Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      • Μου αρέσει 1

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαρια,

εφοσον το βαρος του ειναι καλο και οπτικα η εικονα του καλη (μεχρι να παμε παιδιατρο και να ζυγιστουμε) γιατι να ανησυχω.

τοσον καιρο τον θηλαζα συχνοτερα γιατι ανησυχουσα μηπως και δεν χορταινει. αν στην πορεια διαπιστωσω οτι δεν τρεφεται ικανοποιητικα θα δινω παραπανω. μεχρι στιγμης ομως τα μαγουλακια μας μαλλον φουσκωνουν και οχι το αντιθετο :)

Link to comment
Share on other sites

Να σου πώ κα 'γω έλεγα μετά τον 6ο, που θ' αρχίσουμε τις στερεές να ελαττώσω και τους θηλασμούς, αλλά ο δικός μου τον τελευταίο μήνα πήρε μόνο 300γρ και ανησύχησα λιγο!!

Δεν τρώει και πολύ τη φρουτόκρεμα, δεν τρώει καθόλου κρέμες και γι' αυτό τον θηλάζω.....


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου πώ κα 'γω έλεγα μετά τον 6ο, που θ' αρχίσουμε τις στερεές να ελαττώσω και τους θηλασμούς, αλλά ο δικός μου τον τελευταίο μήνα πήρε μόνο 300γρ και ανησύχησα λιγο!!

Δεν τρώει και πολύ τη φρουτόκρεμα, δεν τρώει καθόλου κρέμες και γι' αυτό τον θηλάζω.....

οκ τοτε!

εμεις τρωμε οτιδηποτε μας προσφερεται....

κρεμες δεν δινω γιατι δεν τις θεωρω απαραιτητες δεδομενου οτι εχουν ξενο γαλα. γι'αυτο και θηλαζω και λιγακι ενδιαμεσα σε γευμα και βραδινο θηλασμο

Link to comment
Share on other sites

περαστικα σας και γρηγορη αναρωση να εχετε!

και μετα σου λεει θηλαζε για αντισωματα!!!

εμεις ευτυχως ακομη δεν αρπαξαμε κατι...

Ευχαριστώ!

Αυτό λέω και 'γω!!

Φαντάσου να μην θήλαζα.....

Και είναι η δεύτερη φορά.......


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Άσε Χρύσα, κι εμείς μια από τα ίδια!! Δεν μπορούσα να το πιστέψω και κοιτούσα συνέχεια αν είναι όλα καλά... Αφού μας πήρε ο ύπνος στο σαλόνι χθες βράδυ, και ξύπνησα τρομαγμένη γιατί δεν είχα ακούσει τη μικρή μου. Πήγα τρέχοντασ στο δωμάτιιο κι εκείνη απλά κοιμόταν!!


1211540.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δίνετε γιαουρτάκι στα μπουμπούκια σας? Και αν ναι....ποιο???Αχ έχω πελαγώσει...δεν ξέρω ποιο να του πάρω....επιδόρπιο γιουρτιού ή κανονικό γιαούρτι????? Τόσα ακούω κάθε μέρα και καταλαβαίνετε....

Και κάτι ακόμα....έχει βάλει καμιά σας το ζουζούνι της στην στράτα?


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ax κοριτσια νικησαμε!! Βαζακια- φρεσκο κρεας 0-1

Εφαγε φρεσκο μοσχαρι κι οχι βαζακι σημερα. Με γλυκοπατατα και 4 μπισκοτακια!!

Τα υπολοιπα τ αεκανα βαζακια κια τα εβαλα στο ψυχρο σημειο του ψυγειου...

Ειμαι πολυ χαρουμενη!! Θα το παω βολτα ολη μερα σημερα!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπες μου μεγαααααααλες??? Τι κανετε? Βλεπω ολες ειστε καλα!!!! Εν το μεταξυ εγω κατι εχω χασει απο σας γιατι δε τα πιανω αυτα που λετε για το φεισ! Γινατε φιλες??? Τι γινεται εχω χασει την μπαλα!

τι να κανω η εργαζομενη μανα...... Ειμαι στη γυρα συνεχως μετα ερχομαι σπιτι πλακωνομαι με την μπεμπα να την δω να πεξουμε να παμε καμια βολτα να φαει κλπ και το μονο που προλαβαινω ειναι να σας διαβασω!

Παντως πρεπει να το παραδεχτω πλεον...το δικο μου παιδι με το iq εχουν σχεση εξ αποστασεως!!!! μα δε της κοβει πως να μπουσουλισει!!!!! Τουλαχιστον καθεται στον κωλο της μονη της παρααααα πολυ ωρα και παιζει με τα παιχνιδια της! Στεκεται κιολας αν κρατιεται απο καπου αλλα οπως ειπα δεν ειναι τοσο εξυπνη για να καταλαβει οτι αμα κουνισω το ποδι μπροστα θα περπατησω και καταλιγει να στριβει κοτσιδα τα ποδια της και γκουπ κατω!!!! Τι να πεις..... ηλπιζα οτι απο τη μανουλα πηραμε μονο την ομορφια:mrgreen::mrgreen:(Μαρια μη σχολιασεις ετοιμη εισαι σε βλεπω!!!! :tongue:) Τελικα πηρε και απο το μυαλο μου...!!

Παντω απλωνει χερια σε οτι δει.....και αμα δε της αρεσει αυτο που επιασε το πεταει κατω...τις προαλλες μαζευα απο το πατωμα τηλεκοντρολ ματαριες καπακι , κομπιουτερακι , 3-4 μαξιλαρια, πυζαμες κ περιοδικο!!!! Αφου βρηκα και το παιδι πανω στο κρεβατι ακομα μη μιλατε καθολου!!!!!!

Δατς Ολ !!!! Πειτε μου τι χανω παντως μη με αφηνεται με την αγωνια...:tongue:


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και γω εδώ! Γεια σε όλες τις μάνες!!! Τι μου κάνετε; Ποιες είστε στο face γιατί είμαι και γω εδώ και πάαααααααααααρα πολύ καιρό. Ά ντε να γνωριστούμε.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Διαμαντάκι τι κούκλα είναι αυτή???

Μα, καλά εγώ τώρα την είδα τη φωτογραφία??

Μας κάνει για νύφη, οκ??

Είναι σημερινή η φωτογραφία, γι' αυτό την είδες τώρα Μαράκι!!

Ακόμα δεν έχουμε καταλήξει σε γαμπρό, οπότε οκ από εμάς, αλλά νομίζω ότι και σε κάποια άλλη τον έχεις τάξει το γιο! Μην έχουμε μαλλιοτραβήγματα... (αν και η δική μου δεν έχει πρόβλημα, καθώς δεν έχει μαλλιά ακόμα! χιχιχι)


1211540.png
Link to comment
Share on other sites

Εύη πολλά συγχαρητήρια για τη μάχη με το μοσχαράκι!! Πάντα τέτοια!!!

Κυριακή εμείς δεν τρώμε ακόμα γιαούρτι, αλλά επειδή το έχω ψιλοψάξει κι αυτό, θα αποφύγω τα επιδόρπια γιαουρτιού και θα της δώσω κατευθείαν κανονικό και μάλλον κάποιο βιολογικό.


1211540.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι σημερινή η φωτογραφία, γι' αυτό την είδες τώρα Μαράκι!!

Ακόμα δεν έχουμε καταλήξει σε γαμπρό, οπότε οκ από εμάς, αλλά νομίζω ότι και σε κάποια άλλη τον έχεις τάξει το γιο! Μην έχουμε μαλλιοτραβήγματα... (αν και η δική μου δεν έχει πρόβλημα, καθώς δεν έχει μαλλιά ακόμα! χιχιχι)

Mη στεναχωριεσαι Διαμαντακι για τα μαλλια γιατι ουτε εμεις εχουμε μαλλια κ σκεφτομαι τη μαλλια θα βρει να κοψει ο παπας στη βαπτιση,θα προλαβουν να βγουν ως το Φεβρουαριου;


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...