Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μανουλιτα ολα καλα, μην αγχωνεσαι...εγω ψιλοχαιρομαι γιατι λενε ότι τα μωρακια που δεν ανεβαζουν πυρετο στο πρωτο εμβολιο συβηθως δεν ανεβαζουν μετα. Παντως ο Αγγελος δεν ανεβασε ποτε. μακαρι να μην ανεβασει και ο μικρος και στα επομενα.

Ρε Ασπ΄λα, πως σε εκλεψαν βρε παιδακι μου??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

σορυ...λαθος καταλαβα...

εμ, δεν βαζουν κ ενα ονοματακι μπροστα...λες κ ειμαστε λιγες.

χαιρομαι που απαντατε ολες και που δουλευει το συστημα του χωρις ονομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γλυκια μου εννοειται οτι ενδιαφερομαι για το που ειστε ολες αφου μ εχετε κανει και εχω παθει εξαρτηση!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μανουλιτα ολα καλα, μην αγχωνεσαι...εγω ψιλοχαιρομαι γιατι λενε ότι τα μωρακια που δεν ανεβαζουν πυρετο στο πρωτο εμβολιο συβηθως δεν ανεβαζουν μετα. Παντως ο Αγγελος δεν ανεβασε ποτε. μακαρι να μην ανεβασει και ο μικρος και στα επομενα.

Ρε Ασπ΄λα, πως σε εκλεψαν βρε παιδακι μου??

αν εχεις κεραια ολα γινονται!!!!και ν απεις οτι δεν ξερω οτι κλεβουν???οτι δεν ειμαι γεματη απο αστυνομικους στον κυκλο μου και μου λενε και πως γινεται???αλλα η κακια η ωρα!!!τοσα χρονισ που παω μονη μου για ψωνια δε με εχουν κλεψει ποτε!!και με περισσοτερα λεφτα πανω μου!ημουν με την κουνιαδα μου και καπου θα αφερεθηκα και τσουπ παει το πορτοφολι!βρηκα την τσαντα ανοιχτη!μα καλα πως δεν το καταλαβα!!!!!!!!:(:(:(:confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει βρε εσυ να εισαι καλα και πες του νατρουλη σου να σου δωσει αλλα 200...ετσι για την ψυχικη οδυνη!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον η μανα μου και η νταντα εχουν γινει κολλητες...κατι μου λεει ότι το ξυνουν όλη μερα και πινουν καφε...θα τους βαλω καμερα χιχι...αυτη η μανα μου φταιει γιατι ειναι ξελογιαστρα...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ειδες ρε παιδι μου??δεν παιζονται...εμενα μια φορα αρπαξαν πορτοφολι μανας μου (κ την ειχα για πονηρη)κ τον τσακωσε ο πατερας μου επιτοπου(αστυνομικος) αλλα δεν τον συνελαβε,στα κτελ..τον λυπηθηκε(καλο ουφο και ο πατερας)....

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει βρε εσυ να εισαι καλα και πες του νατρουλη σου να σου δωσει αλλα 200...ετσι για την ψυχικη οδυνη!

εκει με βλεπω!!αν και αυτα τα ειχε δωσει ο μπαμπας για να ανανεωθει ψυχολογικα το κοριτσακι του!!!!τι να του πω του μαυρου!!!!μαλλον θα δωσει ο αντρουλης τωρα!πρεπει να παρω και πορτοφολι!!!εν το μετξυ στο τσακ ακυρωσα και καρτα γιατι το χα ξεχασει οτι την ειχα μαζι!!!αλλα δουλεψε γρηγορα ο εγκεφαλος και το θυμηθηκα!οχι πιστωτικη!αναληψεως αλλα με πολλα!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

σας εστειλα ενα mail σε οσες τα χα,θα σας στελνω κι αλλα να σας φτιαχνω αμα θελετε.
εμενα το χεις?
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κ τι σε πειραζει μαρη γκεσταπω??ας κανουν οτι θελουν,να σου πω ομως??αφου η μανα σου κωλ%^$&$ραει με νταντα..δε διωχνεις νταντα να μεινει η μανα να σου μενουν και 500 στη τσεπη?

Link to comment
Share on other sites

ειδες ρε παιδι μου??δεν παιζονται...εμενα μια φορα αρπαξαν πορτοφολι μανας μου (κ την ειχα για πονηρη)κ τον τσακωσε ο πατερας μου επιτοπου(αστυνομικος) αλλα δεν τον συνελαβε,στα κτελ..τον λυπηθηκε(καλο ουφο και ο πατερας)....

ε τι να πω τωρα????και εγω για πονηρη περνιομουν!:P

Επεξεργάστηκαν by Aspa..
Link to comment
Share on other sites

ΑΣΠΑ-αλλα δουλεψε γρηγορα ο εγκεφαλος ....

ο ποιος ??????????????? εδω λεμε ανεκδοτα ??γιατι εγω τα στελνω με mail χαχαχαχαχα

μετα φταιω εγω που σχολιαζωωω

Ασπα μου για πες μονο των μαμαδων απο φεις εχω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...