Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρααααααααααααα.....

Ροζάκι λέμε 3ήμερο Αποκριάς.....που είναι 6-7 Μαρτίου. Τόσο κρυο κάνει κι εκείνες τις μέρες;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

ouuuuouuu kalhmerraaaaaa! χτες βραδυ δεν μπηκα.. ξερα8ηκα στον υπνο μετα απο 3 μερες πληρους αυπνίας οποτε με το που ειδα οτ κρεβατι μ...απλα επεσα... το πουκιδι περιφημα αν και το βραδυ εκλαψε λιγο... δοντια.. κατανοειτε..

εχει κωλοκαιρο.. και κανει νυστα στη δουλεια.. εχω ΠΟΛΥ δουλεια και βαριεμαι να ητν κανω...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επισης ειμαι ετοιμη να πνιξω την μποχάλω... για να μην μακρυγορω.. ο αντρασ μου της κατα8ετει ανα πολυ τακτα χρονικα διαστηματα διαφορα μικροποσα..50,100,150 ευρω.. το ανακαλυψα τυχαια.. ο αλλος δεν μ ειπε τπτ γιατι ξερει οτι 8α γινει εξαλλη...και ΕΡΩΤΩ

τρώεπι πινει τζαμπα αλλου... ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΝΕΙ?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

επισης ειμαι ετοιμη να πνιξω την μποχάλω... για να μην μακρυγορω.. ο αντρασ μου της κατα8ετει ανα πολυ τακτα χρονικα διαστηματα διαφορα μικροποσα..50,100,150 ευρω.. το ανακαλυψα τυχαια.. ο αλλος δεν μ ειπε τπτ γιατι ξερει οτι 8α γινει εξαλλη...και ΕΡΩΤΩ

τρώεπι πινει τζαμπα αλλου... ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΝΕΙ?

ποια ειναι η μποχαλω???/????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου ρε Μαρα....

Κοριτσια να οριστικοποιησουμε μερος και ωρα για το Σαββατο?

Εγω λεω baloux κατα τις 11.

Να βολεψουμε και το φαιρακι που τις προαλλες εκανε εκεινη ταξιδι για μας. Τωρα σειρα μας να επισκεφτουμε τα μερη της.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Smoutsaki μου φιλακι ...σ ευχαριστω που με σκεφτεσαι

Κοριτσια για βοηθηστε με λιγο η παιδιατρος ειπε να δωσω οσπρια αλλα ακομα δεν εχω δωσει ,εσεις τι δωσατε? φακες βρασμενες? σκετες? φασολια και τετοια?να βρασω και ενα κρεμυδι μεσα για να νοστιμεψει


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω το πρωτο οσπριο που της εδωσα ηταν φακες, κανονικα μαγειρεμενες οπως και για εμας απλα τις εβρασα χωρις αλατι, της ξεχωρισα τη μεριδα της και τους εριξα αλλη μια βραδυ μετα με αλατι για εμας. Μια χαρα τις εφαγε.

Εχει πλακα που σας ακουω να συζητατε για τα φαγητα, γιατι εχω ξεφυγει τελειως απο αυτή τη διαδικασια πια, η μικρη τρωει τα παντα και ειναι πολυ βολικό. Αλλα θυμαμαι και τα δικα μου μαζι σας


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου ρε Μαρα....

Κοριτσια να οριστικοποιησουμε μερος και ωρα για το Σαββατο?

Εγω λεω baloux κατα τις 11.

Να βολεψουμε και το φαιρακι που τις προαλλες εκανε εκεινη ταξιδι για μας. Τωρα σειρα μας να επισκεφτουμε τα μερη της.

ρε σμουτσάκι ποση ώρα ειναι απο μαρουσι?

ελπίζω να μας φερει ο χαζμπ γιατι μονη μου με κοβω χλωμη!!!!!!! αλλα θέλω πολυ πολυ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...