Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

χοχοχοχ ναι ναι ειμαστε ειμαστε.. σημασια εχει να ΜΗΝ ταλαιπωρηθει το παιδι με τα σπρωξιματα.. εχω δει νεογενητακι μετα απο πολυ ταλαιπωρια και σπρώξιμο.. να το λυπασαι ηταν το μαναρακι μου


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η κορη μου απο την πιεση για να βγει παρολο που γεννηθηκε κανονικη ,3120,ηταν πολυ ζαρωμενη οταν βγηκε και ειχε και σημαδακια...αιμαγγειωματα τα λενε, ειχε στο λαιμο και στο ποδι...απο το πολυ σφιξιμο σπασανε καποια αγγεια...αλλα δεν ειναι τιποτα αυτο...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρααα ωραια η ΠΑΒΛΟΒΑ..αχ το αγγελουδι μου ολο αγκαλια θελει.τωρα κοιμαται στα χερια μου και οταν την αφηνω στο ριλαξ να κανω καμια δουλεια κλαιει..φυσαλιδονι μου σουπερ η μπεμπα σου ε?οποτε ας βγει και νωριτερα...μαρα οταν γεννησεις την μπεμπου στο σπιτι μια χαρα θα περναει η ωρα σου...εγω εχω απο 21 μαιου να βγω εξω..αλλα νιωθω μια χαρα...σημερα θα γινω λιγο ωραια που θα βγω ξανα στην κοινωνια να παμε την μπεμπα στο ντοκτορ,.


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα από μια μάνα νυσταγμένη που έκανε βόλτες απο τις 6-8 τον μικρό να κοιμηθεί. καλα είχε χεστεί τοσο το πουλάκι μου που βγήκαν απο την πανα. evi μου εγώ αν και τα έχω πει αρκετές φορές εδώ εγώ από το πρώτο 24ωρο ήμουν στο πόδι. ακόμα και την ίδια στιγμή που με μετέφεραν απο το χειρουργείο στο δωμάτιο μου εγώ σχεδόν σηκώθηκα μόνη μου. τώρα είναι και στον άνθρωπο γιατί στο ίδιο δωμάτιο ήμουν με άλλες 3 κοπέλες με καισαρική και εκείνες άργησαν πολύ. νομίζω ότι είναι και η ηλικία λίγο στην μέση και τα κιλά που έχεις πάρει. και σίγουρα τι άνθρωπος είσαι αν είσαι γκρινιάρης και παραπονιάρης τότε θα πονάς για μέρες. εμένα οι δική μου με φώναζαν γιατί δεν ήθελα βοήθεια για να σηκωθώ προτιμούσα να κάνω 5 λεπτά -λέμε τώρα- να σηκωθώ παρά να ζητήσω βοήθεια. δεν το έκανα για κάποιο ιδιαίτερο λόγο απλά αισθανόμουν ότι δεν είχα ανάγκη την βοήθεια. και στην τελική γέννησα δεν ήμουν άρρωστη.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

γκελακο πως πας? εχεις αναρρωσει? εσυ κοιμασαι φανταζομαι ε? καλο σου κανει, κοιμησου. πως παει ο μπεμπουρας?

σμουτσακι μου,οντως θελω συνεχεια να κοιμαμαι.....αλλα κανω και δουλειες του γραφειου.....τι να κανω ,ξεχνιεμαι κιολας μερικες φορες γιατι,αλλιως καθομαι και σκεφτομαι οτι ο μπεμπης ειναι μακρια,και στεναχωριεμαι......

ο μπεμπακος παει πολυ καλα λενε οι γιατροι,αλλα εγω ρε γ@μ#το κρυωσα,εχω μια μικρη καταροη ,ρωτησα ,οτι και να εχω δεν επηρεαζει το γαλα μου απλα δεν με αφηνουν να τον ακουμπησω

αυτα.....αλλα ευχαριστα ,αλλα οχι και τοσο

εσας παντως μαι χαρα σας διαβαζω,μπραβο κοπελαρες:P:p:p:p


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γκελλακι μας ...για πες μας την πρωτη επαφη με τον αγοραρο???

δηλ.. κοριτσια και σε περιπτωση καισαρικης ...τωρα με την επισκληριδιο το ιδιο πραγμα ειναι...σου το δινουν αμεσως στην αγκαλιτσα ε???

εσυ γκελλυ μου που γεννησες??


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

γκελλακι μας ...για πες μας την πρωτη επαφη με τον αγοραρο???

δηλ.. κοριτσια και σε περιπτωση καισαρικης ...τωρα με την επισκληριδιο το ιδιο πραγμα ειναι...σου το δινουν αμεσως στην αγκαλιτσα ε???

εσυ γκελλυ μου που γεννησες??

να μην φοβωασαι τπτ αν κανεις καισαρικη.. με την επισκληριδιο τα βλεπεις ολα εισαι παρουσα, δεν κοιμασαι και μια χαρα στο δινουν το μπεμπε αγκαλια.. εκτος αν τα εχεις φτυσει και 8ελεις 5 λεπτάκια για να οργανωσεις ξανα τον εαυτο σου χοχοχοχοχοχοο


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Όλες καλά;

Τι ωραία δροσούλα εχει σήμερα... Μ'εχει πιάσει από τώρα πανικός για το σουκου που είπαν οτι θα χτυπήσει 35 βαθμούς!!

Ρε συ Μάρα ελεος με την πάβλοβα... Σκέψου κ εμάς που έχουμε να φάμε γλυκό από το Πάσχα! Εγώ αρχισα να δίνω παραγγελιές από τώρα! Του άντρα μου του είπα προχτες "μη διανοηθείς να μου φερεις λουλουδια στο μαιευτήριο! γλυκά θέλω!!"


5xPtp3.png PXs5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...