Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, artemis88 είπε:

      Αχ εκανα τελικα τεστ δεν αντεξα! Εχω βαλει τη φωτογραφια στο προφιλ μου, μπορειτε να ριξετε μια ματια?

      Πιστευετε ειναι θετικο?? Ειναι λιγο αχνο για 8η μερα μετα τη μεταφορα. Πως το βλεπετε??

       

      Είναι θετικό!!!!!!...αχνο και σε μένα και είμαι 9η εβδομαδα!!!! Μπράβο!!! Με το καλό η χοριακη!!!

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

καληξμερα... παιδι αη κολπικη εξεταση χτεσ με εσκισε.. σημερα συνηλ8α..χτεσ ειχα ενα βαροσ και εναν πονο απιστευτο.. 8α οτν πλακωσω τον δοχτορα...

φυσαλιδα...βανιλοπαιδακι... παμε κομωτηριο και μετα γέννα? παμε γεννα? κακακακακακκακαακακκακακακακακακακακακακακακα


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καληξμερα... παιδι αη κολπικη εξεταση χτεσ με εσκισε.. σημερα συνηλ8α..χτεσ ειχα ενα βαροσ και εναν πονο απιστευτο.. 8α οτν πλακωσω τον δοχτορα...

φυσαλιδα...βανιλοπαιδακι... παμε κομωτηριο και μετα γέννα? παμε γεννα? κακακακακακκακαακακκακακακακακακακακακακακακα

καλε κυρια,αλλες εποχες μετα το "με εσκισε" θα ελεγες αχ,τι ωραια ......τωρα?

τελος παντων πως αλλαζουν τα πραγματα:wink::roll::wink::roll:

θες και κομμωτηριο?

μηπως θες και μανικιουρ?

πενικιουρ μπορεις να κανεις,μην ξεχνατε ομως το ξυρισμα,γιατι ερχεται η κυριουλα με καινουριο ξυραφι και σου το κουναει απειλητικα,ενοειτε χωρις αφρους και σαπουνια,ομορφιες λεεεεεεεμεεεεεεεε


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Mara σου γραφω και στο αλλο τοπικ ....(κοριτσια απο παλια)....ποναει η δαχτυλουμπα εεε???ωχχχχ για να το λες εσυ καταλαβαινωωωωωωωωωωωω!!!!!

κραταει πολυ ωρα???τι μετρανε μωρε με το βρωμοδαχτυλο???αμαν πια!!!!!!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ponaei an εισαι σφιγμενη και δεν το χαλαρώνεις τον εν λόγω μυ.. μυς ειναι κ αυτος θέλει χαλάρωση πως να το καμνομεν.. δεν διαρκει πάνω απο 10 δευτερα πουλάκι μου μην σκας


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

απο ξυρισμα γκελυ μου.. οτι δω και οτι προλαβω τι να καμω? δεν φαινετε τπτ.. καμια φορα και στο ποδι που ξυριζομαι κανω ολοκληρη εκστρατεια! κακακακ

πουλακι μου ,εφαρμοσε τυφλο συστημα σε συνδιασμο με τον συζυγο

ξερεις τα χοντρα χοντρα και τις λεπτομερειες ο αντρουλης σου

θα ξαφνιαστεις με το ποση εντυπωση τους κανει αυτο που βλεπουν και κανουν

χωρις πλακα.......


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

γκελάκι τι κάνεις? πότε θα βγεί ο κούκλος σου? Απ'ότι κατάλαβα έκανες καισαρική. πως ήταν γιατί κι εγώ για κει πάω μου φαίνεται... η μπέμπα πίνει μιλκο με το κεφάλι ψηλά!!! Αφού πέρασε η επισκληρίδιος πονούσες πολύ στα ράμματα? πότε μπορεσες να σηκωθείς?


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

απο ξυρισμα γκελυ μου.. οτι δω και οτι προλαβω τι να καμω? δεν φαινετε τπτ.. καμια φορα και στο ποδι που ξυριζομαι κανω ολοκληρη εκστρατεια! κακακακ

Εγώ κλασικά αποτρίχωση με κοπέλα γιατί μόνη είμαι πλέον σαν το Βούδα οπότε αδύνατον!!! Οσό για τα... απόκρυφα :oops::lol::lol: αν με πάει καισαρική δε θα δώσω σημασία...


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια εγω ειχα ξυριστει μονη μου και στα τυφλα και μια χαρα ηταν..δεν με ξυρισαν στη κλινικη..οσο για την κολπικη εμενα ο ντοκτορ ηταν σουπερ δεν με πονεσε καθολου..αλλα στην γεννα θα σας το κανουν πολυ συχνα να βλεπουν διαστολη..


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γκελάκι τι κάνεις? πότε θα βγεί ο κούκλος σου? Απ'ότι κατάλαβα έκανες καισαρική. πως ήταν γιατί κι εγώ για κει πάω μου φαίνεται... η μπέμπα πίνει μιλκο με το κεφάλι ψηλά!!! Αφού πέρασε η επισκληρίδιος πονούσες πολύ στα ράμματα? πότε μπορεσες να σηκωθείς?

γεια σου new mummy

εγω ειμαι αρκετα καλα,τωρα σηκωνομαι απο το κρεββατι χωρις να ποναω και μετα απο πολλους μηνες μπορω να κοιμηθω και μπρουμητα:):):)

ο μπεμπης βγηκε απο την θερμοκοιτιδα ειναι σε cocoon αλλα δεν ξερουμε ποτε θα βγει,θα εξαρτηθει απο τον ρυθμο που θα απιρενι γρ.μεχρι να φτασει τα 2500 περιπου

κοιτα για την καισαρικη,την στιγμη που γινεται δεν καταλαβαινεις τιποτα λογω επισκληριδιου,σε αυτη την ατιμη πρεπει να εισαι χαλαρη για να σε βρει ευκολα ο γιατρος ,αλλιως τον παιδευεις ,οπως τον απιδεψα εγω ,γιατι τα ειχα κανει πανω μου λεμε.....

τωρα το μετα,ειναι ενα θεμα,δεν μπροω να πω οτι δεν πονας,αλλα σου αφηνουν τα φαρμακο της επισκληριδιου και οποτε πονας το πατας και παιρνεις δοση....ενταξει δεν ειναι βολτα στο παρκο ,αλλα ειναι λιγες ωρες.....

την επομενη μερα σηκωνεσαι,πας τουαλετα,με βοηθεια και την τριτη μερα πας τουαλετα μονος....αυτα

λιγη υπομονη θελει

μην επηρεαστεις απο τα αλλα κρεβατια,ο καθενας βιωνει τον ιδιο πονο αλλιως

πεινα πεφτει πολυ,σου φερνουν κατι τσαγακια,ειναι αγγλικο το συστημα

και ξανατρως την δευτερη μερα

παντως για το ξυρισμα,δεν αστειευομαι,τακτοποιηστε το,και στην καισαρικη σε ξυριζουν για τον καθετηρα


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααα τι ερημια ειναι αυτη στο καφε??????????οι μισες εχετε κατααγχωθει για την γεννα??????και οι αλλες μισες ειστε κομματια απο τα μπεμπεκια???κι εγω εδω αγκαλια την εχω την μπεμπα...να δουμε πτε και πως θα κανω καμια δουλεια..το σπιτι μου φαινεται αχουρεισον..


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια, ναι ερημιά επικρατεί

εγώ μόλις κατάφερα να κοιμίσω το μωρό που ήταν ξύπνιος από τις 8 τι πρωι

όλο το βράδυ ξυπνούσε ανά 2 ώρες και έτρωγε 120γραμμάρια θα μου γίνει βαρελάκι


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...