Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αν σου ήρθε πρώτη φορά μετά την γέννα,έτσι ήταν και σε μένα!!!

τεταρτη!!!!...:-(

γιατι ουτε αυτοι ξερουν τι εχει το παιδι.....το τσεκαραν για ουρολοιμωξη, πνευμονια, για βρογχιολιτιδα, για λοιμωξη, για αναπνευστικη δυσχερεια....δεν εχει τιποτα απο όλα αυτα.

Η Δαλιδα μου ειπε να της στειλω τη Μαριανθη γιατι της τη λενε λεει για τον θηλασμο...

στειλτη!!!!!!

Τί στοίχημα βάζετε;;Σε πόσα λεπτά λέτε θα μπεί η Μαριάνθη;;;;;Εγώ λέω το πολύ σε δέκα!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλε εγω γιατι δε μπορω να βαλω αβαταρ???ακομα και η μεφη εβαλεεεεεε!.......

:lol::lol::lol: τι εγινε με τις φωτο καλε????

αλεκα, ριζικη ανακαινιση βλεπω...

να βαλω κ εγω κανενα? ή θα γεμισω μια σελιδα με τη παρτη μου???

τωρα εχω πολυ δουλεια.. μπορει αργοτερως.

μουρλοκουκου, δεν ξερω βρε, που να πουντιασαμε...? εμενα η δεξια ωμοπλατη δεν ειναι δικια μου...

ε ναι μωρε...χαλαω που χαλαω όλη μου τη μερα εδω, τουλαχιστον να το ομορφυνω λιγο...μουρλοκουκου......:lol::lol::lol:

Αντε βαλε και εσυ....

χανω και το γυμναστηριο σημερα...:mad:

το εχω παρει πολυ ζεστα!!θελω να εχω γινει ανθρωπος μεχρι το γαμο....:lol:

καλα κανεις...

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Τί στοίχημα βάζετε;;Σε πόσα λεπτά λέτε θα μπεί η Μαριάνθη;;;;;Εγώ λέω το πολύ σε δέκα!!!

Mπαινω εγω στην θεση της.......αι σιχτιρ με τους μακάκες πια....:evil:...πανε να την φορτωσουν και με τυψεις ,δεν την φτανει η στεναχωρια της.....

Περαστικα στο μωρακι!!!!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εσυ μαρη ελενιτσα πολυ τσαμπουκαλου εισαι...τρομαρα σου....και δεν σου φαινεται :tongue::tongue::tongue::tongue:

Δεν ξερω τι ακριβως λενε για το γαλα αλλα ετσι μου εγραψε ;)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!

Λοιπόν εμεις κοκονες ειμαστε 60 πόντους,6280 και 39,5 η κεφάλα μας..

Τσιμπηθήκαμε κιολας, ήπιαμε και όλο το πόσιμο για τη γαστρεντερίτιδα και όλα trendy.. Τώρα περιμένουμε να δούμε αν θα μας επισκεφθεί ο Κύριος Πυρετός..!!

Τα ούλα μας είναι πρησμένα αλλά δεν ειναι έτοιμα για δόντια ακόμη..

Αλέκα μια χαρά και ο δικός σου, ε? Που νόμιζες οτι το μωρό δεν παίρνει.. Κούκλος..!!

Κοτοπουλάκι με το καλό να εμολιαστείτε και εσείς.. :)

μπραβο κοπελια! μια χαρα η μπουμπου!

κορίτσια!!!!!!!!!!!!!

καλημέρα!!!!!!!!!!!

πάει αυτό ήταν! το πήρα απόφαση! οι νέοι ρυθμοί σ΄αυτό το σπίτι δε με αφήνουν να μπαίνω να σαχλαμαρίζω μαζί σας!!!:(:(:(

μόνο αν έχω καμιά μαμά ή πεθερά εδώ, δηλ σπάνια!!!!

όλες καλά; εμείς είμαστε όλες με λαιμά κ καταρόή... κάπου πουντιάσαμε!!

χμμμ, περαστικα!

Τον μαυρο Πητ!!!!! Και η φαλαινα καλη ιδεα ειναι...Αν δεν βρω τιποτα θα βαλω τη Σπεραντζα!!!!!:tongue::tongue:

Μαυρο Πητ λεω τον αντρα μου! αν δεις φωτο του μοιαζει κιολας!!:)


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαυρο Πητ λεω τον αντρα μου! αν δεις φωτο του μοιαζει κιολας!!:)

:lol::lol::lol:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εσυ μαρη ελενιτσα πολυ τσαμπουκαλου εισαι...τρομαρα σου....και δεν σου φαινεται :tongue::tongue::tongue::tongue:

Δεν ξερω τι ακριβως λενε για το γαλα αλλα ετσι μου εγραψε ;)

Εχω νευρα στην δουλεια......;)

Αλλαξες και αβαταρ και με μπερδευεις...


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

εχει κ μια φωνουλα η ελενιτσα... δλδ... με τον γιαννακη συνεννοουνται! τα δυο παιδακια...

κ εμενα με μπερδευει (μη με μαλωσεις κ μενα....)


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα....εμεις ολα καλα μεχρι τωρα..η αδερφη μου το εχει παρει πολυ ψυχραιμα προς το παρον..μας εγραψε κ γιατρος ενα καρο εξετασεις κ βλεπουμε..ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον..παω να διαβασω οσο προλαβω..

Link to comment
Share on other sites

εεελαααα καλημεεερεεες!!!!δεν μπορω να διαβαζω για παιδακια που ειναι αρρωστα...αρρωσταινω κ γω...Τελικα θα βγει το μωρακι της Δαλιδας σημερα?

Ομορφακια μου τι γινετε με την Χριστιανα?

Συμπεθερααααααα πολυ μαναρι η κορη σου!!!!!φτου φτου!!!

ασχετο αλλα τι μαγειρευουν παλι σημερις??μαλλον καμια γαριδομακαροναδα θα κανω...ειπε ο Αντρεας να νηστεψει 40 μερες το κρεας κ εχουμε βελαξει εδω μεσα...:P

Κιμι μου να μου φιλησεις την αδερφουλα σου!!!πολυ την σκεφτομαι...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα....εμεις ολα καλα μεχρι τωρα..η αδερφη μου το εχει παρει πολυ ψυχραιμα προς το παρον..μας εγραψε κ γιατρος ενα καρο εξετασεις κ βλεπουμε..ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον..παω να διαβασω οσο προλαβω..

Μακάρι να το ξεπερασει ευκολα!!!!

εχει κ μια φωνουλα η ελενιτσα... δλδ... με τον γιαννακη συνεννοουνται! τα δυο παιδακια...

κ εμενα με μπερδευει (μη με μαλωσεις κ μενα....)

Και που να με ακουσεις στο τηλεφωνο.....αφου συνεχια μου ζητανε να τους δωσω την μαμά μου:lol::lol:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα....εμεις ολα καλα μεχρι τωρα..η αδερφη μου το εχει παρει πολυ ψυχραιμα προς το παρον..μας εγραψε κ γιατρος ενα καρο εξετασεις κ βλεπουμε..ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον..παω να διαβασω οσο προλαβω..

καλημερα κι απο μενα!!!

χαιρομαι βρε κιμι μου και μακαρι να βρεθει αν υπαρχει κατι στο οποιο ευθυνεται η παλινδρομη....

περστικα και στο μωρο της δαλιδας...μαρλεν αντε να ξεμπουκωσετε βρε παιδι μου το ειπες και την προηγουμενη φορα που μπηκες...και στα παιδακια που καναν εμβολιακια ενα ειναι σιγουρο!!!δε θα κανουν πυρετο!!τοχω προαισθημα!!!

αλεκα δεν πηγες στο λιμανι σημερα..απο οτι βλεπω τα μηνυματα καλα κρατουν οποτε εμεινες σπιτι..ολες απεργειτε??βρωμιτσες;););)καλα κανετε..τετοια θελουν...;)


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...