Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ρε κορίτσια τί αηδία αυτή που θα στείλουμε στη γιουροβίζιον! Παρακμή. Αν είναι 30 οι συμμετοχές την 50η θέση θα πάρουμε!Έχει και προκριματικά? Ε, τότε δε θα φτάσουμε καν. Θα γλιτώσουμε τη ξεφτίλα!

ναι,δεν λεει τιποτα το τραγουδι.ποτε ειναι η eurovision?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλες!! Είχα πάει σε μια φίλη κ μόλις γύρισα!! Ο άντρας μου εκτός πήγε να φτιάξει τη μηχανή του. Αύριο έχω ένα εκνευριστικό πάρτυ να πάω και δεν έχω καμμία όρεξη

Ρε κορίτσια τί αηδία αυτή που θα στείλουμε στη γιουροβίζιον! Παρακμή. Αν είναι 30 οι συμμετοχές την 50η θέση θα πάρουμε!
Καλά άστο το τραγούδι είναι για κλάματα!! Κανονικά το ΔΝΤ έπρεπε να μας απαγορεύσει να στείλουμε στην Γιουροβίζιον για να γλυτώσουμε λεφτά και ρεζιλίκια
που είστε κοριτσάκια?

Εδώ παρούσα!! Οι άλλες που είναι;;; Επλυνα κ εγώ κάτι φλις κουβέρτες το πρωί..έχω βαρεθεί να βάζω πλυντήρια... κάτι δεν πάει καλά σ'αυτό το σπίτι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα

εγω σημερα αλλαξα παροχο στο Internet και παμε γρηγοροτερα..

βρε Elenada τι να σου πω??!! Αφου δεν μου αρεσει..Κατι κακο με κανει να νοιωθω...χαλια..χαλια ..χαλια...

εγω εκφραζω μονιμα τα συναισθηματα μου στον συζυγο..ειναι το κακο που τον εχει βρει..γιατι δεν ειναι παντα τα καλα, υπαρχουν και τα στραβα..

αλλα δεν κρυβομαι, ουτε περιμενω ποτε θα καταλαβει τι περιμενω και τι οχι.. ξερω με ποιον εχω να κανω και αναλογα πραττω..

με λιγα λογια δεν ειμαι εγω η δυσκολη της σχεσης..

ο συζυγος μου ειναι δυσκολος στο να εκφραζει τα συναισθηματα του αλλα εχω μαθει να διαβαζω το βλεμμα του και καμια φορα αρκει.

maestria..πηγα μεσημερι στην..εκθεση..χλιαρα πραγματα για φετος αν και εκοψα οτι το αποψε το βραδυ θα γινει το ελα να δεις.. ειχε κανα δυο ενδιαφεροντα περιπτερα αλλα χρημα δεν επαιζε..

βεβαια εχουμε ακομη δρομο για να φτασουμε τις ευρωπαικες διοργανωσεις.. (και δεν αναφερομαι σαφως σην Eurovision!)

ΑΥΤΑ.. Του χρονου ελπιζω οτι δεν θα μαι τοσο εξαρτημενη απο τη μικρη και θα παμε αργα που ναι τα live

Link to comment
Share on other sites

Α...Και το ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!Σημερα σε ενα φαναρι μας πλησιαζει ενας πακιστανο και μας δειχνει το dvd της Ντουβλη... και μας λεει "dvd Ντουβλη...λιγκο χονδρη..".. ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Α...Και το ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!Σημερα σε ενα φαναρι μας πλησιαζει ενας πακιστανο και μας δειχνει το dvd της Ντουβλη... και μας λεει "dvd Ντουβλη...λιγκο χονδρη..".. ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ

ΚΟΡΥΦΗΗΗΗ!!!:lol::lol::lol:


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites

Μονη κι ερημη αλλα λογικο σαββατιατικα..

Εμεις περασαμε αρκετα καλα σημερα. Πηγαμε στο Mall, ψωνισαμε καλοκαιρινα της Ναταλιτσας, ηπιαμε καφεδακι κ γενικα ηταν ηρεμα.. Μετα σπιτι, δουλειες κτλ κτλ κτλ..

Τωρα ο συζυγος ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ στον καναπε κι εμενα μου ρχεται να φυγω να παω για κανενα ποτο!! ΑΜΑ ΠΙΑ!!


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites

Μονη κι ερημη αλλα λογικο σαββατιατικα..

Εμεις περασαμε αρκετα καλα σημερα. Πηγαμε στο Mall, ψωνισαμε καλοκαιρινα της Ναταλιτσας, ηπιαμε καφεδακι κ γενικα ηταν ηρεμα.. Μετα σπιτι, δουλειες κτλ κτλ κτλ..

Τωρα ο συζυγος ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ στον καναπε κι εμενα μου ρχεται να φυγω να παω για κανενα ποτο!! ΑΜΑ ΠΙΑ!!

Γειά σου μπουμπουκα!!

Εγω, ο άντρας μου κ ο γιός βλέπουμε έργο, η μικρή ξενύχτο πριν λίγο ξαπλωσε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν, τελικά η ζεμπεκιά που χόρεψα τύφλα, πριν χρόνια, ήταν ΑΥΤΗ

EB0YmxX7ieM&feature=related

Προσπ τελικά τζίφος ε; Είπαμε, Ελλαδιστάν! :tongue:

Καληνύχτες κοριτσάκια, πάω επιτέλους για ύπνο γιατί σήμερα το παρά*εσα! :mrgreen: Είμαι και ψόφια, έκανα ένα σωρό δουλειές σήμερα. Αύριο φαγητό στον κουμπάρο! Χιχιχι, άρα ξεκούραση :D.

Bye bye!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ κοντεύει βδομάδα που χέζει σχεδόν κάθε μια ώρα. Τί να σου κάνει η sudocrem! Όπως είπε η τζες μωβ κοντεύει γίνει! Dactoror της βάζω 3 φορές και ο γιατρός είπε αν μπορώ να την έχω χωρίς πάνα. υποφέρει το καημένο μου!

an δεν την αφησεις με το κωλακι εξω ,δεν προκειται να γιανει!!!μη λυπασαι τις πανες ,αλλαζε συχνα,ακομη και τα τσισακια.....αλλαγμα κατευθειαν μετα τα κακα,και καλο σκουπισμα με την πετσετα να μην μεινει υγρασια.....

εμενα οσες φορες εχει συγκαει,ειναι απο τη ευκοιλιοτητα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

τις μερες που ειχε το προβλημα,ημουν ολη μερα με χαρτια και σφουγγαριστρα στο χερι...τι να εκανα???τον εβαζα στην μπανιερα να τον πλυνω και ξεραινοταν στο κλαμα απο το τσουξιμο ο κακομοιρος...τωρα ,παρακαλαω να μην εχει ευκοιλιοτητα:mrgreen::mrgreen:

περαστικα στο κοριτσι μας ,και συντομαααα,

γιατι ειναι πολυ επωδυνο ρε μαμωτο


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!

Ωραια μερα εξω αλλα εκανα ηλιθιο προγραμμα δστις δουλειες μου και δνε εχω προλαβει να βγαλω τη μικρη εξω (δεν παιζει και χρημα βεβαια!). Τωρα ο ηλιος καιει και δεν προκειται να την βγαλω εξω..θα περιμενω το απογευματακι να την παω μαλλον στο Παρκο Τριτση στο Ιλιο..

χμ μαλλον ο σκαντζοχοιρος ειναι αρρωστουλης..εχει ενα εξογκωμα και θα μιλησω αυριο με το Αττικο Παρκο να τον παμε να τον δει ο κτηνιατρος εκει..αν χρειαστει ισως να τον αφησω και εκει..θα δουμε τον καημενουλη..

τωρα τον εχουμε ελευθερο να αλωνιζει στη αυλη αλλα δειχνει καταβεβλημενος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...