Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μάρω περαστικά στην μικρούλα... Άντε να τελειώσετε με μάσκες και βήχα...

Εγώ είμαι της άποψης ότι αυτός που πληρώνει έχει άποψη. Δεν υπήρχε περίπτωση να ανακατευτώ σ' αυτά που είναι να πάρει ο νονός ή η νονά... Στην κόρη μου δεν το συζήτησα καν. Θεωρώ ότι δεν είναι αυτά τα ουσιαστικά πράγματα στο όλο θέμα... Άσε που επειδή η ξαδέρφη μου είχε ανθοπωλείο είχα δει διάφορα τραγελαφικά μεταξύ κουμπάρων είτε στο γάμο είτε στην βάφτιση. Τρελλές απαιτήσεις από νύφες ή μαμάδες. Στον γάμο μου η κουμπάρα μου πέρα από τα στέφανα, λαμπάδες και κάτι άλλα χαζά που πήρε (δίσκους κτλ) δεν την άφησα να ανακατευτεί με τίποτα. Ούτε στολισμό, ούτε δώρο γάμου ούτε τίποτα. Πολλές πάντως έχουν θέμα να διαλέξουν εκείνες τα βαφτιστικά των παιδιών τους, εμένα δεν μου κάθεται με τίποτα, ούτε καν γνώμη να εκφέρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Γιατι ήμουν σίγουρη οτι εσυ Μρινακι κάτι τετοιο θα εκανες με τα βαφτιστικα???? χαχαχαχα

Οκ δεκτο αλλα δεν ειναι αυτο το συνηθισμενο κ το στανταρ, αυτο φανταζομαι το κατανοεις....

Τεταρτη βαφτιση κ με λιγους καλεσμενους? Μια χαρα σας βρισκω!

Θελουμε φωτο απο το φορεμα υπερπαραγωγη!!!!!! εδω κ τωρα......μην μου πεις οτι δεν εχεις

Σιγουρα το καλογουστο κ το κακογουστο ειναι υποκειμενικο για αυτο ειπα οτι δινεις κατευθυνσεις (πχ εγω ειπα οχι τουρτα κ too much) αλλα αφηνεις στους νονους την επιλογη, αλλο αν σε ρωτησουν απο μονοι τοςυ ή σου πουν ελα παμε μαζι, εγω αν δεν το προτειναν δεν θα πηγαινα....

Οχι τοσο απολυτα οσο η Ελενη αλλα κ εγω θεωρω οτι ειναι θεμα νονου....

Μαρακι αν ειναι κ της δουλειας την εκατσες......

Ρε Εφη τι να εχει το παιδι "μανα φυγε απο το πισι κ ελα να παιξουμε" θελει να πει αλλα δεν μπορει, το κλαμα του ερχεται πιο ευκολο....πλακα πλακα οποτε με βλεπει να πιανω λαπτοπακι σκυλιαζει κ ερχεται κ με τραβολογαει εκει που δεν μου εδινε σημασια πριν 3 δευτερολεπτα


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξεμπέρδεψα δε λες τίποτα... λίγο παρεξηγήθηκαμε βέβαια, αλλά είπα ή αυτό ή τίποτα, ευτυχώς υποστήριξε κ ο αντώνης και θα το κάνουμε σαν παρτυ κάπως το όλο θέμα..

Εξω στην πισίνα μπουφέ και τραπεζάκια στο γκαζόν θα βάλουμε, έτσι κ αλλιώς πάνω από 50 άτομα δεν βλέπω να μαζεύονται είναι κ Τετάρτη, οπότε κάπως έτσι...

Πήρα ένα γραφείο που διοργανώνει τα πάντα, μου έστειλαν και μακέτα με φώτο συμφωνήσαμε και θα τα αναλάβουν όλα αυτοί, ακόμα και το καθάρισμα μετά...οπότε δεν έχει καθόλου τρέξιμο για εμάς...

Κορίτσια είστε όλες καλεσμένες...υπάρχει μέρος για όλες για ύπνο, το σπίτι είναι τεράστιο, μακάρι να έρθετε να γλιτώσω τις πολλές επαφές με τους ανεπιθύμητους!!!

Μυρτώ είχα βάλει φώτο παλιά δεν θυμάσαι; ένα ροζάκι; τώρα είμαι γραφειο δεν την έχω, αλλά οταν πάω σπιτι σου ξαναστέλνω..

Επεξεργάστηκαν by maan

Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χχαχαχαχα, ναι τώρα ηρέμησα ρε!!! χαχαχαχα εμείς θα πεθάνουμε και δεν θα το χρωστάμε!!!χαχαχαχαχαχα να σαι καλά μαρή, θέλω κι άλλα τέτοια, ξέρεις παρηγόρησέ με... Θα έρθει ο Τάκης και θα γίνει ο χαμός!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε Μαρίνα λυπήσου μας!!! Πισίνες, τεράστιο εξοχικό (!), τι άλλο θα μας πεις μεσημεριάτικα? Νιώθω να πρωταγωνιστώ στο "Δυναστεία" σαν φτωχός συγγενής!!!!

σιγα μαρη, μαζεψε τα κουρελια μη σκονταψεις:mrgreen:

ωραια θα περασετε κουκλα , αντε με το καλο ολες οι βαφτισεις.

υπερπαραγωγες και μη:)

εμεις ειμαστε παλιοι:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...