Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

αχ καέ το ξερω!!!!!! ειχαμε παει με την προηγουμενη δουλεια για πιτα εκει!!!! αχχαχα

αν δεν μπει ο αναστασης στουντιο για ηχογραφηση και μπορει να μας φερει θα ερθουμε...αλλιως δεν ξερω αν θα τα καταφερω να ξεπερασω τουε φοβους μου και να οδηγησω τοσο μακρια με την μπεμπα ..... οπως και να εχει...καθε αρχη και δυσκολη! αλλα θα εχω το τελειο κινητρο!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

halloooooooooooooooooo....what's up girls?...ε ρε τα βρεταννικά πως τα πάωωωωωω!

Pastakia τι δουλεια κανεις?

Φαιράκι μου β.λογιστού είμαι....γιατί ρωτάς;

καλημερα καλημερα.....................

τι κανετε καλεεεεεεεεεεεεεεεεε????????????????

εμεις χθες γυρισαμε αργα και δεν προλαβα να μπω!!!

πηραμε τον μικρο και πηγαμε Ναυπλιο....ωραια ηταν αλλα κουραστικο με ταπερακια αλεσμα στην ταβερνουλα πλυσιμο ξεβολεμα γενικως!!!

τι εγινε καλε ???????????κανονιζουμε συναντηση???

θελω και γω αλλα η mara μας???Σαββατο δεν ειναι στην πουκι???

ΠΟΥΚΙ περαστικουλια...γιατι εχεις πυρετουλη???

κανονιζουμε για καφεδακι αμα ειναι το Σαββατο και παμε αλλη μερα καθημερινη για φαγητο με την mara εννοω!!!

για φιλιες λεγατε χθες?????????????εμενα η κολλητη μου μετα τον γαμο μου εγινε αφαντη!!

δεν της καθοταν καμια σχεση (λογω μανας που ολο εβαζε το χερακι της) και της εφταιγαν ολες οσες παντρευοντουσαν!!!

Ναυπλιο; πω η αγαπημένη μου πολη....εμείς λέμε για Σαλόνικα το 3ήμερο ...θα είναι 7,5-8 μηνών...Πάτρα Σαλόνικα...λέτε να κουραστεί πολύ το παιδί...ο άντρας μου είναι κάθετος οτι οχι τοσο όσο νομίζω, αλλα οτι θα κάνουμε και στάσεις.....για πείτε μου εσείς οι μεγαλύτεροι/ες....;

alohaaaa! ειμαιγραφειοκατευ8ειαν απον πουκοσπιτο...τα νεα μας

1. ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΠΡΕΒΕΝΑΡ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΚΙΣΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ! αυτή τη φορα δνε εκανε 39 αλλά 38 αλλά εκει που εγινε το εμβολιο τουμπανιασε και κοκινησε.. το παιδι μου εχει αρνηση με το πρεβεναρ..τριτη δοση δεν κανω τέλος! τα νευρα μου πια!

2. πρεβεναρ + δοντια + πυρετος ήρθε το καημενο μου και εκανε εμετο το απογευμα της κυριακής.. την βγαλαμε με γάλα

3. σημερα ειναι με 36,5.. του πουστη πια νομιζω οτι τελειωσε ο όλος χαβαλές οποτε οποιο μικρο πυρετάκι νσκασει στο εξης (κανα 37αρι δλδ) θα ειναι απο τα δοντια της. βγαλαμε τα δυο κατω και ειμαστε τουμπανο στα δυο πάνω αλλά ΚΑΙ στα πλάγια

4. ευτυχως προλαβα και εβγαλα 2 φωτο της πουκις με το όχημα 8α τις ανεβασω το βράδυ...ΔΕΝ ξεκολαγε απο εκεί.. βρε καλή μου ελα να κανουμε μπανάκι τπτ.. στο όχημα πάνω.. βρε αγαπη μου ελα να φαμε.. ΤΙΠΟΤΑ πάνω στο όχημα την εβγαλε 3 μέρες

παντως; κοριτσια τα μωρά εχουν αποίστετες αντοχές. με3 στομάχι ανω κάτω, δοντια και πυρετό η πουκι έκανε φιλοτιμες προσπάθειες και γελουσε, έπαιζε, τραβουσε τα μαλλιά μου, εκανε αγκαλίτσες μεχρι και στην Jo jo Μιλησε στο τηλεφωνο! το ταλιμπανάκι μου.. ειναι αμάσητο σαν ητν μαμά της!

παστακια, σε καταλαβαινω περι του "περισσεύεις". το ζώ κάθε μέρα εδώ. κάθε μέρα αναλαμβάνω και άλλο ποστο και κάθε μερα κάνω.. Meeting τοποθετησης.. το κερατό μου μέσα!

MAIRYPOPIDOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

MPOUMPOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

παλι όλα τα καλά γκα8εριγκς έχασαααα!

βανιλάκι να το χαιρεσαι το ζουζουνι σου

ΔΗμητρουλα πολύχρονος ο κούκλος! φιλάκι κ απο μενα

πωπω ρε το πουκάκι...φιλενάδα υπομονη να περάσει...

όσο για την δουλειά, εσύ τα χώνεις κιόλας...εγώ είμαι πολύ τσαμπουκαλού αλλά εκεί μέσα μου έκοψαν τον τσαμπουκά(ναι το λέω δεν ντρέπομαι) και επειδή ήθελα να μαζέψουμε λεφτά για τις εξωσωμ με τον άνδρα μου έκανα τουμπεκι και ευτυχώς μου βγήκε σε κάτι καλό...έκανα τον γουργούρη μου...ε, και έλειψα και 2,5 μήνες στην αρχη της εγκυμοσύνης γιατί εμφάνισα αίμα και αυτοί νόμιζαν οτι το έκανα επίτηδες..αλλά τι; να τους πώ οτι το έκανα με εξωσωμ και φοβόμουν μην το χάσω; λες και θα καταλαβαίναν έτσι παλιανθρώποι που είναι...στο καλό συγχύστηκα....:(:(:(


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

παστακι μου εγω την πηγα καρδιτσα την μικρη οταν ηταν 3 μηνων...4μιση ωρες δρομος καθώς και πηγαιναμε αργα! αλλα πολυ ωραια πηγαμε! και η μπεμπα κοιμοταν σε ολο το δρομο! θυμαμαι οτι καναμε 1 σταση κοντα στην μαλακασα μηπως ηθελε να φαει...δεν καταφερα να την ξυπνησω... μετα καναμε αλλη μια σταση στα καμ βουρλα...μπεμπαρα στον υπνο! μετα καναμε αλλη μια σταση στην Λαμια (και την ζορισα μπας και σηκωθει να φαει...γιατι μετα εχει στροφες ο δρομος και που να σταματαμε...) τιποτα ! μπεμπαρα τουφες! ε τελικα ξυπνησε οταν την βγαλαμε απο το πορτ μπεμπε ! και κοιτουσε γυρω γυρω..και μετα κανα τεταρτο ειπε να φαει λιγακι!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε jojo μου...μωρέ εντάξει πετάει και εμας η καρδούλα μας γιατί μία με την εξωσ μία με την γέννα (γέννησα σε ιδιωτ της Πάτρας-> μας έπιασαν τον πωπό!)...δεν έχουμε πάει πουθενά για πολύ καιρό και επειδή είμαστε των ταξιδιων και θέλουμε και ο γουργούρης να το συνηθίζει γιατί κάνει καλό και στα παιδάκια αυτό, γι' αυτό!...καλά τώρα δεν θα κτλαβαίνει το ξέρω, θα γίνει κυρίως για εμάς το ταξίδι.....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

I like Balux!!!!!!!

Βρε σας ειπα...απλα ανακοινωστε μου!!!

Παστακια μου..μην ανησυχεις ο Γουργουρης δεν θα κουραστει καθολου!!Απο Γιαννενα-Εγνατια θα πατε,απο Μπραλο η απο Αθηνα???Φανταζομαι το τριτο για να μην περνατε και γεφυρες!!!

Παιζει και να κοιμαται...αν και οσο μεγαλωνουν δεν κοιμουνται σε ολη την διαδρομη.

Παντως με μια ενδιαμεση σταση θα ειστε κομπλε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έλα ρε jojo μου...μωρέ εντάξει πετάει και εμας η καρδούλα μας γιατί μία με την εξωσ μία με την γέννα (γέννησα σε ιδιωτ της Πάτρας-> μας έπιασαν τον πωπό!)...δεν έχουμε πάει πουθενά για πολύ καιρό και επειδή είμαστε των ταξιδιων και θέλουμε και ο γουργούρης να το συνηθίζει γιατί κάνει καλό και στα παιδάκια αυτό, γι' αυτό!...καλά τώρα δεν θα κτλαβαίνει το ξέρω, θα γίνει κυρίως για εμάς το ταξίδι.....

περιπου ισια ειναι τα μωρακια μας!!!!!!

ναι καλα που δεν θα καταλαβαινει!!!!! χαχαχα θα τον δεις πως θα κοιταζει γυρω γυρω σαν παλαβος!!!! πιστευω οτι θα σου κοιμηθει στον δρομο και θα φτασει φρεσκος φρεσκος και θα κανει χαρες!!!!!

να ξερεις οτι η σαλονικα ειναι δυσκολη τετοια εποχη...αν πιασει ο βαρδαρης... μηπως να πηγαινατε καπου με πιο καλο καιρό??

Link to comment
Share on other sites

Μαρσυ εννοείς από Αθήνα να πάμε;δεν είναι πιο μακρυά έτσι; δεν ξέρω γιάυτό σε ρωτάω...από Γιάννενα λέγαμε...για πείτε που ξέρετε καλύτερα...(και λέω οτι έχω πάει και Παρίσι τρομάρα μου!...εδώ δεν ξέρω την Ελλάδα:tongue::tongue::tongue:)

Μάρτιο πιάνει βαρδάρης jojo μου;....τι είναι ο βαρδάρης σαν άνεμος;ναι, ρε κοριτσια δεν το ξέρω....

Smoutsaki τρέλα το Baloux!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Μαρσυ εννοείς από Αθήνα να πάμε;δεν είναι πιο μακρυά έτσι; δεν ξέρω γιάυτό σε ρωτάω...από Γιάννενα λέγαμε...για πείτε που ξέρετε καλύτερα...(και λέω οτι έχω πάει και Παρίσι τρομάρα μου!...εδώ δεν ξέρω την Ελλάδα:tongue::tongue::tongue:)

Μάρτιο πιάνει βαρδάρης jojo μου;....τι είναι ο βαρδάρης σαν άνεμος;ναι, ρε κοριτσια δεν το ξέρω....

Smoutsaki τρέλα το Baloux!

για να σου πω την αληθεια δεν ξερω ποιον ακριβως καιρο λενε βραδαρη! εμεις λεγαμε το ψω^#%@κρυο που πιανει τον χειμωνα και ενα απιστευτο αερα που νομιζεις οτι θα τα γκρεμισει ολα!!!!!!!

τεσπα..μην σε ταραζω γιατι η θεσ/κη ειναι η λατρεμενη μου!!!!!!!!!!

Κοίτα..σχετικα με τον δρομω...αοι γιαννενα εχει σκατοδρομο (αν και καταπληκτικη διαδρομη)μεχρι να πιασετε την εγνατια..αν και δεν ξερω ποσο εχουν δωσει... απο την αλλη αν πιασετε εθνικη απο αθηνα, ειναι ισιος δρομος και καλοφτιαγμενος κατα την γνωμη μου!

παρισακι ε??? που μενατε??? το λατρευω το παρισι! εχει απιστευτο αρωμα! περιμενω να νιωσω ανετα με τον συνδιασμο μωρο-αεροπλανο για να παμε ενα παρισακι!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα και δικιο εχω για τον βαρδαρη!

Βαρδάρης. Άνεμος που προέρχεται από τα βόρεια Βαλκάνια και εισβάλλει στην Ελλάδα από την κοιλάδα του Αξιού. Είναι άνεμος ψυχρός και ξερός. Πνέει με εξαιρετική δύναμη, γι' αυτό δεν επιτρέπει την καλλιέργεια ευαίσθητων φυτών στην περιοχή του Αξιού.

και η πηγη : http://www.neo.gr/website/ergasiamathiti/109.htm

Link to comment
Share on other sites

ναι εκεί που μας τα παίρναν τα λεφτά οι γιατροί για τις εξωσωμ πήραμε λίγες ανάποδες και είπαμε να φάμε και εμείς λίγα σε ένα ταξίδι επενδυση για εμένα:P:p:p.....πήγαμε 7 μέρούλες και το κατα-ευχαριστηθήκαμε..τα κάναμε όλα και όταν λέμε όλα...όχι, όχι δεν το παίζω λεφτού (με μισθούς είμαστε), απλά είπαμε οτι θα το κάνουμε και το κάναμε....και να'μαστε καλά να μεγαλώσει λίγο ο γουργουράκος και θα τον πάμε Disneyland!ήταν καταπληκτικά!εδώ μουραθήκαμε εμείς 30 χρονών γαιδούρια, τα παιδάκια σκεψου!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι εκεί που μας τα παίρναν τα λεφτά οι γιατροί για τις εξωσωμ πήραμε λίγες ανάποδες και είπαμε να φάμε και εμείς λίγα σε ένα ταξίδι επενδυση για εμένα:P:p:p.....πήγαμε 7 μέρούλες και το κατα-ευχαριστηθήκαμε..τα κάναμε όλα και όταν λέμε όλα...όχι, όχι δεν το παίζω λεφτού (με μισθούς είμαστε), απλά είπαμε οτι θα το κάνουμε και το κάναμε....και να'μαστε καλά να μεγαλώσει λίγο ο γουργουράκος και θα τον πάμε Disneyland!ήταν καταπληκτικά!εδώ μουραθήκαμε εμείς 30 χρονών γαιδούρια, τα παιδάκια σκεψου!

λοιπον... οταν θα πατε στο παρισι ξανα,...στην προηγουμενη σταση του τρενου απο την ντισνευ λαντ , ειναι η σταση βαλ ντε ροπ (μπορει να ειναι και το χωριο...δεν θυμαμαι...) εχει ενα τεραστιο εμπορικο.... αλλα τεραστιο! αν το προσπερασεις...ξερεις βλεμμα χαμηλα και βημα γρηγορο! στο τελος του μπαινεις σε ενα μικρο χωριουδακι... με πετρινα σπιτακια και δρομακια...ε...εκει ειναι τα πιο ωραια στοκατζιδικα του παρισιου!!!!!!!1 χαχαχαχαχα τα παντα σε τελειες τιμες! καποιος μου ειπε εδω στο φορουμ οτι θα ανοιξει και στην αθηνα ενα τετοιο...αλλα δεν θυμαμαι που και πως....απλα το περιμενω!!!!!!!χαχαχαχ

κοιτα...εμεις εχουμε σπιτι στο παρισι... (μενει η ξαδερφη μας εκει...) οποτε δεν εχουμε τα ιδια εξοδα με το να πηγαιναμε σε ξενοδοχεια κτλ...οποτε μας ειναι ενας ευκολος σχετικα προορισμος!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον... οταν θα πατε στο παρισι ξανα,...στην προηγουμενη σταση του τρενου απο την ντισνευ λαντ , ειναι η σταση βαλ ντε ροπ (μπορει να ειναι και το χωριο...δεν θυμαμαι...) εχει ενα τεραστιο εμπορικο.... αλλα τεραστιο! αν το προσπερασεις...ξερεις βλεμμα χαμηλα και βημα γρηγορο! στο τελος του μπαινεις σε ενα μικρο χωριουδακι... με πετρινα σπιτακια και δρομακια...ε...εκει ειναι τα πιο ωραια στοκατζιδικα του παρισιου!!!!!!!1 χαχαχαχαχα τα παντα σε τελειες τιμες! καποιος μου ειπε εδω στο φορουμ οτι θα ανοιξει και στην αθηνα ενα τετοιο...αλλα δεν θυμαμαι που και πως....απλα το περιμενω!!!!!!!χαχαχαχ

κοιτα...εμεις εχουμε σπιτι στο παρισι... (μενει η ξαδερφη μας εκει...) οποτε δεν εχουμε τα ιδια εξοδα με το να πηγαιναμε σε ξενοδοχεια κτλ...οποτε μας ειναι ενας ευκολος σχετικα προορισμος!

ναιναι, το ξέρω απλά δεν προλαβαιναμε να πάμε εκείνες τις μερες..έχει πάρα πολλά να δεις!

οσο για την εξωσωματικη... το βιωνω με μια παιδικη μου φιλη....και ξερω καλα πως ειναι... το ξερω γιατι γνωριζω την λαχταρα του θελω ενα παιδακι...

άστο μην το συζητας καθολου

πάω για τον γουργούρη και επανέρχομαι...μάκιααααα


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Oυουου γειας σας κοριτσια ,..τι ωραια ιδεα Σμουτσακι το μπαλουξ , μεσα ειμαι οτι και να προτεινετε ,αρκει να βολευει τις περισσοτερες

Αχχχχχχν πολυ χαιρομαι που θα σας ξαναδω και θα δω και καινουρια προσωπα ...μ αρεσει παρεα μας !!!!!


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

hello girls

τι λέτε τι λέτε ? καλά αυτή τη στιγμή τίποτα δεν λέτε γιατί ερημιά επικρατεί.

κάπου διάβασα Παρίσι disney? ουάου πήγα πήγα

χειρότερη απο 10χρονο , θα μου πεις αυτά τα παιχνίδια δεν είναι για παιδιά. ποιο παιδί θα ανέβει σε αυτά που μεγάλος τα βλέπει και χέζετε.

παστάκια δεν ξέρω πότε θα έρθεις σαλόνικα πάντως σήμερα έξω είχε 2 βαθμούς και έτσουζε το κρύο.

φαιρούσκα αύριο φεύγουν τα πράγματα σου

όσο για καρότσι δεν είπε κανείς οτι είναι υποχρεωτικό να αλλάξει κανείς, εγώ επειδή δεινοπαθούσα με το περεγκο μιας και είναι από μόνο του 11 κιλά + 11 ο Αντωνέλος μας κάνου 22, που να κουνηθείς και να περάσεις ανάμεσα σε παρκαρισμένα , διπλοπαρκαρισμένα, τριπλοπαρκαρισμένα κ.τ.λ.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...