Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

αλεκα ασε το παιδι ησυχο με το ζορι να το κανεις χοντρο.....μια χαρα ειναι και ψηλος και τα κιλα του τα εχει!!!!!!!!!!!!

:-):-):-)

Με γειά τη Γιασμί γοργόνα!!!Την Αριελ έπρεπε να βάλεις!!!

Πηγα να βαλω γοργονα αλλα ειπα να μην το παρακανω.....Ψαχνω ενα συγκεκριμενο αλλα θα το βρω που θα παει.....

Προς το παρον εβαλα το φιλο μου το Νεμο....σχετικο και αυτο;)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

:-):-):-)

Πηγα να βαλω γοργονα αλλα ειπα να μην το παρακανω.....Ψαχνω ενα συγκεκριμενο αλλα θα το βρω που θα παει.....

Προς το παρον εβαλα το φιλο μου το Νεμο....σχετικο και αυτο;)

Ωραίο και αυτό!Φάλαινα ψάχνεις;;;Σ'εχω ικανή!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα!!!!!!

Χαθηκα το ξερω,αλλα τρεχω τρεχω να δω που θα φτασω.........εν συντομια ειμαστε καλα,θελουμε ολο αγκαλια δεν αφηνουμε την μαμα να παει ουτε τουαλετα,κατα τα αλλα καλα!!!!!

Ρε κοριτσια ειδα που λεγατε για ην κιμι και την Δαλιδα....εγινε κατι?ας με ενημερωσει καποια please!!!


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και αυτό!Φάλαινα ψάχνεις;;;Σ'εχω ικανή!!!

Τον μαυρο Πητ!!!!! Και η φαλαινα καλη ιδεα ειναι...Αν δεν βρω τιποτα θα βαλω τη Σπεραντζα!!!!!:tongue::tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Με γειά τη Γιασμί γοργόνα!!!Την Αριελ έπρεπε να βάλεις!!!Μαίρη για την Λοίμωξη που έπαθε το μωράκι της.Παραπάνω η Αλέκα!

Το μαυσωλείο που είναι;;;Θα κοιμάται να ξεκουράσει τα γερασμένα της κοκαλάκια.

ναι βρε ξερω αλλα λεω γιατι αλλοι λενε να φυγει και αλλοι οχι?


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα καλημερα!!!!!!

Χαθηκα το ξερω,αλλα τρεχω τρεχω να δω που θα φτασω.........εν συντομια ειμαστε καλα,θελουμε ολο αγκαλια δεν αφηνουμε την μαμα να παει ουτε τουαλετα,κατα τα αλλα καλα!!!!!

Ρε κοριτσια ειδα που λεγατε για ην κιμι και την Δαλιδα....εγινε κατι?ας με ενημερωσει καποια please!!!

η αδερφη της Κιμις απεβαλλε και το μωρουλι της Δαλιδας ειναι νοσοκομειο αλλα τωρα ειναι καλα. Μαλλον απο ιωση εκανε λοιμωξη αναπνευστικου

Καλημερα Θεανουλα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα!!!!!!

Χαθηκα το ξερω,αλλα τρεχω τρεχω να δω που θα φτασω.........εν συντομια ειμαστε καλα,θελουμε ολο αγκαλια δεν αφηνουμε την μαμα να παει ουτε τουαλετα,κατα τα αλλα καλα!!!!!

Ρε κοριτσια ειδα που λεγατε για ην κιμι και την Δαλιδα....εγινε κατι?ας με ενημερωσει καποια please!!!

Καλημέρα Θεανούλα!Η Κίμη είναι καλά(στον κόσμο της ξέρεις) αλλά η αδερφούλα της απέβαλε:-(

Η Δαλιδά έχει το μωρό στο νοσοκομείο με λοίμωξη του αναπνευστικού.:-(

Link to comment
Share on other sites

Τον μαυρο Πητ!!!!! Και η φαλαινα καλη ιδεα ειναι...Αν δεν βρω τιποτα θα βαλω τη Σπεραντζα!!!!!:tongue::tongue:

Αει μαρή!!!!!!

ναι βρε ξερω αλλα λεω γιατι αλλοι λενε να φυγει και αλλοι οχι?

Θα σου απαντήσει η Γκρέις!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!!!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ολα τα μωρακια που κανουν εμβολια!!!!

γωγουλα μοντελακι η μικρη!!!

ρε κοριτσια να πω κατι????σημερα το πρωι σηκωθηκα και αρχισε βουρ να τρεχει αιμα απο κατω...........χωρις κανενα σημαδι πιο πριν...τωρα βεβαια με ταραζει η μεση και η κοιλια...

αλεκα το παιδακι σου ειναι μια χαρα απο κιλα!τι να πω εγω που δε μπορω να το σηκωνω?????

καλε εγω γιατι δε μπορω να βαλω αβαταρ???ακομα και η μεφη εβαλεεεεεε!....

αλεκα ρωτα τη δαλιδα αν θελει τιποτα βοηθεια μηπως βρουμε κανα γνωστο στο νοσοκομειο και βγαλει ακρη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερες!!!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ολα τα μωρακια που κανουν εμβολια!!!!

γωγουλα μοντελακι η μικρη!!!

ρε κοριτσια να πω κατι????σημερα το πρωι σηκωθηκα και αρχισε βουρ να τρεχει αιμα απο κατω...........χωρις κανενα σημαδι πιο πριν...τωρα βεβαια με ταραζει η μεση και η κοιλια...

αλεκα το παιδακι σου ειναι μια χαρα απο κιλα!τι να πω εγω που δε μπορω να το σηκωνω?????

καλε εγω γιατι δε μπορω να βαλω αβαταρ???ακομα και η μεφη εβαλεεεεεε!....

αλεκα ρωτα τη δαλιδα αν θελει τιποτα βοηθεια μηπως βρουμε κανα γνωστο στο νοσοκομειο και βγαλει ακρη...

Αν σου ήρθε πρώτη φορά μετά την γέννα,έτσι ήταν και σε μένα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αει μαρή!!!!!!

Θα σου απαντήσει η Γκρέις!!!

γιατι ουτε αυτοι ξερουν τι εχει το παιδι.....το τσεκαραν για ουρολοιμωξη, πνευμονια, για βρογχιολιτιδα, για λοιμωξη, για αναπνευστικη δυσχερεια....δεν εχει τιποτα απο όλα αυτα.

Η Δαλιδα μου ειπε να της στειλω τη Μαριανθη γιατι της τη λενε λεει για τον θηλασμο...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Αμαν βρε ....η αδερφουλα της κιμης ειναι καλα τουλαχιστον?

Και το μωρακι της Δαλιδας φανταζομαι δεν ειναι τιποτα ανησυχητικο

Σωματικά καλά.Ψυχολογικά φαντάζεσαι!Δεν μπήκε να μας πεί.Μόνο μήνυμα και είπε οτι είναι καλά.

Link to comment
Share on other sites

γιατι ουτε αυτοι ξερουν τι εχει το παιδι.....το τσεκαραν για ουρολοιμωξη, πνευμονια, για βρογχιολιτιδα, για λοιμωξη, για αναπνευστικη δυσχερεια....δεν εχει τιποτα απο όλα αυτα.

Η Δαλιδα μου ειπε να της στειλω τη Μαριανθη γιατι της τη λενε λεει για τον θηλασμο...

Τί στοίχημα βάζετε;;Σε πόσα λεπτά λέτε θα μπεί η Μαριάνθη;;;;;Εγώ λέω το πολύ σε δέκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ότι πρεπει. Παω να ρίξω μια ματια γιατί πολύ ησυχία εχει.

Το μωρό κοτοπουλάκι μεγαλώνει. Εμεις σε ένα μήνα θα πάμε για εμβόλιο και μετρήσεις. Ειχαμε πάει στον 3ο και θα ξανακάνουμε στον 5ο. Πως περνάει ο καιρός...

Κορίτσια που θα είστε το Πασχα? Πηγα πολύ μακριά ε? Ε δεν πειραζει, για πείτε.

εμεις στο εξοχικο... δεν φανταζεσαι πως θα γινουν τα ομορφακια! 10 κιλα βαρυτερα απο τη λασπουρια.

ναι βρε ξερω αλλα λεω γιατι αλλοι λενε να φυγει και αλλοι οχι?

γιατι ετσι συνηθιζεται! δεν ξερεις τι ειναι εκει μεσα, κ ΠΟΤΕ να μη μαθεις, σου ευχομαι!

Τί στοίχημα βάζετε;;Σε πόσα λεπτά λέτε θα μπεί η Μαριάνθη;;;;;Εγώ λέω το πολύ σε δέκα!!!

ε, ναι...τωρα θα της τηλεφ.

αλεκα, ριζικη ανακαινιση βλεπω...

να βαλω κ εγω κανενα? ή θα γεμισω μια σελιδα με τη παρτη μου???

τωρα εχω πολυ δουλεια.. μπορει αργοτερως.

μουρλοκουκου, δεν ξερω βρε, που να πουντιασαμε...? εμενα η δεξια ωμοπλατη δεν ειναι δικια μου...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...