Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια λοιπόν επανήλθα με ερωτήσεις! 😂 δε θα γλιτώσετε από μένα ! να σας πω ότι το σάββατο μπαίνω 32η εβδομάδα 🙏  οι απορίες μπυ είναι οι εξής:

      1) δεν θα έπρεπε να εχω λίγο γαλατάκι, κάτι; 

      2) υπάρχει περίπτωση το μωρο να μου πιέζει το έντερο και να πονάω χαμηλά μόνο από τη μια πλευρά; θα σας πω γιατί το λέω παρατήρησα 2 φορες τώρα ότι πχ ειχα ενόχληση πήγα τουαλέτα και αμέσως μετά πέρασε, και σήμερα πχ που ήμουν μια χαρά ως το απόγευμα , ξαφνικά ένιωσα  ότι ήθελα τουαλέτα στιγμιαία αλλά δεν… και μετά με έπιασε χαμηλά αριστερά ενόχληση! 

      3) όταν κάθομαι στο κρεβάτι πλέον σε θέση όρθια με το μαξιλάρι πίσω , είτε να φάω , είτε να δω τηλεόραση , το μωρο σπρώχνει χτυπάει, κλωτσά, τεντώνει … τα πάντα όλα, ε και πονάω! τον ενοχλεί η θέση; γιατί γίνεται έξαλλος;

      4) σε ένα μήνα πήρα 1,5 κιλο περίπου ! είναι πολύ; ήμουν 62,5 και ζυγίστηκα χθες 63,9!

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

επίσης, για το στήθος...εμένα με ηρεμούσε πάντα η βαζελίνη...και χαμομηλοκομπρέσσες...δεν ξέρω αν πιάσει κ σ'εσένα...τώρα βέβαια αν είναι πληγή...δεν ηρεμεί...θέλει να ηρεμήσει το χρόνο της...πάντως αν έχει αίμα κατά το θηλασμό νομιζω ότι δεν κάνει να δώσεις μέχρι να ηρεμήσει τελείως...

Εδώ έχουμε πολύ ωραία βουνά....και σπίτι ερημικό μέσα στα βουνά!!!

επομένως...αυτές που θέλουν να τα πάρουν..ας το σκεφτούν!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Λοιπον, προσπαθω 1.000000000000 ωρες, να δω πως την στελνω με πμ, δεν μπορω αλλο τα νευρα μου.

Οριστε λοιπον η φωτο. Γελαστε ελευθερα, δεν παρεξηγουμαι!!!!!

Επεξεργάστηκαν by nathael
Link to comment
Share on other sites

αιμα ειχα την ωρα που με δαγκωσε μονο...

αλλα τωρα ειναι φιλεταρισμενη η θηλη:cry:

δεν τσουζει,ΠΟΝΑΕΙ!

δε θα του το δωσω μεχρι να περασει...δεν ξερω τι αλλο να κανω..

κι αμα αποθηλασει...και εις αλλα με υγεια!

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ Μαρινάκι, θα έρθουμε εγώ και ο Γιώργης που μου φόρτωσε με το έτσι θέλω η Εφούλα! (Εγώ που θέλω να πάρω τα βουνά μόνη μου? είπα η γυναίκα, ποια ακριβώς ήταν η άγνωστη λέξη βρε Εφίτσα???)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για ποτε μαζευτηκαμε ομως ε?

μ αρεσει!!!!!!!!!!!!!

μυρτουλα μου τι κανεις?

μην τρελαινεσαι με τη βαφτιση ...

στο τελος θα εισαι τοσο λιωμα μου φαινεται που δε θα τη χαρεις:tongue:

εγω κ λιωμα???? δεν παιζει συμπεθερα.....ειμαι ντουρασελ σε πραγματα που γουσταρω!!!! κ αυτο το γουσταρω τρελλα!!! δωσς μου γαμους, βαφτισια, οργανωση παρτυ κλπ κ τιποτα αλλο!!!!!σε καποια ψηνομουν να το κανω επαγγελμα αλλα ενενα τρελλου ωραριου απεριφθη.....

αννουλα , αναρπαστη θα γινει η φωτο:mrgreen:

παντως τωρα τελευταια και εγω ρωταω τον δικο μου ποτε θα παει για καμια αναρριχηση....καμια ορειβασια....

το θελω το σκ μονη μου ας ειμαι και με το παιδι...

εγω παλι ζω συχνα κ σκ κ δ τ τ π π μονη μου.....χορτασα...αλλα δεν λεω μας εκανε καλο....το λιγο εεεε, κατι τριμηνα κ τετραμηνα μας χαλαγαν τρελλα......

Λοιπον, προσπαθω 1.000000000000 ωρες, να δω πως την στελνω με πμ, δεν μπορω αλλο τα νευρα μου.

Οριστε λοιπον η φωτο. Γελαστε ελευθερα, δεν παρεξηγουμαι!!!!!

ρε μια χαρα εισαι....δλδ αν εισαι ετσι τωρα σε φανταζομαι με φακους, κ λιγο περιποιημενη...ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΥΓ. εγω γιατι νομιζα οτι εχει φαρμακειο??? που το εχασα? ποια εχει φαρμακειο? που ζω?


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

κ εγώ...κάθε δευτέρα τους τελευταίους 10 μήνες!!!!

εγώ της έδωσα από την αρχή όλο τον κρόκο παρ'όλη την αντίθετη οδηγία, αφού κ η δικιά μου μια τρέλα με το αυγό την έχει...τώρα όσον αφορα την αλλληλεπίδραση με το εμβολιο δεν ξέρω να σου απαντήσω υπεύθυνα...Αυτό που ξέρω κ είμαι σίγουρη να πω είναι, ότι ΚΑΜΙΑ φυσική τροφή δεν ευθύνεται για κακό...οι δικές μας προσμίξεις τις έχουν κάνει να ευθύνονται...

να σου πω...καθε μερα μετα την πρωτη φορα?

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ Μαρινάκι, θα έρθουμε εγώ και ο Γιώργης που μου φόρτωσε με το έτσι θέλω η Εφούλα! (Εγώ που θέλω να πάρω τα βουνά μόνη μου? είπα η γυναίκα, ποια ακριβώς ήταν η άγνωστη λέξη βρε Εφίτσα???)

καλε εχει πτυχιο οδηγου βουνου το καλο μου!

να στον δωσω μη σε χασουμε σαν τον λιαντινη το λεω

χαχαχαχαχχαχαχαχχχααχααααααααααα!

Link to comment
Share on other sites

εμ πέστο βρε έφη μου!!! Προς στιγμήν σκέφτηκα ότι απλά ήθελες να τον ξεφορτωθείς!!! Ευχαριστώ μπουμπού μου που νοιάζεσαι για μένα... Και να είσαι σίγουρη ότι εγώ δεν χρειάζεται να πάω στα βουνά για να χαθώ! Χάνομαι και στην πόλη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξύπνησε ο μάγκας, πάμε για φρούτα... Φιλιά κόρες!!!!

και Αννούλα... Μια χαρά είσαι μαρή, συμφωνώ με Μυρτώ αν είσαι έτσι απεριποίητη σκέψου να πιάσεις και πινέλο στα χέρια σου πως θα γίνεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απαπα!!

θενκς γκερλς για τα κοπλιμαν!!!!!!!!

Εγω αισθανομαι ελεεινη και τρισαθλια, αλλα μαλλον φταιει η κωλοψυχολογια των τελευταιων ημερων!!!!!

Μαρη Μυρτω, μακαρι να ειχα φαρμακειο, θα ειχα φτιαξει την προικα της μπεμπας απο τωρα!!!!!!!!!!

Προσπαθω να πιασω γραμμη στο χαμογελο για τα προσκλητηρια και δεν μπορω!!!!!!!

Μαρινα ερχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ετοιμασε Εβελινι για την ταλιμπανισα.

Link to comment
Share on other sites

το τι βαριεμαι να μαγειρεψωωωωωωωωωω,,,,,,,,,,,,δε λεγεται.

α!δε σας ειπα εξελιξεις!

ερχονται τα πεθερικα την εβδομαδιαια ημιωρη επισκεψη.....

χαρα , παιχνιδι ο μικρος , οπως παντα!

του εχω δωσει τη θηκη απο ενα dvd για να παιζει με το κουταλακι του...

πεφτει στα τεσσερα η πεθερα και αρχιζει να βαραει μανιωδως το dvd με τη χαριτωμενη υποκρουση "ντα ντα!!!!":evil:

μια δυο τρεις, και αφου ακουσα και αυτο που ηθελα

"κανε παιδι μου εσυ ντα ντα κακο!"

λεω

το παιδι εδω και ενα μηνα του μαθαινουμε να απαλυνει το αγγιγμα του και να χαιδευει ακουγοντας "καλο!!!!!!!"

δεν βρισκω το λογο να του μαθω να χτυπαει το οτιδηποτε , ουτε για αστειο! και συμφωνω πως ειναι πιο ευκολο να μαθει το ντα ντα αλλα δεν εχει και νοημα , ξερεις!:twisted:

και απανταει το θεικο

" θα το κανεις λαπα και θα τρωει ξυλο"

"προτιμω να τρωει παρα να δινει."

νευρα?

νευρα?????????/

εβρασα παλι.......

Link to comment
Share on other sites

Και της μπεμπας της το μαθαν οι νονες της.

Και το κωλοπαιδο, το επιασε κατευθειαν!!!!!!!!

Αλλα δεν τρελαινομαι ιδιαιτερα, γιατι με κανει ολη μερα οοοο!!!!

Και με αγκαλιαζει σφιχτα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε αννουλα , αλλα εμενα βρισκεται μ εμωρακια συνεχεια και δεν εχω καμια ορεξη να τον τραβαω για να μην τα κοπαναει!

και μενα με αγκαλιαζει(για αυτο τον λεω αγκαλιτσα:cool:)

αλλα φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα.

δε γουσταρω να με κοιτανε και να νομιζουν πως ειναι επιθετικος ο μικρος.

Link to comment
Share on other sites

Ξύπνησε ο μάγκας, πάμε για φρούτα... Φιλιά κόρες!!!!

!

τιι εννοεις ξυπνησε ο μαγκας στις 10 . 45????????

θα τρελλαθω!

εμενα γιατι ο γκογκος δεν εχει σταματημο απο τις 7 ρε παιδια?

τωρα ξαπλωσε και σε μιση ωρα θα ξυπνησει!:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...