Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αrma, για κατασκοπο με περασες, εε;;;χεχεχε

Βρε σε είχα καταλάβει εγώ!(ξέρεις εσύ..:tongue:;) ) Σιγά καλέ! Ο καλος μου δεν εμπορεύεται

είναι λογιστής.

Ριτούλι μου πως είσαι?

Σαρδελάκι μπισκότα ε? γιαμ γιαμ! Για βάλε κανα λινκ!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Α ακομα δεν εχει ανεβει η συνταγη ..εγω εχω το ''μεσον'' και τις βλεπω χαχα

Δωσε κι αλλα σαρδελακι!!Και κανα παραδοσιακο γερμανικο Χριστουγενιατικο γλυκο βαλε αν ξερεις.

Καλα ειμαι..χμμ ας τα λεμε...μυξα,λαιμος χαλια..λιγος βηχας ...θα δουμε.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μάνουλες γλύκες, έβαλα την εγγονούλα μου για ύπνο και έκανα ένα σνακ ελαφρύ για να τσιμπήσω, τοστακι ξεροψημένο και μια μανιταρόσουπα της knorr θα μου πείτε μόνο θρεπτικό δεν είναι αλλά στην ηλικία που είμαι ότι ήταν να με βλάψει με έβλαψε.:):) Ρίτα εύχομαι να είναι περαστικό και να είσαι καλά αύριο, Μαρίνα ο γιόκα σου είναι αρρωστουλικος η δεν διάβασα καλά?

Πάω να απολαύσω το γεύμα μπροστά στο χαζοκούτι και από διπλα την μικρούλα μου να κοιμάται στο κρεβατάκι της, το ποσο μου αρέσει να την βλέπω όταν κοιμάται δεν λέγετε, έτσι ήμουν και με της κόρες μου

Σας φιλώ όλες σταυρωτά και τα μωράκια σας και σας εύχομαι ονειρα γλυκα

1764762wst4p8wxit.gif

Link to comment
Share on other sites

όνειρα γλυκά Φωτεινή μου!

μαράκι μπισκοτάκιαααααααααααα ναιιιιιιιιιιιιιι...η σπεσιαλιτέ μου χαχα...όπως σου είπε και η ρίτα δεν ανέβηκε ακόμη η συνταγή.

ριτάκι μου περιμένω εντυπώσεις όταν την φτιάξεις. Θα βάλω κι άλλα μπισκοτάκια σίγουρα!

842133hefvvufa04.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε σε είχα καταλάβει εγώ!(ξέρεις εσύ..:tongue:;)

Ξεεερω-ξεεεερω...;);)

Μπορεί να ξερω και το συζυγο σου..Αφου μου λες λογιστης, το οικονομικο θα τελείωσε....

Λοιπόν, δεν μπορω να σας περιγραψω τη χαρα του Ανασταση με τα ψαρακια...Τι να σας λέω!! Εβγαζε κραυγες απο τη χαρα του, δεν ξεκολλούσε απο το ενυδρείο - και με το φως κλειστό μεσα στην κουζίνα καθόταν.. Να φανταστείτε ακομη δεν εχει κοιμηθεί..Πολύ φοβαμαι οτι θα εχουμε show το βραδυ..

Επεξεργάστηκαν by Stone

BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Α ακομα δεν εχει ανεβει η συνταγη ..εγω εχω το ''μεσον'' και τις βλεπω χαχα

Δωσε κι αλλα σαρδελακι!!Και κανα παραδοσιακο γερμανικο Χριστουγενιατικο γλυκο βαλε αν ξερεις.

Καλα ειμαι..χμμ ας τα λεμε...μυξα,λαιμος χαλια..λιγος βηχας ...θα δουμε.

Τι καλό μας ετοιμαζετε τσούπρες;;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Όσο για τη δουλειά Stone από 7 Δεκέμβρη μπορώ να βγω σε άδεια κανονικά, αλλά δε με συμφέρει γιατί προτιμώ να πάρω την άδεια αφού γεννήσω και εκτός αυτού αν δεν πάω έστω 1 μέρα με τον καινούριο χρόνο χάνω την άδεια του χρόνου! Έχω κάποιες μέρες κανονική αλλά έτσι όπως τα έχω υπολογίσει πρέπει να δουλέψω άλλες 8 μέρες για να με φτάσει η κανονική μέχρι τέλος του χρόνου! Φανταστείτε με τις αρρώστιες δε μπορώ να δουλέψω 8 μέρες για να ξεμπερδεύω!

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά ψάξτο λίγο καλύτερα. Στο Δημόσιο είσαι; Αν ναι, πρέπει να δουλέψεις 3 μήνες το 2010 για να μην χάσεις την άδεια.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες.με συγκινησατε χθες.σας ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας.ελπιζω να ειναι ολα καλα με το νεφρο γιατι ανησυχουμε λιγο με την ουρολοιμωξη που επαθε τον 15αυγουστο.θα ταλαιπωρηθει αρκετα η φωτεινουλα την παρασκευη και οσο μεγαλωνει δεν συνεργαζεται και δεν ειναι και ευκολες εξετασεις αυτες.

γυρισα στη δουλεια.δεν δικαιουμαι αναρρωτικη αδεια και ευτυχως που δινω αιμα και ξοδευω απο εκει.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ριτακι μου πηρα ενα θερμομετρο της microlife αλλα ειναι κιτρινο διαφανες που η ακρη του δεν ειναι σιδερενια οπως ολα τα ηλεκτρονικα θερμομετρα αλλα πλαστικη και φαινονται τα καλωδια.ειναι γρηγορο αλλα δειχνει λαθος θερμοκρασια πολλες φορες,εκανε 6,20.λαθος πηρα?θα μου το αλλαξουν?


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βικακι όλα θα πάνε καλά και εσυ πρεπει να είσαι σίγουρη και αισιοδοξη γιατι ξερεις το κοριτσακι σου πόσο μεγαλη μαχητρια είναι..Φιλακια στο κοριτσακι μας!!

Επεξεργάστηκαν by Stone

BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο μικρος χτες είχε μεγαλες αϋπνίες....Πιστευω οτι ξεσηκώθηκε απο τα ψαρακια, αφου για να κοιμηθεί του έλεγα ψιθυριστα διαφορα, οτι "τωρα θα κοιμηθούμε....(μπλα μπλα).." μολις έλεγα ψαρακια μου ελεγε "τα"..

Με το ζορι κοιμηθηκε 01.30 π.μ τραβώντας και πάλι τα μαλλια μου..Κατα τις 3 έφαγα μια κλωτσια και δεν ηξερα απο που μου ηρθε..τον πηγα στο κρεβατακι του και απο εκεινη την ωρα ολο στριφογυρνούσα..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

α ναι ξεχασα...να σας ζησουν τα ψαρακια.εχω και εγω εναν καρχαρια και ενα χελωνακι.φυσικα και τον μπετοβενακο μου που χθες ηταν αρρωστουλης,εκανε εμετο αιμα το αγορακι μου,αλλα μετα ηταν καλα και εφαγε κιολας.τοσες μερες δεν ειχα την φωτεινη και ημουν αγκαλια με τον γιο μου!!!

απο τι πεθανε ο σκυλακος σου βρε στονε μου 10 ετων?


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

α ναι ξεχασα...να σας ζησουν τα ψαρακια.εχω και εγω εναν καρχαρια και ενα χελωνακι.φυσικα και τον μπετοβενακο μου που χθες ηταν αρρωστουλης,εκανε εμετο αιμα το αγορακι μου,αλλα μετα ηταν καλα και εφαγε κιολας.τοσες μερες δεν ειχα την φωτεινη και ημουν αγκαλια με τον γιο μου!!!

απο τι πεθανε ο σκυλακος σου βρε στονε μου 10 ετων?

Βικακι μου σκυλίτσα ήταν, κανισακι..Τα δυο τελευταία χρόνια υπέφερε απο την καρδούλα της..Την είχαμε συνεχεια με θεραπείες, αγωγή, εξετασεις, αλλά τελικά δεν αντεξε..Εκανε πολλες κατακρατησεις και παραμορφωνόταν απο το πρηξιμο..Για να φυγει το πρηξιμο έπαιρνε lasix(προκαλει ενουρηση, το παιρνουν και αυτοι που εχουν πίεση) και μετα ξεφουσκωνε τοσο που φαινονταν τα κοκαλακια της..Την πόνεσα παρα πολύ..

Μπορεί σε καποιους να ακούγομαι υπερβολικη αλλά για μενα αυτα τα 10 χρονια που την είχα ήταν μεγαλη συντροφιά, τη νοιωθαμε σαν μελος της οικογενειας μας..Οσοι εχουν σκυλακια και ειδικα μες το σπιτι καταλαβαίνουν τι λέω...Χαλασε ολη η ψυχολογια μου παραμονη του γαμου μου..Κλάμα, όχι αστεία..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...