Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

καλως εχοντων των πραγματων θα ερθω ναιιιιιιιιιιιιιιιι

αλλα και στο mall ετσι ελεγα και τελικα μετα απο μια εξουθενωτικη νυχτα- αυπνιας με πηρε ο υπνος και σηκωθηκα μεσημερι...το ιδιο και το ανθρωπινο μας ξυπνητηρι..χαχαχαχαααααα


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βασικα εχω ηδη πει στον καλο μου συζηγο οτι Σαββατο πρωι εχω κοριτσοσυναντηση να μην κανονισει καμια δουλεια γιατι αν ο Ηρακλής κοιμηθει ελλεινα ως καθολου παλι δεν θα την παλευει με τιποτα να κατσει στο καροτσι και αυτο να μην κινειται... θα θελει μπουσουλημα και τετοια...

οποτε αν δω οτι δεεεεεεεεεεν...θα ερθω μοναχουλα!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια να σας κανω μια ερώτηση? εχω παρατηρησει πως οταν βγαινουμε έξω με παρέα η πουκι ειναι τρομερά σοβαρή.. σχεδόν αγέλαστη ωρες ώρες.. αυτο τι ειναι? τα μωράκια υποτι8ετε οτι δεν ειναι μεσα στο χαι χουι?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

νομιζω μαρα μου οτι στην ηλικια που ειναι η πουκι, δεν ειναι πολυ καραγκιοζακια. Βλεπω κι εγω τις φωτο της Ιλιανας μικροτερη, ολο αγελαστη ειναι. Σε πολυ λιγες γελαει.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μηπως την ενοχλεί κάτι? Της την σπαει να της κανουν χουρ χουρ??

Ειναι στο παιδι νομιζω... Ο Ηρακλής παλι ολο γελια, πεταει τη σκουφια του για κοσμο και τους κανει χαρές... σε αντιθεση με το σπιτι που αν δεν ειναι πατωμα να αλωνιζει ειναι ολο μιρ μιρ και σοβαροτητα!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

μπα μια χαρα ειναι με τον κοσμο... σκεψου πχ οτι πηγαμε επισκεψη στα σπατα στον ζωολογικό κήπο.. διπλα μας παιδακι 2 μηνες μεγαλυτερο απο την πουκι και χαλαγε τον κοσμο με γελια και κλπ κλπ οταν εβλεπε ζωάκια.. η πουκι παλι.. κοιτουσε με ενταση αλλα..σκεφτικη.. δεν μπορώ να το περιγράψω αλλιώς.. ηταν σαν να σκεφτεται μονιμως..τι να πω.. μαλακιεσ τουμπανα δουλεια δνε εχω και κα8ομαι και ψυχαναλυω το παιδι μου.,. μην μ δινετε σημασια.. απλα πλησιαζει η μερα τηες εξετασης και παραληρω λιγο


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!! μετα απο 2 ωρες καταφερα να κοιμησω το μοικανι μου!!!!!

Μαρα κοριτσακι μου! μην ... ολα καλα θα ειναι στην εξεταση... και δεν θα εχεις μετα να σκεφτεσαι χαζαμαρες οτι το πουκακι δεν γελαει πολυ κτλ!!!! απλα ειναι ερευνητικό το παιδι!!!!!!!!!

Λοιπον, εμας μας βλεπω καπως χλωμες για το σαββατο... ο χαζμπ μαλλον θα ειναι απασχολημενος και εγω φοβαμαι να οδηγησω με μπεμπα τσο μακρια....:confused::confused: επιπλεον δεν ειμαι καλή στο παρκαρισμα..οποτε να δεν βρω θεση για νταλικα θα πρεπει να γυρισω πισω...:confused::confused:

βεβαια σκεφτομαι να παρω ταξι και να ερθω! αλλα πως θα την βαλω την μπεμπα/?? θα πρεπει να την εχω συνεχεια στο πορτ μπεμπε...

γαμωτοοοοοο και θελω τοσο να σας δω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

an se Αντεχει η πλάτη σου πάρε μάρσιπο και μετά..στα γόνατα αλλα μην τρενεσαι με την οδηγηση..σιγα σιγα σαν κοτουλα και δεξια... σιγα σιγα 8α συνηθισεις

υγ. θενκς ;)


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


jo-jo, παρε μαρσιπο, οπως λεει και η μαρα, και θα εχω κι εγω καροτσι αν χρειαστεις, περιπατου βεβαια. και για το θεμα αυτοκινητου, εκει εχει παρκινγ, το αφηνεις και στο παρκαρουν


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

jo-jo, παρε μαρσιπο, οπως λεει και η μαρα, και θα εχω κι εγω καροτσι αν χρειαστεις, περιπατου βεβαια. και για το θεμα αυτοκινητου, εκει εχει παρκινγ, το αφηνεις και στο παρκαρουν

ετσι αλλαζεο το θεμα!

αν εχει παρκιν θα βολευτω μια χαρα..θα ξεκινησω απο τις 9μιση για να ειμαι σιγουρη οτι θα φτασω πριν τις 12..χαχαχαχαχαχαχαχα

θα το προσπαθησω! θελω πολυ και να σας δω και να ξεπερασω τον φοβο με την οδηγηση...

Την μπεμπα την βαζω μπορστα με το καθησματακι το αναποδο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...