Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

λοιπον τι τροπος υπαρχει να αποκλεισουμε τηνΑρινα 47 κιλα?????? και 27 ετων???Κυριε διαχειριστα αυτη μας βριζει cut cut

Arina στειλε πμ με ονομα να σε βρω στο φου μποθ


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κι απο μένα.

Σήμερα νιώθω φοβερή αδυναμία...το έχει πάθει καμία από εσάς ? Να πάρω βιταμίνες ? κάνει με το θηλασμό ?

Σκέφτηκα κάθε πρωί να τρώω δύο φετούλες ψωμί με μέλι και ταχίνι...θα κάνει τίποτα ή τσάμπα θα γίνω σα φοράδα ?

Αρκετή γρίνια σήμερα...μεγαλώνει η κυρία και θέλει να κάθεται :tongue:...δε της αρέσει πια να μένει ξαπλωτή.....

...και το ματάκι της όλο προς την τηλεόραση θέλει να κοιτάει...εσεί τί κάνετε με την τηλεόραση, την έχετε κλειστή ?


Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι απο μένα.

Σήμερα νιώθω φοβερή αδυναμία...το έχει πάθει καμία από εσάς ? Να πάρω βιταμίνες ? κάνει με το θηλασμό ?

Σκέφτηκα κάθε πρωί να τρώω δύο φετούλες ψωμί με μέλι και ταχίνι...θα κάνει τίποτα ή τσάμπα θα γίνω σα φοράδα ?

Αρκετή γρίνια σήμερα...μεγαλώνει η κυρία και θέλει να κάθεται :tongue:...δε της αρέσει πια να μένει ξαπλωτή.....

...και το ματάκι της όλο προς την τηλεόραση θέλει να κοιτάει...εσεί τί κάνετε με την τηλεόραση, την έχετε κλειστή ?

Γεια σου Σοφακι μου και εμενα με την τηλεοραση το ματι εκει παει και οι δυο αλλα γενικα τηλεοραση ανοιγουμε μονο απογευμα αλλα σε αυτη την ηληκια δεν νομιζω να κοιταει γιατι παρακολουθει κατι αλλα εχει χρωμα κλπ εγω παντως οταν κοιταει κανενα προβλημα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω παντα ανοιχτη την εχω την τηλεοραση και κανει σαν τρελη οταν κατα λαθος πεφτει το ματι της!τρελαινεται.αλλα δεν την αφηνω καθολου να δει.θα αργησει πολυ να δει τα ζουζουνια!:D

Link to comment
Share on other sites

μ΄αρεσετε!!!!! απο τα πυροτεχνηματα στα κιλα, απο τις συνταγες στην γυμναστικη κ μετα στα γαλατα! ειστε απιστευτες:P:p:p!!!!

εμεις πηγαμε βολτα σημερα τα δυο μας Σουνιο πλευρα για ψαρακι.... μετα πηγαμε για καφε με την κουμπαρα γιατι ειχε γενεθλια κ γυρισαμε πριν λιγο... αλλα 5 ωρες ελειψα κ νομιζα οτι ελειπα 1 βδομαδα!!! τοσο μου ελειψαν τα ζουζουνια μου!!!!

Είμαι 47 κιλά αλλά δεν είμαι και το πρώτο μπόι είμαι 1.65 m

αυτο δεν θα το σχολιασω!!! μα 47 κιλα????????????????????

ελα μωρε σιγα μια χαρα εισαι,ασχετο εχεις fb??..οποτε κοριτσια η πρωτια μου ανηκει ακομα:tongue::tongue:

ποιος να σου παρει βρε Αννια την πρωτια???? με 2 παιδια κ ουτε 20!!!!

αληθεια ποσο πινουν τα μικρα σας??οσες δινετε ξενο??εμενα κανει 6γευματα απο τα οποια τα 3ειναι 150μλ και τα αλλα 3των 120μλ

εμεις κανουμε 4 γευματα απο 240-300:shock:! ειναι λιγα τα γευματα κ πολλα τα μλ , αλλα οσες φορες προσπαθησα να τα κανω 5, τζιφος!!!!

εγω παντα ανοιχτη την εχω την τηλεοραση και κανει σαν τρελη οταν κατα λαθος πεφτει το ματι της!τρελαινεται.αλλα δεν την αφηνω καθολου να δει.θα αργησει πολυ να δει τα ζουζουνια!:D

εγω δεν αφηνω ποτε... τις γυρναω απο την αλλη!!!

σοφακι σου στελνω πμ με την μπομπο


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου γεια σας. Πάλι τα κατάφερα σήμερα να μπώ (φτου-φτου μη με ματιάσω), βέβαια η μικρή μου είναι μέσα στην γκρίνια με το ζόρι την κοίμισα.

Ελίνα και εγώ πιστεύω ότι είναι κάποιο άλμα ανάπτυξης, μακάρι να περάσει σύντομα και να έρθει στα ίσα της. Και από σάλια πάμε καλά, μάλλον τα δοντάκια της είναι γιατί τα ούλα της έχουν αρχίσει και φουσκώνουν και ασπρίζουν ειδικά τα κάτω. Της έχω πάρει όμως ένα ζελέ από το φαρμακείο και όταν βλέπω τα σκούρα της αλείφω τα ούλα της και ηρεμεί. Πήγαινε και πάρτο μήπως και γλιτώσεις καμιά γκρίνια!!!!!!!!

Κορίτσια αυτό με τα 47 κιλά και εμένα κάπως μου ήρθε. Εντάξει ποτέ δεν ήμουν παχιά αλλά τελευταία φορά που είχα πέσει κάτω από τα 50 κιλά ήταν όταν ήμουν 25 χρονών. Τώρα μετά την εγκυμοσύνη, αφήστε καλύτερα!!!!!!! Και μόλις πάω να κάνω λίγη δίαιτα, να σου μειώνεται το γάλα. Απίστευτο!!!!!!!!!!!! Θα είμαι σαν φοράδα στην βάπτιση, το βλέπω εγώ.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα!!!!!

Σοφού-συμπεθερού ο Κομποστούλης μου συνήθως είναι ανήσυχος την επόμενη ημέρα του εμβολίου, μήπως αυτό έχει και το κλαράκι μας??? Όσο για τις βιταμίνες, δεν είχες κάνει πρόσφατα εξετάσεις αίματος όταν ήσουν Αθήνα??? Αυτές δεν δείχνουν κάτι???

Για την τηλεόραση, τον αφήνω να βλέπει όταν είναι μακρυά, με το ΟΚ της παιδιάτρου.

Άννια και Μαρία μη μας κολάζετε με τα γλυκά γιατί θα σας δαγκώσω!!! Και με γεια τα κουρέματα και στις 2 σας!!!

Άννια κι εγώ το έχω κάνει αυτό με τα φύλλα κι έβριζα το σούπερ μάρκετ που δεν έβρισκα αυτό που ήθελα!!!!!!

Εμείς τρώμε 5 γεύματα (που κατά περιόδους προσπάθησα να τα κάνω 6 μικρότερα και απέτυχα παταγωδώς) των 200, αλλά συνήθως κάτι αφήνουμε και δεν υπερβαίνουμε τα 930 την ημέρα!

Αρίνα πάλι καλά που είσαι 27, αν και παλι μικρή είσαι! Γιατί αυτά τα 47κιλά πολύ μας πόνεσαν!!!!!! Πες μας όμως πότε γέννησες, πώς, που και λοιπά και λοιπά!!!! Επίσης, για να σε γνωρίσουμε καλύτερα όοοοοοοχι επειδή είμαστε κουτσομπόλες(!), που μένεις, αν δουλεύεις, πόση άδεια έχεις... Μην μας αφήνεις με απορίες!!!!

inaki το σιροπακι λέγεται algofren και όχι algogren που σου είχα γράψει... Ευτυχώς που είσαι σπίρτο και τα πιάνεις!!!! Για το υποθετο μην φανταστείς ότι μου άρεσε, αλλά ήταν το πιο δυνατό που επιτρεπόταν στον θηλασμό και με ηρεμούσε από τους πόνους... Εντάξει Μαρία????

Link to comment
Share on other sites

τελος!!!! φαγαμε κ κοιμηθηκαμε!!!!!

πωπω σοφακι τοσο πολυ ε??καθε ποσες ωρες τρωνε??ακομα το ec τους δινεις?

εκανα μια προσπαθεια να δωσω το απλο αλλα δεν ετρωγαν καθολου!!!! οποτε ξαναγυρισα στο ec... να δω τι θα κανουμε μετα τον 6ο....


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...