Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα!!τι κανετε?

σας ευχαριστω για τα περαστικα!ευτυχως ο μανος ειναι καλυτερα απο χθες απυρετος μονο μυξουλες εχει αλλα ευτυχως επανηλθε και η ιρεξη του...εγω συνεχιζω με μπουκωμα κ βηχα ολη μερα με ζεστα ροφηματα τη βγαζω αλλα αυτος ο παλιοβηχας μ εχει διαλυσει...ξεκινησα κ αερολιν μπας κ δω βελτιωση κ βγουμε καμια βολτα τουλαχιστον το τριημερο.

πολλα φιλια κ καλα να περασετε οτι κ αν κανετε!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?

τελικα χθες ξανανεβασε πηρετο ο μανος ενω ολη μερα ηταν απυρετος..πηραμε το παιδιατρο σημερα αλλα επειδη ηταν αεκτος αθηνων μας ειπε να παμε σε νοσοκομειο κ να κανει κ ακτινογραφια θωρακα...πηγαμε κ αφου φαγαμε ολη τη μερα(δε κατουρουσε κ ομανος 2 ωρες περιμεναμε μονο να κατουρησει ο καημενος:?) μας ειπαν ειναι ιωση,βρογχιτιδα...θα πρεπει ομως να πεσει ο πυρετος σε 1-2 μερες αλλιως θελει κ αλλο ψαξιμο...εκκρεμει κ η καλιεργεια ουρων η γενικη ευτυχως ηταν καλη δε νομιζω να ναι ουρολοιμωξη...αυτο που ολη μερα δεν εχει πυρετο κ τη νυχτα ανεωαζει θα με τρελλανει...συνεχιζουμε με αερολιν κ ελπιζουμε να μη ξανανεβασει πυρετο!

πολλα φιλια σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

περαστικά βρε Σοφάκι στον μικρούλη σου....

εμείς εδώ...στο χορό της αυπνίας...κλασικά...πάνω απο 10 ξυπνηματα κάθε βραδυ...άντε να δούμε πόσο θα τραβήξει...

μάλλον αυριο θα αρχισουμε μηλαράκι...

κατα τα άλλα, μας έκανε καλό καιρό και βγηκαμε τις βολτίτσες μας...το απόγευμα θα παμε στη νονα της Βαλ!

το Βαλεριάκι έχει αρχίσει και ζηλεύει έντονα...δεν πειράζει τον μπέμπη αλλά συνεχως μας ρωτάει αν την αγαπάμε.... όταν δεν έχω τον μπέμπη αγκαλιά, περιμένει πως και πως να τη ρωτήσω αν θέλει να την πάρω αγκαλιά...εντάξει δεν βιωνουμε έντονες καταστάσεις αλλά με στεναχωρεί που τη βλέπω οτι πιέζεται...

αναμενόμενα μεν αλλά στην πράξη δύσκολα...


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

το εγκαταλειψαμε το καφε μας ε;;; τι κανετε;;; εγω καλα, 7-05 γενναω...πλησιαζει ο καιρος κ λιγο αγχωνομαι κ με την καισαρικη κ με το μετα, με την αντιμετωπιση της μικρης, εχω τα αγχη μου γενικα, δεν κοιμαμαι κ καλα το βραδυ εδω κ καμια βδομαδα κ ειμαι λιγο καπως...εσεις καλα;;;; μπειτε να γραψετε κανενα νεο...


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Αννούλα πλησιάζεις ε?

μην αγχωνεσαι....όλα καλά θα πάνε!!!

έχεις προετοιμάσει καθόλου τη μικρη για την έλευση του νέου μέλους???

εμείς εδώ....ξεκινήσαμε στερεες. καλά τα πάει...

με τον ύπνο δεν το έχουμε....το πήρα απόφαση...

ζητημα αν κοιμάται συνολο 12 ώρες το 24ωρο!

καλά το βραδυ....στανταράκι τα 5 ξυπνηματα...και αναλόγως τα κέφια αυξάνονται...

εγώ....κουρασμένη είμαι...ο άντρας μου πνίγεται στη δουλειά και δε μπορεί να με βοηθήσει καθόλου...οπότε....σκάσε και κολύμπα που λένε!!!

χαχαχαχαχα!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

Αννούλα πλησιάζεις ε?

μην αγχωνεσαι....όλα καλά θα πάνε!!!

έχεις προετοιμάσει καθόλου τη μικρη για την έλευση του νέου μέλους???

εμείς εδώ....ξεκινήσαμε στερεες. καλά τα πάει...

με τον ύπνο δεν το έχουμε....το πήρα απόφαση...

ζητημα αν κοιμάται συνολο 12 ώρες το 24ωρο!

καλά το βραδυ....στανταράκι τα 5 ξυπνηματα...και αναλόγως τα κέφια αυξάνονται...

εγώ....κουρασμένη είμαι...ο άντρας μου πνίγεται στη δουλειά και δε μπορεί να με βοηθήσει καθόλου...οπότε....σκάσε και κολύμπα που λένε!!!

χαχαχαχαχα!!!!

καλημερα Σοφια...υπομονη βρε παιδι μου τι να πω...ειναι θεμα παιδιου ο υπνος τι να λεμε, άλλα το εχουν κ άλλα οχι...υπομονη, θα μεγαλωσει κ θα καταλαβει την αξια του υπνου!!!!!!!! αντε καλη αρχη κ με τις στερεες σας...την εχω προετοιμασει μωρε αλλα ξερεις τωρα, αν δεν το δει δεν θα ξερουμε αντιδραση...κ με αγχωνει αυτο, ειναι κ καλομαθημενη κ θα ξεβολευτει κ ολο αυτο το διογκωνω κ γω μεσα μου...τεσπα θα δουμε, πλησιαζει η ωρα!!!!!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

λίγη προσοχή θέλει Άννα μου και μια χαρα θα ειναι η μικρη!

κυριως απο τους τριτους...

τη Βαλ την ειχαν τρελάνει και συνεχιζουν καποιοι ακομα με το "τον αγαπας τον μπέμπη????"

γυαλιζει το ματι της όποτε τη ρωτανε!!!!

όσο για τον ύπνο....

εχω να πω οτι αν ο μπέμπης ηταν το 1ο μου παιδι, στανταρ δε θα έκανα 2ο!!!!!!!!!!!!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες γειτονισσες!!!

Σοφακι, ξεκινησατε στερεες? τι δωσατε?

εμενα μου ειπε η γιατρος να δωσω ρυζαλευρο βιολογικο αλλά δεν ξερω τι να κανω, λεω να ξεκινησω με φρουτα οπως στη Μαριλιζα.

Αννα με το καλο...αντε κοντευεις...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα!

αννα οσο πλησιαζει ο καιρος μεγαλωνει κ το αγχος ε?υπομονη λιγο εμεινε!ελπιζω να μην εχετε δυσαρεστες εκπληξεις στις αντιδρασεις της ειρηνης...ολα να πανε καλα!

σοφακι καλη αρχη με τις στερεες!με φρουτα ξεκινησατε ε?οσο για τον υπνο δε ξερω τι να σου πω μονο να φανταστω μπορω ποσο δυσκολο ειναι...ειναι στο παιδι ελπιζω μεγαλωνοντας να κοιμαται περισσοτερο!καλη δυναμη!

αγγελικη τι κανεις?τα παιδακια σου καλα?μπορεις να δωσεις φρουτα η λαχανικα...δε νομιζω οτι θα του προσφερει κατι το ρυζαλευρο...καλη αρχη και σε σας!

εμεις αφου κατσαμε ολοκληρη βδομαδα μεσα ν αναρρωσει ο μικρος τωρα το χουμε ριξει στις βολτες.εχει κ τελειες μερες μια χαρα!

πολλα φιλια σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλά Αγγελικη και μένα ο γιατρός βλακείες για ρυζάλευρα και βανίλιες έλεγε....

που είναι και αλλεργικός ο μπέμπης!!!

μηλαράκι έδωσα...+αχλαδάκι+μπανάνα πλέον. του αρέσει!

πριν λίγο του έδωσα και καροτάκι με ελάχιστη πατατούλα...

ψιλοεφαγε...

βιάζομαι να του ξεκινήσω κρεατάκι γιατι ανησυχω για το σίδηρο...

πιστευω την άλλη εβδομάδα θα του βάλω μοσχαράκι!

Σοφάκι εμένα βηχουν και τα 2 εδω και 15 μέρες!!!

με κρεμμυδι την παλευαμε αλλά τωρα δίνω στον μπέμπη και λίγο μουκοσολβαν...οπότε απο βόλτες δεν...

το απόγευμα θα πάμε που έχει η Βαλ εργαστηρι φιλαναγνωσίας!!!

άντε να δούμε τι θα δούμε!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!τι κανετε?

ειδατε καλες μερες κ το ριξατε ολες στις βολτες?καλα κανετε!!:P

αννα ολα καλα?

σοφακι πως ειναι τα παιδακια σου?περασε ο παλιοβηχας?τι ειναι αυτο το εργαστηρι φιλαναγνωσιας? δε το χω ξανακουσει φαινεται πολυ ενδιαφερον!

ελενιτσα να σου ευχηθω κ απο εδω αν μας διαβαζεις χρονια πολλα για τα γενεθλια σου,οτι επιθυμεις?εισαι καλα κοριτσακι?μπες να μας πεις τα νεα σου!

κ οι υπολοιπες εξαφανισμενες μπειτε καλε να μας πειτε κανα νεο!λια ζωη μαρια ειστε καλα?

πολλα φιλια σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...εγω εδω, ζοριζομαι λιγακι, σαν να παραφουσκωσα, δεν κοιμαμαι κ καλα, ολη νυχτα μουδιαζει το ενα μου χερι κ καθε τοσο σηκωνομαι κ το κουναω να ξεμουδιασει...να ειναι κατι τωρα αυτο;;;; ποιος ξερει!!!!!! εχω πλυνει-σιδερωσει ολα σχεδον τα ρουχα, ευτυχως αρκετα ουδετερα ειχε τελικα η μικρη...κ περιμενω...7-05 γενναω, δε θυμαμαι αν σας το ξαναγραψα....απαπα...οσο το σκεφτομαι τοσο αγχωνομαι...διαβασα κ τα δυσαρεστα διπλα κ στεναχωρηθηκα...να ειναι καλα η κοπελα κ συντομα να της ξανασυμβει το ευχαριστο κ με αισια καταληξη βεβαια...με στεναχωρουν πολυ αυτα, τα εχω περασει κ δεν μπορω να καταλαβω γιατι να συμβαινουν τοσο συχνα πια!!!!!! εσεις πως ειστε;;;;


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες απο το μουτζωμένο σπίτι!!!:tongue::tongue::tongue:

εμείς δε θα ισιώσουμε ποτέ!!!!!!!!

ευχελαιο θα κάνω μου φαίνεται!!!

ο μπέμπης σταθερά....δεν κοιμάται....:?

έφαγε χθες πρωτη φορα μοσχαρι!μια χαρά!!!

ωστόσο είναι γεμάτος εκζέματα τα οποία τείνουν να γίνουν άσχημα οπότε παρόλο που δεν το ηθελα του έβαλα λίγη fucidin χθες βράδυ...

έχει και λίγο βήχα και μύξες....

δε θα του δωσω φαγητό πάλι για 2-3 μέρες να ηρεμήσει απο τα εκζεματα...

η Βαλ απο χθες στον ύπνο της βηχει τρελά...σαν αλλεργικό φαίνεται...το παρακολουθούμε προς το παρόν...της δινω και ένα φυτικό σιροπάκι μήπως και είναι κρύωμα...ειδωμεν!!!

ο άντρας μου φουλ καταρροή αλλά και μπούκωμα λόγω των αλλεργιών του...

κι εγώ καταρροή κάθε πρωί!!!

μια ομορφιά είμαστε όλοι ε????????

καλημερα!τι κανετε?

ειδατε καλες μερες κ το ριξατε ολες στις βολτες?καλα κανετε!!:P

αννα ολα καλα?

σοφακι πως ειναι τα παιδακια σου?περασε ο παλιοβηχας?τι ειναι αυτο το εργαστηρι φιλαναγνωσιας? δε το χω ξανακουσει φαινεται πολυ ενδιαφερον!

ελενιτσα να σου ευχηθω κ απο εδω αν μας διαβαζεις χρονια πολλα για τα γενεθλια σου,οτι επιθυμεις?εισαι καλα κοριτσακι?μπες να μας πεις τα νεα σου!

κ οι υπολοιπες εξαφανισμενες μπειτε καλε να μας πειτε κανα νεο!λια ζωη μαρια ειστε καλα?

πολλα φιλια σε ολες!

Σοφάκι τι κανετε???

πως τα πανε τα παιδάκια σου????

το εργαστηρι φιλαναγνωσίας, είναι στην ουσία οτι διαβάζουν και δραματοποιούν παραμυθια με πολλή συμμετοχή απο τα παιδιά...

το οργάνωσε η δασκάλα του παιδικού μας σε ένα βιβλιοπωλείο και είχε μεγάλη συμμετοχή...ελπίζω να το ξανακάνει!

η ανιψιά μου έχει γρασφτεί σε κανονικό εργαστηρι φιλαναγνωσιας και το κάνουν κάθε εβδομάδα! εμάς εδω δεν υπάρχει κάτι τέτοιο...

καλημερα...εγω εδω, ζοριζομαι λιγακι, σαν να παραφουσκωσα, δεν κοιμαμαι κ καλα, ολη νυχτα μουδιαζει το ενα μου χερι κ καθε τοσο σηκωνομαι κ το κουναω να ξεμουδιασει...να ειναι κατι τωρα αυτο;;;; ποιος ξερει!!!!!! εχω πλυνει-σιδερωσει ολα σχεδον τα ρουχα, ευτυχως αρκετα ουδετερα ειχε τελικα η μικρη...κ περιμενω...7-05 γενναω, δε θυμαμαι αν σας το ξαναγραψα....απαπα...οσο το σκεφτομαι τοσο αγχωνομαι...διαβασα κ τα δυσαρεστα διπλα κ στεναχωρηθηκα...να ειναι καλα η κοπελα κ συντομα να της ξανασυμβει το ευχαριστο κ με αισια καταληξη βεβαια...με στεναχωρουν πολυ αυτα, τα εχω περασει κ δεν μπορω να καταλαβω γιατι να συμβαινουν τοσο συχνα πια!!!!!! εσεις πως ειστε;;;;

αχ Αννούλα μου όσο πλησιαζεις τόσο δυσκολευουν τα πράγματα ε?

ε τα ξέρεις αυτά πως είναι εεε???

κουραγιο!!!

είσαι πολύ κοντά!!!

τι καλά!!!!!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας...εχουμε εναν υπέροχο καιρο εδω...η μικρη ειναι στις κουνιες με τον μπαμπα της κ γω μαγειρευω, κεφτεδες με πατατες στο φουρνο κοκκκινους...μιαμ μιαμ...η ορεξη μου ειναι στο φουλ, τρωγω ακαταπαυστα θα ελεγα, αλλα παρηγοριεμαι με το οτι τελειωνω σιγα σιγα!!!!!!!!!! βρε Σοφακι δεν τα ξερω κ πολυ καλα τα τελειωματα της εγκυμοσυνης αφου στην ειρηνη γεννησα στον 7ο, κ ετσι αυτα τα φουσκωματα-πρηξιματα-συνεχη κατουρηματα-δε βολευομαι πουθενα, μου ειναι πρωτογνωρα...αλλα καλοδεχουμενα βεβαια...αυριο εχω γιατρο, να δουμε κ το βαρος του μωρου λιγο το οποιο δεν ειναι κ τεράστιο, το εχω ενα αγχος κ αυτο... εσεις καντε ενα ευχελαιο βρε, απαπα, ποιος σας εχει ματιασει;;;;; φιλια κ καλη μερα να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε?

Εχω τοσο μα τοσο πολυ καιρο να γραψω αλλλα δεν προλαβαινω να κανω τιποτα!!!!

Μου εχετε λειψει ολες και θελω πολυ να μαθω νεα σας.

Αννουλα με το καλο!!!!!Αντε πλησιαζεις και εσυ!!!!!Καλο κουραγιο και ολα να πανε καλα!!!!!

Σοφακι μου εμεις εδω ειμαστε ο ορισμος της ιωσης!!!!Δεν νομιζω οτι υπαρχει καποια ιωση φετος που δεν περασαμε!!!!Και τωρα αρρωστα τα εχω με διαρροια και μυξα.....Μεχρι να ξεμπερδεψει ο Θοδωρης απο μια ιωση κολλαει η Λυδια και στο τελειωμα της Λυδιας το κολλαω εγω!!!!Μετα αρχιζει ο θοδωρης ξαα και ποτε δεν ειμαστε καλα!!!Το μαξιμουμ που εχουμε παει σχολειο ειναι δυο βδομαδες συνεχομενες και τον φλεβαρη τον εκοψα για ενα μηνα μια και μου περασαν και τα δυο μια ομορφη Βρογχιτιδα!!!!Ο θοδωρης πηρε αντιβιωση τοτε η Λυδια την γλιτωσε....Τι να σας πω....Ειμαστε κινητη μοναδα ιωσεων εδω μεσα!!!!!

Σοφακι απο Αθηνα εσυ πως τα πας?Τα καταφερνεις?Πηγατε Ναυπλιο?Τα μικρα αρχισαν να υνηθιζουν μεταξυ τους?

Κατα τα αλλα ειμαστε καλα....Ο Θοδωρακης δεν ξερω αν σας το ειχα πει που μου ειχε πει η Δασκαλα οτι ειναι επιθετικος τοτε ειχα ανησυχηει πολυ αν και η δασκαλα μου ελεγα οτι ειναι της ηλικιας και δεν επρεπε να ανησυχω αλλα καθισαμε με τον Κοσμα και τον ειχαμε απο κοντα για 1 μηνα και του μιλουσαμε συνεχεια μεχρι που πηγα πριν κανα 2 μηνες να ρωτησω πως τα παει στο σχολειο και μου ειπε οτι ειναι ενα αλλο παιδι...Καταπληκτικο δεν χτυπαει καθολου μιλαει και συμμετεχει...Εννιωσα πολυ περηφανη γιατι προσπαθησαμε παρα πολυ σε αυτο τον τομεα.....

Η Λυδια μου ειναι ενα τρομερα γλυκο κοριτσακι την λατρευω και ευτυχως ειναι αγκαλιτσα γιατι δεν χορταινω να την φιλάω!!!!

Οταν γυριζω απο την δουλεια ανυπομονω να την δω γιατι κανει κατι χαρες οταν με βλεπει που θελω να την φαω!!!!!Με κανει να γελαω συνεχεια....Δεν ξερω πραγματικα τι να πρωτοπω γιατο Λυδακι μου...Ο Θοδωρακης ειναι αλλιως ειναι πιο Σοβαρος και συγκρατημενος οποτε ποτε δεν γνωριζα ολη αυτη την χαδιαρικη φαση....

Μεταξυ τους τα πανε πολυ καλα...Εχουμε και τις αναποδες μερες μας που ο ενας δεν αντεχει τον αλλον αλλα μαζι παιζουν τρομερα!!!!

Με την δουλεια μου ολα καλα...Δουλευω πολυ θα ελεγα γιατι δεν υπαρχουν ατομα αλλα υπερωριες και Σαββατοκυριακα εχουμε να πληρωθουμε απο τον Νοεμβριο...Δουλευουμε λοιππον ια την ψυχη της μανας μας....

Μου κανανε προταση κιολας να φυγω απο την ηχοληψια να παω εργαστηριο και αρχιζω να το σκεφτομαι διοτι ειναι μια αναβαθμιση και φυσικα ειναι καλυτερες οι βαρδιες εκει...Θα δω....

Αχ κοριτσακι αυτα τα νεα μας!!!!

Μπειτε να πειτε και οι υπολοιπες νεα γιατι πραγματικα θελω να σας ακουσω....

Φιλακια Κοριτσακια στα παιδακια σας και να ειστε ολες γερες και δυνατεεες να μπορειτε να τρεχετε!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...