Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αχ αρινα μου εσκασες σε ασχημη συζητηση θα μας περασει για παλιοκοριτσα και ζαβες

Εγω με τα κιλα δεν θα σε φαω γιατι απλα εσυ θα φας εμενα

όχι βέβαια ίσα ίσα που σάς χαίρομαι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποιος σου ειπε οτι το κυνηγαω εγω δεν μπορω να κουνηθω απο την κουραση για ακροβατικα ειμαι ασε με ησυχη

ινακι φετος θα παει προνηπιο τον ειχα κρατησει φετος για τις ιωσεις

Sorry κατάλαβα λάθος...

Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω φτιαχνω ενα περιεργο σχετικα φαγητο και ο θεος βοηθος...γεια σου αρινα...αληθεια ποσα κιλα εισαι??κατω απο 55καιγεσε προσεχε τι θα πεις..

Είμαι 47 κιλά αλλά δεν είμαι και το πρώτο μπόι είμαι 1.65 m

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι λες βρε κοπελα μου, εγω στο υψος σου ειμαι και 64 κιλα και οταν λεω οτι θελω να χασω 6-8 ακομα πεφτουν να με φανε!!! :-D

aleca ακους;;;; 47 λεει

ποτε εχεις βαφτιση γαμο αρινα;

Σεπτέμβρη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


47?????δεν σου ξαναμιλαω..ποσα πηρες καλε στην εγκυμοσυνη??5κιλα???εγω 1,68και ειμαι 58,5και θελω να χασω τουλαχιστον 4για να συμορφοθω..επισης πριν την πρωτη εγκυμοσυνη ημουν 47κιλα και εγω εφτασα 60γεννησα και οταν εμεινα εγκυος στο δευτερο απο 49εφτασα 72κιλα το βοδι...


:-D

Link to comment
Share on other sites

47?????δεν σου ξαναμιλαω..ποσα πηρες καλε στην εγκυμοσυνη??5κιλα???εγω 1,68και ειμαι 58,5και θελω να χασω τουλαχιστον 4για να συμορφοθω..επισης πριν την πρωτη εγκυμοσυνη ημουν 47κιλα και εγω εφτασα 60γεννησα και οταν εμεινα εγκυος στο δευτερο απο 49εφτασα 72κιλα το βοδι...

Στη εγκυμοσύνη πήρα 15 κιλά αλλά ξεκίνησα με 44 κιλά, τα 7 τα έχασα μέσα στο μαιευτήριο

και τα άλλα ως που 40αρισα.είμαι και λίγο μικρή βρε κορίτσια, πιστεύω παίζει και αυτό ρόλο?

Link to comment
Share on other sites

ποσο καλε??ποιο μικρη απο μενα αποκλειετε...χιχι..ξερω και εγω παντως μετανιωσα γιατι ετρωγα πολυ στην δευτερη εγκυμοσυνη και τωρα δεν μπορω να χλαπακιαζω λυκα ελευθερα οπως εκανα οιταν ημουν αδυνατη και μου κακοφενετε...


:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά νταν!!!!

Angie αφού είσαι κι εσύ 31 έ τότε είμαι κι εγώ!!!!!

inaki algogren το λένε το σιροπάκι, αλλά όταν θήλαζα έβαζα και υπόθετα voltaren!!

Arina σε είχα συμπαθήσει, αλλά 47 κιλά????? Εγώ είμαι 72 κι έχουμε το ίδιο ύψος!!!! ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!!!!!!

Νατασούλα σαν άλμα ανάπτυξης ακούγεται...

Σοφακι έφτιαξες καρυδόπιτα και δεν έφαγες??? ΘΕΑ!!!!

Ελινα όπως τα λες τα σημαδάκια των δοντιών και πολύυυυυυυυυυυυυυυυυ σάλιο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...