Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καληνυχτα κι απο μενα,γτ ξυπνησε η μικρη μου.περι αντρων θα συνεχισουμε καποια αλλη στιγμη.πολλα φιλιαααααααααααα!!!!!!!!!

και εμένα έκλαψε η μικρούλα μου, συνεννοημένα ειναι τα μικρά μας

Ονειρα γλυκά!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!

Σουπερ μερα λεμε!!

Ολα τα λεφτα..

λοιπον αυτη η BEBE LILI ....ΧΑΛΙΑ!! Μα τι καταθλιπτικο τραγουδι αυτο με τον παππου???

Δε την παλευω..DELETE!!

Ευχαριστω για χθες κοριτσακια..

Link to comment
Share on other sites

Kaλημέρα Προσπ! Καλημέρα σε όλες από τη βροχερή Αθήνα. Ολες καλά περάσαμε χθές!!

Τα παιδιά έχουν ξυπνήσει, ο άντρας μου πήγε για κούρεμα κ έβαλα μια τηγανιά... στο φούρνο:confused: δεν το μπορώ με τίποτα το τηγάνισμα, καλή θα βγει κ έτσι πιστεύω!!

Σήμερα θελω να καθαρίσω το σπίτι λίγο και να σιδερώσω αλλά με τα παιδιά εδώ λίγο δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Και εδώ χάλια ο καιρός! Γλίτωσα το χωριό! Χιχι! Εγώ τα περισσότερα τα έκανα χθες απο δουλειές. Έπλυνα και δυο κουβέρτες. Τις έχω κάτω απο το υπόστεγο αλλά αν βραχούν ξανά πλύσιμο! Εγώ την τηγανιά στο φούρνο την κάνω σε αλουμινόχαρτο με πιπερίτσα και φρέσκια ντοματούλα.


Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Καλημερα!

Σουπερ μερα λεμε!!

Ολα τα λεφτα..

λοιπον αυτη η BEBE LILI ....ΧΑΛΙΑ!! Μα τι καταθλιπτικο τραγουδι αυτο με τον παππου???

Δε την παλευω..DELETE!!

Ευχαριστω για χθες κοριτσακια..

εμενα μ'αρεσει η λιλυ,ειναι πολυ γλυκια!

κι εδω ο καιρος χαλια,φυσαει,συννεφια,και ζεστη.

Καλημερα πολυλογουδες μπουζουκσουδες....6666 η μελιν6α μου χαλασε το λαπτοπ και γραφει συνε6χεια το 6.....οπως φαινε6ται βεβν666666666666..:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελα ρε δεσποινακι.σου αρεσε το προγραμμα?βαλαμε απ'ολα,δεν μπορεις να πεις!

Καλημέρα! Και εδώ χάλια ο καιρός! Γλίτωσα το χωριό! Χιχι! Εγώ τα περισσότερα τα έκανα χθες απο δουλειές. Έπλυνα και δυο κουβέρτες. Τις έχω κάτω απο το υπόστεγο αλλά αν βραχούν ξανά πλύσιμο! Εγώ την τηγανιά στο φούρνο την κάνω σε αλουμινόχαρτο με πιπερίτσα και φρέσκια ντοματούλα.

α,παει το χωριο,ε?μια χαρα.εγω εχω βαφτιση σημερα.κι εχω ενα μαλλι,χαλια.θελω κομμωτηριο,αλλα ειναι πολυτελεια προς το παρον.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!

11 η ώρα σηκωθήκανε από το κρεβάτι...έξω έβρεχε κι εμείς χουχουλιασμένοι...η έλλη κάθησε στην κούνια της από τις 8.15 μέχρι τις 9.30 που την τάισα και μετά πάλι μέχρι τις 11,είναι εκπαιδευμένη!!

ξενυχτήσαμε τελικά χθες!!!

δέσποινα να έρθεις την επόμενη παρασκευή μαζί μας!!!

μια βροχή μια ήλιο έχουμε...

κλεισμένοι σπίτι και ήθελα να πάμε βόλτα...χάσαμε χθες το απόγευμα μας, πήγαμε σούπερ μάρκετ και κουνιάδα...

βικάκυ έχεις δίκιο για τα ποτά...πρέπει να είμαστε υπεύθυνοι!!

χθες κάτι λέγατε για τους άντρες σας ότι δεν δείχνετε τα συναισθήματα σας!!

γιατί?δεν έχω καταλάβει!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια τί αηδία αυτή που θα στείλουμε στη γιουροβίζιον! Παρακμή. Αν είναι 30 οι συμμετοχές την 50η θέση θα πάρουμε!Έχει και προκριματικά? Ε, τότε δε θα φτάσουμε καν. Θα γλιτώσουμε τη ξεφτίλα!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...