Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

έβαλα προς το παρόν κάτι!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο γιατρός μου Sofia_m λέει οτι είναι συμπτωμα προεκλαμψίας.Γιαυτό το λόγο μου έγραψε και έξτρα εξετάσεις που θα βγούν σήμερα το απόγευμα και μου είπε να μετράω πίεση καθημερινά γιατί μπορεί να ανέβει απο την μια στιγμή στην άλλη. Αν οι εξετάσεις δεν βγούν καλές θα πάω άμεσα να με ξαναδεί αλλιώς θα συνεχίσουμε το παλιό μας πρόγραμμα.

3 ώρες άντεξα στο γραφείο. Αυτά είναι τα μέγιστα που μπορώ να αποδώσω πλέον :D

Και τώρα ξάααπλα για καμια ώρα να συνέλθω!!!

Δεν παίζουν τα τικεράκια εδώ;;;; Πάω να δώ και εγώ...

Link to comment
Share on other sites

ΟΥφφφφφ τωρα καταφερα να μπω κι εγω!! Εχει ποτισει η ξανθια βαφη μου φαινεται!!!!

Μαυρο υπνο χτες.......μια απο τα ιδια τελικα!! Ειμα και καταπιασμενη λες και κρυωσα!!!! Μα που στο καλο να κρυωσα...αφου δεν βγηκα απο το σπιτι!!! Τεσπα κι εχω και τον αντρα μου να μου λεει ....εε ενταξει αμα δεν χωρας ( στο υπερδιπλο κρεββατι) να πηγαινω να κοιμαμαι με τη μικρη!!!! ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΩ!!!!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πας στην επεξεργασία υπογραφής και βάζεις ΄ςνα κειμενάκι. Από ό,τι καταλαβαίνω δε μπορούμε να ανεβάσουμε εικονίτσες πέρα από τα Smiles


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Χρωμα και φατσουλες πως βαζετεεεε???? οεοοο?

έχει μπάρα, πάνω από εκει που έγραψες και πατας τι χρώμα θες (κάτω από το κεφαλαιο και μεγαλο Α) και φατσούλες βάζεις από τα πλάγια.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

έχει μπάρα, πάνω από εκει που έγραψες και πατας τι χρώμα θες (κάτω από το κεφαλαιο και μεγαλο Α) και φατσούλες βάζεις από τα πλάγια.

εμενα νομιζω δεν εχει....η ειμαι τοσο χαζη- στραβη που δεν τα βλεπω!!!! Δεν πειραζει !!!

Αντε να μαθουμε νεα απο τη Δημητρα ...το 1ο μωρακι μας θα ειναι!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟΥφφφφφ τωρα καταφερα να μπω κι εγω!! Εχει ποτισει η ξανθια βαφη μου φαινεται!!!!

Μαυρο υπνο χτες.......μια απο τα ιδια τελικα!! Ειμα και καταπιασμενη λες και κρυωσα!!!! Μα που στο καλο να κρυωσα...αφου δεν βγηκα απο το σπιτι!!! Τεσπα κι εχω και τον αντρα μου να μου λεει ....εε ενταξει αμα δεν χωρας ( στο υπερδιπλο κρεββατι) να πηγαινω να κοιμαμαι με τη μικρη!!!! ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΩ!!!!

ειδα και εγω που ειμαι μελαχρινη απο τις 5.30 το πρωι προσπαθω να μπω ν πω τον πονο μου.Μαυρο υπνο ?καθολου υπνο εχω κατι καουρες δεν μπορω να ισιωσω.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εγώ πάντως έχω φύγει από το κρεβάτι εδώ και 1.5 μήνας!! Δε μπορούσα άλλο την παρενόχληση τς τς( = καμάρι)!! Δεν χωράω στα αλήεθια (αυτή ειναι η αλήθεια). Γιατί για να γυρίσω πλευρό κάνω αγώνα μιλάμε! Πάντως στον καναπέ την περνάω πιο ωραία!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...