Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

κατα τα αλλα ο παιδιατρος μας βρηκε εξαιρετικους χτες απο αναπτυξη οποτε συνεχιζουμε ντουρασελ με αποκλειστικο θηλασμο!

βαρος: 4670 (βαζαμε τον τελευταιο μηνα 30 γρμ τη μερα)

υψος: 59, 5 (ψηλωσαμε αλλους 5 ποντους- 9,5 απ τη γεννα)

περ.κεφαλιου: 39,5

σημειωτεον ο δικος μου χτες ηταν 2 ηνων και 1 μερα (καποια στιγμη πρεπει να βρω πως βαζεις τικερακι)

φτυστε μας! φτου!φτου! φτου!

α! και κατι που μου αρεσε στον παιδιατρο χτες ήταν που ειχε ξεχωριστο δωματιο αναμονης για τα βρεφη για να ερχομαστε σε επαφη με οσο το δυνατον λγοτερα μικροβια! το βρηκα πολυ υπευθυνο και αγχολυτικο! γιατι οσο να πεις μολις μπηκα στην αιθουσα (καθυστερημενη 15λεπτα καλα να παθω) και ειδα να περιμενουν 5-6 αρρωστα παιδακια φοβηθηκα λιγο μην αρπαξουμε κανα μκροβιο στα καλα καθουμενα!

φτου σας φτου σας!!!παιδαροοοοςς!

Link to comment
Share on other sites

μα καλα μονο εγω δεν ξερω που τα βρηκε τα λεφτα η μαριλενα? κατι υποψιαζομαι ομως...κ πιο πολυ ενημερωνομαι απο λαζοπουλο κ κανακη. τα μεσημεριανα δε τα μπορω...μου σπαν τα νευρα.

α, ρε ασπουλα τι επαθες κ εσυ? δεν πειραζει εσεις να στε καλα...

ακριβο ρε συ το νυφικο! καλυτερα να ραψεις αν εχουν ακριβυνει τοσο πολυ...εμενα 1000 μου ειχε παρει για ενοικιαση...μεσα σε τρια χρονια 2πλασιαστηκαν οι τιμες? ημαρτον!

καλα εγω προχθες εκαψα βραστα καστανα....

ακριβα αν θελει ο κ@λ@ς μου φιρματο!!!!τι ?????ξεχιλιζει το χρημα και δεν ξερω τι να το κανω!!!!γι αυτο και αφησα να μου παρουν κ το πορτοφολι!!!:tongue::tongue:παει το πορτοφολι μου!!...:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

ό,τι καίει κανείς, καλό είναι!!!

άσπα!!! πού εισαι;;

εδω ειμαι!!!εβαλα το link για το νυφικο!μα καλα πως τα λεω ετσι!!!!και βαλε φωτο σου γιατι δε μποορω αλλο στερεψα απο φαντασια!!!!σε εχω φανταστει με πολλους πιθανους συνδιασμους!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α! και κατι που μου αρεσε στον παιδιατρο χτες ήταν που ειχε ξεχωριστο δωματιο αναμονης για τα βρεφη για να ερχομαστε σε επαφη με οσο το δυνατον λγοτερα μικροβια! το βρηκα πολυ υπευθυνο και αγχολυτικο! γιατι οσο να πεις μολις μπηκα στην αιθουσα (καθυστερημενη 15λεπτα καλα να παθω) και ειδα να περιμενουν 5-6 αρρωστα παιδακια φοβηθηκα λιγο μην αρπαξουμε κανα μκροβιο στα καλα καθουμενα!

και εμας εχει αλλο δωματιο για βρεφακια, αλλο για αρρωστα και αλλο για τα υπολοιπα παιδακια. Στη Γλυφαδα ειναι.
:tongue:

Τι δουλεια εχει η παιδιατρικη η επιστημη που υπηρετω, :rolleyes::rolleyes: με τα απαντα της θηλαζουσας? :tongue::tongue:

Μαριναθη μου, για πλακα το ειπα. Εξ' άλλου Μαρλενακι η Μαριναθη απο πολυ παλια ήταν η Dr Μαριανθη jr. Το τζουνιορ παει λογω ηλικιας!;)

αφου τοσο πολυ μου αρεσει το Μαριναθη, Μαριναθη θα σε λεω!

ο μαστορας καλος ειναι,εγω τον σφουγγαρακη δε θελω γιατι εχουν οργιασει οι φημες..
:lol::lol:

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι!!!εβαλα το link για το νυφικο!μα καλα πως τα λεω ετσι!!!!και βαλε φωτο σου γιατι δε μποορω αλλο στερεψα απο φαντασια!!!!σε εχω φανταστει με πολλους πιθανους συνδιασμους!!!:tongue::tongue:

μαρή δε διάβασες τα χθεσινά; πήγα να βάλω κ λέει απέτυχε:confused::confused:

κάτι μου είπαν να αλλάξω μέγεθος:confused::confused:

δαλιδα;;;;;;;;;;;;;

λοιπον το νυφικό φοβερό! παίρνω τηλ!! θα είσαι ον λαιν για απαντηση;


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

παω να κοψω πατατες και ερχομαι!!τι επαθα τι επαθα!!!σοιτι μου δε μαγειρευα και εδω στη κουνιαδα μου ολοι δουλευουν και εγω πρεπει και κατι να φτιαξω να φανε !!ρεχει και δυο παιδακια τα λυπαμαι!!!ειναι και κρυωμενο το ενα!!!λοιπον τι ωραια που περνουσα σπιτι μου!!!!!!!!!!μου μαγειρευαν κ εκαν μονο τα υπολοιπα!παω κ ερχομαι!μην εξαφνιστειτε σημερα που μου εκανε τη χαρη ο γιος μου!!!!αααα κ ελπιζω να μην τον ματιασω μ αυτο που ειπα και δεν με ξαναφησει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ποσο θα το κλαιμε το πορτοφολι σου Ασπακι??εγω ακομα κλαιω 2 πεντοχιλιαρα που μου εφαγε ενας παπατζης στο μοναστηρακι.και παλι το χα πει στον πατερουλη κ μου ειχε απαντησει.αφου εισαι χαζο καλα να παθεις.και τοτε το μοναστηρκαι ηταν στην δικαιοδοσια του...

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι λένε πως είναι αλλιώτικος!!!! (έκφραση της μάνας μου!!!) φοβερή;;;:D

ειναι αλλιωτικος ο μπομπ καλε???

και εμας εχει αλλο δωματιο για βρεφακια, αλλο για αρρωστα και αλλο για τα υπολοιπα παιδακια. Στη Γλυφαδα ειναι.

αφου τοσο πολυ μου αρεσει το Μαριναθη, Μαριναθη θα σε λεω!

:lol::lol:

:lol::lol:μαριναθη μαρηναθη!θα σου χαλασουμε χατιρι?????

μαρή δε διάβασες τα χθεσινά; πήγα να βάλω κ λέει απέτυχε:confused::confused:

κάτι μου είπαν να αλλάξω μέγεθος:confused::confused:

δαλιδα;;;;;;;;;;;;;

λοιπον το νυφικό φοβερό! παίρνω τηλ!! θα είσαι ον λαιν για απαντηση;

δεν τα προλαβα και ολα!!τι να κανω!ειχα τον πονο μου και εκλαιγα και δεν εβλεπα κ καλα:tongue::tongue::tongue:και ειχα και τον αντρα μου να λεει...το κλαμα κλαμα και το parents parents!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ειχα τον πονο μου και εκλαιγα και δεν εβλεπα κ καλα:tongue::tongue::tongue:και ειχα και τον αντρα μου να λεει...το κλαμα κλαμα και το parents parents!!!:tongue::tongue:

:lol::lol::lol::lol:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας διαβαζω....δεν σας διαβάζω......Σας λεω τι εγινε στα γρηγορα , λοιπον το πρωι ειχε 38,4 και του εδωσα ντεπον και τον πηρα και πηγαμε στην πεθερα μου και εκατσα και εγω εκει μεχρι τωρα.Ακομα δεν εχει ανεβασει πυρετο αλλα ειναι λιγες οι ωρες......

Εφυγα για να παω να ταισω το μωρο και θα παω να τον παρω εγω το απογευμα.Τον αφηνω εκει για να μην ειναι πανω απο το μωρο ολη μερα γιατι φοβαμαι μην μου το κολλησει τπτ και εχουμε και εμβολιο αυριο πρωι πρωι......

Κεφι εχει .....αντε για να δουμε τι θα δουμε.......


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...