Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

kimi, ευχομαι καλη αναρρωση κ γρηγορα νεα εγκυμοσυνη!!!

εγω παντως δουλευω ... κ επειδη το γραφειο ειναι ακριβως στη πλατεια του ηλεκτρικου στο πειραια καθε φορα μας παιρνουν τα αυτια οι απεργοι! κ βαζουν παντα την ιδια κασετα νταλαρας κ δε συμαζευεται με τραγουδια της εργατιας...

καλημερα μιτσακι!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εχω νευρα στην δουλεια......;)

Αλλαξες και αβαταρ και με μπερδευεις...

εχει κ μια φωνουλα η ελενιτσα... δλδ... με τον γιαννακη συνεννοουνται! τα δυο παιδακια...

κ εμενα με μπερδευει (μη με μαλωσεις κ μενα....)

θα το συνηθισετε το ψαρακι μου ωραιες ελενες!!!!!!!!

Και που να με ακουσεις στο τηλεφωνο.....αφου συνεχια μου ζητανε να τους δωσω την μαμά μου:lol::lol:

Εγω στα νειατα μου ειχα παει διακοπες με τη φιλη μου τη Ρουλα στην Κω. χτυπαει το τηλεφωνο το πρωι, το σηκωνω και ητνα η μαμα της.....τρεις μηνες περασαν να τους εξηγει η κοπέλα ποιο αγορι ειχε σηκωσει το τηλεφωνο....ειχα καπνισει και πολυ....καταλαβαινετε

αλεκα δεν πηγες στο λιμανι σημερα..απο οτι βλεπω τα μηνυματα καλα κρατουν οποτε εμεινες σπιτι..ολες απεργειτε??βρωμιτσες;););)καλα κανετε..τετοια θελουν...;)

Το λιμανι ειναι κατω απο το παραθυρο μου...βγαινω και με κουτσουλανε οι γλαροι!!!!:D:D Αλλα εχει απεργια και δεν θα μου ανοιξουν τον τελωνειακα φυλασσομενο χωρο...Και παλι όμως χωρις την εταιρεια (το πλοιο) που το εφερε δεν κανουμε πολλα γλυκεια μου...:D Για αυτο κωλοβαραω, σε λιγο παω να κολυμπησω!!!:rolleyes:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κ επειδη το γραφειο ειναι ακριβως στη πλατεια του ηλεκτρικου στο πειραια καθε φορα μας παιρνουν τα αυτια οι απεργοι! !

εσενα σε κουτσουλανε και οι γλαροι και τα περιστερια....:tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εσενα σε κουτσουλανε και οι γλαροι και τα περιστερια....:tongue:

:D:D:D

αμ, το αλλο?

ειμαστε στον 8ο οροφο κτιριου (ρετιρε) κ καθε φορα που δενει ή φευγει το blue star, τρεμει ολο το κτιριο! λεω αντε σαλπαρουμε!!!!

αφου σεισμος αμα γινεται δεν περνουμε χαμπαρι...


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα...δεν προλαβαινω να σας διαβασω ειμαι στη δουλεια το μονο που κοιταξα ειναι για την αδερφουλα της ΚΙΜΙ που πηγαν ολα καλα περαστικουλια!!

Εμεις τελικα ουρολοιμοξη....μας εδωσε σεκλορ των 250 2,5ml ανα 8ωρο...Αλεκα τελικα εδειξε κ στη γενικη ποιοσφερια...:(:(:( μας ειπε θα κανουμε τη θεραπεια και προς το τελος της θα κανουμε κι εναν υπερηχο..ελπιζω να πανε ολα καλα!! Τα εμβολια θα τα κανουμε κανονικα την επωμενη εβδομαδα ευτυχως δεν εχει κανει πυρετο αλλα 2 μερες με εχει πεθανει στην γκρινια κ το κλαμα...γι αυτο δεν μπηκα κ χθες...απο της 5 μεχρι της 12 το πουλακι μου εκλαιγε να πεθανω ηθελα...σημερα δεν εβρισκα κατι στα συρταρια μου και απο τα νευρα μου τα εσπασα με κλωτσιες παει η συρταριερα μου ηταν και κερασια πρεπει να παρω αλλη φανταστητε τι νευρα ειχα....δεν ξεκινησε καλα η μερα και ο Θοδωρης τον γραψανε με το μηχανακι για κρανος 90ε πηγε απο το καραβι στο περιπτερο να παρει τσιγαρα και τον τσακωσανε ελεος πια!!! Δεν απεργουν αυτοι σημερα??? :tongue:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κορες!

με ξεχασατε σιγουρα τοσο καιρο που έχω να μπω!

ελπιζω και σεις και τα μωρακια σας να ναι μια χαρα!

ας όψεται όμως που ο μικρουλης έκανε μια βρογχιολιτιδα και είχαμε 2 βδομαδες τώρα στην τσιτα. (μας κολλησε ο μπαμπας μας....αααχ!)

ευτυχως ήταν ήπια και δε χρειαστηκε νοσοκομεια και τετοια αλλα εβηχε, εκανε και κατι εμετους-απ τον βηχα και την περνουσαμε στα χερια. και γω μεσα στο άγχος όπως φανταζεστε!απο την παρασκευη ειναι καλυτερα και μπορω και γω να κανω κουτσα στραβα τιποτα (σκουπισμα, σιδερο, μαγειρεμα) που ρημαξε τοσο καιρο το σπιτι.

εξου και χάθηκα και εχασα και τη συναντηση στο θησειο που ειμαι σιγουρη ότι θα περάσατε φανταστικα!

Δεν πειράζει στην επομενη!

Link to comment
Share on other sites

τωρα διαβασα και δυο τρεις σελιδες να εγκλιματιστώ!

περαστικα στα μωρακια που ειναι αρρωστα! Σιδερενια κοριτσια μου, φανταζομαι το άγχος σας.

διαβασα και για την αδερφουλα τησ κιμι...:-( δυναμη και γρηγορα να επανελθει η ψυχολογια για να πάνε τα παιδια για νεες προσπάθειες. ευτυχως που ο γιατρος τους εγραψε εξετασεις και το ψαχνει.

μιας γνωστης, ήταν η 2η αποβολη και ούτε ψάξαν τιποτα -κι έτσι βαδιζουν στα τυφλά τα παιδια. καλα τι ανευθυνοι γιατροι κυκλοφορουν....

κατα τα άλλα εμεις αυριο έχουμε παιδιατρο για μετρησεις και εμβολιο πνευμονιοκοκου-αν στο τσεκαρισμα ο γιατρος και βρει ότι είμαστε καθαροι απο τη βρογχιολιτιδα που μας ταλαιπωρησε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμας ο γιατρος μας ειπε οτι μετα τη δευτερη παλινδρομην γραφουν εξετασεις..αλλα θεωρησε καλυτερο να τις κανει τωρα..και εγω συμφωνω..γιατι να περιμενουμε/..οταν ειχανε παει 6βδομαδα ειχα ψιλοδει καρδουλα να αναβοσβηνει..την|Δευτερα που ηταν 8 εβδομαδων ο σακος το εμβρυο ηταν 5.5-6 εβδομαδων και χωρις καρδουλα...την εψαχνε ενα τεταρτο ο γιατρος την καρδουλα αλλα τιποτα,.,.ο κακομοιρης ο γαμπρος μου κιολας νομιζε οτι κατι ακουσε αλλα.... τελος παντων...

ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΗΛΩΣΕΙ ΔΕ ΘΑ ΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΜΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΡΧΟΙΛΟΓΟΙ ΑΠΕΡΓΟΥΝ..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα...δεν προλαβαινω να σας διαβασω ειμαι στη δουλεια το μονο που κοιταξα ειναι για την αδερφουλα της ΚΙΜΙ που πηγαν ολα καλα περαστικουλια!!

Εμεις τελικα ουρολοιμοξη....μας εδωσε σεκλορ των 250 2,5ml ανα 8ωρο...Αλεκα τελικα εδειξε κ στη γενικη ποιοσφερια...:(:(:( μας ειπε θα κανουμε τη θεραπεια και προς το τελος της θα κανουμε κι εναν υπερηχο..ελπιζω να πανε ολα καλα!! Τα εμβολια θα τα κανουμε κανονικα την επωμενη εβδομαδα ευτυχως δεν εχει κανει πυρετο αλλα 2 μερες με εχει πεθανει στην γκρινια κ το κλαμα...γι αυτο δεν μπηκα κ χθες...απο της 5 μεχρι της 12 το πουλακι μου εκλαιγε να πεθανω ηθελα...σημερα δεν εβρισκα κατι στα συρταρια μου και απο τα νευρα μου τα εσπασα με κλωτσιες παει η συρταριερα μου ηταν και κερασια πρεπει να παρω αλλη φανταστητε τι νευρα ειχα....δεν ξεκινησε καλα η μερα και ο Θοδωρης τον γραψανε με το μηχανακι για κρανος 90ε πηγε απο το καραβι στο περιπτερο να παρει τσιγαρα και τον τσακωσανε ελεος πια!!! Δεν απεργουν αυτοι σημερα??? :tongue:

Αμαν,ρε Ζωούλα!!!Δε ηρεμείς λίγο;;Γιατί με τόσο άγχος που έχεις στο τέλος θα πάθεις και εσύ τίποτα.(Χτυπα ξύλο-το κεφάλι της Κίμης κατά προτιμηση!)

ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΗΛΩΣΕΙ ΔΕ ΘΑ ΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΜΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΡΧΟΙΛΟΓΟΙ ΑΠΕΡΓΟΥΝ..

Εγώ σέβομαι πάντα τις τελευταίες επιθυμίες των μελλοθάνατων!!!

Link to comment
Share on other sites

ΖΩΟΥΛΑ μου συγνωμη αλλα σε εχουν γλωσσοφαει...ζηλευει το πουρο η ΜΕΦΗ που εχεις το τεκνό..που ο αντρας της κανα φιλακι στο μαγουλο της δινει κ αυτο με κλειστα ματια..

Link to comment
Share on other sites

ΖΩΟΥΛΑ μου συγνωμη αλλα σε εχουν γλωσσοφαει...ζηλευει το πουρο η ΜΕΦΗ που εχεις το τεκνό..που ο αντρας της κανα φιλακι στο μαγουλο της δινει κ αυτο με κλειστα ματια..

:D:D:D

δε παιζεστε!!!!!!!

παω και εγω σχολαωωωωωωωω.........


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...