Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Geia sas manoules! Egw genisa to ageloudi mou stis 10 apriliou kai wra 13:40 sto mhtera!! Twra einai 7 mhnon kai eimai poli eftichismeni manoula.Distichos, den exw katholou xrono gia chat all simera epitelous eipa na anikso gia ligo ton ipologisti mou kai meta upno! To poulaki mou exei mia seira TELEIA, kathe vradi stis 21:00 kanoume banaki, pinoume to galataki kai metaaaaaa naaanniiiiiiiii mexri to proi stis 8.00 me 9.00 :) !!!!! Genika trwei kai koimate polu kala oli mera, kai oti kainourgio tis dinw gia fagito ta trwei!!! :) Polla filia se olous

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια.... εμεις ευτυχως τρωμε καλα. αλλα απο γκρινια με τα δόντια τιποτα αλλο!!! επισης κοιμομαστε τα βραδια μετα απο εξαντλητικες μερες... ακομα δε μπουσουλαμε αλλα ποσπαθουμε να κατσουμε στο κολο μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχήν δεν μπουσουλάνε όλα τα μωράκια. Δεν είναι κανόνας. Ξέρω παιδάκια που κατευθείαν περπάτησαν. Δεν μπουσούλησαν ακόμα. Η δικιά μου δεν μπουσουλάει ακριβώς. Σέρνεται. Αλλά έχει 3-4 μέρες που σηκώνεται μόνη της στον ποπό και κάθεται πολλή ώρα. Άρχισαν τα βάσανα εν ολίγοις. Πολύ γρήγορα μεγαλώνουν...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια (πηγα να γραψω καλημερα) αχ!!!!

Εμεις ειμαστε καλα αλλα δεν τρωμε ΤΙΠΟΤΑ , τιποτα δεν του αρεσει ρε κοριτσια δεν αντεχω αλλο , ουτε το γαλα δεν το θελει πια ευτυχως που θηλαζουμε ακομα , ο μπαμπας λεει να τον αφησω νυστηκο και θα φαει αλλα ελα που δεν πιανει ειναι πισματαρης , τρωει πολυ λιγο και αυτο με παρα πολυ γρινια , βαρεθηκα να τρωω φρουτοκρεμα χεχε , το μονο που θελει ειναι ολοκληρα τα φρουτα να τα πιπιλαει δεν τα θελει καθολου λιωμενα αχ τι θα κανω δεν αντεχω να μην τρωει το δικο μου παιδι , ειναι και πολυ αδυνατουλη 7 κιλα και 68 ποντους τιποτα δηλαδη να δουμε πως θα μεγαλωσει αυτο το παιδι!!!! Ειμαι πολυ στεναχωρημενη που πηρε μονο 200 γραμαρια σε ενα μηνα τι θα γινει!!!!

Ελπιζω τα αλλα νινακια να μην ειναι σαν και εμας!!!!!!!!!!

Καλος τα νεα κοριτσια!!!!

Geia σου Πελαγιτσα:: Δες αυτο ισως να αρεσει του μπεμπη σου!!http://www.cosycorner.gr/products/details.php?lang=gr&id=767


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Geia sas manoules! Egw genisa to ageloudi mou stis 10 apriliou kai wra 13:40 sto mhtera!! Twra einai 7 mhnon kai eimai poli eftichismeni manoula.Distichos, den exw katholou xrono gia chat all simera epitelous eipa na anikso gia ligo ton ipologisti mou kai meta upno! To poulaki mou exei mia seira TELEIA, kathe vradi stis 21:00 kanoume banaki, pinoume to galataki kai metaaaaaa naaanniiiiiiiii mexri to proi stis 8.00 me 9.00 :) !!!!! Genika trwei kai koimate polu kala oli mera, kai oti kainourgio tis dinw gia fagito ta trwei!!! :) Polla filia se olous

Γεια σου Αλεκα!! Να σου ζησει και να χαιρεσαι για το προγραμματακι!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδακια μανουλες!!!μπισκοτακι εισαι online?θα κανουμε τρελη παρεα εχουμε πολλα κοινα, εαν θυμαμαι καλα και εσυ με κτ γεννησες λογω μεγεθους του παιδιου?και εγω επισης,

για πονους στην μεση δε στο συζηταω καποια μου ειπε οτι ειναι και απο την κτ αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει κατι τετοιο στην τελικη δεν ηταν επιλογη μου η κτ,να σε ρωτησω δοκιμασες να του δινεις φρεσκα τα φρουτα αλεσμενα εννοω βαζοντας μεσα μπισκοτα η ρυζαλευρο η φαριν λακτε μηπως τα φαει ετσι(μηπως ετσι γλυτωσεις απο τις κονσερβες βρε παιδι μου για τις οποιες δεν ειμαι καθολου φαν αλλα εαν δεν μπορει διαφορετικα τι να κανεις να τον αφησεις νηστικο?)εμενα παντως δεν του αρεσει καθολου το κοτοπουλο οποτε του βαζω μεσα κρεμα βανιλια που τρελαινεται και το καθαριζει τσακ τσακ.α! εχθες κοιμηθηκε σερι ολο το βραδυ(εγω σηκωνομουν καθε τρεις και λιγο να δω εαν ολα ειναι οκ επειδη ειχε και το συναχακι που τον ταλαιπωρουσε αλλα μια χαρα ολα) κανω τον σταυρο μου να συνεχισει ετσι το πουλακι μου σημερα παντως νομιζω ειναι καλυτερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pelagie μην αγχωνεσαι ουτε για τα κιλα ουτε για το υψος ουτε για το μπουσουλημα καθε παιδακι ειναι διαφορετικο το θεμα ειναι να ειναι υγιη ολα τα αλλα αργα η γρηγορα θα ερθουν!!! Αλεκα,χχχ καλως ηρθατε στο παρεακι μας!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?ravt και εσυ στις 7\4 κορακλα εχεις?οποτε υποψηφια νυφη τελεια,βαλε κανενα τικερακι να σας δουμε!!!εμεις εχθες το βραδυ δεν κοιμηθηκαμε πονουσαν τα ουλα του σιγουρα συν του οτι απο το πουθενα βουλωσε η μυτουλα του και δεν μπορουσε να αναπνευσει καλα παρολο αυτα ζωη να εχει το αγορι μου απο το πρωι δεν εχω σταματησει να τον κυνηγαω:η θα μπουσουλαει η θα θελει να ειναι ορθιος να κανουμε στρατα στρατουλα με τιποτε αλλο δεν συμβιβαζετε και τωρα που σας γραφω εχει ερθει η αδερφουλα μου και τον κυνηγαει αυτη!!τα αλλα κοριτσια που εισαστε honey, maria mneb, korinaki ,lilly pro?pelagie αναρρωσατε εσεις?πολλα φιλια σε ολες και καλο βραδυ να εχουμε:-P

Kαλημέρα! Πώς στο καλό το βάζεις αυτό το τικεράκι, τα νεύρα μου. Όχι τίποτα άλλο υπάρχει και άλλη νύφη και ψεύτρα καθότι ξεπρόβαλε 1/4.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Ποπη μου τα τρωει τα φρουτα φρεσκα αλλα στον ατμό! Τα θελει ζεστα εως καυτα δηλαδη...αμα κρυωσει...κουνια που με κουναγε ο υιος!

Στο μεσημεριανο ειναι που τρωει βαζακι...ε εκει δε τη γλυτωνω...και ξερεις τι ωραιο μοσχαρακι του εχω αγορασει απο το χωριο??Μεχρι και τον παραγωγο ξερω ποιος ειναι και αο που τα φερνει!!

Τωρα πινω καφεδακι...το βλασταρι κοιμαται μετα τη κρεμα του κι ειναι ωρα για χαλαρωση...

Στειλε μου πμ αν εχεις φεισμπουκ!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια.

εμεις αυριο κλεινουμε τους 7 μηνες.

οι εξαντλημενοι πλεον, απο τα ξενυχτια, γονεις αποφασισαν να κανουν μια τελευταια προσπαθεια διαπαιδαγωγισης υπνου.

για να δουμε ,,,θα πετυχουμε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Eμεις λογω προωροτητας μαλλον, δεν μπουσουλαμε ακομα, τωρα εχουμε αρχισει και στεκομαστε στον ποπο μας. Την κρεμα ριζαλευρο την τσακιζει και τη φρουτοκρεμα καθημερινα απο την αηδια του την κανει εμετο. Με το που βαζω το κουταλια προκαλει μονος του εμετο απο την αηδια του. Δεν ξερω τι να κανω με τα φρουτα. Προσπαθησα να τον κοροιδεψω βαζοντας του βανιλια που του αρεσει μεσα στα φρουτα αλλα κανενα αποτελεσμα.

Δεν κοιμαται το βραδυ ακομα και εχουμε εξαντληθει πια. Το εχω παρει αποφαση οτι δεν αλλαζει αυτο.

Περαστικα στα μωρακια σας και συντομα να ειναι καλα μακρυα απο κρυωματα και ωτιτιδες.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα! Πώς στο καλό το βάζεις αυτό το τικεράκι, τα νεύρα μου. Όχι τίποτα άλλο υπάρχει και άλλη νύφη και ψεύτρα καθότι ξεπρόβαλε 1/4.

μπεμπουλινα καθοτι υποψηφια νυφουλα θα σε βοηθησω οσο μπορω εαν και ζαβο και εγω!λοιπον πηγαινε και κλικαρε πανω στο δικο μου τικερακι για να σε βγαλει στο site που το δημιουργουμε εκει ακολουθα τα βηματα που σου λεει μολις το φτιαξεις το κανεις copy,μετα βγαινεις και πας:πινακα ελεγχου,επεξεργασια υπογραφης και στο μεγαλο πλαισιο που σου βγαζει οπως οταν γραφουμε μνμ κανεις paste μετα κανεις προεπισκοπηση υπογραφης για την δεις οτι ειναι οκ και τελος καταχωρεις ειναι λιγο μπερδεμα και εγω επηξα μεχρι να το κανω με βοηθησε και ο αντρας μου,ελπιζω να κανεις κατι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποπη μου τα τρωει τα φρουτα φρεσκα αλλα στον ατμό! Τα θελει ζεστα εως καυτα δηλαδη...αμα κρυωσει...κουνια που με κουναγε ο υιος!

Στο μεσημεριανο ειναι που τρωει βαζακι...ε εκει δε τη γλυτωνω...και ξερεις τι ωραιο μοσχαρακι του εχω αγορασει απο το χωριο??Μεχρι και τον παραγωγο ξερω ποιος ειναι και αο που τα φερνει!!

Τωρα πινω καφεδακι...το βλασταρι κοιμαται μετα τη κρεμα του κι ειναι ωρα για χαλαρωση...

Στειλε μου πμ αν εχεις φεισμπουκ!!

ax aχ μπισκοτακι τι ειναι το πμ στο facebook δεν ξερω,το ονομα σου ποιο ειναι, το καμαρι σου το εχεις βαπτισει ετσι για να μιλαμε με ονοματα βρε παιδι μου γιατι το μπισκοτακι ωραιο δε λεω αλλα παραπεμπει σε φαγητο το οποιο προσπαθω να το ξεχναω μπας και χασω τα υπολοιπα 3κιλα που μου εχουν κατσικωθει!!!ο Νικολας κοιμαται οποτε ειμαι free για κους κους μεχρι να ερθει ο αντρουλης μου!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Ούτε εμένα μπουσουλάει Πελαγία , απλά σηκώνεται στα χέρια του..θα μμπουσουλήσει όποτε και ΑΝ καταλάβει ότι πρέπει να συγχρονίσει χέρια και πόδια..Όσο για το ότι δεν κάθεται, δοκίμασε να τον αφήσεις γυμνό και θα δεις τί ωραία που κάθεται..Η φρουτόκρεμα νομίζω πως δεν αρέσει σε κανένα μωρό..και μένα την τρώει με το ζόρι και αφού φτύσει την κάθε κουταλιά 2-3 φορές..Μπισκοτάκι νομίζω πως το μοσχάρι αφήνει μετά το άλεσμα κάτι σαν κόκκους και αυτό είναι που κάνει τα μωρά να αηδιάζουν..δοκίμασε αφού το αλέσεις με το νερό να το σουρώσεις..μένει στο σουρωτήρι ένα πράγμα σαν τσίχλα..εγώ για να είμαι ειλικρινής αυτό το πετάω και του βάζω στο φαγητό μόνο τον ζωμό με ότι περνάει απο το σουρωτήρι..ο παιδίατρος φυσικά μου είπε να του βάζω και αύτό, αλλά αν επιμένει ας έρθει εκείνος να τον ταίσει..με το κοτόπουλο απο την άλλη κανένα πρόβλημα, το αλέθεις με το ζουμί και δεν μένει τίποτα..Για τον εμετό μήπως φταίει και η αντιβίωση Ή μήπως τον παραταίζεις?


WlXFp3.png

FKNj.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...