριτσια: 8080 η μπουμπου και 69 ποντους....ειπα μη βαρατε καλεεεεεεεεε!!!!!εμενα παλι μου φαινεται πολυ φυσιολογικη γιατι ειδα το βιβλιαριο της μεσαιας μου και στον τεταρτο μηνα ητανε 8980 κιλα και 70 ποντους!το ανθρωπακι της michellene χαχαχα.το αιμαγγειωμα στον λαιμο θα το κοιταξουμε με το νεο ετος γιατι ματωνει αν το σκουπιζεις με γαζα....αυτη ειναι η εγνοια μου τωρα και πολυ προβληματιζομαι:cry:

Σημερα εχει γενεθλια το αγορακι μου...του αγ.Στυλιανου γεννηθηκε, προωρακι....ο προστατης των μωρων και των παιδιων.....ετσι προστατεψε και τον γιο μου να ερθει γερος στην αγκαλια μου....Ακουω την βροχη εξω και τον αερα....καληνυχτα φιλες μου!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Βροχούλα να τον χαίρεσαι το γιο!!!Γερός κ δυνατός!

Πότε είναι πιο ωραία να γεννας χειμωνα ή καλοκαίρι;

Μαριάνθη μια χαρα η μικρούλα σου...τί θα πει ο γιατρος δεν ξέρω!

Νινάκι χρόνια πολλά να σε χαιρονται!

Καλέ χθες γιατί πήγατε την κουβεντα στο φβ;

Μάχη ωραιο το νυφικο φορεμα!


8NkSp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

σας γραφω αγκαλιτσα με το γιοκα μου.ηταν πρωινος πρωινος σημερα και ειμαστε αυτοκολλητοι.

νοβεμπερ μπραβο ρε συ για την κουκλα σου ειναι πολυ ψηλη!και μενα πιστευω θα το χει πιασει το 7,5αρι αλλα ειναι πιο κοντουλης.

να χαιρεσαι το γιοκα σου!

εμενα ακομα να μου κατεβασει το δεντρο.εγω την πατησα λιγο γιατι δεν ηταν οσο φουντωτο νομιζα.παντως μια φιλη μου προ κρισης το δεντρο το χε παρει 500ευρω.

εμεις τα ιδια και τα ιδια.εχω βαρεθει στο σπιτι.τα παιδια των φιλων μας ειναι κλασσικα αρρωστα.ισως παμε στην αδερφη του αντρα μου.θα πω την αμαρτια μου:οταν ερχονται τα παιδια της σπιτι μου το κανουν ανω κατω.και πιανουν ολα τα πραγματα του μπεμπη και μετα πρεπει να τα πλενω...κι ολη την ωρα λεω μη αυτο μη εκεινο,θα με χει γραψει η κουνιαδα στα κακα καταστοιχα αλλα μου βγαινει αυθορμητα...και το παιδι της καλυτερης μου φιλης το κανει αυτο αλλα αυτουνου του φωναζει η μανα του και του φωναζω και γω αλλα μου χει δωσει το ελευθερο..

συζητατε στο fb?οχι ρε κοριτσια μην μεταφερετε το καφε..


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! !πως πανε τα μωράκια σας? Εμενα χθες βγήκε τελείως έκτος προγραμματος.κοιμηθηκε το απογευματάκι 5-8 ( ενδιαμεσα θηλάζε στον ύπνο του αγκαλιτσα τον ειχα) ξυπνησε έτοιμαζομουν να τον κανω μπάνιο και τον πήρε ο ύπνος! Μετά σηκωθήκε στις 12 έφαγε και μας πηρε η μπάλα. Ανα 1-1,5 ωρα θηλαζε μέχρι που στις 7 μου σκαει ενα χαμόγελο και εναν εμετουλη. .ε και σηκωθήκαμε! Αλμα μαλλον ε?:confused:

Βροχουλα τόσα λεφτά δεν έδινα για δεντρο προτιμω να κάτσω να με στολίσουν!!! :tongue:

Τώρα κοιμάται το σουτζουκακι μου κι εγω κουτουλαω.μαγειρεμα θα φτιάξω σολωμο και σαλάτα φακές τσακ μπαμ


c6vNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...