Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλό βράδυ στις αποχωρίσασες! Η Γεωργίτσα μάλλον είχε ζόρι με τα δοντάκια. Πριν ξύπνησε τσιρίζοντας και εκεί που ησύχαζε στην αγκαλιά μου πάλι πεταγόταν και ούρλιαζε. Και αυτή η δοιάροια δεν λέει να σταματήσει. Απο την Κυριακή. Ο κώλος της έγινε σαν της μαϊμούς! δεν μας αφήνει να την αλλάξουμε! Η καημενούλα μου!

περαστικουλια της μωρε.κι εμενα το επαθε αυτο την προηγουμενη εβδομαδα,και την αλλαζα παρα πολλες φορες κι εβαλα sudocream μπολικο κι εφτιαξε,ευτυχως.αλλα αν την αφησω πολυ ωρα χωρις να της αλλαξω μπεμπιλινο κατευθειαν κοκκινιζει.εχει ευαισθητο δερματακι.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

RQqPHWCZF5U

Ας αφιερώσω και εγώ κάτι στον σύζυγο αλλά ακόμα θα του κρατάω μούτρα!

τα καλύτερα!!!!!!!!!!!:D
καληνύχτα κορίτσάκια!!!

κι εγώ μέσα για το πάρτυ!!

τρελαίνομαι για '80s!!!

Καληνύχτα!!!!! Ονειρα γλυκά
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περαστικουλια της μωρε.κι εμενα το επαθε αυτο την προηγουμενη εβδομαδα,και την αλλαζα παρα πολλες φορες κι εβαλα sudocream μπολικο κι εφτιαξε,ευτυχως.αλλα αν την αφησω πολυ ωρα χωρις να της αλλαξω μπεμπιλινο κατευθειαν κοκκινιζει.εχει ευαισθητο δερματακι.

Ρε συ κοντεύει βδομάδα που χέζει σχεδόν κάθε μια ώρα. Τί να σου κάνει η sudocrem! Όπως είπε η τζες μωβ κοντεύει γίνει! Dactoror της βάζω 3 φορές και ο γιατρός είπε αν μπορώ να την έχω χωρίς πάνα. υποφέρει το καημένο μου!


Link to comment
Share on other sites

RQqPHWCZF5U

Ας αφιερώσω και εγώ κάτι στον σύζυγο αλλά ακόμα θα του κρατάω μούτρα!

διπλο ποστ.

δεν μας ειπες γτ κρατας μουτρα του ανθρωπου μια εβδομαδα?α,εγω δεν μπορω τοσες μερες να κρατηθω,θα τα πω να ξεθυμανω!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ κοντεύει βδομάδα που χέζει σχεδόν κάθε μια ώρα. Τί να σου κάνει η sudocrem! Όπως είπε η τζες μωβ κοντεύει γίνει! Dactoror της βάζω 3 φορές και ο γιατρός είπε αν μπορώ να την έχω χωρίς πάνα. υποφέρει το καημένο μου!

καμμια μπανανα παραπάνω κ ρύζι για να σφίξε λίγο... ασε τα'χω περάσει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε συ κοντεύει βδομάδα που χέζει σχεδόν κάθε μια ώρα. Τί να σου κάνει η sudocrem! Όπως είπε η τζες μωβ κοντεύει γίνει! Dactoror της βάζω 3 φορές και ο γιατρός είπε αν μπορώ να την έχω χωρίς πάνα. υποφέρει το καημένο μου!

απο την διαρροια,ε?αφηνε τη τοτε χωρις πανα.εγω το κανω αυτο οταν κοιμαται το μεσημερι ή το βραδυ.και της βαζω απο κατω ενα σελτεδακι.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

απο την διαρροια,ε?αφηνε τη τοτε χωρις πανα.εγω το κανω αυτο οταν κοιμαται το μεσημερι ή το βραδυ.και της βαζω απο κατω ενα σελτεδακι.

στα καταστήματα χαρτικών υπάρχουν σελτεδάκια μιας χρησης για να μην πλένεις κιόλας

Link to comment
Share on other sites

διπλο ποστ.

δεν μας ειπες γτ κρατας μουτρα του ανθρωπου μια εβδομαδα?α,εγω δεν μπορω τοσες μερες να κρατηθω,θα τα πω να ξεθυμανω!

Μια χαρά τα ξέρει! Γιατί πρέπει να συνηδητοποιήσει οτι έχει μωρό και πρέπει να αλλάξει συνήθειες. Είχαμε πάει σε ένα φιλικό ζευγάρι και δεν ξέρω και εγώ πόσα κρασιά ήπιε. Και για δεύτερη φορά στο ίδιο σημείο αν δεν ούρλιαζα να πατήσει φρένο θα πέφταμε απέναντι σε κάτι χωράφια γιατί ο δρόμος τελείωνε. μόνο δεξιά και αριστερά πήγαινε. και η περιοχή θεοσκότεινη! Και είχαμε και το μωρό μαζί! Απο το Σάββατο δεν του μιλάω και ούτε σκοπεύω! Είμαι πολύ θυμωμένη!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...