Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μπραβο ελενιτσα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ποσο θα το κλαιμε το πορτοφολι σου Ασπακι??εγω ακομα κλαιω 2 πεντοχιλιαρα που μου εφαγε ενας παπατζης στο μοναστηρακι.και παλι το χα πει στον πατερουλη κ μου ειχε απαντησει.αφου εισαι χαζο καλα να παθεις.και τοτε το μοναστηρκαι ηταν στην δικαιοδοσια του...

ααααχχχ τα βλεπεις????και αφου γυρισα αρον αρον σπιτι ελεγαστο μικρο..δεν προλαβε να σου παρει τιποτα η μαμα γιατι εκανε μαγκα καποιον αλλο !!!που να τα παρει φαρμακα και τα διακοσια!!και κακακακα γελια οι υπολοιποι!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα σου λεει,ο πατρινος.τι παρεντς ρε παιδια κοροιδευομαστε κ μεταξυ μας??πολυ μπλα μπλα εχουμε γινει,

μαιρη σου στειλα,στειλτο κ αλεκα

και εγω αυτο σκεφτομουν....πότε θα μας πεταξει εξω και να δουμε τι θα κανουμε...

Μαιρη στειλτο μου και εμενα πλιιιζ!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας διαβαζω....δεν σας διαβάζω......Σας λεω τι εγινε στα γρηγορα , λοιπον το πρωι ειχε 38,4 και του εδωσα ντεπον και τον πηρα και πηγαμε στην πεθερα μου και εκατσα και εγω εκει μεχρι τωρα.Ακομα δεν εχει ανεβασει πυρετο αλλα ειναι λιγες οι ωρες......

Εφυγα για να παω να ταισω το μωρο και θα παω να τον παρω εγω το απογευμα.Τον αφηνω εκει για να μην ειναι πανω απο το μωρο ολη μερα γιατι φοβαμαι μην μου το κολλησει τπτ και εχουμε και εμβολιο αυριο πρωι πρωι......

Κεφι εχει .....αντε για να δουμε τι θα δουμε.......

αχ ελενακι μου περαστικα στον γιαννακη!!!εμπλεξα και ουτε περαστικα δεν ειπα η γαιδουρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


στελτε μου βρε Κιμι στο ι μειλ τωρα που στελνεις και τα αλλα...τα καλα...αυτα που με αντιπροσωπευουν!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κοιταζει ο απτερας μου που γραφω γραφω...σου λεει πνιγεται στην δουλεια το παιδακι μου... με καμαρωνει ο δολιος!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κοιταζει ο απτερας μου που γραφω γραφω...σου λεει πνιγεται στην δουλεια το παιδακι μου... με καμαρωνει ο δολιος!!

:rolleyes::rolleyes: χιχιχι!!

να ρωτήσω να φάω φασολάδα ή θα πέσει βαριά στη μικρή;;;:confused:


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...