Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

Smouts εσενα ποτε ξεκινησε να μασαει , χωρις να αλεθεις?

Το κολυμβητηριο το σταματησατε?

και να σε ρωτησω στον σταθμο αμα θελει να κοιμηθει η μικρη τα κοιμηζουν?


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

jo-jo μου ειναι αρκετή διαδρομή μη λεμε μπουρδες, αλλα νομιζω οτι ο χωρος θα μας αποζημιώσει. Να μην φοβαστε να βγειτε με τα μωρα σας οδηγωντας. Πρεπει να μπορειτε να το κανετε ανα πασα ωρα και στιγμή. Ανθρωποι ειμαστε και κατι συμβαινει. Πρεπει να ειστε ευελικτες. Αυτο ηταν μια φιλική συμβουλή.

Φαιρυ μου εγω σταματησα να της αλεθω γυρω στους 13 μηνες. Μεχρι τοτε τα χοντροαλεθα. Τωρα μονο κανα κρεας αν ειναι σκληρό ή το κοτοπουλο που ειναι πολυ στεγνο κρεας.

Το κολυμβητήριο το σταματήσαμε γιατι λογω των περσυνων ωτιτιδων το φοβήθηκα για φετος, αν και αδικως απ' οτι φαινεται.

Στο σταθμο κοιμαται καθε μερα. Εχει το κρεβατακι της, εγω καθε εβδομαδα στελνω καθαρα σεντονια και πυτζαμακια και κοιμαται κανα 2ωρο για μεσημερι.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τζο τζο μου και εγω τους ιδιους φοβους ειχα στην αρχη .

Τελικα δεν ειναι τιποτα , αμα δεις οτι θελει κατι το παιδι , κανεις στην ακρη και καθεσαι λιγο μαζι του .Εμενα ειχε κλαψει μια φορα γιατι δεν την ειχα ταισει και πεινουσε , πηγα στην ακρη και την ταισα , μολις εφαγε ηρεμισε ,στο αυτοκινητο συνηθως την παιρνει ο υπνος , ειδικα στις μεγαλες διαδρομες .Αμα ειναι να κανεις αποσταση να την εχεις ταισμενη .

Τωρα που μεγαλωσε λιγο κοιταει εξω και της αρεσει πολυ , παιρνει και υφος και την σταση του αυτοκινητου χαχα δηλαδη μολις ξεκιναει καθεται πισω πισω στο καθισμα για να απολαυσει την διαδρομη .


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω για σαββατο τελικα κομματι δυσκολο γιατι θα παμε για εμβολιο την παρασκευη στις 6 και με βλεπω αυπνη!!!:rolleyes:

δεν πειραζει στο κρασακι -ταβερνακι την επομενη φορα θα βρεθουμε!!!

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι που ηθελα απο καιρο:

εμενα ο μπεμπης κοιμαται απο τις 11 συνηθως εως στις 10 το πρωι!!!δεν του αλλαζω πανα ενδιαμεσα αλλα θα ηθελα γιατι ειναι πολλες οι ωρες!!

φοβαμαι ομως μηπως ξυπνησει στην αλλαγη και μετα χαλασει το προγραμμα του!!!εσεις τις αλλαζετε τις πανες??:rolleyes:


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΑΧΑ, ειναι πολυ αφασια η μικρη αντριανα.

Κι εγω το εχω παθει αυτο, κι εχω σταματήσει με κατακλυσμο βροχή, εχω παει στο πισω καθισμα, της εχω φτιαξει γαλα και την εχω ταισει στην ακρη του δρομου.

και τωρα αμα φτερνιστεί που ειναι τιγκα στις μυξες, εχω παντα ευκαιρο χαρτομαντηλο, σταματαω στην ακρη και τη σκουπιζω.

Μαρα μου, ο σταθμος που την παω εγω (που ειναι απο τους πιο ακριβούς από όσους εχω ακουσει και απο αλλες μαμαδες) κοστιζει 450 ευρω το μήνα. Τρωει ολα τα γευματα εκει (εκτος του πρωινου και βραδυνου γαλακτος), σχολικό, εχει παιδιατρο καθε εβδομαδα, και κοιμαται εκει για μεσημερι. Μεγαλωνοντας κανουν διαφορες εκδρομες (οχι το τμημα της Ιλιανας γιατι ειναι πολυ μικρα), αγγλικά (παλι τα μεγαλυτερα) και αυτα ειναι μεσα στην τιμή. Μονο το κολυμβητηριο ειναι εξτρα.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα ο μπεμπης κοιμαται απο τις 11 συνηθως εως στις 10 το πρωι!!!δεν του αλλαζω πανα ενδιαμεσα αλλα θα ηθελα γιατι ειναι πολλες οι ωρες!!

φοβαμαι ομως μηπως ξυπνησει στην αλλαγη και μετα χαλασει το προγραμμα του!!!εσεις τις αλλαζετε τις πανες??:rolleyes:

ΠΟΤΕ. ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΣ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ. Μονο αν εχει κανει κακα του.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια κοριτσιαααααα

χτες δε μπηκα γιατι καναμε κατι ανακαινισεις στα δωματια του αλεξ κ της ραφ και της μπεμπας και ημασταν γενικως κουλουβαχατα.ευτυχως τελειωσαμε!ξεπατωθηκαμε βεβαια:rolleyes:

φιλακια στα μωρουλια!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

jo-jo μου ειναι αρκετή διαδρομή μη λεμε μπουρδες, αλλα νομιζω οτι ο χωρος θα μας αποζημιώσει. Να μην φοβαστε να βγειτε με τα μωρα σας οδηγωντας. Πρεπει να μπορειτε να το κανετε ανα πασα ωρα και στιγμή. Ανθρωποι ειμαστε και κατι συμβαινει. Πρεπει να ειστε ευελικτες. Αυτο ηταν μια φιλική συμβουλή.

Φαιρυ μου εγω σταματησα να της αλεθω γυρω στους 13 μηνες. Μεχρι τοτε τα χοντροαλεθα. Τωρα μονο κανα κρεας αν ειναι σκληρό ή το κοτοπουλο που ειναι πολυ στεγνο κρεας.

Το κολυμβητήριο το σταματήσαμε γιατι λογω των περσυνων ωτιτιδων το φοβήθηκα για φετος, αν και αδικως απ' οτι φαινεται.

Στο σταθμο κοιμαται καθε μερα. Εχει το κρεβατακι της, εγω καθε εβδομαδα στελνω καθαρα σεντονια και πυτζαμακια και κοιμαται κανα 2ωρο για μεσημερι.

δηλ smoutsaki γυρω στους 12-13 τρωνε τα παντα ε???

ας πουμε ρε παιδι μου πατε εξω για φαγητο, τρωει εκει οτι παρετε ή της παιρνεις απο το σπιτι??


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω για σαββατο τελικα κομματι δυσκολο γιατι θα παμε για εμβολιο την παρασκευη στις 6 και με βλεπω αυπνη!!!:rolleyes:

:rolleyes:

ελα μωρε βανιλιτσα κι εσυυυυυυ, ισα ισα που θα του κανει και καλο η βολτα, δεν θα εχει και γκρινια αμα βγειτε ;)

και δεν θα σε φερουμε να σκαψεις, στο ορκιζομαι, θα αναλαβω εγω το σκαψιμο αυτη τη φορα :D:D


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΠΟΤΕ. ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΣ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ. Μονο αν εχει κανει κακα του.

ξερετε τι αγχος το εχω???και καθε φορα ξεχναω να ρωτησω τον γιατρο μου η εσας!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

δηλ smoutsaki γυρω στους 12-13 τρωνε τα παντα ε???

ας πουμε ρε παιδι μου πατε εξω για φαγητο, τρωει εκει οτι παρετε ή της παιρνεις απο το σπιτι??

τωρα πια δεν της παιρνω φαγητο, μπορει να φαει τα παντα, απλα διαλεγω κατι που να ειναι οσο το δυνατον πιο "υγεινο" και ελαφρια μαγειρεμενο


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑ, ειναι πολυ αφασια η μικρη αντριανα.

Κι εγω το εχω παθει αυτο, κι εχω σταματήσει με κατακλυσμο βροχή, εχω παει στο πισω καθισμα, της εχω φτιαξει γαλα και την εχω ταισει στην ακρη του δρομου.

και τωρα αμα φτερνιστεί που ειναι τιγκα στις μυξες, εχω παντα ευκαιρο χαρτομαντηλο, σταματαω στην ακρη και τη σκουπιζω.

Μαρα μου, ο σταθμος που την παω εγω (που ειναι απο τους πιο ακριβούς από όσους εχω ακουσει και απο αλλες μαμαδες) κοστιζει 450 ευρω το μήνα. Τρωει ολα τα γευματα εκει (εκτος του πρωινου και βραδυνου γαλακτος), σχολικό, εχει παιδιατρο καθε εβδομαδα, και κοιμαται εκει για μεσημερι. Μεγαλωνοντας κανουν διαφορες εκδρομες (οχι το τμημα της Ιλιανας γιατι ειναι πολυ μικρα), αγγλικά (παλι τα μεγαλυτερα) και αυτα ειναι μεσα στην τιμή. Μονο το κολυμβητηριο ειναι εξτρα.

axa! Μια χαρά τιμουλα το κοβω για το όλο...σερβις.. ναις ναις....για να οργανωνομαι σιγα σιγα


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

ελα μωρε βανιλιτσα κι εσυυυυυυ, ισα ισα που θα του κανει και καλο η βολτα, δεν θα εχει και γκρινια αμα βγειτε ;)

και δεν θα σε φερουμε να σκαψεις, στο ορκιζομαι, θα αναλαβω εγω το σκαψιμο αυτη τη φορα :D:D

χιχιχιχιχιχι:tongue:!!

καλα θα δω πως θα ειναι και πραξω στην πορεια!!!

θελω πολυ και γω να σας δω ρε γμτ!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε Βανιλιτσα ελααααααααα θα αναλαβει η Ανδριανα τον Μπεμπη χαχαχαχαχα

Ποτε δεν την εχω ξυπνησει για να της αλλαξω πανα, και μενα κοιμαται ως τις 10


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...