Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

Θελω να σας γνωρισω δεν εχω δει τις φατσες σας ουτε τα μπεμπονια , και με εχουνε πιασει και τα συναισθηματικα μου αυτες τις μερες..Περυσι τετοιες μερες μου δινατε κουραγιο και ειχατε ολες μια αγωνια για μενα...Ε θελω να σας αντικρυσω βρεε...Δεν εχω και φεις οπως εχετε καταλαβει και δεν εχω δει τιποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

JOJO μου μια χαρα θα τα πας , καταρχας εχεις το καθισμα διπλα σου οποτε αμα πεινασει κανεις δεξια πετας και ενα βυζι τρωει το παιδι χαχαχαχαχα

Εγω το εχω πισω το καθισμα με καθρεφτη , στα φαναρια , κανω ακροβατικα να της βαλω πιπιλα καμια φορα .Μερικοι δεν ξερουν οτι εχω .

μωρο πισω και βλεπουν μια τσιτα να πηδαει στα καθισματα ΧΑΧΑΧΑ

Εν το μεταξυ η μικρη καμπια δεν κοιμαται , ειναι διπλα μου κλοτσαει το λαπ τοπ και παταει και κανα πληκτρο .Ξενυχτοβια σαν την μανα της .

Φιφι και φυσικα θελουμε να ερθεις και να σε γνωρισουμε και εσενα και την κοιλιτσα σου ...πως θα σε γνωρισουμε? θα κρατας τριανταφυλλο?? χαχαχα


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοπελες μου!!!

πως παει??

εμεις εδω...η μπεμπα κοιμαται διπλα μου,σημερα ταβλιαστηκε απο τις 10.45...ηταν κομματια..βλεπεις ξυπνησε 11-11.30 το πρωι αλλα κοιμηθηκε μονο 4-6 το απογευμα κι ετσι...νωρις-νωρις το κλεισαμε το μαγαζακι.

Εγω το χω χαμενο μιλαμε...ξεχασα το κινητο μου στο υποθηκοφυλακειο που ειχα παει για μια αιτηση και το πηρα χαμπαρι οταν πλεον ειχε κλεισει:rolleyes:αυριο ελπιζω να το βρω...χαχα!!!εντελως γκαου...

Τσακωθηκα και με τον συζυγο σημερα...τσαντιστηκα με κατι θεματακια και το παιζει κι αυτος βαρυ πεπονι...αλλα ειμαι κι εγω τοσο γαιδουρι που δεν κανω πισω λεμε με τιποτε!!!Τελοσπαντων...θα ξεπεραστει το θεματακι κι αυτο!!!

Τι αλλα???Εκλεισε λοιπον για Μπαλουξ στις 11 το Σαββατο???Τελειαααααααα!!!

Ολοι οι καλοι χωρανε...αντε,να σας δω απο κοντα...ανυπομονωωωωωωωωω!!!!

Σμουτς...λες να κανονισουμε να παμε παρεα με το αυτοκινητο σου???

Τι διαδρομη θα ακολουθησεις???Γιατι εννοειται μπορω να ερθω σε καποια σταση μετρο!!

Link to comment
Share on other sites

γεια χαραντάν στα κορίτσια...άλλλαααα

Κούκλες; ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Ξεκίνησα φυσικοθεραείες γιατην μέση μου και αφήστε με....πονάωωωωωωωωωω

Εσείς τι κάνετε; κανονίζετε μήτινγκ;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια χαραντάν στα κορίτσια...άλλλαααα

Κούκλες; ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Ξεκίνησα φυσικοθεραείες γιατην μέση μου και αφήστε με....πονάωωωωωωωωωω

Εσείς τι κάνετε; κανονίζετε μήτινγκ;

Περαστικα μαρε Παστακια!!!!!!

Κανονιζουμε γκαδεριν και για να μην παραπονιεσαι νεξτ ταιμ που θα ερθω στας Πατρας θα κανονισω να δω κι εσενα με η ανευ Γουργουρη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ξ0===============[΄λλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλοπ=-0ι[9'[

]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]ιθ


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη για το προηγουμενο μνμ αλλα η μικρη θελει να σας πει καληνυχτα μαλλον χαχαχαχα


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

goodmorning κορίτσια....

ΠΕριττό να σας πώ οτι συνεχίζω και πονάω ε; έχω γίνει γραφική με το θέμα αυτό....

Ο γουργουράκος δεν ξυπνάει καθόλου το βράδυ και εγώ είμαι ξύπνια από τις 05.30-06.00 για να φύγω για δουλειά στις 07.30!

Περαστικα μαρε Παστακια!!!!!!

Κανονιζουμε γκαδεριν και για να μην παραπονιεσαι νεξτ ταιμ που θα ερθω στας Πατρας θα κανονισω να δω κι εσενα με η ανευ Γουργουρη!!!!!!

Μέσαααα....όποτε θές Μάρσυ μου! και εννοειται και για τις άλλες κοπέλες αυτό!

Λοιπόν πάω να αντιμετωπίσω τους γλυκύτατους ανθρώπους:mad::x:x στην δουλειά μου,να μου τα σκοτίσουν να γυρίσω κομμάτια, να φάω, ναπάω για τιη συνεδρία μου, να γυρίσω στο σπίτι να δώ τον γουργουράκο μου και να τα πούμε και λίγο...

Καλημέρα σε όλες και να είσαστε καλά!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα

τι καλα που κανονιζετε.....

pastakia υπομονη θα περασει...οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι....

σημερα εχει πολυ κρυο...ηθελα να παω στην αγορα και να παω τον μικρο στην πεθερα μου αλλα με τετοιο κρυο φοβαμαι να το βγαλω...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλημερα ....

τι κανετε???παλι ξενυχτησατε???βρε αμα δεν κατσει η Rose με την marsolan εσεις το παλευετε μεχρι τι 12....εδω μιλαμε για 3 με 4 !!!!!!!!!!!!

μεγαλες ωρες....απορω πως την παλευεται το πρωι!!!!!!!!!!!!!!!

ψαχνω να βρω καμια ιδεα για την βαφτιση και καταληγω στον μικρο πριγκιπα!!!

επισης ψαχνω να βρω φωτο απο τα βαφτισια (οσες βαφτισατε)αλλα δεν βρισκω!!!τι εχετε βγαλει μωλε???


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, δεν υπαρχει λογος να δεσμευεστε με καποιο θεμα απαραίτητα, και χωρις θεμα μια χαρα μπορειτε να τα κανετε. Εμεις δεν ειχαμε αλλα θεωρω (και κατα γενική ομολογία δηλαδη) ότι όλα ηταν πολυ χαριτωμενα


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...