Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 3
      • Ευχή 3

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

tsa!!καλως με μαζι με το attachment μου!!!!!! δεν εχω σταυρωσει δουλεια απο το πρωι λεμε...χαχααααα

ολο τρωει και θελειαγκαλιες το χρυσο μου μπουγκακι!

τι κανετεεεεεε?

μπουμπου!! τι κάνεις!! γεννησες βλέπω!! πωπω!! να σου ζήσει! πως είστε;


5xPtp3.png PXs5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

nala... Γιατι μανταμιτσα μου απεχεις απο τα γλυκα?

Εκανα διαβήτη κύησης χρυσό μου!! Και για να μην βγάλω τον μπέμπη γλυφιτζούρι, τα έχω κόψει! Αφού να φανταστείς έχω χάσει και 2 κιλα!!


5xPtp3.png PXs5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Εκανα διαβήτη κύησης χρυσό μου!! Και για να μην βγάλω τον μπέμπη γλυφιτζούρι, τα έχω κόψει! Αφού να φανταστείς έχω χάσει και 2 κιλα!!

aaaaaa ε νταξ δεν ειναι τπτ 8α περασει..τωρα εισια στις μερεσ σου οποτε... 8α σ φερω εγω τουρτα φοβερη μην σκας.. πωςε νιωθεις? ποτε γενας? τι λεει ο δοχτορ?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

aaaaaa ε νταξ δεν ειναι τπτ 8α περασει..τωρα εισια στις μερεσ σου οποτε... 8α σ φερω εγω τουρτα φοβερη μην σκας.. πωςε νιωθεις? ποτε γενας? τι λεει ο δοχτορ?

Καλά είμαι σε γενικές γραμμές... Την Πέμπτη θα πάμε στο ντοκτορα να δούμε... όσο έχει δροσιά είμαι οκ... την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν σε μια φάση να λέω "δε γεννάω και τώρα;;"

Εσύ πώς είσαι; εσο ετοιμη γενικώς και ειδικώς;

thnx για την τούρτα!!! εσενα πότε σου έχει δώσει τελευταία ημερομηνια;


5xPtp3.png PXs5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ε ναι μωρε ξερεις.. τα γνωστα.. χοχοχοχοχοχχ

βεβαιως βεβαιως..

καλε τι καιρος σημερα??? χειμωνιασεεεεεε??

μπουμπου!! τι κάνεις!! γεννησες βλέπω!! πωπω!! να σου ζήσει! πως είστε;

Ευχαριστω Ναλακι μου γλυκο, ειμαστε καλα, ο μικρός (σχημα λογου αυτο ολοκληρο μπεμπε γεννηθηκε) ειναι φαγανουλικο και κρεμεται ολη την ωρα πανω μου!!

προσαρμοζομαστε κατα τ αλλα!!!:D

Καλά είμαι σε γενικές γραμμές... Την Πέμπτη θα πάμε στο ντοκτορα να δούμε... όσο έχει δροσιά είμαι οκ... την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν σε μια φάση να λέω "δε γεννάω και τώρα;;"

Εσύ πώς είσαι; εσο ετοιμη γενικώς και ειδικώς;

thnx για την τούρτα!!! εσενα πότε σου έχει δώσει τελευταία ημερομηνια;

Αντε κοντευεις και εσυ κοριτσακι μου, με το καλοοοοοοοοο!

Πως εισαι?


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά σε βρίσκω μπουμπου μου! αφού εχεις χρόνο και για το parents, είσαι σούπερμαμα!! εγώ πάλι γιατί φαντάζομαι τις πρώτες μέρες οτι δεν θα προλαβαίνω ούτε να κλα...;; μ'εχουν αγχώσει μαλλον κάτι χαζοβιόλες... πολύ ελπιδοφόρο μήνυμα περνας πάντως!!

θήλαζεις αποκλειστικά; πώς πάει; δυσκολεύτηκες;

σε ποια βδομάδα γέννησες; (για να αρχίσει να με πιάνει πανικός...)


5xPtp3.png PXs5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά σε βρίσκω μπουμπου μου! αφού εχεις χρόνο και για το parents, είσαι σούπερμαμα!! εγώ πάλι γιατί φαντάζομαι τις πρώτες μέρες οτι δεν θα προλαβαίνω ούτε να κλα...;; μ'εχουν αγχώσει μαλλον κάτι χαζοβιόλες... πολύ ελπιδοφόρο μήνυμα περνας πάντως!!

θήλαζεις αποκλειστικά; πώς πάει; δυσκολεύτηκες;

σε ποια βδομάδα γέννησες; (για να αρχίσει να με πιάνει πανικός...)

θηλαζω οοοοολη μερα αλλα δινω και συμπληρωμα - ο μικρός πειναει τα μαλα...

Χρονο για το παρεντς ιδιαιτερο δεν εχω αλλα καμια φορα κοιμαται κιολας και εχεις αναγκη να κανεις και αλλα πραγματα αλλιως λαλας, θα το δεις στην πραξη...

Η αληθεια ειναι πως παθαινεις ενα κοκομπλοκο αρχικα ομως με χαμογελο - αισιοδοξια και κατανοηση απο το ετερον ημισυ ολα γινονται..

απλα προσοχη με τις παλιο ορμονες...καραδοκουν!!!

Γεννησα στην 39η. πηγαιναμε για προκληση και μερικες ωρες πριν με επιασαν κανονικοι πονοι!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...