Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ειδες ρε παιδι μου??δεν παιζονται...εμενα μια φορα αρπαξαν πορτοφολι μανας μου (κ την ειχα για πονηρη)κ τον τσακωσε ο πατερας μου επιτοπου(αστυνομικος) αλλα δεν τον συνελαβε,στα κτελ..τον λυπηθηκε(καλο ουφο και ο πατερας)....
ΑΣΠΑ-αλλα δουλεψε γρηγορα ο εγκεφαλος ....

ο ποιος ??????????????? εδω λεμε ανεκδοτα ??γιατι εγω τα στελνω με mail χαχαχαχαχα

μετα φταιω εγω που σχολιαζωωω

Ασπα μου για πες μονο των μαμαδων απο φεις εχω..

λεμε ρε παιδι μου!!!!!χαχαχαχα:tongue::tongue:

Επεξεργάστηκαν by Aspa..
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα!!!!

συμπεθερα ελπιζω να ειναι καλα ο γιαννακης!!!περαστικα του!

ευναθια ναι αυτη την ειχε την πιπιλα,βλεπω και εσυ ριχνεις ματιες στα μεσημεριανα,ειναι εντυπωσιακη η πιπιλα αλλα ουτε εγω θα του την εβαζα...

ασπουλα "περαστικα"σου και εσενα βρε κοπελα μου....ειναι να μην σου τυχει......


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

KAΛHMEΡA!!!!!!

Κίμη,που είσουν χθες όλη την ημερα να φτιάξεις λίγο που έιχα νεύρα??

Μανουλίτα,εμεείς κάναμε του πνευμονιόκοκκου και δεν έκανε τίποτα η μικρούλα!!

Μητσάκι,εμείς οικογενειακώς αντιπροσωπεύουμε την παροιμία:"Σε κάθε σπίτι ένας τρελλός και στο δικό μας όλοι!!!!"

Ελένη1,περαστικά στο μεγάλο αστεράκι σου και εύχομαι να μην κολλήσει το λουκουμάκι!

Ασπα,όμορφη και με εγκέφαλο δεν πάει!Μην τα θές όλα κοπελιά!Αρκέσου με το όμορφη!!!

Γοργόνα,τί νέα??

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου καλημερα!!!παλι χαθηκα και το ξερω ειμαι αδικαιολογητη ,αλλα το κουκλάκι μου ειναι με τα φεγγαρακια του!!!!

Συγνώμη που δεν μπορω να απαντησω σε οσα γραψατε γιατι θα ειμαι πολυ εκτος θεματος!!!!!!Θα επικεντρωθώ σε καποια που επεσε το ματακι μου το τσακιρικο!!!!!

markellaki μου αρέσει πολυ!!!!!!!!!απλο και εντυπωσιακο!!!!!!!

Ιριδακι μου καταρχας ηρεμησε!!!!!!!!!!! Αν εχεις αγχος το μονο που θα καταφερεις ειναι να σου μειωθει το γαλατακι σου και τοτε σιγουρα η μπουμπου σου θα ταλαιπωρηθει πολυ!!!!!!!!!!!

Αν την ταιζεις πρωτα απο το στηθος που εχει γαλατακι και μετα την βαζεις στο αλλο απλα να πιπιλαει θα επανελθει το γαλατακι σου!!!!!!!!!

το γαλα δεν ειναι πηγη που στερευει....ειναι μηχανησμος που για να λειτουργησει πρεπει να το βαλει μπρος το μωρακι σου!!!!!!!!!!


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

:tongue:

κ τι σε πειραζει μαρη γκεσταπω??ας κανουν οτι θελουν,να σου πω ομως??αφου η μανα σου κωλ%^$&$ραει με νταντα..δε διωχνεις νταντα να μεινει η μανα να σου μενουν και 500 στη τσεπη?
δεν καθεται μαρη ειναι βρωμιαρα.... Απο Σεπτεμβρη θα κραταει της αδερφης μου την κορη οποτε την εχω απο τωρα τη νταντα για να τη συνηθιζει ο μικρος, να τη γνωρισουμε και καλυτερα.
εκει με βλεπω!!αν και αυτα τα ειχε δωσει ο μπαμπας για να ανανεωθει ψυχολογικα το κοριτσακι του!!!!τι να του πω του μαυρου!!!!μαλλον θα δωσει ο αντρουλης τωρα!πρεπει να παρω και πορτοφολι!!!εν το μετξυ στο τσακ ακυρωσα και καρτα γιατι το χα ξεχασει οτι την ειχα μαζι!!!αλλα δουλεψε γρηγορα ο εγκεφαλος και το θυμηθηκα!οχι πιστωτικη!αναληψεως αλλα με πολλα!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

εμενα το χεις?

δεν πειραζει.....ασε τους κλεφτες να ζησουν και αυτοι χιχι!

KAΛHMEΡA!!!!!!

Κίμη,που είσουν χθες όλη την ημερα να φτιάξεις λίγο που έιχα νεύρα??

Μανουλίτα,εμεείς κάναμε του πνευμονιόκοκκου και δεν έκανε τίποτα η μικρούλα!!

Μητσάκι,εμείς οικογενειακώς αντιπροσωπεύουμε την παροιμία:"Σε κάθε σπίτι ένας τρελλός και στο δικό μας όλοι!!!!"

Ελένη1,περαστικά στο μεγάλο αστεράκι σου και εύχομαι να μην κολλήσει το λουκουμάκι!

Ασπα,όμορφη και με εγκέφαλο δεν πάει!Μην τα θές όλα κοπελιά!Αρκέσου με το όμορφη!!!

Γοργόνα,τί νέα??

εδω... εχω ξελεπιαστει απο το κρυο:tongue:

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Ομορφακια συγνωμη αν σε πειραξε αυτο που ειπα..Μαρκελλακι, πολυ ωραια προσκληση,κ εγω με πεταλουδες λεω να κανω τη βαφτιση..εχω δει κ αλλαες ωραιες..Ελενη περαστικα στο Γιαννακη σου,

Αγγελικη ακριβως τα ιδια κ χειροτερα,κ εμεις χθες τη νυχτα..μηπως πειναγε???εμενα ηπιε 70γρ. και κοιμηθηκε,αλλα με τα χιλια ζορια..

με σκιαζεσαι ε??? δεν πειραζει...

οχι μαρη τρελλη δεν παρεξηγηθηκα! αφου σε ξερω τι νουμερο εισαι!

Οχι Μαριανθη δεν εισαι εσυ ο μητσοτακουλας.αλλη μου ευχηθηκε να ξυπνησει το αγγελουδι μου..παντως εγω πρεπει να μαι η χειροτερη γκαντεμω,ever,ειμαι γεννημενη κ Παρασκευη 13,οποτε ασε δεν πιανομαι...

για νεο μας το λες τωρα αυτο??? την νιωθουμε την "καλη σου αυρα"!

κοριτσια κ εγω επινα μπυρα,κανονικη και κατεβαζα παραααα πολυ γαλα.τελευται φορα κ που ηπια ,τιποτα...τωρα εχω να θηλασω 2 μερες κ δε με ενοχλει καθολου το μασταρι..

Η Μαριλενα πως την λενε δεν ειναι πλουσια,εψαχνα να δω που τα βρισκει κ τελικα εμαθα αλλα δε γραφω δημοσια..μη παω μεσα,εχω κ παιδια κ τον γερολαδα μου..

κ εγω ξερω!!!! τι σου ειναι ομως κ αυτες του κυκλου μας... ξερω κ τα χαμπερια του αντρα της! αλλος αυτος...

καλημερα!σας λεω τον πονο μου εν ταχυ και αν προλαβω σας διαβαζω!πηγα χθες τ απογευμα για ψωνια στη νεα ιωνια οσες ειστε αθηνα ξερετε!και δεν προλαβα να ψωνισω!μου εκλεψαν το πορτοφολι και ειμαι να σκασω απο χθες!200 ευρω ειχα και πανε!!1

αμαν ρε λουλουδακι μου!!! καλα που ηταν μονο 200! για φαντασουν να κλεβανε τη κιμι!

A ρε Ασπουλα,δεν εισαι αεκπαιδευμενη..εγω κοριτσακιατο πορτοφολι παντω στο μπουφαν ή δστο παλτο...πως ρε κουκλα μου σου το πηραν?

ησουν ΣΑΦΕΣΤΑΤΗ!

λοιπον η μανα μου και η νταντα εχουν γινει κολλητες...κατι μου λεει ότι το ξυνουν όλη μερα και πινουν καφε...θα τους βαλω καμερα χιχι...αυτη η μανα μου φταιει γιατι ειναι ξελογιαστρα...

βρηκες να μοιασεις λοιπον! παντως με τα πολλα κολλητηλικια, μηπως ξεχνανε τον ομορφο???

ειδες ρε παιδι μου??δεν παιζονται...εμενα μια φορα αρπαξαν πορτοφολι μανας μου (κ την ειχα για πονηρη)κ τον τσακωσε ο πατερας μου επιτοπου(αστυνομικος) αλλα δεν τον συνελαβε,στα κτελ..τον λυπηθηκε(καλο ουφο και ο πατερας)....

εχει εξυπνη κορη ομως...

ενω ο δικος μου ο εγκεφαλος που ειναι αστερι,μολις εκαψε τον αρακα..δηλαδη δεν παιζομαι το βουρλο,ποσο ευκολο ειανι να καει ο αρακας????

δεν ξερω. ο δικος μου ο αρακας ειχε βγαλει "μαλλια"-ασπρο χνουδι! τι να πω...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!!

συμπεθερα ελπιζω να ειναι καλα ο γιαννακης!!!περαστικα του!

ευναθια ναι αυτη την ειχε την πιπιλα,βλεπω και εσυ ριχνεις ματιες στα μεσημεριανα,ειναι εντυπωσιακη η πιπιλα αλλα ουτε εγω θα του την εβαζα...

ασπουλα "περαστικα"σου και εσενα βρε κοπελα μου....ειναι να μην σου τυχει......

αν εχεις κεραια μαιρουλα μου οοολα σου τυχαινουν!!!!!
KAΛHMEΡA!!!!!!

Κίμη,που είσουν χθες όλη την ημερα να φτιάξεις λίγο που έιχα νεύρα??

Μανουλίτα,εμεείς κάναμε του πνευμονιόκοκκου και δεν έκανε τίποτα η μικρούλα!!

Μητσάκι,εμείς οικογενειακώς αντιπροσωπεύουμε την παροιμία:"Σε κάθε σπίτι ένας τρελλός και στο δικό μας όλοι!!!!"

Ελένη1,περαστικά στο μεγάλο αστεράκι σου και εύχομαι να μην κολλήσει το λουκουμάκι!

Ασπα,όμορφη και με εγκέφαλο δεν πάει!Μην τα θές όλα κοπελιά!Αρκέσου με το όμορφη!!!

Γοργόνα,τί νέα??

ναι μαρη μπανεμορφη!!!!αφου δεν παω στον καθρεφτη μη στραβοθω!!!!!απο τη λαμψη εννοειται@!

α!δεν σας λεω πως βρηκα τον μπεμπη το πρωι.......θα σας βαλω μετα φωτογραφια.....καθομουν απο πανω του και γελουσα και γελουσε και αυτος μαζι μου:lol::lol::lol::lol:

ναι βαλε να γελασει λιγο το χειλακι μας!!:P

μαρλεν καλημερα!!!!!το νυφικο που μ αρεσει δεν κλανει καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::lol::lol:1800 αγορα κοστιζει!!κμονο αγορα διοτι δεν το χουν στο νουμερο μου κ αν το παραγγειλλουν θα μου το νοικιασουν μονο οσο τ πωλειται!@απατεωνες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφακιον πως παει η δουλεια???? Διαλειματακι??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...