Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ας μιλήσω πάλι μόνη μου, αφού φύγατε όλες!!

Μάλλον αύριο θα μάθουμε τα νέα της Κίμης αφού δε μπήκε μέχρι τώρα.

Ομορφάκια, ελπίζω να ναι η τελευταία φορά που ταλαιπωρείται η Χριστιάνα!

Καλε, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΟ το μειλ που σας έστειλα, ειναι με μανούλες!!! Στο hotmail σας το εστειλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ας μιλήσω πάλι μόνη μου, αφού φύγατε όλες!!

Μάλλον αύριο θα μάθουμε τα νέα της Κίμης αφού δε μπήκε μέχρι τώρα.

Ομορφάκια, ελπίζω να ναι η τελευταία φορά που ταλαιπωρείται η Χριστιάνα!

Καλε, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΟ το μειλ που σας έστειλα, ειναι με μανούλες!!! Στο hotmail σας το εστειλα!

αντε ρε κοτοπουλακι και το εσβησα....

σου στελνω πμ το μειλ μου.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρκελακιους, ηταν μεχρι 7/3. εχει κ μια σειρα το θεμα. τωρα θα καθυστερησει ακομα περισσοτερο γιατι πρεπει να μην ειναι σε εξαρση η αρρωστια. πρωτα ηρεμει κ μετα (αν προλαβουμε παλι) τις βγαζουμε!

αμαν πια!!!!ετσι ειναι με την εγχειρηση!και εγω 2 εβδομαδες πριν τις βγαλω ημουν αρρωστη...πηρα αντιβιωση εγινα οκ και τις εβγαλα!!περαστικα στο κοριτσακι....υπομονη βρε ομορφακια συντομα θα τελειωσει το μσρτυριο του μωρου...αααααα θα φαει και παγωτο μολις ξυπνησει το καλο μου!!!!!!!!

Ξεχασα να πω οτι ειναι με ζωακια-μανουλες!!!Χιχιχι! Εγω ειμαι η καμηλοπαρδαλη!

εγω?????

λοιπον κοριτσακι ειμαι πτωμα..παω και δοκιμαζω νυφικα σαν την τρελη για να αποφασισω τη τελικα θα κανω,..

γι αυτο και δεν μπαινω συνεχεια!ειχα και τον μπεμπη σημερα που οταν ελειπα εκλαιγε ασταματητα για μιαμιση ωρα..τρελαθηκα...μου το ειπαν μιση ωρα πριν φτασω σπιτι..οταν μπηκα μεσα ακομα εκλαιγε και οταν το πηρα αγκαλια το σηκωνα ψηλα οπως κανουν ξερετε στα μωρακια και γελαγε κ εκλαιγε μαζι..μετα τον ψιλοπεταγα γιατι δεν κανει κιολας και αρχισε ν ξεκαρδιζεται!τον πειραζα το φιλαγα και σε ενα τεταρτακι ηταν κυριος!τελικα μαλλον ηθελε τη μαμα...καναμε και ενα μπανακι και χαλαρωσαμε λιγο..μαλωνε και τον πατερα μου..πολυ γελιο..κοριτσια εχει αρχισει και κανει τρελα πραγματα και εχω χ@@σ@@ει απο τη χαρα μου!!!!!!τι νουμερο παμπερς αραγε φοραω..

κιμι πες στη αδερφουλα σου οτι τη σκεφτομαστε!να ναι καλα και θα κρατησει ενα υπεροχο μωρακι στην αγκαλια της σε λιγο καιρο!!!!!!!!!παω να πεσω γιατι κουτουλαω!!!!καληνυχτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ας μιλήσω πάλι μόνη μου, αφού φύγατε όλες!!

Μάλλον αύριο θα μάθουμε τα νέα της Κίμης αφού δε μπήκε μέχρι τώρα.

Ομορφάκια, ελπίζω να ναι η τελευταία φορά που ταλαιπωρείται η Χριστιάνα!

Καλε, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΟ το μειλ που σας έστειλα, ειναι με μανούλες!!! Στο hotmail σας το εστειλα!

αντε βρε κοτοπουλακι...το καναμε εμεις οι τρελες το θεμα...ΝΑΣΑ!!!!

α

γι αυτο και δεν μπαινω συνεχεια!ειχα και τον μπεμπη σημερα που οταν ελειπα εκλαιγε ασταματητα για μιαμιση ωρα..τρελαθηκα...μου το ειπαν μιση ωρα πριν φτασω σπιτι..οταν μπηκα μεσα ακομα εκλαιγε και οταν το πηρα αγκαλια το σηκωνα ψηλα οπως κανουν ξερετε στα μωρακια και γελαγε κ εκλαιγε μαζι..μετα τον ψιλοπεταγα γιατι δεν κανει κιολας και αρχισε ν ξεκαρδιζεται!τον πειραζα το φιλαγα και σε ενα τεταρτακι ηταν κυριος!τελικα μαλλον ηθελε τη μαμα...καναμε και ενα μπανακι και χαλαρωσαμε λιγο..μαλωνε και τον πατερα μου..πολυ γελιο..κοριτσια εχει αρχισει και κανει τρελα πραγματα και εχω χ@@σ@@ει απο τη χαρα μου!!!!!!τι νουμερο παμπερς αραγε φοραω..

αχ το καλο μου....μωρε τι γουτσουνακια ειναι αυτα....:)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μας!!! Περιμένουμε την παιδίατρο για να κάνουμε τα εμβολιάκια μας και να μετρηθούμε..!!!! Άντε να δούμε αν θα κάνουμε πυρετό πάλι..!!!

Καλημέρα όμορφες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα,

απεργία σήμερα. πως πηγατε στις δουλειές σας? χαμός στους δρομους ε?

Σημερα λέω να βγαλω τη μπουμπου καμία βολτίτσα με το καρότσι. Το πουλάκι μου κοιμάται ακόμη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα μαρκελακι!!

Δε νομιζω να μετρηθουμε γιατι θα τα κανουμε στο κεντρο μανας (δε ξερω πως το λενε) του ΙΚΑ!

Μετρηθηκαμε πριν μια βδομαδα, ημασταν 6400 και 63 εκατοστα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...