Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

kalhmeroydia kai pali.......εγω Μαρκελλακι μου στην δουλεια μου ειμαι πολυ κοντα...10 λεπτα με ενα τεταρτο με το αμαξι και αυτος ειναι και ενας λογος που δεν εφυγα απο Περαμα όταν παντρευτηκα ;)

Κοτοπουλακι μου δεν μου το ανοιγει αυτος ο υπολογιστης, θα το ανοιξω σπιτι. Να σου πω την αληθεια, ετσι όπως το διαβασα το ποστ της Ομορφακια νομιζα ότι θα ηταν απο chicken και καλα....:-), για αυτο νομιζα θα ηταν spam...σορυ που σε κακολογησα χρυσο μου, δεν ηξερα ότι ηταν απο το προσωπικο σου μειλ.

Στα μωρακια που θα κανουν εμβολιο με τις υγειες τους...ελπιζω να το περασετε ανωδυνα. Αν και του πνευμονιοκοκου δεν πολυκανει απο όσο ξερω...

Εμεις σημερα που ζυγιστηκαμε φτασαμε τα 7100...το παληκαρακι μου...:P..Με εχει ξετρελανει και αυτος ο σκατουλης....Περιμενω πως και πως το καλοκαιρι που θα τον εχω στη θαλασσα γιατι τρελαινεται για το νερο....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος καιρος για καροτσαδα!!!!

Ναι ότι πρεπει. Παω να ρίξω μια ματια γιατί πολύ ησυχία εχει.

Το μωρό κοτοπουλάκι μεγαλώνει. Εμεις σε ένα μήνα θα πάμε για εμβόλιο και μετρήσεις. Ειχαμε πάει στον 3ο και θα ξανακάνουμε στον 5ο. Πως περνάει ο καιρός...

Κορίτσια που θα είστε το Πασχα? Πηγα πολύ μακριά ε? Ε δεν πειραζει, για πείτε.

Link to comment
Share on other sites

kalhmeroydia kai pali.......εγω Μαρκελλακι μου στην δουλεια μου ειμαι πολυ κοντα...10 λεπτα με ενα τεταρτο με το αμαξι και αυτος ειναι και ενας λογος που δεν εφυγα απο Περαμα όταν παντρευτηκα ;)

Αχ πολύ βασικό αυτό. Εγω για να φτασω στο γραφείο θελω τουλάχιστον 50 λεπτά - και με το Μετρο μάλιστα. Δηλαδή μιαμιση ώρα πηγαινε ελα!!! Χανω πολύ χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια που θα είστε το Πασχα? Πηγα πολύ μακριά ε? Ε δεν πειραζει, για πείτε.

Καλαματιτσα εγω....Θα παρω όμως ιντερνετ ονδε γκόου :P:p:p

Αχ πολύ βασικό αυτό. Εγω για να φτασω στο γραφείο θελω τουλάχιστον 50 λεπτά - και με το Μετρο μάλιστα. Δηλαδή μιαμιση ώρα πηγαινε ελα!!! Χανω πολύ χρόνο.

ελα μαρη...κανεις και γυμναστικη...:tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρκελακι, εσυ εχεις και το μεγαλυτερο (ηλικιακα) μωρο του καφε!!!

Εμεις καναμε στο 2ο μηνα και τωρα στο 4ο, ενω αλλα κανουν και στο 3ο, εμας δε μας το βαλαν! Πάσχα....μαλλον Δραμα και Θεσ/νικη, στους γονεις και στα πεθερικα! Ωραια θα περασουμε, να δουμε λιγο κοσμο και να μας δουν!! Εσεις;;;

Αλεκα, δε πειραζει ρε, εγω φταιω που δε σας ενημερωσα, δεν ειναι και τιποτα, επειδη εχει μανουλες σας το εστειλα!!

Μαρκελακι εσυ που εισαι και η πιο σοβαρη, πες μας την αληθεια για τη συναντηση, πώς ηταν;;;;

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι σοβαρη καλε??? Σας παραμυθιαζει....Τα παμπονηρα ματακια της το μαρτυρανε.....Ασε που ειναι και αυτη Ορεστης Μακρης...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εμεις κοκονες ειμαστε 60 πόντους,6280 και 39,5 η κεφάλα μας..

Τσιμπηθήκαμε κιολας, ήπιαμε και όλο το πόσιμο για τη γαστρεντερίτιδα και όλα trendy.. Τώρα περιμένουμε να δούμε αν θα μας επισκεφθεί ο Κύριος Πυρετός..!!

Τα ούλα μας είναι πρησμένα αλλά δεν ειναι έτοιμα για δόντια ακόμη..

Αλέκα μια χαρά και ο δικός σου, ε? Που νόμιζες οτι το μωρό δεν παίρνει.. Κούκλος..!!

Κοτοπουλάκι με το καλό να εμολιαστείτε και εσείς.. :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εμεις κοκονες ειμαστε 60 πόντους,6280 και 39,5 η κεφάλα μας..

Τσιμπηθήκαμε κιολας, ήπιαμε και όλο το πόσιμο για τη γαστρεντερίτιδα και όλα trendy.. Τώρα περιμένουμε να δούμε αν θα μας επισκεφθεί ο Κύριος Πυρετός..!!

Τα ούλα μας είναι πρησμένα αλλά δεν ειναι έτοιμα για δόντια ακόμη..

Αλέκα μια χαρά και ο δικός σου, ε? Που νόμιζες οτι το μωρό δεν παίρνει.. Κούκλος..!!

Κοτοπουλάκι με το καλό να εμολιαστείτε και εσείς.. :)

Αχ το μοντελακι μας....μια χαρα φτου φτου. Στο πρωτο δεν εκανε ε? Ουτε τωρα θα κανει.

Μωρε κιλα εχει, παντα ηταν στα ανωτερα όρια αλλα επειδη ειναι σαν μακρυναρι (τον ειδες στις φωτο) θελω να τον στρογγυλεψω λιγο :P:p...να πηγαινουμε ασορτι! Στο υψος ειναι εκτος καμπυλης...ενω στο βαρος και στο κεφαλι ειναι αναμεσα στην προτελευταια και στην τελευταια....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ το μοντελακι μας....μια χαρα φτου φτου. Στο πρωτο δεν εκανε ε? Ουτε τωρα θα κανει.

Μωρε κιλα εχει, παντα ηταν στα ανωτερα όρια αλλα επειδη ειναι σαν μακρυναρι (τον ειδες στις φωτο) θελω να τον στρογγυλεψω λιγο :P:p...να πηγαινουμε ασορτι! Στο υψος ειναι εκτος καμπυλης...ενω στο βαρος και στο κεφαλι ειναι αναμεσα στην προτελευταια και στην τελευταια....

Toν είδα και ειναι παίδαρος!!!

Τώρα τα παρακαλάμε να τρώνε και οταν μεγαλώσουν θα τα κυνηγάμε να μην τρώνε.. Τι πράγμα κι αυτό? ;)

Στο πρώτο κάναμε μέχρι 37,8 αλλά είχαμε πολύ γκρίνια και προτιμησα να μην της δωσω depon.. Τώρα μου είπε μόνο αν κάνει πάνω απο 38,2 ή αν εχει πολυ γκρίνια λίγο deponaki.. Για να δούμε..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ααααα μου είπε οτι ειναι και πάλι η νέα γρίπη σε έξαρση, ε? Πολύ προσοχή..!!!

Οχι όπως ήταν το Φθινόπωρο αλλά άρχισαν πάλι λέει τα κρούσματα..!!

Φτου,φτου μακριά απο μας..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

Μαρκελακι, εσυ εχεις και το μεγαλυτερο (ηλικιακα) μωρο του καφε!!!

Οχι κοπελιά!Η δική μου είναι η πιο μεγάλη!Σαν τη μάνα της!!Μην μας αφαιρείς τον τίτλο!!!!

Λοιπόν εμεις κοκονες ειμαστε 60 πόντους,6280 και 39,5 η κεφάλα μας..

Τσιμπηθήκαμε κιολας, ήπιαμε και όλο το πόσιμο για τη γαστρεντερίτιδα και όλα trendy.. Τώρα περιμένουμε να δούμε αν θα μας επισκεφθεί ο Κύριος Πυρετός..!!

Τα ούλα μας είναι πρησμένα αλλά δεν ειναι έτοιμα για δόντια ακόμη..

Αλέκα μια χαρά και ο δικός σου, ε? Που νόμιζες οτι το μωρό δεν παίρνει.. Κούκλος..!!

Κοτοπουλάκι με το καλό να εμολιαστείτε και εσείς.. :)

Μια χαρά το μωράκι σου!Πυρετό δεν κάνει αλλά εμένα προχθές που το εκανε έβγαζε πολλές γουλιές και είχε γκρίνια για κανένα δυωρο.

Αχ το μοντελακι μας....μια χαρα φτου φτου. Στο πρωτο δεν εκανε ε? Ουτε τωρα θα κανει.

Μωρε κιλα εχει, παντα ηταν στα ανωτερα όρια αλλα επειδη ειναι σαν μακρυναρι (τον ειδες στις φωτο) θελω να τον στρογγυλεψω λιγο :P:p...να πηγαινουμε ασορτι! Στο υψος ειναι εκτος καμπυλης...ενω στο βαρος και στο κεφαλι ειναι αναμεσα στην προτελευταια και στην τελευταια....

Κλασσική ελληνίδα μανα!!!!!!Πόσο μαρή να στρογγυλέψει το παιδί παραπάνω;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Toν είδα και ειναι παίδαρος!!!

Τώρα τα παρακαλάμε να τρώνε και οταν μεγαλώσουν θα τα κυνηγάμε να μην τρώνε.. Τι πράγμα κι αυτό? ;)

Στο πρώτο κάναμε μέχρι 37,8 αλλά είχαμε πολύ γκρίνια και προτιμησα να μην της δωσω depon.. Τώρα μου είπε μόνο αν κάνει πάνω απο 38,2 ή αν εχει πολυ γκρίνια λίγο deponaki.. Για να δούμε..!!!

ναι..του Αγγελου του ψιλοφωναζω να μην τρωει γλυκα....Και για την υγεια του και για τα κιλα...και γιατι του φευγουν τα σαλι μολις τα βλεπει ο καυμενος.....

Δεν θα κανει πυρετο αλλα θα εχει πολυ γκρινια. Και ο δκος μου 2 μερες γκρινιαζε.

Τελικά κατέληξα σε ενα συμπέρασμα.. Νόμιζα οτι η φουντούκα μου ήταν πάνω απο 6,5 κιλά.. Το παιδί μου είναι τελικά 6 κιλά μαγουλα.. Δεν εξηγείται αλλιώς..!!

Τα περισσοτερα μωρακια ετσι ειναι, εχουν μαγουλακια αλλα ειναι αδυνατουλια. Και ο μικρουλης μου ειναι ετσι. Ο Αγγελος ηταν πιο ζουμπουρλος στο σωμα απο ό,τι στο προσωπο....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Κλασσική ελληνίδα μανα!!!!!!Πόσο μαρή να στρογγυλέψει το παιδί παραπάνω;;;;;;

να'ρθει και να φουσκωσει λιγουλακι μωρε...αφου τα ξερεις...μια ιωσουλα περνανε και μενουν μισα. Αν δεν ειναι λιγο ζουμπουρλο, θα μου γινει σαν τσιρος το μωρουλι μου...Με τους 67 πόντους θα επρεπε να ηταν 7.200. Εμενα ηταν 6800....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...