Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!!

ομορφακια στειλε μου στο μσν τι εκανε αυτη η πλουσια και ο αντρας της!!!!

θα γραψω μετα γιατι παλι με το μωρο στην αγκαλια ειμαι!!!!

Τί;; μονο η μεφη θα ρωταει;;;;χιχιχι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχα... τι κανει ρε παιδια η πλουσια και ο αντρας της????/ Κατι σοβαρο??? Γιατι μου ενεργοποιειτε το κουτσομπολιστικο μου κυτταρρο??? Περιμενω νεα για την πλουσια και τον αντρα της.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Περιμενετε,εβλεπα Ασκητη,ηθελα να μαθω για το σεξ την πρωτη φορα.με βοηθησε κ μου ελεισε πολλες απορειες,παω να σας διαβασω τωρα

αχ κοριτσακι μου...ελπιζωτωρα να διασταυρωσες ότι τα εκανες όλα όπως επρεπε πριν καμι 20ετια λιγο πολυ!:lol:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε κόλλημα κακό είστε !!!!! Αμαν πάω έρχομαι όταν έχω χρόνο μπαίνω σας διαβάζω και μιας και είχε λίγο homework ας πω και εγώ κάτι για να γεμίζουν οι σελίδες.:tongue::tongue::tongue:

κορίτσια αυτό δεν οδηγεί πουθενα!!! ΄θα μας διώξουν οι άντρες μας!!!

να σε πω marlen για τον ογα μιας και δουλεύω stage στο Δήμο μας σε ανταποκριτή του Ογα και τα ξέρω. Λεπόν παίρνεις πρώτα ενα πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ΤΥΠΟΥ ΟΓΑ από το δήμο που ΑΝΗΚΕΙΣ.Αν ανήκετε σε διαφορετικό Δήμο εσύ και ο άντρας σου και από τους δύο Δήμους για να μην τρέχεις. Αλλά πρόσεξε ΤΥΠΟΥ ΟΓΑ όχι απλό πιστοποιητικό. Μετά πας στο Δήμο κατοικίας σου με το πιστοποιητικό και τις δυο ταυτότητες την δικιά σου και του άντρα σου βρίσκεις τον ανταποκριτή του ΟΓΑ και εκεί κάνεις απογραφικό δελτίο βασικά κάπως αλλιώς το λένε αλλά έχω να παω στη δουλειά 3 μηνες (ξεκινάω πάλι τη Δευτέρα γμτ μου :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ) και δεν θυμάμαι πως το λέγαμε. Έχε μαζί σου καλού κακού και κάποιο λογαριασμό ΔΕΗ ΟΤΕ για να μην σου ζητήσουν να αποδείξεις και την κατοικία σου.Αφού τα καταθέσεις μετά από κανένα 4μηνο παίρνεις εφάπαξ 2000 ευρώπουλα για το τρίτο τέκνο και περίπου 540 ευρώπουλα τη διμηνία για τα τρια τέκνα μέχρι να συμπληρώσουν τα 23 χρόνια του. Τα 540 τα παίρνεις την πρώτη φορά αναδρομικά δηλ. την πρώτη φορά παιρνεις περίπου 3000 και μετά καθε δύο μηνες 540. Αυτό είναι ανεξαρτήτου επαγγέλματος και εισοδήματος!!! Εγώ τα έκανα τα χαρτιά μου και μάλλον θα πληρωθώ όπου να ναι θα σας ενημερώσω. Κάρτα πολιτισμού δεν έβγαλα ακόμη και αυριο παω για εισιτήρια!!!!

αυτά τα κατέθεσα κ εγώ! αλλά μο υ είπαν ότι δικαιούμαστε κ διακοπές από ογά, κ θέατρα...:confused: εσύ τί εισιτήρια θα πάρεις;

Αχ ο Ζήκος τέλειος αλλλλλλλλλλλλά ο Λαγκαδάς μας από τότε ξακουστός!!!

Καλημερα,

πολύ ωραίο το προσκλητήριο!!!! ποιός είναι ο μάστορας;;;

Εισαι ο ορισμος της παραπληροφορησης...το στηθος δεν πεφτει με τον θηλασμο αλλα απο την αποτομη αλλαγη που γινεται οταν εχει φουσκωσει κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης και η γυναικα δεν θηλασει αφου μειωνεται πολυ αποτομα μεσα σε λιγες μερες...:cool::rolleyes:

Να εισαι ψυχραιμη, να την φασκιωσεις ελαφρια σε μια κουβερτουλα να την κρατας σφιχτα στην αγκαλια σου και να χορευεις μεσα στο σπιτι λεγοντας σταθερα ΟΟΟΟΟΟΟ....αλλα να εισαι ανετη και οχι τρομοκρατημενη...η μικρη σε διαβαζει και απο τον δικο σου πανικο πανικοβαλεται και εκεινη...:wink:

πιστεύω πρέπει να απονείμουμε τίτλου παιδιάτρου στη μαριάνθη!!!!

αλέκα μη στενοχωριέσαι θα έχουμε 2 βρε!!!!;)

καλημερα!!!

τι κανετε?

καλα βυζοσυζητηση αρχισατε? ακους εκει ...να το κλωτσας...ξωβυζα..ντροπη σας!!!

άσε δε ντρέπονται καθολου!!!

μαρλεν πισι ειναι αυτο που ειδες πανω στο τραπεζι!!!!!! εγκατεστημενο μονιμα εκει!!!!

αααα το λαπιτόπι!!!!!!:P

Για όσες μανούλες με μεγαλύτερα παιδακια ενδιαφερονται, το Θεατρο Χωρα στην Κυψελη, 'εχει ωραίες παραστασεις.

λέγαμε να πάμε στο λύκο κ τα 7 κατσικάκια!!! εσείς ποιό είδατε;;;

τα μαθα τα μαθα!!κ πολυ σε ζηλευω!!!!κ μεις εχουμε κολυμβητυηριο εδω κ μαλιστα διπλα στο σπιτι μου αλλα ειναι ανοιχτο ρε γαμωτο κ γι αυτο δεν παω!

μωρε κ κλειστό να ήταν!!! με το ζόρι μπάινω στη μπανιέρα!!!

αυτά ρε παιδιά κάτι σα γερμανικά νούμερα μου ακο΄΄υγονται με τέτοιο καιρό!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!

Εγώ μπρούμητα δεν την βάζω. Κανα δύο φορές που προσπάθησα τσαντίζεται και δεν θέλει. Την βάζω στο πλαι και γυρνάει μόνη της ανάσκελα. Τι να πω. Στην Ζέτα απαγορευόταν το ανάσκελα, τώρα απαγορεύεται το μπρούμητα, στο τέλος θα μας πούνε να τα κρεμάμε.

:lol::lol::lol:

είπαμε εμάς μας βάζαν στάνταρ μπρόυμυτα, τώρα είναι μόδα το πλάι!!! μια απτις 2 γενιές πρεπει να τις είχα για σκότωμα!!!:confused:

κοριτσια κ εγω επινα μπυρα,κανονικη και κατεβαζα παραααα πολυ γαλα.τελευται φορα κ που ηπια ,τιποτα...τωρα εχω να θηλασω 2 μερες κ δε με ενοχλει καθολου το μασταρι..

χαχαχα!!!!!!!! το μαστάρι!!!!

Η Μαριλενα πως την λενε δεν ειναι πλουσια,εψαχνα να δω που τα βρισκει κ τελικα εμαθα αλλα δε γραφω δημοσια..μη παω μεσα,εχω κ παιδια κ τον γερολαδα μου..

για πες για πες!!!! στείλε πμ!!!

καλημερα!σας λεω τον πονο μου εν ταχυ και αν προλαβω σας διαβαζω!πηγα χθες τ απογευμα για ψωνια στη νεα ιωνια οσες ειστε αθηνα ξερετε!και δεν προλαβα να ψωνισω!μου εκλεψαν το πορτοφολι και ειμαι να σκασω απο χθες!200 ευρω ειχα και πανε!!1

πω πω καημένο παιδί είναι κάτι που σιχαίνομαι!!! την τσάντα την είχε στον ώμο σου!!! καλά στη άνοιξε κ δεν ΄πήρες γραμμή;;;;:confused:

πίκρα!!! κ για τα λεφτά αλλά κ πόσο κότσος νιώθεις μετά από κάτι τέτοιο;;;

καλημερα κοριτσαρες!

πολλα δε πεφτουν στα νινακια μας. και βασικα και σε μας καθε μηνα θα σηκωσει δε θα σηκωσει πυρετο!

μα τι γκρινιαρα ειμαι θεε μου ουτε εγω να το κανα το εμβολιο χτες τετοια γκρινια!

ρε μην ψαρώνετε!!! δεν είναια απαραίτητιο να ανεβάσει πυρετο!!!!

κ τι σε πειραζει μαρη γκεσταπω??ας κανουν οτι θελουν,να σου πω ομως??αφου η μανα σου κωλ%^$&$ραει με νταντα..δε διωχνεις νταντα να μεινει η μανα να σου μενουν και 500 στη τσεπη?

σωστή!!!!!

σας εστειλα ενα mail σε οσες τα χα,θα σας στελνω κι αλλα να σας φτιαχνω αμα θελετε.

ναι ναι με έχεις;;;

ε τι να πω τωρα????και εγω για πονηρη περνιομουν!:Pμε αντρα αστυνομικο!κουνιαδσα αστυνομικο που την ειχα και μαζι!!!.....και μπατζανακη αστυνομικο!εχεις κατι να πεις?

κάτι τέτοιους έχει η ελάς κ έχει ανέβει η εγκληματικότητα!!!!:lol::lol::lol:

ναι βαλε να γελασει λιγο το χειλακι μας!!:P

μαρλεν καλημερα!!!!!το νυφικο που μ αρεσει δεν κλανει καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::lol::lol:1800 αγορα κοστιζει!!κμονο αγορα διοτι δεν το χουν στο νουμερο μου κ αν το παραγγειλλουν θα μου το νοικιασουν μονο οσο τ πωλειται!@απατεωνες!!!![/quote]

λοιπόν δεν έχεις καμιά φωτό να το δούμε;;; θες να πάρεις την τύπισσα να σου πει τιμή!!! η να την πάρω εγώ!πάντωςστο λέω από τώρα 1800 δε θάναι!!! έχει πού κέντημα; αει μαρή έχω αγωνία!!!

επίσης αυτή κάνει κ φανταστικές βαπτίσεις! η γυναίκα έχει πολύ γούστο κ κάνει ωραία πράγματα!!! σε καλές τιμές! αν καταφέρω να βάλω φωτο μου θα δείτε το νυφικό μου!!!!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιμενετε,εβλεπα Ασκητη,ηθελα να μαθω για το σεξ την πρωτη φορα.με βοηθησε κ μου ελεισε πολλες απορειες,παω να σας διαβασω τωρα

για να μαθεις τι πρεπει να κανεις την πρωτη σου φορα ε???εμ σαν πρωτη φορα θα ναι απο τα ραμματα!!!!!!!:tongue::tongue:

χαχα... τι κανει ρε παιδια η πλουσια και ο αντρας της????/ Κατι σοβαρο??? Γιατι μου ενεργοποιειτε το κουτσομπολιστικο μου κυτταρρο??? Περιμενω νεα για την πλουσια και τον αντρα της.

ποια ειναι αυτη καλε??πειτε κ μου κ εμενα!

εγω ενα λουλουδακι μυρησα κ εγινε οτι εγινε..δεν εβγαζα κ ουτε βγαζω τα ματια μου στα αγρια μεσανυχτα..

ναι ναι ειμαι σιγουρη γι αυτο!!οπως λεει κ ο αντρας μου ειμαι η πρωτη γυναικα στη ζωη του!!!!χιχιχιχι!!:tongue::tongue::tongue:τι να πει κανεις?????στο τελος θα το πιστεψει κ ο ιδιος αυτο!!!

μαρλεν ειχα βαλει φωτο!κατσε θα ξαναβαλω!!δεν την παιρνειςκαλε τηλ!???

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια για την αισιοδοξια με το πυρετο των εμβολιων!

με καθησυχασατε! και πιο πολυ ο μικρουλης που ειναι οπως καθε μερα!

πριν ξυπνησει ο μκρος (γιατι κανα 10λεπτο τον κοβω να κοιμαται παλι) να σας γραψω το τηλεφωνο για να παιρνετε στα λίμπερο να σας στελνουν εκπτωτικα κουπονια. κρατουν τα στοιχεια σας και σας στελνουν.

εγω τους πηρα προχτες οποτε δεν ξερω τι στελνουν γιατι δε μου ηρθε τιποτα ακομα αλλα τοσα που χαλαμε σε παμπερς κακο δε μας κανουν. λοιπον σημειωστε :

LIBERO 80011542376

Link to comment
Share on other sites

εγω ενα λουλουδακι μυρησα κ εγινε οτι εγινε..δεν εβγαζα κ ουτε βγαζω τα ματια μου στα αγρια μεσανυχτα..
:tongue:
πολύ ωραίο το προσκλητήριο!!!! ποιός είναι ο μάστορας;;;..

Ο μπομπ

πιστεύω πρέπει να απονείμουμε τίτλου παιδιάτρου στη μαριάνθη]!!!!./QUOTE

αλέκα μη στενοχωριέσαι θα έχουμε 2 βρε!!!!;)..

Τι δουλεια εχει η παιδιατρικη η επιστημη που υπηρετω, :rolleyes::rolleyes: με τα απαντα της θηλαζουσας? :tongue::tongue:

Μαριναθη μου, για πλακα το ειπα. Εξ' άλλου Μαρλενακι η Μαριναθη απο πολυ παλια ήταν η Dr Μαριανθη jr. Το τζουνιορ παει λογω ηλικιας!;)

μωρε κ κλειστό να ήταν!!! με το ζόρι μπάινω στη μπανιέρα!!!!!..
:lol::lol::lol:
αν καταφέρω να βάλω φωτο μου θα δείτε το νυφικό μου!!!!
βαλε μαρη να γελασουμε...:tongue:

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

;)

εγω ενα λουλουδακι μυρησα κ εγινε οτι εγινε..δεν εβγαζα κ ουτε βγαζω τα ματια μου στα αγρια μεσανυχτα..

xixixi και εγώ τ ίδιο!!!

για να μαθεις τι πρεπει να κανεις την πρωτη σου φορα ε???εμ σαν πρωτη φορα θα ναι απο τα ραμματα!!!!!!!:tongue::tongue:

ποια ειναι αυτη καλε??πειτε κ μου κ εμενα!

ναι ναι ειμαι σιγουρη γι αυτο!!οπως λεει κ ο αντρας μου ειμαι η πρωτη γυναικα στη ζωη του!!!!χιχιχιχι!!:tongue::tongue::tongue:τι να πει κανεις?????στο τελος θα το πιστεψει κ ο ιδιος αυτο!!!

μαρλεν ειχα βαλει φωτο!κατσε θα ξαναβαλω!!δεν την παιρνειςκαλε τηλ!???[/quote

αν δω τη φωτό θα τη ρωτήσω ποιο συγκεκριμένα!!! εμένα με ξέρει, της έχω στέιλει πού κόσμο!!! δεν έχω πρόβλημα! ότι γουστάρεις κ αγαπάς!!!! γιατί είμαι γυναίκα του σαλονιού κ του λιμανιού!!!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κατα τα αλλα ο παιδιατρος μας βρηκε εξαιρετικους χτες απο αναπτυξη οποτε συνεχιζουμε ντουρασελ με αποκλειστικο θηλασμο!

βαρος: 4670 (βαζαμε τον τελευταιο μηνα 30 γρμ τη μερα)

υψος: 59, 5 (ψηλωσαμε αλλους 5 ποντους- 9,5 απ τη γεννα)

περ.κεφαλιου: 39,5

σημειωτεον ο δικος μου χτες ηταν 2 ηνων και 1 μερα (καποια στιγμη πρεπει να βρω πως βαζεις τικερακι)

φτυστε μας! φτου!φτου! φτου!

α! και κατι που μου αρεσε στον παιδιατρο χτες ήταν που ειχε ξεχωριστο δωματιο αναμονης για τα βρεφη για να ερχομαστε σε επαφη με οσο το δυνατον λγοτερα μικροβια! το βρηκα πολυ υπευθυνο και αγχολυτικο! γιατι οσο να πεις μολις μπηκα στην αιθουσα (καθυστερημενη 15λεπτα καλα να παθω) και ειδα να περιμενουν 5-6 αρρωστα παιδακια φοβηθηκα λιγο μην αρπαξουμε κανα μκροβιο στα καλα καθουμενα!

Link to comment
Share on other sites

μα καλα μονο εγω δεν ξερω που τα βρηκε τα λεφτα η μαριλενα? κατι υποψιαζομαι ομως...κ πιο πολυ ενημερωνομαι απο λαζοπουλο κ κανακη. τα μεσημεριανα δε τα μπορω...μου σπαν τα νευρα.

α, ρε ασπουλα τι επαθες κ εσυ? δεν πειραζει εσεις να στε καλα...

ακριβο ρε συ το νυφικο! καλυτερα να ραψεις αν εχουν ακριβυνει τοσο πολυ...εμενα 1000 μου ειχε παρει για ενοικιαση...μεσα σε τρια χρονια 2πλασιαστηκαν οι τιμες? ημαρτον!

καλα εγω προχθες εκαψα βραστα καστανα....


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κατα τα αλλα ο παιδιατρος μας βρηκε εξαιρετικους χτες απο αναπτυξη οποτε συνεχιζουμε ντουρασελ με αποκλειστικο θηλασμο!

βαρος: 4670 (βαζαμε τον τελευταιο μηνα 30 γρμ τη μερα)

υψος: 59, 5 (ψηλωσαμε αλλους 5 ποντους- 9,5 απ τη γεννα)

περ.κεφαλιου: 39,5

σημειωτεον ο δικος μου χτες ηταν 2 ηνων και 1 μερα (καποια στιγμη πρεπει να βρω πως βαζεις τικερακι)

φτυστε μας! φτου!φτου! φτου!

α! και κατι που μου αρεσε στον παιδιατρο χτες ήταν που ειχε ξεχωριστο δωματιο αναμονης για τα βρεφη για να ερχομαστε σε επαφη με οσο το δυνατον λγοτερα μικροβια! το βρηκα πολυ υπευθυνο και αγχολυτικο! γιατι οσο να πεις μολις μπηκα στην αιθουσα (καθυστερημενη 15λεπτα καλα να παθω) και ειδα να περιμενουν 5-6 αρρωστα παιδακια φοβηθηκα λιγο μην αρπαξουμε κανα μκροβιο στα καλα καθουμενα!

πολύ καλά το μωρό σου!!

κ εμένα να ξερες πόσο με φοβίζει ο παιδίατρος!!! να τα προσέχεις συνέχεια κ να πας παιδίατρο κ να γυρίσεις με καμια ίώση απ΄το πουθενα!!!γι αυτό πάω με το τσούρμο μόνο πρωινά με ραντεβού!!!!;) πονηρός ο βλάχος!!!;)


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...